Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-25- 13:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 626 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 42  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-25- 1:03 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10044
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Balsuojam: Ar laukiam kol paaiškės situacija dėl galimybės šiemet gaminti lenktinį?

Balsuoklė bus aktyvi iki 2019 m. vasario 1 d. 00:01 val.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-25- 10:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
Buhag rašė:
Mano nuomone išskirtinumas yra labai subjektyvi sąvoka.
<...>

Na ne :)
Netgi paprasčiausias apibrėžimas tai ir sako (ten nėra vartotojo nuomonės)

Išskirtinumas (angl. Differentiation)
Įmonė ar prekės ženklas, turintis vieną ar keletą ryškių požymių, kurie išskiria jį iš kitų įmonių ar prekės ženklų.

Išskirtinumas gali būti labai įvairus, per medžiagas, per dizainą, per konstrukciją, per detales, per autorių ir t.t.
Išskirtinumas yra visiškai objektyvi situacija. O jau rezultato vertinimas, yra subjektyvus.

Buhag rašė:
<...>
Pasodinkim 10 peilių fanatų ir duokim jiems pačiupinėti vieną peilį. Labai tikėtina, kad tokia sąvoka kaip išskirtinumas bus įvertinta labai įvairiai.

Žinoma beveik taip :) Tik jie vertins ne iškirtinumą (apie kurį dalis tarkim net nenutuokia, nes per mažai žinių turi), o savo reakciją į rezultatą iš savo patirties. Ką ir minėjau aukščiau.
1 pvz:
Kai tolimi nuo peilių žmonės mato mano mylią, jie net nesupranta kur ten išskirtinumas (kas yra totalus faktas) ir akis plečia vien iš dydžio ir dizaino, nors originalų dizainą irgi nėra matę, arba jei matė, tai filmuose, ir todėl nemato/nepastebi kas ir kaip perdaryta. Tačiau tai nekeičia šitos mylios išskirtinumo fakto.
2 pvz:
Tarkim custom diskai ant Lambo Avendator SV ir custom spalva daro ją išskirtine. Pagal apibrėžimą.
Tačiau man žalia (tarkim) spalva nepatinka, todėl jos išskirtinumas, man nepriimtinas ir neturi prasmės. Tačiau tai nekeičia automobilio išskirtinumo fakto.

Buhag rašė:
Aš asmeniškai 2017m. pakabuko neįsigijau, nes tokio dydžio foruminis pakabukas man asmeniškai perdidelis ir aš tokio dydžio pakabuko ant savo kaklo neįsivaizduoju ir tiek.. Čia kaip suprantu projektavimas man asmeniškai netiko. Dėl pagaminimo gerumo - manau Andrius puikiai pagamino. Beje įdomu būtų sužinoti kiek forumiečių jį ant kaklo nešioja?

Visiškai teisingai. Tau netiko dydis, kaip vienas iš pagrindinių, Tau svarbių kriterijų. Tik, kad tai niekaip nekoreliuoja su pačio gaminio išskirtinumu (nesakau, kad jis iškirtinis beje). Ir konkrečiai aš, ant kaklo ji nešiojau per helovyną darbe :) Mano gyvenimo būdas ne toks, kad man reikėtų kasdien nešiotis peilį ant kaklo. Tačiau kaip gaminys man jis labai ok ir aš jį turiu.
Kartais ant kaklo panešioju Lino mažuliuką, bet tik kaip stiliaus dalį, na ir kavos paką atidarinėjau. Ir beje, visi, kas matė (iš paprastų žmonių), visiems labai patiko, žiauriai prikolnas simpatiškas mažylis, netgi jei su juo neis eiti ant meškino. O ir amboina man žiauriai patinka.
Man tokie peiliai yra grynai džiuginantis dalykas.
O Lino mažuliuko iš vis niekas pasaulyje neturi, tik aš :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-25- 10:47 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2016-04-12- 19:04
Pranešimai: 355
Miestas: Vilnius
Buhag rašė:
Beje įdomu būtų sužinoti kiek forumiečių jį ant kaklo nešioja? :hi: ..

Mes Maugliai, ar ką, kurie tik strėnraištes teturi, kad su peiliais ank kaklo lijanomis karstytis? Tas peilis ir jo makštys tokie ploni, kad puikiausiai į galine kišenę ikrenta ir net nesijaučia. Aišku, jei kriaunu parakordu nevynioti.

_________________
Kai nėra kitos išeities, reikia ieškoti kito įėjimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-25- 12:07 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
Arnoldas rašė:
Buhag rašė:
Beje įdomu būtų sužinoti kiek forumiečių jį ant kaklo nešioja? :hi: ..

Mes Maugliai, ar ką, kurie tik strėnraištes teturi, kad su peiliais ank kaklo lijanomis karstytis? Tas peilis ir jo makštys tokie ploni, kad puikiausiai į galine kišenę ikrenta ir net nesijaučia. Aišku, jei kriaunu parakordu nevynioti.

Net ir su parakordu jis nematomas kostiumo švarko kišenėje ;)

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-25- 12:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-12-27- 20:56
Pranešimai: 196
Miestas: Kaunas
Arnoldas rašė:
Buhag rašė:
Beje įdomu būtų sužinoti kiek forumiečių jį ant kaklo nešioja? :hi: ..

Mes Maugliai, ar ką, kurie tik strėnraištes teturi, kad su peiliais ank kaklo lijanomis karstytis? Tas peilis ir jo makštys tokie ploni, kad puikiausiai į galine kišenę ikrenta ir net nesijaučia. Aišku, jei kriaunu parakordu nevynioti.

2017m. Foruminis pakabukas.. Tas pakabukas- kaip ir išskirtinumas.. Bet kadangi esate ne mauglis, tai ji dedate i kišenę..Tai kaip ir patampa jis universaliu nešiojimo prasme.. 8( Kaip ir išskirtinumas pradingsta:) Vyriškus atributus- sėklides net labiau galima būtu vadinti "pakabukais" nei tamstos foruminį:))) O šiaip tai gal šia tema butu smagiau prie bokalo alaus pagvildenti.. :buk:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-25- 13:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-12-27- 20:56
Pranešimai: 196
Miestas: Kaunas
Loptar rašė:
Buhag rašė:
Mano nuomone išskirtinumas yra labai subjektyvi sąvoka.
<...>

Na ne :)
Netgi paprasčiausias apibrėžimas tai ir sako (ten nėra vartotojo nuomonės)

Išskirtinumas (angl. Differentiation)
Įmonė ar prekės ženklas, turintis vieną ar keletą ryškių požymių, kurie išskiria jį iš kitų įmonių ar prekės ženklų.

Išskirtinumas gali būti labai įvairus, per medžiagas, per dizainą, per konstrukciją, per detales, per autorių ir t.t.
Išskirtinumas yra visiškai objektyvi situacija. O jau rezultato vertinimas, yra subjektyvus.

Buhag rašė:
Aš asmeniškai 2017m. pakabuko neįsigijau, nes tokio dydžio foruminis pakabukas man asmeniškai perdidelis ir aš tokio dydžio pakabuko ant savo kaklo neįsivaizduoju ir tiek.. Čia kaip suprantu projektavimas man asmeniškai netiko. Dėl pagaminimo gerumo - manau Andrius puikiai pagamino. Beje įdomu būtų sužinoti kiek forumiečių jį ant kaklo nešioja?

Visiškai teisingai. Tau netiko dydis, kaip vienas iš pagrindinių, Tau svarbių kriterijų. Tik, kad tai niekaip nekoreliuoja su pačio gaminio išskirtinumu (nesakau, kad jis iškirtinis beje). Ir konkrečiai aš, ant kaklo ji nešiojau per helovyną darbe :) Mano gyvenimo būdas ne toks, kad man reikėtų kasdien nešiotis peilį ant kaklo. Tačiau kaip gaminys man jis labai ok ir aš jį turiu.
Kartais ant kaklo panešioju Lino mažuliuką, bet tik kaip stiliaus dalį, na ir kavos paką atidarinėjau. Ir beje, visi, kas matė (iš paprastų žmonių), visiems labai patiko, žiauriai prikolnas simpatiškas mažylis, netgi jei su juo neis eiti ant meškino. O ir amboina man žiauriai patinka.
Man tokie peiliai yra grynai džiuginantis dalykas.
O Lino mažuliuko iš vis niekas pasaulyje neturi, tik aš :D

As ir neteigiu, kad dydis šiuo atveju yra išskirtinumas.. Vladas paklause dėl pavyzdžio pakabuko, kuris butu geriau suprojektuotas ir pagamintas, tai ir atsakiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-25- 14:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
Buhag rašė:
As ir neteigiu, kad dydis šiuo atveju yra išskirtinumas.. Vladas paklause dėl pavyzdžio pakabuko, kuris butu geriau suprojektuotas ir pagamintas, tai ir atsakiau.

Tai, kad aš ne tą temą gvildenau :oops:
:buk:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-25- 15:00 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Buhag rašė:
Arnoldas rašė:
Buhag rašė:
Beje įdomu būtų sužinoti kiek forumiečių jį ant kaklo nešioja? :hi: ..

Mes Maugliai, ar ką, kurie tik strėnraištes teturi, kad su peiliais ank kaklo lijanomis karstytis? Tas peilis ir jo makštys tokie ploni, kad puikiausiai į galine kišenę ikrenta ir net nesijaučia. Aišku, jei kriaunu parakordu nevynioti.

2017m. Foruminis pakabukas.. Tas pakabukas- kaip ir išskirtinumas.. Bet kadangi esate ne mauglis, tai ji dedate i kišenę..Tai kaip ir patampa jis universaliu nešiojimo prasme.. 8( Kaip ir išskirtinumas pradingsta:) Vyriškus atributus- sėklides net labiau galima būtu vadinti "pakabukais" nei tamstos foruminį:))) O šiaip tai gal šia tema butu smagiau prie bokalo alaus pagvildenti.. :buk:

Aš savąjį nešiojau kasdien mažiausiai 3 mėnesius, gal ilgiau. Ir dabar kartais užsidedu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-25- 15:04 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2016-04-12- 19:04
Pranešimai: 355
Miestas: Vilnius
Buhag rašė:
2017m. Foruminis pakabukas..<...>. O šiaip tai gal šia tema butu smagiau prie bokalo alaus pagvildenti.. :buk:

Neabejotinai šita tema yra archi svarbi ir ją aptarti taip :buk: ir dar kartojant :beer: :beer: :beer: tiesiog būtiną :liuks: Mes nagalime palikti ateinančiom kartom savo problemų! Ir alaus!!!

_________________
Kai nėra kitos išeities, reikia ieškoti kito įėjimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-25- 16:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-12-03- 10:14
Pranešimai: 344
Miestas: Vilnius
Kolegos bendraminčiai, kaskart renkant foruminį aš kažko pasigendu..
nežinau ar pavyks tas mintis sudėliot žodžiais, kad nebūčiau suprastas neteisingai, pabandysiu :)
Lietuva maža šalis, peilių entuziastų nedaug, juos gaminančių meistrų - dar mažiau. Net tikros konkurencijos sakyčiau nėra. Ir kaskart, išsidalinus Kalėdines dovanėles užvedama nauja tema - kitų metų foruminis. Diskutuojama, kas ką norėtų matyt savo kišenėj, virtuvėj, kuprinėj, burokų lauke.. Viskas faina - tema būna labiausiai skaitoma ir komentuojama tais metais (neskaitant blevyzgų-paplepėjimų), bet man joje trūksta mūsų meistrų. Ir nežinau kodėl nėra akcentuojamas tas momentas - gaminti metų peilį yra garbė ir pripažinimas. Juk foruminio negamina bet kas, kuris turi vieno puslapio temą gamybos skyriuje su keliais bandymais? Jei tavo, kaip meistro mintys, brėžiniai, prototipai patinka bendruomenei ir ji už tave nubalsuoja, tai šį tą reiškia? Ar klystu - foruminis meistrui nieko neįprasmina?
Jei būčiau peiliadirbys, mano gamintas peilis kaip foruminis būtų siekiamybė ir mano, kaip šios profesijos (?) atstovo tobulėjimo įprasminimas. Man šito trūksta.
Tiek norėjau pasakyt.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-25- 19:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
PatikrintaLaiko rašė:
Kolegos bendraminčiai, kaskart renkant foruminį aš kažko pasigendu..
nežinau ar pavyks tas mintis sudėliot žodžiais, kad nebūčiau suprastas neteisingai, pabandysiu :)
Lietuva maža šalis, peilių entuziastų nedaug, juos gaminančių meistrų - dar mažiau. Net tikros konkurencijos sakyčiau nėra. Ir kaskart, išsidalinus Kalėdines dovanėles užvedama nauja tema - kitų metų foruminis. Diskutuojama, kas ką norėtų matyt savo kišenėj, virtuvėj, kuprinėj, burokų lauke.. Viskas faina - tema būna labiausiai skaitoma ir komentuojama tais metais (neskaitant blevyzgų-paplepėjimų), bet man joje trūksta mūsų meistrų. Ir nežinau kodėl nėra akcentuojamas tas momentas - gaminti metų peilį yra garbė ir pripažinimas. Juk foruminio negamina bet kas, kuris turi vieno puslapio temą gamybos skyriuje su keliais bandymais? Jei tavo, kaip meistro mintys, brėžiniai, prototipai patinka bendruomenei ir ji už tave nubalsuoja, tai šį tą reiškia? Ar klystu - foruminis meistrui nieko neįprasmina?
Jei būčiau peiliadirbys, mano gamintas peilis kaip foruminis būtų siekiamybė ir mano, kaip šios profesijos (?) atstovo tobulėjimo įprasminimas. Man šito trūksta.
Tiek norėjau pasakyt.

Sklandžiai dėstai :)
Tik spėju (ir čia tik mano nuomonė ant greitųjų), kad dauguma Meistrų turi verslus, kurių pagalba išgyvena, o ten ir įsipareigojimai, ir planai, ir darbai. Jei foruminis būtų, sakykim, visomis prasmėmis viršūnė dabartinių Meistrų galimybių, tada tai būtų prasmė ir pripažinimas ir netgi įdomumas padaryti partiją "kažko tokio", ne tik "wow" įsigijusiems, bet ir savo lygio parodymui, bei savęs pačio pasitikrinimui, apskritai.
Tačiau kiekvieną kartą foruminių temose kyla vienas aštriausių akcentų, kaina :) O savo galimybių viršūnę, ir jei dar pridėti išskirtinumo "navarotų", net už vidutinę kainą, pasiekti neįmanoma.
Tuo pačiu iš kitos pusės, kyla "panaudojamumo" klausimas. Ko pasekoje reikalingas kažkoks mistinis balansas, ko pasekoje gaminys bus vidutinis pagal Meistro maksimalias galimybes, ko pasekoje čia nei pripažinimas, nei prasmė, o tik biznis :)
Juk faktiškai mes balsuodami ir nuleidžiam Meistrui kartelę :) Nekalbu apie darbų atlikimo kokybę žinoma, ten mūsų Meistrai visi super.
:buk:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-25- 19:45 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10044
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Loptar rašė:
PatikrintaLaiko rašė:
Kolegos bendraminčiai, kaskart renkant foruminį aš kažko pasigendu..
nežinau ar pavyks tas mintis sudėliot žodžiais, kad nebūčiau suprastas neteisingai, pabandysiu :)
Lietuva maža šalis, peilių entuziastų nedaug, juos gaminančių meistrų - dar mažiau. Net tikros konkurencijos sakyčiau nėra. Ir kaskart, išsidalinus Kalėdines dovanėles užvedama nauja tema - kitų metų foruminis. Diskutuojama, kas ką norėtų matyt savo kišenėj, virtuvėj, kuprinėj, burokų lauke.. Viskas faina - tema būna labiausiai skaitoma ir komentuojama tais metais (neskaitant blevyzgų-paplepėjimų), bet man joje trūksta mūsų meistrų. Ir nežinau kodėl nėra akcentuojamas tas momentas - gaminti metų peilį yra garbė ir pripažinimas. Juk foruminio negamina bet kas, kuris turi vieno puslapio temą gamybos skyriuje su keliais bandymais? Jei tavo, kaip meistro mintys, brėžiniai, prototipai patinka bendruomenei ir ji už tave nubalsuoja, tai šį tą reiškia? Ar klystu - foruminis meistrui nieko neįprasmina?
Jei būčiau peiliadirbys, mano gamintas peilis kaip foruminis būtų siekiamybė ir mano, kaip šios profesijos (?) atstovo tobulėjimo įprasminimas. Man šito trūksta.
Tiek norėjau pasakyt.

Sklandžiai dėstai :)
Tik spėju (ir čia tik mano nuomonė ant greitųjų), kad dauguma Meistrų turi verslus, kurių pagalba išgyvena, o ten ir įsipareigojimai, ir planai, ir darbai. Jei foruminis būtų, sakykim, visomis prasmėmis viršūnė dabartinių Meistrų galimybių, tada tai būtų prasmė ir pripažinimas ir netgi įdomumas padaryti partiją "kažko tokio", ne tik "wow" įsigijusiems, bet ir savo lygio parodymui, bei savęs pačio pasitikrinimui, apskritai.
Tačiau kiekvieną kartą foruminių temose kyla vienas aštriausių akcentų, kaina :) O savo galimybių viršūnę, ir jei dar pridėti išskirtinumo "navarotų", net už vidutinę kainą, pasiekti neįmanoma.
Tuo pačiu iš kitos pusės, kyla "panaudojamumo" klausimas. Ko pasekoje reikalingas kažkoks mistinis balansas, ko pasekoje gaminys bus vidutinis pagal Meistro maksimalias galimybes, ko pasekoje čia nei pripažinimas, nei prasmė, o tik biznis :)
:buk:

Kol susiruošiau parašyti, kolega @Loptar mano mintį iš esmės ir išdėstė. +1 :ok:
Galiu tik pridurti, kad ir "biznis" menkas. O kartais ir "į minusą" tą foruminių gamyba. ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-25- 23:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
Man tokia padėtis nelabai patinka, nes dabar meistrams - tai daugiau pareigos atlikimas, nei siektinas užsakymas. O jeigu dar minusas gaunasi (kaip pvz. su šešioliktu), tai akivaizdu, kad noras imtis kito projekto garuoja, kaip actas.
Aišku, meistrai patys siūlo peilį ir jo kainą. Bet jeigu atsiranda kažkokių svarbių nenumatytų aplinkybių esmingai keičiančių sanaudas, tai reikia tokias aplinkybes deklaruot forume ir ieškoti bendro sutarimo, kaip visiem pasidalinti padidėjusius kaštus. Bo foruminis peilis (ir jo kaina) turėtų būti malonus ne tik forumėnams, bet ir meistrui. Tada daugiau entuziazmo (ir pasiūlymų) sulauksim iš meistrų eilinio projekto aptarimo metu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-25- 23:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Svajus rašė:
pyfpafz rašė:
Nu, bet Jūs kolegos man pasakykite ar Jūs REALIAI pagalvojote logiškai kur Jūs tą kertpeilį naudosite!? 8(
Važiuosit pas babą i kaimą brokų valyt!? XD
Fukncionalumas jo dar labiau abejotinas nei praeitų metų foruminio... :/
Ar ta kertpeilio idėja susižavėjote, kad ale pavadinimas gerai skamba!?
Nu kaip pvz tas pats Lino mažiukas bulvių skustukas bus šimtą kartų labiau buityje pritaikomas. :warrior:

Bet aišku visada yra variantas, kad pas Jūsų babą yra daug brokų... :)

Pyf pafai, kas per du... nas klausimas? Pats kiek suprantu esi ir medžiotojas ir žvejys, gamtoj suprantu tenka būti.Minetoj aplinkoi šį peilį tikrai rasi kur panaudoti, nebent žvėris šiaudai ir lašišas gaudai neišlipdamas iš džipo.


Matai, aš galvoju biški plačiau, t.y. ne tik apie save. Man ASMENIŠKAI kraštutinumai kaip tik yra įdomesni.
Aš nesuprantu tokių kaip Loptaras, kuris sako, kad jam reikia įsigyti sebą limitkę su geru medžiu ir jos naudoti negalima nu nes gaila gi.
Aš nesuprantu tokių kaip tu, Svajau, kurie padaro ax**ienną peilį ir po to nemiega naktimis pergyvendami dėl to kaip naujasis sąvinikas jį naudoja.
Aš nesuprantu tokių kaip swerfotas, kuris tiek metų gliūčina forume, o sako, kad naudojimui geriausia kibiras morų.
Aš nesuprantu tokių kaip minia, kurie tiesiog pritaria Vladui... Dazhe bez vazelina... XD
Man labai patinka posakis: jau geriau klysiu su Platonu, nei būsiu teisus su minia. 8(
Vladas... Vladas, galėtų savo nuomonę biški prilaikyti, nes jis yra tokio lygio autoritetas čia forume ir šiaip peilininkų gyvenime, kad jis kaip cunamis nubloškia betkokį bangavimą. Vladas pasisakė už kertpeilį, garantuoju dauguma balsuos už jį nei prototipo čiupinėję, nei labiau gilinęsi.
Asmeniškai man foruminiame smagiausia dalykas žinote yra kas!? O gi kūrimo procesas!
Šiemet aš buvau v ax*jie... Ir Linas pasiūlė, ir Nerūkau pasiūlė, ir Vladas kertpeilį pasiūlė... :liuks2:
Aš asmeniškai balsuosiu už kažką naujo. Mano favoritai bus naujokai. :bravo:
O šiaip padakysiu, kad mes esame išlepinti gerų foruminių... :wtf:

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-26- 2:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Matai, aš galvoju biški plačiau, t.y. ne tik apie save. Man ASMENIŠKAI kraštutinumai kaip tik yra įdomesni.
Aš nesuprantu tokių kaip Loptaras, kuris sako, kad jam reikia įsigyti sebą limitkę su geru medžiu ir jos naudoti negalima nu nes gaila gi.

-> o aš nesuprantu, kam daugiau kaip 1 įrankis kažkokiems darbų grupėms. Visi nelabai tinkami? Gal ir akumuliatorinių gręžtuvų turi 15 ar 10 keptuvių? :D
Aš nesakiau, kad negalima naudot. Galima naudot ką tik nori. Aš tiesiog norėjau sebą (o kitą tokią tik už žymiai brangiau reikės pirkti, prasmės tame 0). O ir koks yra brangaus (santykinai) lenktinio panaudojimo pliusas prie mažiau brangaus panaudojimą? Kiek dažnai žiemą matai lambo gatvėse? Gaila naudot?
Seba niekuo negeresnis peilis, ypač rankena, jei kalbėt apie lengvus lenktinio darbus (yra kitų lenktinių), dėl ko, seba kaip kasdineis darbo įrankis, man prasmės neturi, tačiau kaip puikus gaminys, su retu panaudojimu, turi.

pyfpafz rašė:
Man labai patinka posakis: jau geriau klysiu su Platonu, nei būsiu teisus su minia. 8(

Geras posakis tikriausiai. Man dažnai prikaišioja, kad aš noriu brangesnių daigtų, o čia, matai, ne visiems priimtina :D
Tai net nežinau su kuo aš ... gal pats sau?

pyfpafz rašė:
Vladas... Vladas, galėtų savo nuomonę biški prilaikyti, nes jis yra tokio lygio autoritetas čia forume ir šiaip peilininkų gyvenime, kad jis kaip cunamis nubloškia betkokį bangavimą. Vladas pasisakė už kertpeilį, garantuoju dauguma balsuos už jį nei prototipo čiupinėję, nei labiau gilinęsi.

Na, aš gan neutralus. Tačiau:
1. Eilinių lenktinukų man papildomai nereik, o tokių, kaip aš įsivaizduoju, jei Dainius ir padarys, mažai kas įpirks :D
2. Eilinių, tik kiek kito dizaino lengvų fiksų man papildomai nereik, o tokių, kaip aš įsivaizduoju, jei kas nors ir padarys, mažai kas įpirks, arba neturės kur panaudot, bo panaudojimas, kaip suprantu, labai siauras (arba medžioklė, arba poilsis miške, žinoma, dar kelias veiklas sugalvočiau)?
3. Man paprastai, eilinių kaip pas visus, ar kaip pas daugumą, dalykų iš vis nereik, nes dažniausiai tie dalykai eilinis fufelis be "lempinio garso ir "meistro auros":D
Vat taip ir gyvenam ...

pyfpafz rašė:
Asmeniškai man foruminiame smagiausia dalykas žinote yra kas!? O gi kūrimo procesas!

Ir kiek ko sukūrei? :/ (tiesa, aš galiu ir nežinoti visų gyvenimo vingių, tai nieko netyčia įžeist nenoriu)

pyfpafz rašė:
Šiemet aš buvau v ax*jie... Ir Linas pasiūlė, ir Nerūkau pasiūlė, ir Vladas kertpeilį pasiūlė... :liuks2:
Aš asmeniškai balsuosiu už kažką naujo. Mano favoritai bus naujokai. :bravo:

[sarcasm]
Timaskusinis popieriaus pjaustiklis + timaskusinė diržo sagtis į komplektą + timaskusinė sagtis laikrodžio dirželiui?
[/sarcasm]
Ar tu apie gamintojus? Jei taip, tai atsiimu savo sarkazmą :)

pyfpafz rašė:
O šiaip pasakysiu, kad mes esame išlepinti gerų foruminių... :wtf:

Laikas kelti kartelę? 500-800€? Kad būtų realiai "kažkas naujo"? Super medžiagos, nematytas plačiai dizainas ir/arba konstruktyvas?
:buk:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 626 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 42  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007