Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 20:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 626 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 42  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-24- 12:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-12-27- 20:56
Pranešimai: 196
Miestas: Kaunas
Nelabai čia rasi tiesą, nes vieni peilius įsigyja tam, kad naudoti, kiti - kad turėti. Pasirodo yra ir naudojančių naktinių istorijų metu..Taip kad "margas" mūsų forumas ir tai nėra blogai. Manau, kad balsavimas ir atsakys, ko šiemet žmonėms labiausiai reikia.
Įdomus, funkcionalus ir išskirtinis - tai labai subjektyvu..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-24- 12:45 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
"Naudojimui" nieko nėr geriau už kibirą Morų po 9€.
Akivaizdu, kad jeigu perki ne masinės gamybos/proginį peilį, tai jo praktinis panaudojimas toli gražu nėra vienintelė svarbi savybė. O kertpeilį panaudoti tikrai rasčiau kur, ir gerokai dažniau/daugiau nei tipinį "medžioklinį"/bushcraft fix'ą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-24- 12:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-12-03- 10:14
Pranešimai: 344
Miestas: Vilnius
Prikabintas failas:
76B32C07-192F-4D05-B125-DEBEE6D65331.jpeg
76B32C07-192F-4D05-B125-DEBEE6D65331.jpeg [ 441.48 KiB | Peržiūrėta 1760 kartus(ų) ]

Dar kaip variantas. Toks turėtų neklibėt.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-24- 12:54 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2016-04-12- 19:04
Pranešimai: 357
Miestas: Vilnius
PatikrintaLaiko rašė:
Dar kaip variantas. Toks turėtų neklibėt.

Tu čia jau rimtai pasinešei :D
Pažiūrėk tokį Stanley su medinėm kriaunom, tikrai turėtų patikti :ok:

_________________
Kai nėra kitos išeities, reikia ieškoti kito įėjimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-24- 13:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
Buhag rašė:
Nelabai čia rasi tiesą, nes vieni peilius įsigyja tam, kad naudoti, kiti - kad turėti. Pasirodo yra ir naudojančių naktinių istorijų metu..Taip kad "margas" mūsų forumas ir tai nėra blogai. Manau, kad balsavimas ir atsakys, ko šiemet žmonėms labiausiai reikia.
Įdomus, funkcionalus ir išskirtinis - tai labai subjektyvu..

Blogai, žinoma, kad nėra. Tačiau nėra ir juodai balta.
Subjektyvumas, tai tik eilinis atmazai.lt, nes tarkim mano subjektyvizmas remiasi mano patirtim, kuri gerokai skiriasi nuo kito peilių naudotojo. Pas kitą gali būti kur kas platesnė patirtis, arba atvirkščiai. Dėl to aš ir lenkiu į bendrinę suprastį :)
Foruminis, jau savaime kažkiek (daugiau/mažiau, nuo daug dalykų priklauso) išskirtinis lyginant su serijiniais.
Pakišinėti po foruminiu bile kokį "utility" gaminį, prasmės nematau niekaip. Nei tai bus technologinis šedevras, nei tai bus super pragalvotas useability .. Nors, iš kitos pusės, jei pažiūrėti iš prabangumo/išskirtinumo, tai galima daryti ką nors tokio iš, tarkim, timaskuso ir super plieno, ir kad geležtė nesitrintų į rankeną :) Galima bus laisvai vokus atidarinėti, jei dar kas ne elektronį paštą naudoja :)
Tik, kad, kaip foruminis ...


Paskutinį kartą redagavo Loptar 2019-02-11- 9:43. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-24- 13:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-12-27- 20:56
Pranešimai: 196
Miestas: Kaunas
Pilnai sutinku, kad foruminis išskirtinumo turi turėti. Tas išskirtinumas tokia irgi įdomi savoka.. Pvz. 2017m. neckeris kuo jis ten toks išskirtinesnis nei tarkim Lino pasiūlytas "mažiukas" grybavimui skirtas peiliukas?, o bet tačiau - norisi turėti daiktą ir jį naudoti. Aš asmeniškai priimu sprendimą pirkti tų metų foruminį ar - ne įvertinęs jo vaizdą, istorinę vertę ir funkcionalumą asmeniškai man..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-24- 14:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
Buhag rašė:
Pilnai sutinku, kad foruminis išskirtinumo turi turėti. Tas išskirtinumas tokia irgi įdomi savoka.. Pvz. 2017m. neckeris kuo jis ten toks išskirtinesnis nei tarkim Lino pasiūlytas "mažiukas" grybavimui skirtas peiliukas?, o bet tačiau - norisi turėti daiktą ir jį naudoti. <...>.

Tai viskas ok, tik jeigu šokti nuo tokio atskaitos taško, tai kam tada apskritai reikalingas būtent foruminis? Imi reikalingą/tinkamą ir tiek iš bile kurio mūsų gamintojo. Ar vertingas užrašas knives.lt ant geležtės?
Kame tada esminis skirtumas tarp foruminio ir neforuminio?

Buhag rašė:
<...>Aš asmeniškai priimu sprendimą pirkti tų metų foruminį ar - ne įvertinęs jo vaizdą, istorinę vertę ir funkcionalumą asmeniškai man..

Visiškai tvarkingai. Aš tokiais atvejais visada užsisakinėju sau asmeniškai kastomą, pagal savo panaudojamumo kriterijus.
Juk pagal panaudojamumo kriterių sau asmeniškai, iš vis gali gauti peilį ir pagal savo ranką ir pagal savo skonį ir pagal sau norimas medžiagas. Joks "bendrinis" foruminis čia arti negulėjo :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-24- 15:15 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-04-30- 11:29
Pranešimai: 393
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Nu, bet Jūs kolegos man pasakykite ar Jūs REALIAI pagalvojote logiškai kur Jūs tą kertpeilį naudosite!? 8(
Važiuosit pas babą i kaimą brokų valyt!? XD
Fukncionalumas jo dar labiau abejotinas nei praeitų metų foruminio... :/
Ar ta kertpeilio idėja susižavėjote, kad ale pavadinimas gerai skamba!?
Nu kaip pvz tas pats Lino mažiukas bulvių skustukas bus šimtą kartų labiau buityje pritaikomas. :warrior:

Bet aišku visada yra variantas, kad pas Jūsų babą yra daug brokų... :)



True :liuks2: :liuks2: :liuks2:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-24- 18:51 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Buhag rašė:
Pilnai sutinku, kad foruminis išskirtinumo turi turėti. Tas išskirtinumas tokia irgi įdomi savoka.. Pvz. 2017m. neckeris kuo jis ten toks išskirtinesnis nei tarkim Lino pasiūlytas "mažiukas" grybavimui skirtas peiliukas?

Išskirtinis - rinktinis, geras, gražus (išsiskiriantis iš kitų).
2017 m. foruminis pakabukas ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio mastu akivaizdžiai išsiskiria iš kitų tokio tipo peilių tiek dizainų, tiek pagaminimo kokybe. Bet gal aš kažko nežinau ir gali pateikti panašių į 2017 m. foruminį pakabuką pavyzdžių, kurie būtų suprojektuoti ir pagaminti geriau? :/
Gretinti pakabuką ir mažą virtuvinuką - švelniai tariant nerimta, nes tai visiškai skirtingų koncepcijų peiliai. O būtent koncepcija apsprendžia peilio parametrus, konstrukciją ir dizainą. Bet jeigu nežinai, nesuvoki ar ignoruoji peilio koncepciją, tuomet taip, visi peiliai panašūs, nes tai tik įrankiai su kotu ir geležte, skirti pjauti. 8(

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-24- 21:38 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-01-15- 22:37
Pranešimai: 1032
Miestas: Vilnius
Loptar rašė:
pyfpafz rašė:
Nu, bet Jūs kolegos man pasakykite ar Jūs REALIAI pagalvojote logiškai kur Jūs tą kertpeilį naudosite!? 8(
Važiuosit pas babą i kaimą brokų valyt!? XD
Fukncionalumas jo dar labiau abejotinas nei praeitų metų foruminio... :/
Ar ta kertpeilio idėja susižavėjote, kad ale pavadinimas gerai skamba!?


Na, aš pradžioj kėliau klausimą, ar foruminis turi būti tūpai eilinis darbinis peilis, ar kažkiek labiau proginis, nešantis kokią tais žinią.

pyfpafz rašė:
Nu kaip pvz tas pats Lino mažiukas bulvių skustukas bus šimtą kartų labiau buityje pritaikomas. :warrior:

Tūpai buityje pritaikomų, net aš, turiu > 5 (kiti, manau, turi dar ženkliai daugiau), o dauguma foruminių man patinka kaip autoriniai +-neserijiniai gaminiai, kaip tam tikrų metų atsiminimai ir emocijos.
Tarkim 2015 virtuvinį insimetu į keliones, o 2014 daugmaž kasdien "ant kišenes", kaip ir dar keli lenktiniai priklausomai nuo džinsų spalvos :) O visi kiti ramiai guli, kartais juos čiupinant, rodant svečiams ir pasakojant visokias naktines istorijas ...
Man kur kas geriau turėti 5 automobilius, iš kurių 1 bus "darbinis", gal antras šeimyninis didelis, kad šeima seneliai, etc., o kiti proginiai kaifui, negu 5 "pasatus" :E

Labai tiksliai pastebėta apie tuos"pasatus". Liūdna kad dauguma forumiečių ir šiaip tautiečių mieliau renkasi pigius penkis nei vieną bet išskirtinį ir brangesnį.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-24- 22:01 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-01-15- 22:37
Pranešimai: 1032
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Nu, bet Jūs kolegos man pasakykite ar Jūs REALIAI pagalvojote logiškai kur Jūs tą kertpeilį naudosite!? 8(
Važiuosit pas babą i kaimą brokų valyt!? XD
Fukncionalumas jo dar labiau abejotinas nei praeitų metų foruminio... :/
Ar ta kertpeilio idėja susižavėjote, kad ale pavadinimas gerai skamba!?
Nu kaip pvz tas pats Lino mažiukas bulvių skustukas bus šimtą kartų labiau buityje pritaikomas. :warrior:

Bet aišku visada yra variantas, kad pas Jūsų babą yra daug brokų... :)

Pyf pafai, kas per du... nas klausimas? Pats kiek suprantu esi ir medžiotojas ir žvejys, gamtoj suprantu tenka būti.Minetoj aplinkoi šį peilį tikrai rasi kur panaudoti, nebent žvėris šiaudai ir lašišas gaudai neišlipdamas iš džipo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-24- 22:09 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2016-04-12- 19:04
Pranešimai: 357
Miestas: Vilnius
_Vladas_ rašė:
Išskirtinis - rinktinis, geras, gražus (išsiskiriantis iš kitų).
2017 m. foruminis pakabukas ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio mastu akivaizdžiai išsiskiria iš kitų tokio tipo peilių tiek dizainų, tiek pagaminimo kokybe. Bet gal aš kažko nežinau ir gali pateikti panašių į 2017 m. foruminį pakabuką pavyzdžių, kurie būtų suprojektuoti ir pagaminti geriau? :/
Gretinti pakabuką ir mažą virtuvinuką - švelniai tariant nerimta, nes tai visiškai skirtingų koncepcijų peiliai. O būtent koncepcija apsprendžia peilio parametrus, konstrukciją ir dizainą. Bet jeigu nežinai, nesuvoki ar ignoruoji peilio koncepciją, tuomet taip, visi peiliai panašūs, nes tai tik įrankiai su kotu ir geležte, skirti pjauti. 8(

Akivaizdžios tiesos :liuks2:

_________________
Kai nėra kitos išeities, reikia ieškoti kito įėjimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-24- 23:13 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
TerMind rašė:
Jei galvot tik apie panaudojimą, tai seniai jau reikėtų užbaigti su foruminiais. Kuris jau čia iš mūsų kasdien naudojasi visais turimais peiliais?

anksciau ar veliau irgi galvojau aiksten kelti sita klausima.
asmeniskai as naudoju - 2013, 2014, 2016, dar kazkiek pistaciju pokelius arba kitas pakuotes pakrapstinejau su 2017.
su laiklu imi suprasti, kad peilis turi pjauti. gerai pjauti.
lauzymui - zmonija yra isradusi mantiruotes.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-24- 23:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-12-27- 20:56
Pranešimai: 196
Miestas: Kaunas
_Vladas_ rašė:
Buhag rašė:
Pilnai sutinku, kad foruminis išskirtinumo turi turėti. Tas išskirtinumas tokia irgi įdomi savoka.. Pvz. 2017m. neckeris kuo jis ten toks išskirtinesnis nei tarkim Lino pasiūlytas "mažiukas" grybavimui skirtas peiliukas?

Išskirtinis - rinktinis, geras, gražus (išsiskiriantis iš kitų).
2017 m. foruminis pakabukas ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio mastu akivaizdžiai išsiskiria iš kitų tokio tipo peilių tiek dizainų, tiek pagaminimo kokybe. Bet gal aš kažko nežinau ir gali pateikti panašių į 2017 m. foruminį pakabuką pavyzdžių, kurie būtų suprojektuoti ir pagaminti geriau? :/
Gretinti pakabuką ir mažą virtuvinuką - švelniai tariant nerimta, nes tai visiškai skirtingų koncepcijų peiliai. O būtent koncepcija apsprendžia peilio parametrus, konstrukciją ir dizainą. Bet jeigu nežinai, nesuvoki ar ignoruoji peilio koncepciją, tuomet taip, visi peiliai panašūs, nes tai tik įrankiai su kotu ir geležte, skirti pjauti. 8(


Mano nuomone išskirtinumas yra labai subjektyvi sąvoka.
Pasodinkim 10 peilių fanatų ir duokim jiems pačiupinėti vieną peilį. Labai tikėtina, kad tokia sąvoka kaip išskirtinumas bus įvertinta labai įvairiai. Kad pateikti tau geresnį pavyzdį reik jų turėti, kad gyvai parodyti. Aš asmeniškai 2017m. pakabuko neįsigijau, nes tokio dydžio foruminis pakabukas man asmeniškai perdidelis ir aš tokio dydžio pakabuko ant savo kaklo neįsivaizduoju ir tiek.. Čia kaip suprantu projektavimas man asmeniškai netiko. Dėl pagaminimo gerumo - manau Andrius puikiai pagamino. Beje įdomu būtų sužinoti kiek forumiečių jį ant kaklo nešioja? :hi: ..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-01-25- 0:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-04-22- 8:34
Pranešimai: 45
Miestas: Kaunas
pyfpafz rašė:
Nu, bet Jūs kolegos man pasakykite ar Jūs REALIAI pagalvojote logiškai kur Jūs tą kertpeilį naudosite!? 8(
Važiuosit pas babą i kaimą brokų valyt!? XD
Fukncionalumas jo dar labiau abejotinas nei praeitų metų foruminio... :/
Ar ta kertpeilio idėja susižavėjote, kad ale pavadinimas gerai skamba!?
Nu kaip pvz tas pats Lino mažiukas bulvių skustukas bus šimtą kartų labiau buityje pritaikomas. :warrior:

Bet aišku visada yra variantas, kad pas Jūsų babą yra daug brokų... :)



100% palaikau


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 626 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 42  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007