Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-19- 23:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 626 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 42  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-01- 0:15 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10043
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Buhag rašė:
Kas del Vlado siūlomo varianto, del Maroon linen mikarto kriaunu testinumo, tai man ši mintis tokia gal nelabai, nes foruminio norisi kiekvienais metais kažkokio kitokio.. O ta pati mikarta juos kazkaip suvienodina ir beto kiek tada metu ateity mes ta pacia mikarta naudosim - 2,3,5??

Stilistinis ryšys yra estetinė ir kolekcinė vertybė. Kuo daugiau metų - tuo didesnė vertė.
Prigaminti bei prikaupti skirtingų peilių šiais laikais labai lengva, nes medžiagų įvairovė didžiulė. Bet kuo daugiau turi, tuo geriau supranti, kad vertė ne naujovėse ar skirtumuose, o idėjiškai/sistemiškai vienijančiuose elementuose. Nes tai, kas šiandien yra nauja, rytoj taps sena, o "kitoniškumas" jau senai tapo "meinstrimo" varomąja jėga ir begalės išliekamosios vertės neturinčių daiktų atsiradimo priežastimi.
Todėl ir kviečiu prisiminti, kad foruminio projektas turi savo vertybes: idėją, tikslus ir tęstinumą. Ir kad nuo mūsų pasirinkimų priklauso kokią išliekamąją vertę turės (su laiku įgis ar praras) foruminiai.
"Jūsų teisė rinktis." (c)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-01- 8:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
_Vladas_ rašė:
<...>
Todėl ir kviečiu prisiminti, kad foruminio projektas turi savo vertybes: idėją, tikslus ir tęstinumą. Ir kad nuo mūsų pasirinkimų priklauso kokią išliekamąją vertę turės (su laiku įgis ar praras) foruminiai.
"Jūsų teisė rinktis." (c)

:E Ką galim rinktis? XD

P.S.
Iš tiesų, "stilistinis ryšys", kiek ištampyta sąvoka. Tarkim, kol Meistras įsivažiuoja ir "atranda save", tol jo gaminiuose būna ir eksperimentų, ir technologinių/konstrukcinių bandymų. Toliau, visas "kaifas" gali pasidalinti į 2 dalis: 1 - keli modeliai, kurie su laiku vis pastebimai keičiasi/tobulėja, išlaikydami "klasika" tapusio modelio bazę (kaip pvz pakabinami vantiniai tiltai 100 metų intervale) ir 2 - nedaug bendro (gal tarkim konstruktyvas, ar kokios specifinės Meistro detalės/dizainai) turintys modeliai, tačiau visada ant pasiekimų ribos.
Na, gal kaip pvz R.J.Martinas vs Marfione, Yuna vs M. Walker ir t.t.

Dėl to vat ir klausimas, ar foruminis turi išlaikyti kažkada surastą medžiagų kombinaciją, ar išlaikant "kažkokias tradicijas" pasinaudoti šiuolaikinėmis galimybėmis :) Pas mus gi irgi skirtingi Meistrai daro, tai pvz man, žymiai vertingiau, kai tarkim Tomas, ar Andrius, ar Linas ar kos nors kitas naujas/senas Meistras padarys šiek tiek (nežymiai, tačiau pastebimai) kitokį peilį, nei, kad paprastai daro.
Na, sakykim, 15 vienodų sebų reguliarų su 15 metų skirtingais skaičiais nemanau kad labai "vertinga". Kai tuo tarpu daugelis ieško būtent "tokių" metų annual, su būtent "tokia" apdaila.
Ir Krisas su annual padarė kaip tik tai, ką aš ir promoutinu :) Tas pats modelis, skirting plienai, skirtinga apdaila. :liuks2:
Tik, aišku, yra niuansai, Krisas yra Krisas ir modelis klasikinis, ko pasekoje kelių elementų keitimai, priduoda puikų tęstinumą ir vertę.

Argi ne puikus?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-01- 9:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Čia dabar labai gerai tiktų vienas forumietis su savo komentaru "o aš tokį peilį jau turiu". XD
Pamatysit, bus kaip su kertpeilio balsavimu, kad žmonėms suveiks atvirkštinė reakcija ir dauguma balsuos ne už kitokias kriaunas, o tiesiog prieš maroon mikartą, nes dėl pastarosios jau perdaug įtikinėjama. 8(

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-01- 9:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Čia dabar labai gerai tiktų vienas forumietis su savo komentaru "o aš tokį peilį jau turiu". XD

Tai čia tęsinys "diskusijos" apie "aš peilį naudosiu, ir man pofik išskirtinumas" ir "noriu išskirtinio peilio, kurį naudosiu" XD
Kaži kas čia turi mažiau peilių, nei kad likusiam gyvenimui užtektų?

pyfpafz rašė:
Pamatysit, bus kaip su kertpeilio balsavimu, kad žmonėms suveiks atvirkštinė reakcija ir dauguma balsuos ne už kitokias kriaunas, o tiesiog prieš maroon mikartą, nes dėl pastarosios jau perdaug įtikinėjama. 8(

Na, nenoriu pasirodyti grubus, ale jei žmogus nežino ko nori, o balsuoja prieš kažką, tai biškį netvarkoj yr :)
Man asmeniškai visiškai vineodai kas ir kaip "įtikinėjama", aš puikiai žinau ko noriu ir arba yra toks pasirinkimas, arba aš paprasčiausiai susikuriu ką reikia pats.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-01- 11:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Loptar rašė:
pyfpafz rašė:
Čia dabar labai gerai tiktų vienas forumietis su savo komentaru "o aš tokį peilį jau turiu". XD

Tai čia tęsinys "diskusijos" apie "aš peilį naudosiu, ir man pofik išskirtinumas" ir "noriu išskirtinio peilio, kurį naudosiu" XD
Kaži kas čia turi mažiau peilių, nei kad likusiam gyvenimui užtektų?

pyfpafz rašė:
Pamatysit, bus kaip su kertpeilio balsavimu, kad žmonėms suveiks atvirkštinė reakcija ir dauguma balsuos ne už kitokias kriaunas, o tiesiog prieš maroon mikartą, nes dėl pastarosios jau perdaug įtikinėjama. 8(

Na, nenoriu pasirodyti grubus, ale jei žmogus nežino ko nori, o balsuoja prieš kažką, tai biškį netvarkoj yr :)
Man asmeniškai visiškai vineodai kas ir kaip "įtikinėjama", aš puikiai žinau ko noriu ir arba yra toks pasirinkimas, arba aš paprasčiausiai susikuriu ką reikia pats.


Žmogus jei balsuoja prieš kažką tai ne nežino ko nori, o kaip tik žino ko nenori.
Tavo tas "susikuriu ką reikia pats" yra netoleruotinas foruminiuose. Aš ir nenoriu pasirodyti grubus ir kelti seną temą apie 2014m foruminio plaškes... ;)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-01- 11:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Žmogus jei balsuoja prieš kažką tai ne nežino ko nori, o kaip tik žino ko nenori.

Tai jei jis kažko nenori, tai ko jis balsuoja?? :/
Tipo nenoriu 1, bet gausiu 2, kurio irgi nafik nereik :D
Tiesus kelias pas psichoterapeutą XD

pyfpafz rašė:
Tavo tas "susikuriu ką reikia pats" yra netoleruotinas foruminiuose.

čia buvo platesne prasme, visame gyvenimo spektre :)

P.S.
Šiaip jau, kas liečia foruminį arba bet kokį limituotą gaminį, tai aš laikyčiausi nuomonės, kad jis turėtų būti tik 1 varianto. O jei kas, poto žmogus gali modifikuotis, jei nori. Čia gi labiau problema, kad žmonės nori skirtingo lygio ir/arba medžiagų ir kainos, ko pasekoje gaunasi toks plienas, anoks plienas ir/arba apdaila ...
O būtų: va toks variantas, tokios medžiagos, toks dizainas arba toks dizainas, kaina tokia ir anokia. Taškas.


Paskutinį kartą redagavo Loptar 2019-03-01- 11:27. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-01- 11:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Loptar rašė:
Tai jei jis kažko nenori, tai ko jis balsuoja?? :/
Tipo nenoriu 1, bet gausiu 2, kurio irgi nafik nereik :D
Tiesus kelias pas psichoterapeutą XD


Ok paaiškinsiu, pasižiūrėk 2019 balsavimo rezultatus.
Gaila tik nėra istorijos iš kurios matytume už ką žmonės pirmiausia balsavo ir kaip balsai migravo. Aš tai stebėjau.
Tai va, kertpeilis pradžioje pirmavo ir matant tokius rezultatus pasirinkę kitus variantus numigravo ne į kertpeilio balsus, o į virtuvinio. Ir dar vienas pastebėjimas iš vieno mūsų kolegos buvo, kad prieš pat pabaigą gal 6 balsai numigravo iš kertpeilio į virtuvinį, nes pas vieną tiek sumažėjo, o pas kitą tiek padidėjo.
Kodėl taip nutiko!? Pas rusus yra labai geras žodis tam apibudinti, pasidarė "приторно".

Loptar rašė:
čia buvo platesne prasme, visame gyvenimo spektre :)


Kadangi mes dabar kalbame apie foruminius tai "susikuriu ką reikia pats", mano galva, foruminiuose negali ir neturi būti toleruojama, o ką tu ir su kuo kuri gyvenime ir kas neliečia foruminių tai čia jau tavo reikalas.

P.S. Mes vis dar laukiame tavo lava kirinito racionalaus, konstruktyvaus ir logiško argumentavimo. :D

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Paskutinį kartą redagavo pyfpafz 2019-03-01- 11:34. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-01- 11:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Ok paaiškinsiu, pasižiūrėk 2019 balsavimo rezultatus.
Gaila tik nėra istorijos iš kurios matytume už ką žmonės pirmiausia balsavo ir kaip balsai migravo. Aš tai stebėjau.
Tai va, kertpeilis pradžioje pirmavo ir matant tokius rezultatus pasirinkę kitus variantus numigravo ne į kertpeilio balsus, o į virtuvinio. Ir dar vienas pastebėjimas, kad prieš pat pabaigą gal 6 balsai numigravo iš kertpeilio į virtuvinį, nes pas vieną tiek sumažėjo, o pas kitą tiek padidėjo.
Kodėl taip nutiko!? Pas rusus yra labai geras žodis tam apibudinti, pasidarė "приторно".

P.S. Mes vis dar laukiame tavo lava kirinito racionalaus, konstruktyvaus ir logiško argumentavimo. :D

Tai aš supratau apie ką kalba, todėl ir parašiau. Čia kaip ne sirgti F. Alonso, tarkim, o sirgti prieš M. Šumacherį. Mano nomone -> psichoterapeutas. Daryti neigiamą pasirinkimą, prieš teigiamą, iš keršto teigiamam, čia absurdo viršunė.

Tipa dauguma norėjo kertpeilio, bet "psichanuli" ir išsirinko ne tai, ką norėjo ... XD Šaunuoliai ...

P.S.
Aš gi rašiau.

P.P.S.
Su Lino asmeniu čia niekaip nesusiję, aš kontrargumentuoju grynai apie rinkimus :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-01- 11:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Loptar rašė:
pyfpafz rašė:
Ok paaiškinsiu, pasižiūrėk 2019 balsavimo rezultatus.
Gaila tik nėra istorijos iš kurios matytume už ką žmonės pirmiausia balsavo ir kaip balsai migravo. Aš tai stebėjau.
Tai va, kertpeilis pradžioje pirmavo ir matant tokius rezultatus pasirinkę kitus variantus numigravo ne į kertpeilio balsus, o į virtuvinio. Ir dar vienas pastebėjimas, kad prieš pat pabaigą gal 6 balsai numigravo iš kertpeilio į virtuvinį, nes pas vieną tiek sumažėjo, o pas kitą tiek padidėjo.
Kodėl taip nutiko!? Pas rusus yra labai geras žodis tam apibudinti, pasidarė "приторно".

P.S. Mes vis dar laukiame tavo lava kirinito racionalaus, konstruktyvaus ir logiško argumentavimo. :D

Tai aš supratau apie ką kalba, todėl ir parašiau. Čia kaip ne sirgti F. Alonso, tarkim, o sirgti prieš M. Šumacherį. Mano nomone -> psichoterapeutas. Daryti neigiamą pasirinkimą, prieš teigiamą, iš keršto teigiamam, čia absurdo viršunė.

Tipa dauguma norėjo kertpeilio, bet "psichanuli" ir išsirinko ne tai, ką norėjo ... XD Šaunuoliai ...

P.S.
Aš gi rašiau.

P.P.S.
Su Lino asmeniu čia niekaip nesusiję, aš kontrargumentuoju grynai apie rinkimus :)


Atvirkštinė psichologija. ;)

P.S. Silpnas pagrindimas, GAdo rimtesnis buvo. :)

P.S.S. Čia kaip prezidento rinkimuose kai žmonės balsavo ne už kažkokį kandidatą, o tiesiog prieš Grybauskaitę. Ir jei kalbėti apie prezidento rinkimus tai, mano galva, toks balsavimas yra tinkamas ir žymiai geresnis nei visiškas nedalyvavimas.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-01- 11:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Atvirkštinė psichologija. ;)

P.S. Silpnas pagrindimas, GAdo rimtesnis buvo. :)

P.S.S. Čia kaip prezidento rinkimuose kai žmonės balsavo ne už kažkokį kandidatą, o tiesiog prieš Grybauskaitę. Ir jei kalbėti apie prezidento rinkimus tai, mano galva, toks balsavimas yra tinkamas ir žymiai geresnis nei visiškas nedalyvavimas.


Visai neatvirkštinė, siekti reikia ko nori, o ne "trukdyti" kas nepatinka, nesiekiant ko nori :D

P.S.
Kodėl gi, aš ne kartą minėjau, kad foruminis, arba bet koks limituotas dalykas, man asmeniškai niekada nebuvo utilitarinis prioritetas. Man nereikalingas foruminis pjaustyt kopūstams, turiu ir be foruminių pakankamai tam.
Nebent foruminis išreikštai kuriamas būtent kaip utilitarinis.

P.P.S.
Tavo pvz, balsuoti tarkim už "Minedą", tik kad nebalsuoti už Grybauskaitę, tai idiotizmo viršūnė XD Ypač jei dar ir pavyks išrinkti "Minedą" ... Beje, buvo gi į seimą išrinti šou atstovai kuriais ten metais. Rezultatai tokio bairio? :/
Jei nėra normalių kandidatų, reikia visiems boikotuot nafik, kol nebus normalių kandidatų. Suprantu, kad sunku taip ... nes su smegenimis ne kažką pas dalį žmonių ... :(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-01- 11:53 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Loptar rašė:
P.S.Šiaip jau, kas liečia foruminį arba bet kokį limituotą gaminį, tai aš laikyčiausi nuomonės, kad jis turėtų būti tik 1 varianto. O jei kas, poto žmogus gali modifikuotis, jei nori. Čia gi labiau problema, kad žmonės nori skirtingo lygio ir/arba medžiagų ir kainos, ko pasekoje gaunasi toks plienas, anoks plienas ir/arba apdaila ...
O būtų: va toks variantas, tokios medžiagos, toks dizainas arba toks dizainas, kaina tokia ir anokia. Taškas.


Leisk atspėti, kas padiktuos tą 1-ą variantą - tu? > na tai tada foruminis praranda savo esmę, nes tai autoritarinis "bagočiaus" sprendimas - plienas pats brangiausias, kaip ir medžiagos = jį įpirks kokie penki formiečiai. :D

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-01- 11:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
Loptar rašė:
P.S.Šiaip jau, kas liečia foruminį arba bet kokį limituotą gaminį, tai aš laikyčiausi nuomonės, kad jis turėtų būti tik 1 varianto. O jei kas, poto žmogus gali modifikuotis, jei nori. Čia gi labiau problema, kad žmonės nori skirtingo lygio ir/arba medžiagų ir kainos, ko pasekoje gaunasi toks plienas, anoks plienas ir/arba apdaila ...
O būtų: va toks variantas, tokios medžiagos, toks dizainas arba toks dizainas, kaina tokia ir anokia. Taškas.


Leisk atspėti, kas padiktuos tą 1-ą variantą - tu? > na tai tada foruminis praranda savo esmę, nes tai autoritarinis "bagočiaus" sprendimas - plienas pats brangiausias, kaip ir medžiagos = jį įpirks kokie penki formiečiai. :D

Tai žinoma, kad "passatų" nupirkta daug daugiau, nei "ferrari". Ale kažkodėl didžioji dauguma "pasatininkų" atsisuka pasiseilioti į "ferrari", kaip ir dauguma seiliojasi ant prabangesnių Lino ar Tomo peilių, ar ant bet kokio rimtesnio dalyko :)

Nežinau, nieko asmeniško, tik ar tai, kad gali įpirkti ne "penki forumiečiai" ©, o 55, yra koks tai vertybės įrodymas ...
Aišku, jei R.J.Martino originalas visiškai nevertas, o geriau jo kopija iš aliexpress, tai ok, tokia jau pasaulėžiūra ... ne vieta tikriausiai diskutuoti apie padirbinius, pigius dalykus ir jų vietą žmonių psichologijoje :)

P.S.
Aš nerašiau, kad 1 variantas turi būti prabangus :)

P.P.S.
OK, ne mano reikalas ir nieko ižeist nenoriu, tačiau jei per metus nesutaupai ar neatsidedi 100€ savo hobiui, foruminiam, tai kažkiek keista ... visokiu atmazai.lt ir pats žinau :) :buk:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-01- 12:49 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Loptar rašė:
Tai žinoma, kad "passatų" nupirkta daug daugiau, nei "ferrari". Ale kažkodėl didžioji dauguma "pasatininkų" atsisuka pasiseilioti į "ferrari", kaip ir dauguma seiliojasi ant prabangesnių Lino ar Tomo peilių, ar ant bet kokio rimtesnio dalyko :)


Seiliojasi visi ant to, kas jiems patinka, ir ant jaunų studenčių seiliojasi vedę seni pilvoti diedai, tai ką? Tokia yra žmogaus prigimtis ir psichologija, - norėti to, kas jam teikia pasitenkinimą ar ko jis siekia. Deja daug ką apspręndžia perkamoji galia.

Loptar rašė:
Nežinau, nieko asmeniško, tik ar tai, kad gali įpirkti ne "penki forumiečiai" ©, o 55, yra koks tai vertybės įrodymas ...


Na tai niekas nedraudžia Lietuvos Rotary ar Lions klubo snobams užsisakyti sau partijos jų klubo peilių už kosminę kainą su platinos gardomis ir aukso inkliūzais, bet šis forumas yra neprivilegijuotas ir atviras visiems Lietuvos ir pasaulio piliečiams, todėl ir foruminio peilio prieinamumas turėtų būti atitinkamas.

Loptar rašė:
Aišku, jei R.J.Martino originalas visiškai nevertas, o geriau jo kopija iš aliexpress, tai ok, tokia jau pasaulėžiūra ... ne vieta tikriausiai diskutuoti apie padirbinius, pigius dalykus ir jų vietą žmonių psichologijoje :)


Kalba neina apie padirbinius ir niekas (bent jau nemačiau) nesiūlė foruminio gaminti iš 420A, X30CrMoV13 ar 40X13, bet gerus šiuolaikinius plienus AEB-L, RWL-34, M390, N690.

Loptar rašė:
P.S.
Aš nerašiau, kad 1 variantas turi būti prabangus :)


A priori žinoma (ir pats rašei kituose postuose), kad jei kažką perkiesi ar projektuoji tu, tai turi būti tik "pačios pačiausios medžiagos ir dar su razynka, kurios neturi kiti", todėl natūrali išvada, kad jei projektą stumtum tu, tai būtų brangiausias iki šiol buvęs peilis (apie tai ar net ir panašiais žoždiais jei atmintis neapgauna rašei projektuojant savo ir Balt lenktinuką).

Loptar rašė:
P.P.S.
OK, ne mano reikalas ir nieko ižeist nenoriu, tačiau jei per metus nesutaupai ar neatsidedi 100€ savo hobiui, foruminiam, tai kažkiek keista ... visokiu atmazai.lt ir pats žinau :) :buk:


Na visokių žmonių yra tarp mūsų ir studentų, kuriuos tėvai paremia, ir paprastų žmonių, kuriems susirgę vaikai svarbiau už hobį ir atsidėjimą peiliukui ir pvz., dar sugriuvus neremontuotina mašina kaip užsigardžiavimas. Priorities taip sakant.;)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-01- 13:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
Seiliojasi visi ant to, kas jiems patinka, ir ant jaunų studenčių seiliojasi vedę seni pilvoti diedai, tai ką? Tokia yra žmogaus prigimtis ir psichologija, - norėti to, kas jam teikia pasitenkinimą ar ko jis siekia. Deja daug ką apspręndžia perkamoji galia.

Paskutinis sakinys tik sprendžia? Tai, vadinsi su "ferrari" viskas ok?

GAdas rašė:
Na tai niekas nedraudžia Lietuvos Rotary ar Lions klubo snobams užsisakyti sau partijos jų klubo peilių už kosminę kainą su platinos gardomis ir aukso inkliūzais, bet šis forumas yra neprivilegijuotas ir atviras visiems Lietuvos ir pasaulio piliečiams, todėl ir foruminio peilio prieinamumas turėtų būti atitinkamas.

Na, pirma nemanau, kad "100€" nesveikai dideli pinigai metų laikotarpyje, o antra kokiems žmonėms "foruminio peilio prieinamumas turėtų būti atitinkamas" ir koks tas atitinkamumo dydis? 0.05MMA? 0.1 MMA? 0.5MMA? 1MMA?

GAdas rašė:
Kalba neina apie padirbinius ir niekas (bent jau nemačiau) nesiūlė foruminio gaminti iš 420A, X30CrMoV13 ar 40X13, bet gerus šiuolaikinius plienus AEB-L, RWL-34, M390, N690.

Gal ne tiksliai išsireiškiau. Mintis buvo dėl pigumo, kaip ne vos prioriteto. Tačiau kodėl gi nepadaryti iš 420A, prieinamumas būtų dar didesnis? Ne?

GAdas rašė:
A priori žinoma (ir pats rašei kituose postuose), kad jei kažką perkiesi ar projektuoji tu, tai turi būti tik "pačios pačiausios medžiagos ir dar su razynka, kurios neturi kiti", todėl natūrali išvada, kad jei projektą stumtum tu, tai būtų brangiausias iki šiol buvęs peilis (apie tai ar net ir panašiais žoždiais jei atmintis neapgauna rašei projektuojant savo ir Balt lenktinuką).

Tai a kodėl ne? Panašūs žodžiai panaudoti ir foruminio apibrėžime :) Be to, niekados nerašiau "turi būti brangiausias", žymiai labiau minėjau "išskirtinis", "unikalus", etc. Toks ir turi būti specialiai proginis gaminamas peilis (klausimas tiesiog balanse). Kitaip jis ne velnio neproginis, o tik išlazeriuotas logo ant eilinio peilio, kurių ir taip yra pilna.

GAdas rašė:
Na visokių žmonių yra tarp mūsų ir studentų, kuriuos tėvai paremia, ir paprastų žmonių, kuriems susirgę vaikai svarbiau už hobį ir atsidėjimą peiliukui ir pvz., dar sugriuvus neremontuotina mašina kaip užsigardžiavimas. Priorities taip sakant.;)

Viskas suprantama. Tik kodėl tada reikalavimas atsižvelgti į tą pusę, o ne į kitą? Prioritetai kiti, valio, nesuki galvos dėl foruminio. Juk nėra įsipareigojimo kas met pirkti po foruminį.
Žmonės turi gyventi patys su savo demonais :) © Aš čia ne prie ko :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-01- 14:00 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Loptar rašė:
Na, pirma nemanau, kad "100€" nesveikai dideli pinigai metų laikotarpyje, o antra kokiems žmonėms "foruminio peilio prieinamumas turėtų būti atitinkamas" ir koks tas atitinkamumo dydis? 0.05MMA? 0.1 MMA? 0.5MMA? 1MMA?

Na ne apie 100 eurų čia kalbame, o greičiau jau 200-250+, kaip jūsų su Balt lenktinukas, o tai yra dideli pinigai didesnei daliai LT žmonių (tarkim koks ketvirtadalis atlyginimo jeigu uždirbama 1000 į rankas).

Loptar rašė:
Be to, niekados nerašiau "turi būti brangiausias", žymiai labiau minėjau "išskirtinis", "unikalus", etc. Toks ir turi būti specialiai proginis gaminamas peilis (klausimas tiesiog balanse). Kitaip jis ne velnio neproginis, o tik išlazeriuotas logo ant eilinio peilio, kurių ir taip yra pilna.

Na man nuo to laiko, su visam įstrigo tavo pasiūlymas "kasmet didinti foruminio kainą", kai tuo metu kalbėjome apie 230-250 kainą už jūsų lenktinuką, dar esu pasakę, kad tai praktiškai 1000 litų (nes ką tik buvo pasikeitus valiuta). Taigi nesivartyk, tikrai ne 100 eurų reikia sutaupyti jeigu tu prastumi savo projektą.

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 626 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 42  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007