Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-20- 3:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 626 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 42  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-01- 23:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Tai mano ir buvo replika, kad suvoktum, kad viskas nėra juoda ir balta, kad Grybauskaitės oponentai irgi ne invalidai... ;)

Tai visiškai nevarbu kokie oponentai, tavo veiksmas yra balsuoti ne už jos oponentus, nes tu jų nenori, bet kad nelaimėtu ji :D
Didesnio briedo nesugalvosi ...
Kažkas tipo norėti sau mažesnės algos, kad kitas negautų didesnės XD ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-01- 23:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Tu cituok pilnai, o ne tai kas tau paranku.
Išskirtinis tik tuom, kad išskiria forumo bendruomenę kaip subkultūrą, bet reprezentuoja forumo masę, o ne autoritetus.
Skiriamasis bruožas gali būti tik forumo logo, pasižiūrėk koks buvo pirmasis foruminis
Nereikia tikėtis, kad foruminis bus kolekcinis ekskliuzyvas, su juo masė norės kopūstus pjaustyti. ;)


Tai tu skaityk, ką cituoji :)
Kas yra foruminis!? Tai "kolektyviai pasirinktas teminis daiktas kuris atspindi daugumos forumo dalyvių požiūrį į to daikto geriausias/optimaliausias savybes bei kuris yra kažkuo išskirtinis ir be kitą ko simbolizuoja forumą kaip bendruomenę".

Kitaip tariant, galima išskirstyti sudurtuni/jungtinį sakinį į:
1. kolektyviai pasirinktas teminis daiktas kuris atspindi daugumos forumo dalyvių požiūrį į to daikto geriausias/optimaliausias savybes
2. bei kuris yra kažkuo išskirtinis
3. ir, be kitą ko, simbolizuoja forumą kaip bendruomenę".
Ne iškirtinumas simbolizuoja forumą kaip bendruomenę, o pats teminis daiktas. Kuris besimbolizuodamas, pats yra "kažkuo išskirtinis".
Mokomės LT kalbos?

Kopūtus puikiai galės pjaustyt ir su ekskliuzyvu. Čia labiau dydžio klausimas, ypač kopūstams :)
Vat 2015 metų foruminis puikiai tinka kopūstams. Patikrinta. :liuks:

P.S. Dalį reiktų iškelti į kitą temą :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-01- 23:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-01-11- 0:37
Pranešimai: 131
Miestas: Kaunas
Atsiprasau, bet butu prasymas moderatoriui, gal galima butu diskusijas del foruminiu koncepciju, medziagu, nepateisintu lukesciu, likusiu nuoskaudu ir kitu dalyku, nesusijusiu su 2019m. foruminiu iskelti i atskira diskusiju tema (ji irgi be galo svarbi ir tikrai idomi).
Cia, sitoje temoje, visgi noreciau pamatyti kazkoki ar eskiza ar prototipa jei galima.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-01- 23:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Loptar rašė:
pyfpafz rašė:
Tu cituok pilnai, o ne tai kas tau paranku.
Išskirtinis tik tuom, kad išskiria forumo bendruomenę kaip subkultūrą, bet reprezentuoja forumo masę, o ne autoritetus.
Skiriamasis bruožas gali būti tik forumo logo, pasižiūrėk koks buvo pirmasis foruminis
Nereikia tikėtis, kad foruminis bus kolekcinis ekskliuzyvas, su juo masė norės kopūstus pjaustyti. ;)


Tai tu skaityk, ką cituoji :)
Kas yra foruminis!? Tai "kolektyviai pasirinktas teminis daiktas kuris atspindi daugumos forumo dalyvių požiūrį į to daikto geriausias/optimaliausias savybes bei kuris yra kažkuo išskirtinis ir be kitą ko simbolizuoja forumą kaip bendruomenę".

Kitaip tariant, galima išskirstyti sudurtuni/jungtinį sakinį į:
1. kolektyviai pasirinktas teminis daiktas kuris atspindi daugumos forumo dalyvių požiūrį į to daikto geriausias/optimaliausias savybes
2. bei kuris yra kažkuo išskirtinis
3. ir, be kitą ko, simbolizuoja forumą kaip bendruomenę".
Ne iškirtinumas simbolizuoja forumą kaip bendruomenę, o pats teminis daiktas. Kuris besimbolizuodamas, pats yra "kažkuo išskirtinis".
Mokomės LT kalbos?


Nesupratau ką čia tuom sakinio skirstymu nori įrodyti? 8(
Aš tau aiškinu, kad foruminis yra forumo masės valios išraiška. Ta masė yra subkultūra ir aišku, kad kažkuom išsiskirianti iš visuomenės tai ir peilis bus kitoks, bet ne toks, kad žvaigždes nuo dangaus raškytų dizaino ar medžiagų prasme.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-01- 23:48 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Loptar rašė:
GAdas rašė:
<...>Šioje vietoje būtent priešpastatau tavo pasakymą, kad "bet kas gali iš meistro užsisakyti asmeninį peilį pagal pageidavimus ir kainą bei išsilazeriuoti foruminio atributiką", - gal kaip tik tie, kas nori super duper išskirtinio ir brangaus varianto tai ir turėtų daryti asmeniškai pas Meistrus (kaip tai daro Pyfpafz, Vladas), o ne versti daugumą beveik sunaikintos Lietuvoje vidurinės klasės tai daryti pagal jų kurpalį? ;)

O kodėl teisinga taikytis prie norinčių pigiausio varianto, o taikytis prie įdomesnio varianto, ne pigiausio, neteisinga? XD
Tipa teisingiau maitintis dešra iš maximos, o tuos, kurie valgo steikus reiktų iš vis išnaikinti? :/
Gal reiktų pasitempti, kad nesijaustum "beveik sunaikintos Lietuvoje vidurine klase" ar dar žemiau? 8(
Jei ne atskiros asmenybės, dauguma važinėtų arkliais ir augintų ropes ... Visas progresas vyksta tik dėl atskirų asmenybių, o ne masių. Masė daugumoj gali tik kaltinti kitus dėl savo gyvenimo ir nieko nedaryti, kad jis pagerėtų ...
Jei tu nesugebi susitvarkyti gyvenimą, tai čia tavo problemos, prie ko čia kiti? Kam tempti kitus žemyn??
Tu gal šiek tiek atsipaiduok, pažėk pozytyviau į gyvenimą?

P.S.
Nesupratau prie ko čia tavo poezija ir foruminis šių metų? :)


Na pradžiai atsiprašysiu už tiesmuką žodžių dėstymą ir atsakysiu į tavo klausimą "kodėl toks piktas" - taip, šią savaitę turėjau gana sunkią, daug auditų dariau, ir man vykdė nemažai auditų. Bet tie žmonės, kurie suskrido ir juos vykdė yra nuostabūs pavyzdžiai, kaip žmonės turėdami žiaurią patirtį ir afigienus "papus" bei finansines galimybes pvz., nusipirkę nuosavą salą prie California krantų yra "humble" ir to neafišuoja bei nelaiko kitų "žemesne kąsta". Net neabejoju, kad net pačiam iki to labai toli žvaigždės. ;) Niekada nežemins kitų kalbėdami apie "šlapiankę"; nesipuikuoja "one of a kind" daiktais ir pan., kas pačiam "anusą pakaso", nors beabejo gali ir tikrai daug daugiau už tave patį kubu. Atsakant, kodėl turi derintis prie "masių", - todėl, kad kaip jau minėjau anksčiau, forumas yra visų - nuo "masių" iki laikančių save aukščiau už Lietuvos populiaciją. Kadangi kol kas tai yra ne privilegiuotas forumas, visi turi teisę į savo nuomonę, neperšamą kitų. Tai, kad tau aiškiai tai nepatinka yra tavo problema, ir kadangi finansinės galimybės leidžia, tai tu esi mažuma, kuri gali užsisakyti kokį tik nori peilį už kokią nori kainą, bet tai nėra pretekstas kitus versti tą daryti ar primetinėti nuomonės kas yra Foruminis. Primesti nuomonę, ir gėdinti kitus dėl jų išreikštos nuomonės yra "Bebrų" požymis kaip juos taikliai įvardino spauda. Demokratija yra demokratija, kol ji nėra apribojama prisidengiant tam tikrais pretekstais, kaip pvz., daug nuomonių, todėl nespėsime pagaminti laiku ar tai Meistras negalės to patenkinti (TRC kažkaip sugebėjo ir man Toxic Green kydexo užsakyti nerypaudamas, už ką Andriui dvigubas respect!) Tavo patirti nuotoliai (abejoju) gaminant "lydekos foruminį" - yra tavo problema arba nesugebėjimas įvertinti kaštų, čia forumiečiai niekuo dėti; pasakei kainą, - klientas turi gauti produktą, nieko daugiau tai neknisa, jei kyla abejonių pasiklausk Vartotojų Teisių, kurios atsakys tą patį. :) Aš nieko žemyn netempiu, tiesiog kaip ir mano tėvai, buvau išmokytas, kad teisingumas visame kame yra vertybė, be jokių povandeninių srovių ir pan., o žodis ne šaškė - pasakei, - padarei; jei apsižioplinai tai nesideri ir neverki, o susimoki už tai.
Toliau, tenka pripažinti, kad Pyzpafz yra teisus dėl stumiamos nuomonės formavimo, - "čia maroon micarta, tęstinumas etc." tai kyla toks pagrįstas klausimas ar žmogui tarnauja daiktas, ar žmogus daiktui, nes tie išskirtiniai nenaudojami peiliai su vienodos spalvos kriaunom nebus stumdomi kaip kolekcija ir mūsu vaikams jie šūdo verti (o bevaikiams juolabiau). Va apie tai ir kalba, kad jei jau nori pensijoj turėti veiklos valant dulkes nuo jų spintoje ir tam tau reikia kosminio metalo bet vienodai tamsaus peilio, tai neprimetinėk savo "bebrinės nuomonės" kitam.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-02- 1:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
Nelabai pagaunu kodėl Tu vartoji kažkokius kraštutinius vertinimus ir pripaišai juos man. Nieko "brangesnio" nei damastylas nei aš siūliau, nei iš vis eina kalba.
Apibendrinimą aš rašiau gerokai seniau.
Kodėl taip vyniojasi "klasių kova", man iš nesuprantama.

GAdas rašė:
Na pradžiai atsiprašysiu už tiesmuką žodžių dėstymą ir atsakysiu į tavo klausimą "kodėl toks piktas" - taip, šią savaitę turėjau gana sunkią, daug auditų dariau, ir man vykdė nemažai auditų.

:buk:

GAdas rašė:
Bet tie žmonės, kurie suskrido ir juos vykdė yra nuostabūs pavyzdžiai, kaip žmonės turėdami žiaurią patirtį ir afigienus "papus" bei finansines galimybes pvz., nusipirkę nuosavą salą prie California krantų yra "humble" ir to neafišuoja bei nelaiko kitų "žemesne kąsta". Net neabejoju, kad net pačiam iki to labai toli žvaigždės. ;) Niekada nežemins kitų kalbėdami apie "šlapiankę"; nesipuikuoja "one of a kind" daiktais ir pan., kas pačiam "anusą pakaso", nors beabejo gali ir tikrai daug daugiau už tave patį kubu.

Apie "kąstas" kaip tik Pats rašei, be to, su nuoroda į mane :/
Ir savaime supratama, kad "there is always a bigger fish".

GAdas rašė:
Atsakant, kodėl turi derintis prie "masių", - todėl, kad kaip jau minėjau anksčiau, forumas yra visų - nuo "masių" iki laikančių save aukščiau už Lietuvos populiaciją.

Na vėlgi, aš kalbėjau apie išskirtinumą, o ne apie "nesveiką kainą". Ir kad dalis žmonių negali/nenori mokėti "kosminę kainą", aš net neminėjau, nors aliuzija buvo į tai, kad neva aš noriu už "kosminę kainą" ir eina pasiūlymas "užsisakyti už kosminę kainą su platinos gardomis ir aukso inkliūzais" 8( O kalbam viso labo apie 100€ vos ne maximum.

GAdas rašė:
Kadangi kol kas tai yra ne privilegiuotas forumas, visi turi teisę į savo nuomonę, neperšamą kitų. Tai, kad tau aiškiai tai nepatinka yra tavo problema, ir kadangi finansinės galimybės leidžia, tai tu esi mažuma, kuri gali užsisakyti kokį tik nori peilį už kokią nori kainą, bet tai nėra pretekstas kitus versti tą daryti ar primetinėti nuomonės kas yra Foruminis. Primesti nuomonę, ir gėdinti kitus dėl jų išreikštos nuomonės yra "Bebrų" požymis kaip juos taikliai įvardino spauda.

Tai, kad čia Tau netinka mano nuomonė :) Kažkodėl vėlgi, neva mano nuomonė yra "už kosminę kainą", kas visai ne tiesa, O jei žodį "išskirtinumas" įvertini "kosmine kaina", tai čia Tavo interpretacija, o ne mano "nuomonė" 8(
4 pastraipa.
Be to, tu neatidžiai skaitai, citata iš posto
Pas mus gi irgi skirtingi Meistrai daro, tai pvz man, žymiai vertingiau, kai tarkim Tomas, ar Andrius, ar Linas ar kos nors kitas naujas/senas Meistras padarys šiek tiek (nežymiai, tačiau pastebimai) kitokį peilį, nei, kad paprastai daro.
Nei čia apie "kosminę kainą", nei apie "kosmines medžiagas". O ir aš niekur nerasiau, kad galiu/noriu užsisakyti peilį už "kokią nori kainą", nes čia tipinė bendrinė nesamonė, kaip kad "visi durniai", ar "visi vairuotojai gaidžiai" ...

GAdas rašė:
Demokratija yra demokratija, kol ji nėra apribojama prisidengiant tam tikrais pretekstais, kaip pvz., daug nuomonių, todėl nespėsime pagaminti laiku ar tai Meistras negalės to patenkinti (TRC kažkaip sugebėjo ir man Toxic Green kydexo užsakyti nerypaudamas, už ką Andriui dvigubas respect!) Tavo patirti nuotoliai (abejoju) gaminant "lydekos foruminį" - yra tavo problema arba nesugebėjimas įvertinti kaštų, čia forumiečiai niekuo dėti; pasakei kainą, - klientas turi gauti produktą, nieko daugiau tai neknisa, jei kyla abejonių pasiklausk Vartotojų Teisių, kurios atsakys tą patį. :)

Įdomiai, kur tu perskaitei, kad aš patyriau nuostolių? Gal visgi rašant taip asmeniškai su noru įgelti, reiktų paskaityti tiksliau, kas buvo parašyta ir kokiame kontekste? Nes dabar kažkaip netvarkingai gavosi ... :oops: Be to, jei prisimintum kaip buvo iš tiesų, o ne kaip Tau dabar atrodo, tai pamatytum, kad kaina buvo apspręsta daugumos, kaip maximum XXXlt ir į ją reikėjo įsipaišytis, dėl to ir dizainas buvo supaprastintas ...

GAdas rašė:
Aš nieko žemyn netempiu, tiesiog kaip ir mano tėvai, buvau išmokytas, kad teisingumas visame kame yra vertybė, be jokių povandeninių srovių ir pan., o žodis ne šaškė - pasakei, - padarei; jei apsižioplinai tai nesideri ir neverki, o susimoki už tai.
Toliau, tenka pripažinti, kad Pyzpafz yra teisus dėl stumiamos nuomonės formavimo, - "čia maroon micarta, tęstinumas etc." tai kyla toks pagrįstas klausimas ar žmogui tarnauja daiktas, ar žmogus daiktui, nes tie išskirtiniai nenaudojami peiliai su vienodos spalvos kriaunom nebus stumdomi kaip kolekcija ir mūsu vaikams jie šūdo verti (o bevaikiams juolabiau). Va apie tai ir kalba, kad jei jau nori pensijoj turėti veiklos valant dulkes nuo jų spintoje ir tam tau reikia kosminio metalo bet vienodai tamsaus peilio, tai neprimetinėk savo "bebrinės nuomonės" kitam.

Na, čia jau materialistinė filosofija :)
Bet vėlgi, jau kelintą kartą, vartoji žodžių stipriklius -> "kosminio metalo", na, nebent su tikslu man įgęlti, nes niekur taip nei siūliau, nei rašiau. O Tavo interpretacijos bandant priskirti tuos teiginius man, yra nekorektiški veiksmai :nunu:


Paskutinį kartą redagavo Loptar 2019-03-02- 1:41. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-02- 1:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Nesupratau ką čia tuom sakinio skirstymu nori įrodyti? 8(

Aš tik atkreipiu dėmesį, kad net pačiame foruminio atsiradimo tezėse, išskirtinumas yra minimas. Kad Tau ar kitiems vaidenasi, kad tas žodis reiškia "kosmines medžiagas" ir "kosminę kainą", tai čia Jūsų problemos. Kodėl tai reikia adresuoti man? 8(

pyfpafz rašė:
Aš tau aiškinu, kad foruminis yra forumo masės valios išraiška.

Kas ginčijasi? 8( Bus gi balsavimas.

pyfpafz rašė:
Ta masė yra subkultūra ir aišku, kad kažkuom išsiskirianti iš visuomenės tai ir peilis bus kitoks, bet ne toks, kad žvaigždes nuo dangaus raškytų dizaino ar medžiagų prasme.

Tai kaip ir nuo ko kitoks bus peilis?
"Kažkiek išskirtinis" pagal Tavo cituotas foruminio atsiradimo taisykles? Ar apie ką šneka apskritai? 8(


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-02- 1:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
ramasipsc rašė:
<...>
Cia, sitoje temoje, visgi noreciau pamatyti kazkoki ar eskiza ar prototipa jei galima.

Taigi buvo konkretus pasiūlymas.



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-02- 1:53 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Loptar rašė:
Nelabai pagaunu kodėl Tu vartoji kažkokius kraštutinius vertinimus ir pripaišai juos man. Nieko "brangesnio" nei damastylas nei aš siūliau, nei iš vis eina kalba.
Apibendrinimą aš rašiau gerokai seniau.
Kodėl taip vyniojasi "klasių kova", man iš nesuprantama.

GAdas rašė:
Na pradžiai atsiprašysiu už tiesmuką žodžių dėstymą ir atsakysiu į tavo klausimą "kodėl toks piktas" - taip, šią savaitę turėjau gana sunkią, daug auditų dariau, ir man vykdė nemažai auditų.

:buk:

GAdas rašė:
Bet tie žmonės, kurie suskrido ir juos vykdė yra nuostabūs pavyzdžiai, kaip žmonės turėdami žiaurią patirtį ir afigienus "papus" bei finansines galimybes pvz., nusipirkę nuosavą salą prie California krantų yra "humble" ir to neafišuoja bei nelaiko kitų "žemesne kąsta". Net neabejoju, kad net pačiam iki to labai toli žvaigždės. ;) Niekada nežemins kitų kalbėdami apie "šlapiankę"; nesipuikuoja "one of a kind" daiktais ir pan., kas pačiam "anusą pakaso", nors beabejo gali ir tikrai daug daugiau už tave patį kubu.

Apie "kąstas" kaip tik Pats rašei, be to, su nuoroda į mane :/
Ir savaime supratama, kad "there is always a bigger fish".

GAdas rašė:
Atsakant, kodėl turi derintis prie "masių", - todėl, kad kaip jau minėjau anksčiau, forumas yra visų - nuo "masių" iki laikančių save aukščiau už Lietuvos populiaciją.

Na vėlgi, aš kalbėjau apie išskirtinumą, o ne apie "nesveiką kainą". Ir kad dalis žmonių negali/nenori mokėti "kosminę kainą", aš net neminėjau, nors aliuzija buvo į tai, kad neva aš noriu už "kosminę kainą" ir eina pasiūlymas "užsisakyti už kosminę kainą su platinos gardomis ir aukso inkliūzais" 8( O kalbam viso labo apie 100€ vos ne maximum.

GAdas rašė:
Kadangi kol kas tai yra ne privilegiuotas forumas, visi turi teisę į savo nuomonę, neperšamą kitų. Tai, kad tau aiškiai tai nepatinka yra tavo problema, ir kadangi finansinės galimybės leidžia, tai tu esi mažuma, kuri gali užsisakyti kokį tik nori peilį už kokią nori kainą, bet tai nėra pretekstas kitus versti tą daryti ar primetinėti nuomonės kas yra Foruminis. Primesti nuomonę, ir gėdinti kitus dėl jų išreikštos nuomonės yra "Bebrų" požymis kaip juos taikliai įvardino spauda.

Tai, kad čia Tau netinka mano nuomonė :) Kažkodėl vėlgi, neva mano nuomonė yra "už kosminę kainą", kas visai ne tiesa, O jei žodį "išskirtinumas" įvertini "kosmine kaina", tai čia Tavo verintimas, o ne mano "nuomonė" 8(
4 pastraipa.
Be to, tu neatidžiai skaitai, citata iš posto
Pas mus gi irgi skirtingi Meistrai daro, tai pvz man, žymiai vertingiau, kai tarkim Tomas, ar Andrius, ar Linas ar kos nors kitas naujas/senas Meistras padarys šiek tiek (nežymiai, tačiau pastebimai) kitokį peilį, nei, kad paprastai daro.
Nei čia apie "kosminę kainą", nei apie "kosmines medžiagas". O ir aš niekur nerasiau, kad galiu/noriu užsisakyti peilį už "kokią nori kainą", nes čia tipinė bendrinė nesamonė, kaip kad "visi durniai", ar "visi vairuotojai gaidžiai" ...

GAdas rašė:
Demokratija yra demokratija, kol ji nėra apribojama prisidengiant tam tikrais pretekstais, kaip pvz., daug nuomonių, todėl nespėsime pagaminti laiku ar tai Meistras negalės to patenkinti (TRC kažkaip sugebėjo ir man Toxic Green kydexo užsakyti nerypaudamas, už ką Andriui dvigubas respect!) Tavo patirti nuotoliai (abejoju) gaminant "lydekos foruminį" - yra tavo problema arba nesugebėjimas įvertinti kaštų, čia forumiečiai niekuo dėti; pasakei kainą, - klientas turi gauti produktą, nieko daugiau tai neknisa, jei kyla abejonių pasiklausk Vartotojų Teisių, kurios atsakys tą patį. :)

Įdomiai, kur tu perskaitei, kad aš patyriau nuostolių? Gal visgi rašant taip asmeniškai su noru įgelti, reiktų paskaityti tiksliau, kas buvo parašyta ir kokiame kontekste? Nes dabar kažkaip netvarkingai gavosi ... :oops:

GAdas rašė:
Aš nieko žemyn netempiu, tiesiog kaip ir mano tėvai, buvau išmokytas, kad teisingumas visame kame yra vertybė, be jokių povandeninių srovių ir pan., o žodis ne šaškė - pasakei, - padarei; jei apsižioplinai tai nesideri ir neverki, o susimoki už tai.
Toliau, tenka pripažinti, kad Pyzpafz yra teisus dėl stumiamos nuomonės formavimo, - "čia maroon micarta, tęstinumas etc." tai kyla toks pagrįstas klausimas ar žmogui tarnauja daiktas, ar žmogus daiktui, nes tie išskirtiniai nenaudojami peiliai su vienodos spalvos kriaunom nebus stumdomi kaip kolekcija ir mūsu vaikams jie šūdo verti (o bevaikiams juolabiau). Va apie tai ir kalba, kad jei jau nori pensijoj turėti veiklos valant dulkes nuo jų spintoje ir tam tau reikia kosminio metalo bet vienodai tamsaus peilio, tai neprimetinėk savo "bebrinės nuomonės" kitam.

Na, čia jau materialistinė filosofija :)
Bet vėlgi, jau kelintą kartą, vartoji žodžių stipriklius -> "kosminio metalo", na, nebent su tikslu man įgęlti, nes niekur taip nei siūliau, nei rašiau. O Tavo interpretacijos bandant priskirti tuos teiginius man, yra nekorektiški veiksmai :ne:


Iš tapšnoklio negaliu greitai cituoti, todėl gausis "paklodė". Aš nenoriu tau "gelti"ir gerbiu tave, kaip savo statusą užsitarnavusį/uždirbusį žmogų, bet iš bendros tavo postų sumos labai aiškiai matosi tavo pozicija, kad "mol čia varguoliai kiša pagalius" į tavo supratimą apie foruminį, kurį tu norėtum matyti ne kaip daugumos sprendimą (kokia ji bebūtų), o pagal dabartinį statusą turintį žmogų, norintį išskirtinumo. No offence, bet tai morališkai nėra teisinga 'visų' dalyvių atžvilgiu. Galbūt tai mano problema, kad man moralinės nuostatos = įstatymui, kuriam visi yra lygūs, bet su tuo susiduriu kasdieną, kad net valytojos reikia paprašyti ir atsiklausti prieš kažką jai sakant, nors tai ir būtų jos darbo dalis. Todėl, kaip jau sakiau, gal tai nepatinka, kad šiemet kolegos išbalsavo "utility knife", bet gal laikas su tuo susitaikyti ir jei jis tau atrodo per prastas/neįdomus, užsisakyti extra versiją pas Liną, nebandant pasukti galutinio Foruminio varianto savo linkme? Net nežinau, kaip tai išdėstyti, bet kaip pats sakei, jei nori peilio su forumo lazeriuota atributika, gal reikia priimti daugumos nuomonę ir nors kartą pasijausti "masių" dalimi arba net nepirkti jo? Nes kodėl kiti nariai turi derintis prie tavo supratimo jei tu nenori priimti jų supratimo? Kuom esi išskirtinas iš daugumos?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-02- 1:59 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
@Loptar, - pasakymas apie nuostolingą jūsų projektą buvo parašytas berods Vlado, kad į minusą ėjot, o buhag parašė, kad reikėtų solidariai tai jums kompensuoti, todėl tai ne mano išgamvojimas.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-02- 8:23 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
GAdas rašė:
@Loptar, - pasakymas apie nuostolingą jūsų projektą buvo parašytas berods Vlado, kad į minusą ėjot, o buhag parašė, kad reikėtų solidariai tai jums kompensuoti, todėl tai ne mano išgamvojimas.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Šiaip tai gamino Dainius - @Balt iš esmės jis sėdo į batą, o ne @Loptar.

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-02- 9:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Loptar rašė:
Tai kaip ir nuo ko kitoks bus peilis?
"Kažkiek išskirtinis" pagal Tavo cituotas foruminio atsiradimo taisykles? Ar apie ką šneka apskritai? 8(


Kam uždavinėji durnus klausimus ir rašinėji paklodes? Tai gi Linas laimėjo balsavimą, vadinasi peilis bus nuo Lino. :oops: XD

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-02- 9:39 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Kad išspręst šitą nesąmoningą ginčą kartą ir visiems laikams, siūlau įvesti kasmetinę akciją forume, pavadinimu "Sumeskim GAdui ant foruminio". Aš asmeniškai kokius 20 EUR tikrai galėčiau paaukoti, ir manau atsirastų dar ne vienas toks. Tokiu būdu ir skriaudžiamoji klasė būtų laiminga, ir mes, turčiai gautume normalų peilį, o ne eilinę graviruotą Mora.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-02- 13:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Loptar rašė:
Tai kaip ir nuo ko kitoks bus peilis?
"Kažkiek išskirtinis" pagal Tavo cituotas foruminio atsiradimo taisykles? Ar apie ką šneka apskritai? 8(


Kam uždavinėji durnus klausimus ir rašinėji paklodes? Tai gi Linas laimėjo balsavimą, vadinasi peilis bus nuo Lino. :oops: XD

Kaip matau, klausimas ne durnas, net nesupratai :)
Tiesiog iš principo rašinėji ir tiek ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Foruminis-2019
StandartinėParašytas: 2019-03-02- 13:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
Iš tapšnoklio negaliu greitai cituoti, todėl gausis "paklodė". Aš nenoriu tau "gelti"ir gerbiu tave, kaip savo statusą užsitarnavusį/uždirbusį žmogų, bet iš bendros tavo postų sumos labai aiškiai matosi tavo pozicija, kad "mol čia varguoliai kiša pagalius" į tavo supratimą apie foruminį, kurį tu norėtum matyti ne kaip daugumos sprendimą (kokia ji bebūtų), o pagal dabartinį statusą turintį žmogų, norintį išskirtinumo. No offence, bet tai morališkai nėra teisinga 'visų' dalyvių atžvilgiu. Galbūt tai mano problema, kad man moralinės nuostatos = įstatymui, kuriam visi yra lygūs, bet su tuo susiduriu kasdieną, kad net valytojos reikia paprašyti ir atsiklausti prieš kažką jai sakant, nors tai ir būtų jos darbo dalis. Todėl, kaip jau sakiau, gal tai nepatinka, kad šiemet kolegos išbalsavo "utility knife", bet gal laikas su tuo susitaikyti ir jei jis tau atrodo per prastas/neįdomus, užsisakyti extra versiją pas Liną, nebandant pasukti galutinio Foruminio varianto savo linkme? Net nežinau, kaip tai išdėstyti, bet kaip pats sakei, jei nori peilio su forumo lazeriuota atributika, gal reikia priimti daugumos nuomonę ir nors kartą pasijausti "masių" dalimi arba net nepirkti jo? Nes kodėl kiti nariai turi derintis prie tavo supratimo jei tu nenori priimti jų supratimo? Kuom esi išskirtinas iš daugumos?

Klausyk, Tavo visas požiūris apribotas Tavo pačio savęs vertinimo visuomenės atžvilgiu. Kol tu save pozicionuosi taip, tol ir pats pyksi ant visų kitų ir neišeisi iš šio rato. Anyway, čia Tavo reikalas ir tą temą aš norėciau uždaryti.

Nerašysiu citatų, atsakysiu bendrai.
Visų pirma, dar niekas nebalsavo kokio nori plieno, ir nėra aišku kiek žmonių norės, sakykim, tą patį damastylą ar kokie bus variantai. Todėl vėlgi Tavo bandymas mane priešpastatyti prieš daugumą, kažkoks labai jau keistas ir panašus į maniją ...
Antra, "mano linkmė"©, jau net nežinau kokiais žodžiais parašyti :/ yra bent kiek nors išskirtinesnis variantas, nei Lino standartinis. Ne vien dėl to, kad "aš noriu išskirtinio"©, o labiau dėl to, kad tokių 1:1 peilių ne forumiečiai, neturėtų. Atsibodo kartot (paskutinis kartas, jei Tau nedaeis, aš ne prie ko), tačiau nei apie kainos dydį, nei apie medžiagas, išskyrus kirinitą ir damastylą, aš apskritai nerašiau :!:
Trečia, Tu su savo priešprieša išskirtinumui, net nepagalvojai, kad aš mąsčiau pafinansuoti didesnę dalį Linui už damastylą (ar ką nors panašau, jei Linas pasiūlys), kad forumiečiams ženkliai nepadidėtų kaina, ir kas norės, galės turėti realiai apčiuopiamai išskirtinėstį foruminį už "nekosminę kainą"©

Dėl to aš Tau anksčiau ir rašiau, kad Tu pats save įsivarei į "varguolius" ir priešiniesi, bet kokiam bandymui pasigerinti situaciją :(
Manai, kad Tavo "aukos vaidmuo" labai padės gyvenime?
...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 626 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 42  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007