Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-29- 8:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Čia galite perskaityti forumo taisykles



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 162 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2014-02-03- 12:46 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1249
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Sviestas sviestuotas gaunasi...
Aktyvių temų sąrašas ir Naujų pranešimų sąrašas pagal paaiškinimą tai beveik tas pats :/

Nieko nepadarysi, toks jau lietuviškas vertimas. Angliškai tai atrodo kiek aiškiau.

pyfpafz rašė:
Hestia, kaip suprantu, yra pagrindinis stilius ir į jį turbūt sudėta daugiausiai darbo, bet mano galva, yra ką patobulinti patogumo vardan kaip pvz posto datos vieta, citatos atspalvis (dabar susilieja su postu), knopkių išdėstymas (sukelti visas esančias aplink postą tiesiog po postu) ir pan...
Kai kurios išvados man tiesiog logiškai peršasi, nesu matęs nei vieno dokumento kurio data būtų apačioje (meluoju, mačiau, bet rašė konkretus beraštis), o perskaičius postą ir nuėjus į jo apačia turbūt irgi nėra labai logiška grįžti į viršų ieškoti citavimo knopkės. :/
Bet jei niekam nėra įdomu pastebėjimai ir atsakymas yra, kad EIK ĮSIJUNK KITĄ STILIŲ, tokiu atveju galite tiesiog nekreipti dėmesio į mano pastebėjimus.


Jeigu kam nors reikia individualizuoto ir pagal asmeninius pageidavimus padaryto forumo stiliaus - samdykitės Web programuotojus ir užsisakinėkit. Arba darykit patys :)
Kitu atveju teks prisitaikyt prie to kas yra. Ir to, ką per protingą laiko kiekį galim padaryt patys. Konkretūs ir gerai argumentuoti pasiūlymai bus išklausyti, tačiau čia ne užsakymų stalas ir kiekvienas pageidavimas tikrai nebus vykdomas. Tokia vat realybė :)

Kas dėl citatų/postų spalvų - aš skirtumą tarp žinutės ir citatos laukų matau labai aiškiai (Hestia stiliuje). Susireguliuokit monitoriaus kontrastą ir šviesumą.
Dėl visa ko, šitą punktą į savo sąrašą su galimais būsimais pakeitimas aš įsirašysiu. Bet nieko negarantuoju, nes kolkas yra svarbesnių dalykų reikalaujančių dėmesio ir laiko.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-03- 14:48 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Klausimas - per kiek laiko išsiunčiamos PM? Nes paspaudus "Send" žinutė neatsiranda "Sent" kataloge, o yra perkeliama į "Outbox" ir ten kažkiek laiko gyvena. Man įdomu ar kaip greitai adresatas gauna žinutę po išsiuntimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-03- 15:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
Kiek aš suprantu, PM išsiunčiamos (ir atsiduria pas gavėją Inbox'e, o pas tave Outbox'e) bematant.
O Outbox'e bus, kol gavėjas jos neatsidarys (ar kol kandys nesugrauš, jei gavėjas neatsidarys).
Tikiuosi, aITyšnikai patvirtins šitą mano supratimą. :cool:
Jeigu netiki, gali parašyti man PM'ą, ir visą procesą galėsim patirti sinchroniškai. :E


Paskutinį kartą redagavo Vincukas 2014-02-03- 15:58. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-03- 15:51 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1249
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
Klausimas - per kiek laiko išsiunčiamos PM? Nes paspaudus "Send" žinutė neatsiranda "Sent" kataloge, o yra perkeliama į "Outbox" ir ten kažkiek laiko gyvena. Man įdomu ar kaip greitai adresatas gauna žinutę po išsiuntimo.


Iš karto. Kataloge Outbox (Siunčiamos) jos rodomos tol, kol gavėjas jos neperskaito arba negauna sistemos pranešimo, kad jam atėjo privati žinutė. Po to rodomos Sent messages (Išsiųstos) skiltyje. Jeigu po sisteminio pranešimo apie gautą AŽ gavėjas išsilogins iš forumo jos taip ir neperskaitęs, pas tave ji vistiek bus rodoma prie Sent messages (Išsiųstos).


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-03- 18:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Katinas rašė:
pyfpafz rašė:
Sviestas sviestuotas gaunasi...
Aktyvių temų sąrašas ir Naujų pranešimų sąrašas pagal paaiškinimą tai beveik tas pats :/

Nieko nepadarysi, toks jau lietuviškas vertimas. Angliškai tai atrodo kiek aiškiau.

pyfpafz rašė:
Hestia, kaip suprantu, yra pagrindinis stilius ir į jį turbūt sudėta daugiausiai darbo, bet mano galva, yra ką patobulinti patogumo vardan kaip pvz posto datos vieta, citatos atspalvis (dabar susilieja su postu), knopkių išdėstymas (sukelti visas esančias aplink postą tiesiog po postu) ir pan...
Kai kurios išvados man tiesiog logiškai peršasi, nesu matęs nei vieno dokumento kurio data būtų apačioje (meluoju, mačiau, bet rašė konkretus beraštis), o perskaičius postą ir nuėjus į jo apačia turbūt irgi nėra labai logiška grįžti į viršų ieškoti citavimo knopkės. :/
Bet jei niekam nėra įdomu pastebėjimai ir atsakymas yra, kad EIK ĮSIJUNK KITĄ STILIŲ, tokiu atveju galite tiesiog nekreipti dėmesio į mano pastebėjimus.


Jeigu kam nors reikia individualizuoto ir pagal asmeninius pageidavimus padaryto forumo stiliaus - samdykitės Web programuotojus ir užsisakinėkit. Arba darykit patys :)
Kitu atveju teks prisitaikyt prie to kas yra. Ir to, ką per protingą laiko kiekį galim padaryt patys. Konkretūs ir gerai argumentuoti pasiūlymai bus išklausyti, tačiau čia ne užsakymų stalas ir kiekvienas pageidavimas tikrai nebus vykdomas. Tokia vat realybė :)

Kas dėl citatų/postų spalvų - aš skirtumą tarp žinutės ir citatos laukų matau labai aiškiai (Hestia stiliuje). Susireguliuokit monitoriaus kontrastą ir šviesumą.
Dėl visa ko, šitą punktą į savo sąrašą su galimais būsimais pakeitimas aš įsirašysiu. Bet nieko negarantuoju, nes kolkas yra svarbesnių dalykų reikalaujančių dėmesio ir laiko.


Nereikia individualaus dizaino, tiesiog tai yra pastebėjimai kurie kaip tik turėtų palengvinti IT darbą.
Nėra būtina įgyvendinti visko kas parašoma, bet jei be baisių vargų galima patobulinti tai pastebėjimai tik į naudą.
Beja dar tam pagrindiniam stiliuj man užkliūna postų spalvos kai kas antras šviesus, kas antras tamsus. Tai gal ir nėra blogai, bet norėtūsi ne tokio ryškaus atspalvių skirtumo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-03- 20:09 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-11-27- 23:21
Pranešimai: 343
Miestas: N.Akmene
Pastebėjimas - dubliuojamas miesto pavadinimas prie avarato ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-03- 21:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Pastebėjimas: nuėjus į "peržiūrėti neskaitytus pranešimus" ir ten paspaudžiu ant temos išmeta ne nuo neskaitytos vietos, o pirmą žinutę.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-03- 21:05 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
vito rašė:
Pastebėjimas - dubliuojamas miesto pavadinimas prie avarato ...

Aha, čia mano nebaigtas darbas ;-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-04- 1:15 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-09-08- 12:42
Pranešimai: 352
Miestas: Visaginas
Ar as vienas atidares tema nerandu funkcijos pirmas neskaititas pranesimas. Nes Funkcija paziureti neskaititus pranesimus permeta i kitas temas


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-04- 1:41 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Dieninis rašė:
Ar as vienas atidares tema nerandu funkcijos pirmas neskaititas pranesimas. Nes Funkcija paziureti neskaititus pranesimus permeta i kitas temas

Jeigu atidarytoje temoje nėra naujų neskaitytų pranešimų - nėra ir funkcijos.
Kai neskaitytų pranešimų atidarytoje temoje yra - funkcija rodoma temos viršuje dešinėje (Cian-subsilver2):
Prikabintas failas:
Bandymas.JPG
Bandymas.JPG [ 116.15 KiB | Peržiūrėta 19233 kartus(ų) ]

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-04- 9:35 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
vito rašė:
Pastebėjimas - dubliuojamas miesto pavadinimas prie avarato ...

Sutvarkiau. Dabar nebedubliuojama.

#Visi stiliai:
    Sutvarkytas laukas "Miestas": pridėtas naujas laukas "Miestas" ir pažymėtas kaip privalomas, o originalus miesto laukas pervadintas į "Šalis".


Paskutinį kartą redagavo swerfot 2014-02-08- 14:41. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-04- 11:26 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1249
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Nereikia individualaus dizaino, tiesiog tai yra pastebėjimai kurie kaip tik turėtų palengvinti IT darbą.

IT darbas nelengvėja didėjant jo kiekiui :E

pyfpafz rašė:
Nėra būtina įgyvendinti visko kas parašoma, bet jei be baisių vargų galima patobulinti tai pastebėjimai tik į naudą.

Deja, kai kurių dalykų keitimas be didelių vargų neapsieina. Kitaip nebūtų problemos juos pakeist.
Kas liečia stilius, tai viskas atrodo maždaug taip: supakuojamas čia esantis stilius ir siunčiamas pas mane, tada aš jį pasileidinėju ant savo testinio serverio, darau reikiamus pakeitimus (jeigu jie nesudėtingi), testuoju ir žiūrių ar viskas veikia korektiškai, supakuoju atgal, siunčiu čia ir paleidinėju, tada žiūriu ar ir čia viskas gerai veikia. Visa tai darau savo laisvu laiku (jeigu jis sutampa su tuo paros metu kai forume yra mažai lankytojų) :)

pyfpafz rašė:
Beja dar tam pagrindiniam stiliuj man užkliūna postų spalvos kai kas antras šviesus, kas antras tamsus. Tai gal ir nėra blogai, bet norėtūsi ne tokio ryškaus atspalvių skirtumo.


Pasižymėsiu. Bet nieko nepažadu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-05- 3:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-10-06- 22:02
Pranešimai: 406
Miestas: Vilnius
Cian-subsilver2 stilius - tobula, laiko patikrinta klasika, kur viskas ko reik visuomet vietoj ir po ranka :) Bet čia jau subjektyvus įpratimo dalykas.

Ačiū už super sklandžią migraciją, vėl malonu forumą vartyt.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-05- 9:26 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Dieninis rašė:
Ar as vienas atidares tema nerandu funkcijos pirmas neskaititas pranesimas. Nes Funkcija paziureti neskaititus pranesimus permeta i kitas temas

Čia yra dar vienas labai naudingas funkcionalumas, toks koks buvo senąjame forume. Paspaudus šitą mažą indikatorių šalia temos pavadinimo automatiškai atsidarys naujausi neskaityti pranešimai, nereikės pačiam eiti į paskutinį puslapį:
Paveikslėlis

Mano nuomone patogiausias būdas greitai pasiekti naujausias žinutes yra pagrindiniame forumo puslapyje spausti "Peržiūrėti naujus pranešimus", o tada ties kiekviena tema paspausti tą indikatorių.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-02-05- 12:45 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
swerfot rašė:
Dieninis rašė:
Ar as vienas atidares tema nerandu funkcijos pirmas neskaititas pranesimas. Nes Funkcija paziureti neskaititus pranesimus permeta i kitas temas

Čia yra dar vienas labai naudingas funkcionalumas, toks koks buvo senąjame forume. Paspaudus šitą mažą indikatorių šalia temos pavadinimo automatiškai atsidarys naujausi neskaityti pranešimai, nereikės pačiam eiti į paskutinį puslapį:
Paveikslėlis

Mano nuomone patogiausias būdas greitai pasiekti naujausias žinutes yra pagrindiniame forumo puslapyje spausti "Peržiūrėti naujus pranešimus", o tada ties kiekviena tema paspausti tą indikatorių.


Berods šita f-ja tik Minimal stiliuje, man po mėlynu tokių varnelių nerodo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 162 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007