Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-16- 18:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 626 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 42  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-02- 13:28 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Loptar rašė:
Tu pats save įsivarei į "varguolius" ir priešiniesi, bet kokiam bandymui pasigerinti situaciją :(
Manai, kad Tavo "aukos vaidmuo" labai padės gyvenime?

Lygiai tą patį norėjau rašyt ką tik...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-02- 13:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Kad išspręst šitą nesąmoningą ginčą kartą ir visiems laikams, siūlau įvesti kasmetinę akciją forume, pavadinimu "Sumeskim GAdui ant foruminio". Aš asmeniškai kokius 20 EUR tikrai galėčiau paaukoti, ir manau atsirastų dar ne vienas toks. Tokiu būdu ir skriaudžiamoji klasė būtų laiminga, ir mes, turčiai gautume normalų peilį, o ne eilinę graviruotą Mora.

Šitaip lengvai galima pasielgti (ir dažnai elgiamasi), jei žmogus nuoširdžiai ieško galimybių įgyvendnti savo norą, o ne [...]


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-02- 17:18 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Loptar rašė:
GAdas rašė:
Iš tapšnoklio negaliu greitai cituoti, todėl gausis "paklodė". Aš nenoriu tau "gelti"ir gerbiu tave, kaip savo statusą užsitarnavusį/uždirbusį žmogų, bet iš bendros tavo postų sumos labai aiškiai matosi tavo pozicija, kad "mol čia varguoliai kiša pagalius" į tavo supratimą apie foruminį, kurį tu norėtum matyti ne kaip daugumos sprendimą (kokia ji bebūtų), o pagal dabartinį statusą turintį žmogų, norintį išskirtinumo. No offence, bet tai morališkai nėra teisinga 'visų' dalyvių atžvilgiu. Galbūt tai mano problema, kad man moralinės nuostatos = įstatymui, kuriam visi yra lygūs, bet su tuo susiduriu kasdieną, kad net valytojos reikia paprašyti ir atsiklausti prieš kažką jai sakant, nors tai ir būtų jos darbo dalis. Todėl, kaip jau sakiau, gal tai nepatinka, kad šiemet kolegos išbalsavo "utility knife", bet gal laikas su tuo susitaikyti ir jei jis tau atrodo per prastas/neįdomus, užsisakyti extra versiją pas Liną, nebandant pasukti galutinio Foruminio varianto savo linkme? Net nežinau, kaip tai išdėstyti, bet kaip pats sakei, jei nori peilio su forumo lazeriuota atributika, gal reikia priimti daugumos nuomonę ir nors kartą pasijausti "masių" dalimi arba net nepirkti jo? Nes kodėl kiti nariai turi derintis prie tavo supratimo jei tu nenori priimti jų supratimo? Kuom esi išskirtinas iš daugumos?

Klausyk, Tavo visas požiūris apribotas Tavo pačio savęs vertinimo visuomenės atžvilgiu. Kol tu save pozicionuosi taip, tol ir pats pyksi ant visų kitų ir neišeisi iš šio rato. Anyway, čia Tavo reikalas ir tą temą aš norėciau uždaryti.

Nerašysiu citatų, atsakysiu bendrai.
Visų pirma, dar niekas nebalsavo kokio nori plieno, ir nėra aišku kiek žmonių norės, sakykim, tą patį damastylą ar kokie bus variantai. Todėl vėlgi Tavo bandymas mane priešpastatyti prieš daugumą, kažkoks labai jau keistas ir panašus į maniją ...
Antra, "mano linkmė", jau net nežinau kokiais žodžiais parašyti :/ yra bent kiek nors išskirtinesnis variantas, nei Lino standartinis. Ne vien dėl to, kad "aš noriu išskirtinio", o labiau dėl to, kad tokių 1:1 peilių ne forumiečiai, neturėtų. Atsibodo kartot (paskutinis kartas, jei Tau nedaeis, aš ne prie ko), tačiau nei apie kainos dydį, nei apie medžiagas, išskyrus kirinitą ir damastylą, aš apskritai nerašiau :!:
Trečia, Tu su savo priešprieša išskirtinumui, net nepagalvojai, kad aš mąsčiau pafinansuoti didesnę dalį Linui už damastylą (ar ką nors panašau, jei Linas pasiūlys), kad forumiečiams ženkliai nepadidėtų kaina, ir kas norės, galės turėti realiai apčiuopiamai išskirtinėstį foruminį už "nekosminę kainą"

Dėl to aš Tau anksčiau ir rašiau, kad Tu pats save įsivarei į "varguolius" ir priešiniesi, bet kokiam bandymui pasigerinti situaciją :(
Manai, kad Tavo "aukos vaidmuo" labai padės gyvenime?
...
Baigiam tą temą. Šiandien pasaulis man daug grąžesnis, gerai išsimiegojau, diena saulėta, o aš nuotaikos žmogus. Gal vakar pavasarinė depresija dėl UV trūkumo užėjo ar ką, todėl ir pavariau. Atsiprašau jei įžeidžiau. Rinkit greičiau tas kriaunas ir duokit Linui darbo :)
@swefort - pamiršai pasinaudoti savo Don Kichoto priešų sąrašu, kad mano postus matai? Kaip jau minėjau vakar - bevaikių macho nuomonė man kaip tualetinis popierius. :)

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-02- 18:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
Baigiam tą temą. Šiandien pasaulis man daug grąžesnis, gerai išsimiegojau, diena saulėta, o aš nuotaikos žmogus. Gal vakar pavasarinė depresija dėl UV trūkumo užėjo ar ką, todėl ir pavariau. Atsiprašau jei įžeidžiau. Rinkit greičiau tas kriaunas ir duokit Linui darbo :)

:buk:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-02- 20:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-01-11- 0:37
Pranešimai: 131
Miestas: Kaunas
Norejau paklausti.
Kiek skaiciau pentis bus 2.3mm, o i kiek bus suvestos peilio asmenys?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-02- 20:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-11-20- 1:19
Pranešimai: 205
Šalis: Lietuva
Miestas: Palanga
Tu čia neatsargiai paklausei apie ašmenis XD


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-02- 20:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-01-11- 0:37
Pranešimai: 131
Miestas: Kaunas
Nu, taip, bet visi supranta apie ka as cia :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-02- 22:36 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2296
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
ramasipsc rašė:
Nu, taip, bet visi supranta apie ka as cia :)

Bus suvesta tiek kiek reikia tokiam peiliui iš tokio plieno, t.y. 0.3-0.4mm


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-02- 23:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-01-11- 0:37
Pranešimai: 131
Miestas: Kaunas
Storokai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-03- 0:14 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2296
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
ramasipsc rašė:
Storokai

Tikrai? Tamstos pageidautas 0.2-0.3 ok, o +0.1mm jau storokas?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-03- 0:27 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1392
Miestas: Kaunas
O geležtės finišas koks bus?

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-03- 0:53 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2296
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
Desantas rašė:
O geležtės finišas koks bus?

Geležtė bus satinuota. Paruošti galtavimui m390 man tikrai neužteks kantrybės.
Ps. Kelios geležtės ruošiamos grųdinimui, kirinito užsakyta, maroon mikartos gal irgi kur rasim - bus keli prototipai kuriuos bus galima pačiupinėti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-03- 11:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-01-11- 0:37
Pranešimai: 131
Miestas: Kaunas
Linuks rašė:
ramasipsc rašė:
Storokai

Tikrai? Tamstos pageidautas 0.2-0.3 ok, o +0.1mm jau storokas?
Butu puiku 0.2 :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-03- 15:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-12-27- 20:56
Pranešimai: 196
Miestas: Kaunas
Oho. Per savaitgalį visa" Anykščiu šilelį" sukuret!! Man asmeniškai suprantama ir Loptar ir Gado pozicija.. Geriausiai butu, jei peilis gautusi išskirtinis, įdomus ir
daugumai iperkamas.. Sakyčiau geriausiai tai buvo išpildyta Loptar
ir Balt foruminiuose.. Kuribiškumas čia suveike sakyčiau labai gerai.. O Tomo foruminiu projektai man patiko, nes buvo galimybe rinktis pliena arba kriaunas.. O apskritai kalbant, apie visus musu meistru foruminius, tai mes gavom isskirtinius, labai geros kokybes gaminius uz sakyciau labai gera kaina.. Be to kas del foruminio peilio testitumo idejos, tai ji, mano akimis, galetu buti, bet kaip kazkas minejo - galbut kažkokios detales pavidale.. Visos kriaunos- sakyčiau " perdidele detale".. Ir tai turetu buti nuspresta balsuojant forume..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-03- 15:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
Buhag rašė:
Oho. Per savaitgalį visa" Anykščiu šilelį" sukuret!!

Aha, užplaukė literatūrinė dvasia ... :)

Buhag rašė:
Geriausiai butu, jei peilis gautusi išskirtinis, įdomus ir daugumai iperkamas.

Šitas klausimas intensyvios galvojimo stadijos palatoje jau kuris laikas, kad surasti tokį balansą :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 626 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 42  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007