Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 19:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 59 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2021-12-31- 9:29 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vaidotas rašė:
swerfot rašė:
Vaidotai, ar tamsta viename senai pamirštame lietuviškame forume nebuvote registruotas "Kutitakulikano" vardu?

Nea..as facebooke Vaidotas Elijosius ..jei paplepejimui idomu kada butu..dabar turbiu pabegti ..iki :)

Nemanau... Su pačiu pokalbiai turėtų vykti tik gyvai ir tik prie alaus, ne per Facebook :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2022-01-01- 18:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2021-10-22- 11:47
Pranešimai: 92
Miestas: Sandnes
swerfot rašė:
Vaidotas rašė:
swerfot rašė:
Vaidotai, ar tamsta viename senai pamirštame lietuviškame forume nebuvote registruotas "Kutitakulikano" vardu?

Nea..as facebooke Vaidotas Elijosius ..jei paplepejimui idomu kada butu..dabar turbiu pabegti ..iki :)

Nemanau... Su pačiu pokalbiai turėtų vykti tik gyvai ir tik prie alaus, ne per Facebook :-)

Nu gyvai- tuo labiau,nieko naujo tau apie peilius negaleciau pasakyti,ir isgerti nesugebeciau tiek kiek tu.Metai laiko kai alkoholio neragavau :).


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2022-01-01- 18:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2021-10-22- 11:47
Pranešimai: 92
Miestas: Sandnes
Banginis rašė:
Vaidotas rašė:
sistemu galandinimo praejo nemazai..o peiliu nedaug..:)

nori pasakyti, kad su keliais tais pačiais peiliais, keliavai per skirtingas galandinimo sistemas? kuri galandinimo sistema paliko teigiamiausią įspūdį?

Man visas galandimo sistemas buvo idomu pabandyti.Kuom tu pats daugiau uzsiimi?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2022-01-01- 19:27 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
Vaidotas rašė:
Banginis rašė:
Vaidotas rašė:
sistemu galandinimo praejo nemazai..o peiliu nedaug..:)

nori pasakyti, kad su keliais tais pačiais peiliais, keliavai per skirtingas galandinimo sistemas? kuri galandinimo sistema paliko teigiamiausią įspūdį?

Man visas galandimo sistemas buvo idomu pabandyti.Kuom tu pats daugiau uzsiimi?

kaip ir nieko įpatingo. skaitau knygas, keliauju po Smaragdinę salą ir geriu viensalykinį viskį.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nerimtai...
StandartinėParašytas: 2022-01-01- 19:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2021-10-22- 11:47
Pranešimai: 92
Miestas: Sandnes
Smaragdine sala idomu,bet as turejau omeny peilius :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nerimtai...
StandartinėParašytas: 2022-01-01- 21:08 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
peiliai kaip peiliai. yra lenktinių, yra Multi-Tool'ų yra ir fiksų. pats galandu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nerimtai...
StandartinėParašytas: 2022-01-01- 21:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2021-10-22- 11:47
Pranešimai: 92
Miestas: Sandnes
Banginis rašė:
peiliai kaip peiliai. yra lenktinių, yra Multi-Tool'ų yra ir fiksų. pats galandu.

Gamini lenktinius peilius,profesionaliai galandi?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nerimtai...
StandartinėParašytas: 2022-01-02- 15:10 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
kur čia man iki gamybos. kaip galandu? mano reikmėms užtenka. draugų ratui irgi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nerimtai...
StandartinėParašytas: 2022-01-02- 17:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2021-10-22- 11:47
Pranešimai: 92
Miestas: Sandnes
Banginis rašė:
kur čia man iki gamybos. kaip galandu? mano reikmėms užtenka. draugų ratui irgi.

Na tai panasiai ir as, galandu draugam,kolegom,giminem ir ju draugam..kaip nusiperku ka naujo ir noris pabandyt ,parasau kolegu FB grupei-pavyduoliai neskit peilius,nes ner ka galast..-nu ir atnesa kas nors..buna kapeika uzdirbu,buna maisa zuvies..va taip ir gyvenam :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2022-01-02- 22:39 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vaidotas rašė:
Vaidotas rašė:
Nemanau... Su pačiu pokalbiai turėtų vykti tik gyvai ir tik prie alaus, ne per Facebook :-)

Nu gyvai- tuo labiau,nieko naujo tau apie peilius negaleciau pasakyti,ir isgerti nesugebeciau tiek kiek tu.Metai laiko kai alkoholio neragavau :).

Ką aš noriu pasakyti, tai kad per Facebook bendrauti su tamsta aš tikrai nenorėčiau, ir paaiškinsiu kodėl:
1. Visiškai nesiklausote kas jums sakoma: protingi žmonės prirašė ištisus puslapius tekstų, bandydami jums išaiškinti elementarius dalykus, o jūs toliau užsispyręs varot savo, bile tik parašinėt beletristikos. Tai rodo labai didelį, kaip čia pasakius... "pasikėlimą", gal net narcizizmą.
2. Atvirai demonstruojat nepagarbą rašydamas be lietuviškų raidžių, nors ne vienas ir ne du žmonės jums davė dėl to pastabų. Dar blogiau, atšaunant pažeminančiu tonu, kad jums per sudėtinga užsiklijuot lietuviškas raides ant klaviatūros ir kad mes tai turėtume padaryt už jus.

Apibendrinant: įspūdis toks, kad tamstai norisi ne bendrauti, o tiesiog daug kalbėti. Kalbėti, kalbėti, kalbėti, ir kad kažkas klausytųsi. O pagarbos pašnekovui labai trūksta.

Nepaisant to, turiu šiokios vilties, kad galbūt čia tik "virtualios erdvės efektas" ir realybėje esate visai kitoks žmogus — toks, su kuriuo galima normaliai pabendrauti prie alaus (ar arbatos). Aišku, čia aš galiu klysti (gal jūs ir realybėj toks pat kaip čia), bet to nežinosiu nepatikrinęs :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2022-01-02- 23:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2021-10-22- 11:47
Pranešimai: 92
Miestas: Sandnes
swerfot rašė:
Vaidotas rašė:
Vaidotas rašė:
Nemanau... Su pačiu pokalbiai turėtų vykti tik gyvai ir tik prie alaus, ne per Facebook :-)

Nu gyvai- tuo labiau,nieko naujo tau apie peilius negaleciau pasakyti,ir isgerti nesugebeciau tiek kiek tu.Metai laiko kai alkoholio neragavau :).

Ką aš noriu pasakyti, tai kad per Facebook bendrauti su tamsta aš tikrai nenorėčiau, ir paaiškinsiu kodėl:
1. Visiškai nesiklausote kas jums sakoma: protingi žmonės prirašė ištisus puslapius tekstų, bandydami jums išaiškinti elementarius dalykus, o jūs toliau užsispyręs varot savo, bile tik parašinėt beletristikos. Tai rodo labai didelį, kaip čia pasakius... "pasikėlimą", gal net narcizizmą.
2. Atvirai demonstruojat nepagarbą rašydamas be lietuviškų raidžių, nors ne vienas ir ne du žmonės jums davė dėl to pastabų. Dar blogiau, atšaunant pažeminančiu tonu, kad jums per sudėtinga užsiklijuot lietuviškas raides ant klaviatūros ir kad mes tai turėtume padaryt už jus.

Apibendrinant: įspūdis toks, kad tamstai norisi ne bendrauti, o tiesiog daug kalbėti. Kalbėti, kalbėti, kalbėti, ir kad kažkas klausytųsi. O pagarbos pašnekovui labai trūksta.

Nepaisant to, turiu šiokios vilties, kad galbūt čia tik "virtualios erdvės efektas" ir realybėje esate visai kitoks žmogus — toks, su kuriuo galima normaliai pabendrauti prie alaus (ar arbatos). Aišku, čia aš galiu klysti (gal jūs ir realybėj toks pat kaip čia), bet to nežinosiu nepatikrinęs :-)

Na tarkim per paskaita tavo destytojas suklydo lentoj..tu pastebejai..o grupiokai -ne..Tyletum? As tik pamaciau klaida ir bandziau paaiskinti ja.Destytojas paskaite,dar nesuprato ka nori jam pasakyt.Sakytum ok,atsiprasau suklydau as pats? Tu pats neissiaiskines uzsispyres kaltini mane tuom ka pats darai:) Neprisigalvok ko nera:)Atvirksciai-gerbiu tave ir visus kitus,nuosirdiziai ir be jokios ironijos.
Dar..darasysiu,kad tau butu aiskiau.As buvau teisus.Klaida buvo.Ji buvo tik vertimo klaida.Tokia klaida gali isivelti bet kam ir bet kur.Tiesiog nieks per daug nesigilino ir nepastebejo.Peilininku darbui ar ju meistriskumui tai jokios itakos nedare.Tona kalbos ten diktavau ne as,as cia tik naujokas.As tik atsakiau i tona.Dabar ta klaida istaisyta.Paziurek i schema,jei netiki :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nerimtai...
StandartinėParašytas: 2022-01-03- 9:15 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Ojėzusmarija, ir vis tiek nesupratai... :oops: Aš pasiduodu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nerimtai...
StandartinėParašytas: 2022-01-03- 13:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2021-10-22- 11:47
Pranešimai: 92
Miestas: Sandnes
swerfot rašė:
Ojėzusmarija, ir vis tiek nesupratai... :oops: Aš pasiduodu.

Nu is taves ,matyt ,toks pat geras aiskintojas ,kaip ir is manes :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Nerimtai...
StandartinėParašytas: 2022-01-03- 13:26 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vaidotas rašė:
swerfot rašė:
Ojėzusmarija, ir vis tiek nesupratai... :oops: Aš pasiduodu.

Nu is taves ,matyt ,toks pat geras aiskintojas ,kaip ir is manes :)

Tame ir esmė, kad kokius 90% dalykų tamstai forume aiškinau ne aš, o kiti forumiečiai... kurių dauguma irgi jau pasidavė pamatę ant kiek beviltiška yra bandyti su jumis susikalbėt.

Taip pat: kadangi net po daugybės paraginimų ir priminimų tamsta atsisakot rašyti taisyklinga lietuvių kalba, įtraukiu jus į asmeninį "ignore list". Jei jūs nesiteikiat parodyt elementarios pagarbos pašnekovui, aš nematau prasmės skaityti jūsų žinutes.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 59 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 36 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007