Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 15:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 130 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012-05-15- 15:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-14- 8:26
Pranešimai: 17
Miestas: Vilnius
As irgi turiu tokią bėdą :) . Reik lenktinuko (gal labiau noriu, o ne reik :-D ). Bet ne EDC, o labiau savaitgaliams. Pamačiau Vlado Sebenzą, seilė nutyso, sužinojau kainą - susitraukė :) . Nu kaip ir gaila su 1,5-2k grybą kokį pjaut ar šaką drožt, ar mėsgalį papjaustyt. O dar gamtoj tas alutis galvą apsuka, nukišiu kur, tai verksiu paskui :-D . O po stiklu pasidėt galvoju pirkt vėliau :) ir turbūt ištisinį... Kitas dalykas, čia aptarinėjot daugiau tokius agresivesnius peilius, tipo military, o man norisi ko nors elegantiskesnio. Va kaip Vlado Sebenza small jiger, bet kainos ribos kitokios. Sakykim, pradėkim iki 300lt, jei nieko nesigaus galiu pakelt iki 500lt. Ašmenys gali būti ir iki 10cm. Aš su juo po supermarketus nelakstysiu, žmonių negąsdinsiu, o toje aplinkoje, kur galvoju naudot, toks daiktas natūraliai įsipaišo :) . A ir dar noriu naujo daikto. Kažkaip prietaringas esu antikvariatui, papjaus dėvėtas paskui :-D .


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-15- 16:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Elegantiškumas - sąvoka plati :) . Be to ir plaštakos pas kiekvieną skirtingos. Pažiūrėk Speedform II, elegantiškas, Elmax plienas, man asmeniškai permažas rankoje, o šiaip patiko.
https://aic.lt/peilis-kershaw-speedform ... _2187.html
Dar gali pažiūrėti turgelyje. Vladas ten keletą gerų lenktinukų parduoda. Emersoną, M-Sokomą, puikūs peiliai, jei tik guls į ranką bei patiks vizualiai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Dėkuj, mano ranka nėra
StandartinėParašytas: 2012-05-15- 16:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-14- 8:26
Pranešimai: 17
Miestas: Vilnius
Dėkuj, mano ranka nėra didelė, tai turėtų tikt. Iš pažiūros Speedform labai smagiai atrodo. O kaip Benchmade peiliai? Kai kurie modeliukai visai gerai žiūrisi...
Kas dėl elegantiškumo, tai nenoriu perdėtai agresivaus peilio a la BENCHMADE 741SBK, kur vaikai pamatę gali išsigąst :) (lengviausiai pvz. radau, nes šalia survival puslapį atsidaręs)
Dar toks klausimas - ar geras peilis gali būti teflonu dengtas? Man tai kažkaip su keptuve asocijuojasi :-D ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Jamk geriau be dangos.IMCHO.
StandartinėParašytas: 2012-05-15- 16:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Jamk geriau be dangos.IMCHO. Net ir geriausios dangos braižos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Gepard74 rašė: O kaip
StandartinėParašytas: 2012-05-15- 18:47 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Gepard74 rašė:
O kaip Benchmade peiliai?


Pas kiekvieną gamintoją yra visokių ir "visokiems skoniams".
Įkelk bent keletą nuotraukų ar nuorodų, kokio stiliaus patinka - bus lengviau orientuotis ką galima pasiūlyti 300-400 Lt intervale.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: CRKT K405BXP Ripple Blue nu
StandartinėParašytas: 2012-05-15- 19:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-14- 8:26
Pranešimai: 17
Miestas: Vilnius
CRKT K405BXP Ripple Blue nu va toks gražu :) . Pati geležtės forma. Kaip man prie rankos limpa, tai pasakysiu kai pačiupinėsiu, bet noriu čiupinėt ne viską iš eilės, o jau turėdamas minimalų teorinį suvokimą :).
Kershaw ENER-G II patinka, tik ne juodas. Va ir loki sako, geriau be dangos jokios :). Iš Benchmade į akį krito - 551 "GRIPTILIAN", 580 Barrage ir 890 "TORRENT STEIGERWALT". Dar yra pora šiek tiek brangesnių, bet, tik tokiam atvejui jei sakysit, kad į pievas nusirinkau :) ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Imk kas į ranką guls. 551
StandartinėParašytas: 2012-05-15- 19:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Imk kas į ranką guls. 551 "GRIPTILIAN", laiko patikrintas modelis, ir plienas neblogas. Su Acuto susidurti neteko.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Neblogas pasirinkimas - visi
StandartinėParašytas: 2012-05-15- 19:23 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Neblogas pasirinkimas - visi jie pagaminimo kokybės prasme verti savo kainos, tad tau belieka juos įdėmiai pačiupinėti ir imti tą, kuris "guls" į ranką. :)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-15- 19:27 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
loki rašė:
Su Acuto susidurti neteko.


Tai japonų 440C atitikmuo - visai padorus plienas su 58-60 HRC.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Renkuosi EDC lenktinį
StandartinėParašytas: 2012-05-23- 20:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-14- 18:26
Pranešimai: 178
Šalis: UK
Miestas: Bristol
Renkuosi EDC lenktinį peilį.
Reikalavimai: UK legal carry (t.y nesifiksuojanti geležtė, ašmenų ilgis ne didesnis nei 3 coliai).
Kolkas variantai tokie: Spyderco UK Penknife arba Boker Plus XS. Gal dar kas turite ką pasiūlyti? Taip pat norėtųsi išgirsti pliusus ir minusus minėtų lenktinukų... Dėkoju.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-23- 20:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Tokiu atvėju rinkčiausi kažką iš Viksų ar Wegnerių. Bent realai naudos duos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Dar nesu perpratęs jūsų
StandartinėParašytas: 2012-05-23- 20:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-14- 18:26
Pranešimai: 178
Šalis: UK
Miestas: Bristol
Dar nesu perpratęs jūsų slengo, bet turėčiau suprasti, kad man siūloma kažkas iš Victorinox ar Wenger? Jei taip, tai konkrečiau, prašyčiau, nesidrovėkite :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Čia jau priklauso nuo to,
StandartinėParašytas: 2012-05-23- 21:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Čia jau priklauso nuo to, koks modelis pačiam patinka bei kokias multi funkcijas dažniausiai naudoji.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-23- 21:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-14- 18:26
Pranešimai: 178
Šalis: UK
Miestas: Bristol
Aš turiu multiką. Kuprinėj visada guli Leatherman Sidekick. Dar vienam poreikio kažkaip nejaučiu. Sidekick turi fiksuojamą geležtę, todėl iš kuprinės retai išlenda. Norisi kažką visada kišenėje turėti...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Sowulo rašė: Aš turiu
StandartinėParašytas: 2012-05-23- 22:18 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Sowulo rašė:
Aš turiu multiką. Kuprinėj visada guli Leatherman Sidekick. Dar vienam poreikio kažkaip nejaučiu. Sidekick turi fiksuojamą geležtę, todėl iš kuprinės retai išlenda. Norisi kažką visada kišenėje turėti...


Šiaip čia (UK) situacija dėl peilių nešiojimosi ir šiaip įtempta, todėl jei jau turi vieną peilį kuprinėje tai varianto kišenėje siūlyčiau atsisakyti ramybės dėlei. Nes net jei to peilio geležtė yra 'legal size' tai dar nereiškia, kad prie tavęs neprisikabins "cop'ai". Pagal siaurą jų įstatymo traktuotę Jūs dar turite pagrįsti peilio nešiojimosi priežastį t.y. ar jis reikalingas darbui ar ne. Jei tai ne darbo įrankis, o jus paėmė per prevencinį pelių paplitimo užkardymo reidą, didelė tikimybė, kad teks su juo atsisveikinti ir džiaugtis negavus baudos. Žinoma, turint legalaus ilgio geležtę visada galima eiti į teismą ir bandyti įrodyti savo teises (bei susigražinti peilį) bet tada teks susimokėti už teisininko paslaugas, o jos čia keliskart didesnės nei peilio vertė. Keli tokie atvejai yra aprašyti BBF (British Blades Forum).

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 130 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 30 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007