Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-27- 15:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 59 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2013-02-04- 9:48 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1521
Miestas: Kaunas
Ir štai tu visas toks žinių ištroškęs nueini į automobilistų forumą ir tikiesi gauti atsakymą, ką geriau nusipirkti "golfą" ar "toyota". Vistik žmonės čia patyrę, pasakys kas ir kaip. O jau tų temų tai visa galybė, ką jau ten visas perskaitysi. Na, paskaitai kelias, tik dar neaiškiau pasidaro... Ir štai į tavo klausimą pasipila siūlymai skaityti forumą, literatūrą, klausti pas gamintoją ir t.t. ir pan. O tereikėjo tiesiog atsakymo pvz - pirk "golfą". Paklausta- atsakyta. O toliau jau klausiančiojo reikalas kaip jis su gauta informacija pasielgs. O dabar jau ir aš pats prisidėjau prie 5000 eilučių atsakymo generavimo :)

_________________
Kelią galima surasti arba nutiesti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-02-04- 9:51 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2011-04-18- 23:47
Pranešimai: 1208
Miestas: Vilnius
TerMind rašė:
... O tereikėjo tiesiog atsakymo pvz - pirk "golfą". ...


Po to dažniausiai seka klausimas - "O kodėl golfą?" ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: TerMind rašė: Ir štai tu
StandartinėParašytas: 2013-02-04- 10:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-03- 23:02
Pranešimai: 346
Miestas: Ukmergė/Vilnius
TerMind rašė:
Ir štai tu visas toks žinių ištroškęs nueini į automobilistų forumą ir tikiesi gauti atsakymą, ką geriau nusipirkti "golfą" ar "toyota". Vistik žmonės čia patyrę, pasakys kas ir kaip. O jau tų temų tai visa galybė, ką jau ten visas perskaitysi. Na, paskaitai kelias, tik dar neaiškiau pasidaro... Ir štai į tavo klausimą pasipila siūlymai skaityti forumą, literatūrą, klausti pas gamintoją ir t.t. ir pan. O tereikėjo tiesiog atsakymo pvz - pirk "golfą". Paklausta- atsakyta. O toliau jau klausiančiojo reikalas kaip jis su gauta informacija pasielgs. O dabar jau ir aš pats prisidėjau prie 5000 eilučių atsakymo generavimo :)


Spoon feeding... Neapsileiskim iki tiek, o tai greit įpras žmonės prie gero:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Bet užtat nėra daugybės
StandartinėParašytas: 2013-02-04- 10:12 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1521
Miestas: Kaunas
Bet užtat nėra daugybės bereikalingo teksto :) Klaus kodėl golfą - taip ir atsakai, kas tavo nuomone svarbu - pigios detalės ar paprasta remontuoti, ar gerai traukia ir mažai ėda. Nebūkim tokie išdidūs, kartais paprasčiau tiesiog atsakyti, nei pasiųsti žmogų studijuoti talmudų.

_________________
Kelią galima surasti arba nutiesti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: TerMind rašė: Ir štai tu
StandartinėParašytas: 2013-02-04- 10:13 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
TerMind rašė:
Ir štai tu visas toks žinių ištroškęs nueini į automobilistų forumą ir tikiesi gauti atsakymą, ką geriau nusipirkti "golfą" ar "toyota". Vistik žmonės čia patyrę, pasakys kas ir kaip. O jau tų temų tai visa galybė, ką jau ten visas perskaitysi. Na, paskaitai kelias, tik dar neaiškiau pasidaro... Ir štai į tavo klausimą pasipila siūlymai skaityti forumą, literatūrą, klausti pas gamintoją ir t.t. ir pan. O tereikėjo tiesiog atsakymo pvz - pirk "golfą". Paklausta- atsakyta. O toliau jau klausiančiojo reikalas kaip jis su gauta informacija pasielgs. O dabar jau ir aš pats prisidėjau prie 5000 eilučių atsakymo generavimo :)


Jei aš į tokį forumą nueinu tai nepuolu nieko rašyti, o tik skaitau skaitau skaitau...nes į jį atėjęs aš jau turiu pasirinkimo variantus t.y. tavo minėtąjį Golf ar Toyota. O toliau aiškinuosi tik jų dažniausius gedimus ir tų gedimų įtaką automobilio eksploatacijai bei detalių ir remonto kainas.;)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-02-04- 10:14 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
TerMind rašė:
Bet užtat nėra daugybės bereikalingo teksto :) Klaus kodėl golfą - taip ir atsakai, kas tavo nuomone svarbu - pigios detalės ar paprasta remontuoti, ar gerai traukia ir mažai ėda. Nebūkim tokie išdidūs, kartais paprasčiau tiesiog atsakyti, nei pasiųsti žmogų studijuoti talmudų.

Tai gal mes jam dar nupirkim mašiną ir už jį vairuoti išmokim - visapusiškai padėsim.:)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Palaikau TerMind. Visi mes
StandartinėParašytas: 2013-02-04- 12:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-17- 14:48
Pranešimai: 530
Miestas: Palanga
Palaikau TerMind. Visi mes žmonės, bet visi skirtingi. Aš manau, jei kas nors kreipėsi dėl informacijos suteikimo, tai ir atsakyk jam trumpai ir aiškiai, o ne siųsk studijuoti literatūros :( Paprasta kaip 2x2. Jei ne, pastatyk save į jo vietą ir turėtų viskas paaiškėti :) Stebimės valdininkų arogancija ir kompetencija. Bet šiuo atveju išeina tas pats. Kas gautųsi Gadą pasodinus į valdžios kėdę ir davus "kariešokus" odiniais viršeliais, manyč, visiems aišku xD Ir kaip sakė Afonios draugelis - "s vašej filosofijej my dalieko nie uidiom". Ir nereikia jokių IMXO, IMHO ir pan. Paprasta gyvenimiška tiesa *taip*


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Ričardas.K rašė: Palaikau
StandartinėParašytas: 2013-02-04- 12:29 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Ričardas.K rašė:
Palaikau TerMind. Visi mes žmonės, bet visi skirtingi. Aš manau, jei kas nors kreipėsi dėl informacijos suteikimo, tai ir atsakyk jam trumpai ir aiškiai, o ne siųsk studijuoti literatūros :( Paprasta kaip 2x2. Jei ne, pastatyk save į jo vietą ir turėtų viskas paaiškėti :) Stebimės valdininkų arogancija ir kompetencija. Bet šiuo atveju išeina tas pats. Kas gautųsi Gadą pasodinus į valdžios kėdę ir davus "kariešokus" odiniais viršeliais, manyč, visiems aišku xD Ir kaip sakė Afonios draugelis - "s vašej filosofijej my dalieko nie uidiom". Ir nereikia jokių IMXO, IMHO ir pan. Paprasta gyvenimiška tiesa *taip*


Čia žmonių apsileidimas, kai jie nori, kad už juos viską kitas padarytų. Dėl to ir dasigyvenom.;)
Taip trumpai atsakyti galima, bet tada kai klausimas suformuluojamas tvarkingai ir aiškiai, o ne kaip bile koks žodžių kratinys. Apie tai jau ne kartą forume kalbėta.
Atsibuskite ir būkite profesionalai, stenkitės tobulėti ne tik savo siauroje karjeros srityje. Kodėl ant LT projektai vyksta 'ai kaip pavyks', 'kada baigsim tada'...netelpa į projektinę užduotį su laiku arba su pinigais. Nes profesionalizmo trūksta ir įpratę ne uždirbti pinigus, o 'gauti'. Kokią sritį bepaimsi, bardakas nes vienas 'nedadarė' kitas 'suchaltūrino', o trečias tokį bardakėlį patvirtino. Čia kaip su 'sloiku' prie savivaldybės arba seimo teisės aktais prieštaraujančiais sveikam protui ir ES teisei. Ir tokių pavyzdžių aibės. "Vot s takoi filosofijej my dalieko nie uidiom, eto na glaz vidno".
"Kariešokus" savo srityje turiu ir į valdžią nesiveržiu, nes ten dar daugiau neprofesionalų sėdi, kurie darbą supranta kaip užduoties 'nusimetimą' nuo savęs.
Bet su "kariešokais" ne galią jaučiu, o pareigą ir atsakomybę.
P.S. "call me snobe I don't give a f*ck". Copyright John McCullosh.

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: GAdas rašė: Atsibuskite ir
StandartinėParašytas: 2013-02-04- 13:22 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-03-30- 11:16
Pranešimai: 662
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
GAdas rašė:
Atsibuskite ir būkite profesionalai, stenkitės tobulėti ne tik savo siauroje karjeros srityje.

Retoriniai sušukimai. :) Bandai pranokti pats save? ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Igoris rašė: GAdas rašė:
StandartinėParašytas: 2013-02-04- 14:29 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Igoris rašė:
GAdas rašė:
Atsibuskite ir būkite profesionalai, stenkitės tobulėti ne tik savo siauroje karjeros srityje.

Retoriniai sušukimai. :) Bandai pranokti pats save? ;)


Ne, bet tai siekiamybė kurią pastoviai prisimenu bet ką darydamas.;) Pritaikyt galima bet kur, nors ir namų ruošoje -> siurbiant kilimus namie, kitą puse kilimo atverčiat? Ar pasitenkinat atsakymu, kad ten nesimato? :)

Užbaigiant linksmesne gaida:
Ričardas.K rašė:
Kas gautųsi Gadą pasodinus į valdžios kėdę ir davus "kariešokus" odiniais viršeliais, manyč, visiems aišku


Legalizuoju žolę ir prostituciją :D XD XD Taip, kad balsuokit už mane ;)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: mano balsa jau turi!
StandartinėParašytas: 2013-02-04- 14:52 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1726
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
mano balsa jau turi! *thumb*

_________________
-666-


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: GAdas rašė: Taip trumpai
StandartinėParašytas: 2013-02-04- 23:05 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10045
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
Taip trumpai atsakyti galima, bet tada kai klausimas suformuluojamas tvarkingai ir aiškiai, o ne kaip bile koks žodžių kratinys. Apie tai jau ne kartą forume kalbėta.


Pritariu. *taip*

Visi męs pradėjom "nuo nulio", tad pats puikiai pamenų kaip pradžioje norėjosi konkrečių atsakymų į nekonkrečius klausimus. Nes konkrečiai paklausti nemokėjau. :D
Kitą vertus, besigilindamas į temą supratau, kad bendri vertinamojo pobūdžio klausimai dažniausiai neturi vienareikšmio atsakymo, kadangi yra daug visokių "jeigu", vedančių prie kardinaliai priešingų atsakymų. Todėl kai klausimas nekonkretus - bet koks atsakymas bus klaidingas.
Ir dar supratau, kad "teisingai suformuluotame klausime jau yra pusė atsakymo" (c) ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-02-04- 23:35 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
Banginis rašė:
mano balsa jau turi! *thumb*


GAdai, mano balsą jau irgi turi, taip kad tu ilgai nedelsk ir nesididžiuok - seime yra laisvų vietų, Antanas, va, kandidatuos, o tu ką, blogesnis? Nemanau :) P.s. Apie forumų skaitymą - užmėtykit taburetėm, bet kai kada forumų skaitymas prie gero nepriveda, aš va, pasiskaičiau apie Leathermano Charge-ą Ti ganzoj, tai bijau naudot, bijau, kad nesulūžtų :D XD *lol*


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: O.Benderis rašė: Banginis
StandartinėParašytas: 2013-02-04- 23:35 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
O.Benderis rašė:
Banginis rašė:
mano balsa jau turi! *thumb*


GAdai, mano balsą jau irgi turi, taip kad tu ilgai nedelsk <...>


Vo blyn, nakarkalsia... :D

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 59 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 17 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007