Tema užrakinta

O.Benderis rašė: 1.

2012-02-02- 1:06

O.Benderis rašė:
1. Foruminį lenktinuką mes jau turime, o ištisinio foruminio - ne.

2. Jei nuspręstume pasidaryti ištisinį foruminį šiems metams, tai esu tikras 100proc., kad jį darys kažkas iš mūsų forume esančių kolegų, ką išrinksime bendru sutarimu - galbūt tai bus Andrius, galbūt Linas, Galbūt Tomas, arba kitas Tomas, gal Algirdas, gal Kęstutis, visų ir neišvardinsiu taip greit, dovanokit, kurių nepaminėjau.

3. Lenktinuko peilio gamyba patys žinote, kokia, koks procesas, kiek lėšų reikalaujantis, vadinasi, būtų ne gaminamas mūsiškių meistrų, o perkamas. Ar verta vėl šiais metais tai daryt, rinktis lenktinuką, nemanau, žiūr. 1 punktą, 2-ą.

4. Yra jau vienas kandidatas/galimas , potencialus kandidatas į foruminį 2012 peiliuką - tai būtų kolegos Katino paminėtas, Andriaus pagamintas peilis - jis mums visiems patiko, pamenate, Kaune susitikę jį žiūrėjome, kas buvote tikrai prisiminsit. Peiliukas tikrai puikus, ir nedidelis. Tad netgi lenktinuko norintys turėtų šiokią tokią satisfakciją :)


Pilnai pritariu tokiai nuomonei ir tikrai balsuočiau už Andriaus peiliuką, t.y. fix'ą *thumb*

Pirmiausia reikėtų nuspręsti

2012-02-02- 1:55

Pirmiausia reikėtų nuspręsti ar ištisinį, ar lenktinį. Po to jau formuosim techninę užduoti- gabaritus, medžiagas, universalumo lygį ir tt.
Aš už ištisinį.

as uz istisini

2012-02-02- 2:20

as uz istisini

Remus rašė: Pirmiausia

2012-02-02- 2:36

Remus rašė:Pirmiausia reikėtų nuspręsti ar ištisinį, ar lenktinį.


Taip ir bus. Kai visi aktyvūs dalyviai pasisakys - beliks suskaičiuoti kas už ką ir taps aišku ar dauguma nori lenktinio, ar ištisinio. ;)

Už naująjį Andriaus EDC.

2012-02-02- 8:41

Už naująjį Andriaus EDC. Nedidukas, bet stebėtinai dailus ir patogus peiliukas.

Aš už ištisinį Andriaus

2012-02-02- 8:50

Aš už ištisinį Andriaus peilį.

Kuo daugiau lenktinukų

2012-02-02- 9:13

Kuo daugiau lenktinukų čiupinėju tuo labiau įsitikinu kad iki 200lt nieko panašau į peilį nenupirksi... Brangiau mokėti norės nedaugelis ir vėl išsirinksim kokį nors peiliuką kuris linguoja vėjui papūtus ar ištrupa pjaunant medį...
Aš už nedidelį ištisinį, ir Andriaus peiliukas vienas iš priimtiniausių varijantų.

Sveiki, aš nors ir naujokas,

2012-02-02- 11:08

Sveiki, aš nors ir naujokas, bet jeigu leista pasisakyti visiems, tai irgi pritariu dėl ištisinio.

laba diena.as buciau uz

2012-02-02- 12:17

laba diena.as buciau uz fiksuota gelezte

Linuks rašė: ...Aš už

2012-02-02- 12:20

Linuks rašė:...Aš už nedidelį ištisinį, ir Andriaus peiliukas vienas iš priimtiniausių varijantų.

Tarp kitko ir Tavo "kolekcijoj" atsirastų kandidatų.

Sveiki. Aš taip pat kadangi

2012-02-02- 12:27

Sveiki. Aš taip pat kadangi galima pasisakyti visems pritariu dėl ištisinio.

Kadangi kaip matau dauguma už

2012-02-02- 13:33

Kadangi kaip matau dauguma už ištisinį, tai tuomet norėčiau dar pasiūlyti ši peiliuką kaip kandidatą :)
http://www.knives.lt/node/743?page=13#comment-15285
Manau kiekvienas iš mūsų atrastu jam vietos kišenėje :)

Redaguoju: Kalba eina apie "Gnomą" :)

As uz lenktinuka.

2012-02-02- 13:40

As uz lenktinuka.

Andriaus EDC . Visvien

2012-02-02- 14:24

Andriaus EDC .
Visvien dauguma pirktu kaip tik galimybe atsirastu.
O cia dar ir foruminis butu : ) Limited edition .

Ištisinis Andriaus EDC būtų

2012-02-02- 14:40

Ištisinis Andriaus EDC būtų šaunus pasirinkimas.
Tema užrakinta