Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-19- 6:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 61  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-23- 10:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
TerMind rašė:
O tai neužtektų sandaraus dėklo telefonui? Ar jau taip kasdien nardai? pvz va toks http://www.rcl.lt/?id=2&lang=lt&pcode=IDK05&pmode= ar toks https://www.varle.lt/telefonu-vandens-a ... 24746.html


Ačiū, bet dėklų aš jau atsikandau... :hide:
Aš žvejoju, medžioju tai pastoviai reikia kruštis su tais dėklais kas sudaro papildomą nepatogumą ir gan erzinantį. Nes net kai nesi ant vandens, o judi su visokiais goretexais ir kt. garinančiais rūbais tai iš vidinės kišenės išsitrauki tel visą aprasojusį. Ir jei manęs paklaustų ar pridėčiau 200-300€ už šią opciją tai net nedvejočiau, nes dėklams išleidau panašiai.
Jei celofaniniam dėkle tai iškart kenčia foto, užknisa kai reikia paskambinti ar skambina kas, o rimtam dėkle (ale gopro) tai plytgalis pasidaro.
Beja mano iphone 6, amžiną jam atilsį, nuskendo ne jūroj, o šikane :wc: kai kelnes moviausi pyst ir iškrito iš kišenės. XD
Nu dabar tik vinukų pakalt su tel negalėsiu, bet tam turiu tinkamesnių įrankių. ;)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-23- 11:18 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
pyfpafz rašė:
TerMind rašė:
O tai neužtektų sandaraus dėklo telefonui? Ar jau taip kasdien nardai? pvz va toks http://www.rcl.lt/?id=2&lang=lt&pcode=IDK05&pmode= ar toks https://www.varle.lt/telefonu-vandens-a ... 24746.html


Ačiū, bet dėklų aš jau atsikandau... :hide:
Aš žvejoju, medžioju tai pastoviai reikia kruštis su tais dėklais kas sudaro papildomą nepatogumą ir gan erzinantį. Nes net kai nesi ant vandens, o judi su visokiais goretexais ir kt. garinančiais rūbais tai iš vidinės kišenės išsitrauki tel visą aprasojusį. Ir jei manęs paklaustų ar pridėčiau 200-300€ už šią opciją tai net nedvejočiau, nes dėklams išleidau panašiai.
Jei celofaniniam dėkle tai iškart kenčia foto, užknisa kai reikia paskambinti ar skambina kas, o rimtam dėkle (ale gopro) tai plytgalis pasidaro.
Beja mano iphone 6, amžiną jam atilsį, nuskendo ne jūroj, o šikane :wc: kai kelnes moviausi pyst ir iškrito iš kišenės. XD
Nu dabar tik vinukų pakalt su tel negalėsiu, bet tam turiu tinkamesnių įrankių. ;)


Aš tai Xiaomi ir HTC fanas - siūlau tau Xiaomi MiA1:

https://www.youtube.com/watch?v=29w-zemr1FA

arba HTCU11, nors man nepatinka "stikliniai" telefonai - "HTC U11 is fully waterproof, to IP67 standard."

Dar Xiomi mi6 yra "splash proof".

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-23- 15:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Too late :)


Prikabinti failai:
91A558AC-B43B-4599-BAE0-DDF1DFFCB1B8.jpeg
91A558AC-B43B-4599-BAE0-DDF1DFFCB1B8.jpeg [ 485.34 KiB | Peržiūrėta 2747 kartus(ų) ]

_________________
Русский военный корабль, иди ****!
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-23- 19:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-07-16- 12:27
Pranešimai: 271
Miestas: Plungė
Liūdnokas, tikėjaus kažko iš wow serijos... Bandos jausmas...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-23- 20:29 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Rimkus_Oda rašė:
Liūdnokas, tikėjaus kažko iš wow serijos... Bandos jausmas...

Na, iš "wow" serijos būtų nebent koksai RED Hydrogen, bet tiek pinigų smartfonui net PyfPafzas nedrįstų išleist XD


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-23- 20:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-07-16- 12:27
Pranešimai: 271
Miestas: Plungė
swerfot rašė:
Rimkus_Oda rašė:
Liūdnokas, tikėjaus kažko iš wow serijos... Bandos jausmas...

Na, iš "wow" serijos būtų nebent koksai RED Hydrogen, bet tiek pinigų smartfonui net PyfPafzas nedrįstų išleist XD

Kažką panašaus ir tikėjaus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-23- 22:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
swerfot rašė:
Rimkus_Oda rašė:
Liūdnokas, tikėjaus kažko iš wow serijos... Bandos jausmas...

Na, iš "wow" serijos būtų nebent koksai RED Hydrogen, bet tiek pinigų smartfonui net PyfPafzas nedrįstų išleist XD


Tai, kad to tavo Hydrogeno brangiausia versija kainuoja pigiau nei mano iPhoneX. :E
3,14...zdavotai tamstai su matematika. XD

Rimkus_Oda rašė:
Liūdnokas, tikėjaus kažko iš wow serijos... Bandos jausmas...


Ne, nu tai prašom parodyti savo "wow" kurį naudoji. XD
Lyg tai nusipirkęs Sansungą, HTC, Hujavėjų ar CAT jau būsi išskirtinis!?
Man telefonas yra tik daiktas, o pirkdamas žiūriu į tai kaip bus patogu man naudotis, o ne į tai kas kaip pažiūrės į ką aš šneku. Priminsiu kad iki šiol vaikščiojau su jau gerokai nebemadingu iPhone6. Ir dar būčiau vaikščiojęs jei tas nebūtų galų atidavęs. :P

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-24- 9:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-07-16- 12:27
Pranešimai: 271
Miestas: Plungė
Na aš maniau, kad pirksi telefoną, kuris atsparus šalčiui, smėliui, na kartais ir smūgiams... Su mažiausia 5000mah baterija. O tu nurovei priešingai. Na dabar žaltys tai slidus ...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-24- 9:12 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
swerfot rašė:
Rimkus_Oda rašė:
Liūdnokas, tikėjaus kažko iš wow serijos... Bandos jausmas...

Na, iš "wow" serijos būtų nebent koksai RED Hydrogen, bet tiek pinigų smartfonui net PyfPafzas nedrįstų išleist XD


Tai, kad to tavo Hydrogeno brangiausia versija kainuoja pigiau nei mano iPhoneX. :E
3,14...zdavotai tamstai su matematika. XD

Galiu pasakyt, kad smarkiai permokėjai už savo iPhone :-D Gerokai smarkiai :-D
iPhone X "nuo lentynos": 1000$.
RED Hydrogen brangesnė versija be priedų užsakant iš anksto (pre-order): 1600$.
Net su žvėrišku importo/operatoriaus/kt. antkainiu pati brangiausia iPhone X versija nesiekia RED Hydrogen US pre-order kainos be antkainių:
https://www.bite.lt/privatiems/telefona ... honex256gb
O dar pre-order kainos būna mažesnės nei "nuo lentynos"... Lietuviškoj "Bitėj" ar "Omnitel" RED Hydrogen kainuotų šiek tiek virš 2000€.
Tai nežinau kas ten tau iškišo tą iPhone už šitokią kosminę kainą... Na, bet gal tamstai patinka mokėti daugiau...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-24- 16:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
swerfot rašė:
Galiu pasakyt, kad smarkiai permokėjai už savo iPhone :-D Gerokai smarkiai :-D
iPhone X "nuo lentynos": 1000$.
RED Hydrogen brangesnė versija be priedų užsakant iš anksto (pre-order): 1600$.
Net su žvėrišku importo/operatoriaus/kt. antkainiu pati brangiausia iPhone X versija nesiekia RED Hydrogen US pre-order kainos be antkainių:
https://www.bite.lt/privatiems/telefona ... honex256gb
O dar pre-order kainos būna mažesnės nei "nuo lentynos"... Lietuviškoj "Bitėj" ar "Omnitel" RED Hydrogen kainuotų šiek tiek virš 2000€.
Tai nežinau kas ten tau iškišo tą iPhone už šitokią kosminę kainą... Na, bet gal tamstai patinka mokėti daugiau...


Mokėdamas kainą už telefoną LT gauni ir 2m garantiją. O Apple garantija yra tiesiog ideali, nes atnešei, pridavei ir po dienos gauni naują telefoną. Tai gi, ryšium su paminėtu nemanau, kad permokėjau už iPhone.
Hydrogen kaina yra 1595 USD = 1296,85 Eur. Nemanau, kad bent vienas LT pardavėjas vešis šitą daiktą, vadinasi teks siųstis. Tai kainas tenka lyginti iPhono čia, o Hydrogeno ten. Nu ok siuntimas dar 30-40 Eur. Ir ant muitų papulsi tik jei neturi galų kaip siųstis kitaip...
Ir ką gauni už tą Hydrogeno kainą!? Sugedus siunti į štatus, tie įvertina ir siunčia atgal - čia minimum pusantro mėnesio. Jei aptarnavimas jų bent panašus į samsungo tai už įbrėžimą ant korpuso išsi3,14...sinės, kad tik nereikėtų garantinio atlikt. O tada kas!? Kam pasiskųsi!? Būtum pirkęs LT ar bent EU tai galėtum užsiundyti ne maisto produktų vartotojų komisiją arba Europos vartotojų centrą, bet ne, daiktas pirktas USA. 8(
Aišku jei lyginti išvis su tavo mylimu išmaniuoju plaktuku CAT tai jų išvis puse kibiro už tokią kainą būtų davę. XD

Rimkus_Oda rašė:
Na aš maniau, kad pirksi telefoną, kuris atsparus šalčiui, smėliui, na kartais ir smūgiams... Su mažiausia 5000mah baterija. O tu nurovei priešingai. Na dabar žaltys tai slidus ...


Aš nusipirkau daiktą kuriuo man nereikės rūpintis 2 metus, su afigienna garantija, kamera ir softu kuris veiks be jokių gliūkų. Aš jį nešiosiu kišenėje kasdien ir į smėlį ar sniegą neužkasinėsiu tai kam man kišenėje nešioti plytgalį!? 8(

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Paskutinį kartą redagavo pyfpafz 2018-02-24- 16:27. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-24- 16:25 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Aš tai nesuprantu, ko tu čia taip susinervinai kad išdrįsau pasakyt jog tavo naujas telefonas nėra pats brangiausias rinkoje XD Žinau, kad mėgsti visą laiką pirkt viską, kas brangiausia, tai tyčia erzinu, o tu ir užsikabini... XD
Niekas to RED Hydrogen rimtai ir nevertina kol kas, nes visų pirma jis dar nėra pilnai pagamintas, čia buvo tiesiog palyginimas, kad tai būtų turbūt vienintelis smartfonas pasaulyje šiai dienai, kuris realiai turėtų kažkokį "wow" faktroių :-) Ar taip bus, ar nebus, laikas parodys, kai jis realiai ateis į rinką ir pasirodys pirmosios vartotojų apžvalgos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-24- 16:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
swerfot rašė:
Aš tai nesuprantu, ko tu čia taip susinervinai kad išdrįsau pasakyt jog tavo naujas telefonas nėra pats brangiausias rinkoje XD Žinau, kad mėgsti visą laiką pirkt viską, kas brangiausia, tai tyčia erzinu, o tu ir užsikabini... XD
Niekas to RED Hydrogen rimtai ir nevertina kol kas, nes visų pirma jis dar nėra pilnai pagamintas, čia buvo tiesiog palyginimas, kad tai būtų turbūt vienintelis smartfonas pasaulyje šiai dienai, kuris realiai turėtų kažkokį "wow" faktroių :-) Ar taip bus, ar nebus, laikas parodys, kai jis realiai ateis į rinką ir pasirodys pirmosios vartotojų apžvalgos.


Na tu pasakei kiek kitaip nei čia dabar teigi...
Man tikrai yra px, kad mano tel nėra pats brangiausias. Yra daug brangiasnių telefonų nei Hydrogenas. Tiesiog tu visada stengiesi įrodyti, kad iPhone pasirinkimas yra visada blogas. 8(
Aš ne mėgstu pirkti "kas brangiausia", kaip tu sakai. Aš tiesiog nesu toks bagotas, kad du kartus mokėčiau už tą patį daiktą. :P
Man asmeniškai buvo svarbu gera garantija, gera kamera ir user friendli softas. Man nepatinka daiktai kurie kelia problemas ir kurias po to tenka rūpintis.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-24- 16:58 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Man nepatinka daiktai kurie kelia problemas ir kurias po to tenka rūpintis.

Nu sakyk ką nori, bet čia yra praktiškai iPhone apibrėžimas :-P Ir kalbu ne iš savo patirties, o iš krūvos pažįstamų ir giminių, kuriem teko nelaimė iPhone naudotis. Mano alergija iPhone būtent iš čia ir atsirado.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-24- 17:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
swerfot rašė:
pyfpafz rašė:
Man nepatinka daiktai kurie kelia problemas ir kurias po to tenka rūpintis.

Nu sakyk ką nori, bet čia yra praktiškai iPhone apibrėžimas :-P Ir kalbu ne iš savo patirties, o iš krūvos pažįstamų ir giminių, kuriem teko nelaimė iPhone naudotis. Mano alergija iPhone būtent iš čia ir atsirado.


Žinių tarnyba viena boba sakė... XD
Krūva žmonių forume iPhonais naudojasi ir niekas nei problemų turi, nei skundžiasi. :/
Ar ne keista, kad skundiesi labiausiai tu t.y. tas kuris prisipažino, kad iPhono net naudojęs nėra!? Ir dar hiperbolizuoji, kad alergija išsivystė nuo nenaudojimo ar tai nuo kalbų. :oops:
Ir tik tave vienintelį tavo CATas veža, nors yra ir daugiau naudojusių. 8(
O beja, čia kartais ne ta pati krūva pažįstamų ir artimųjų kuriems mirštantiems naktimis ragelio nekeli!? Nu tai čia problema tavyje, ne jų iPhonuose. XD XD XD

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-24- 17:54 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Žinių tarnyba viena boba sakė... XD

Mnu vis geresnis informacijos šaltinis nei vienas užkietėjęs Apple fanatikas.
pyfpafz rašė:
Krūva žmonių forume iPhonais naudojasi ir niekas nei problemų turi, nei skundžiasi. :/

Kad nesiskundžia, tai dar nereiškia, kad problemų neturi. Ne taip senai vienam forumiečiui bandžiau padėti su kontaktų perkėlimu iš iPhone į Samsung, kai nusprendė mest velniop tą iPhone ir pasiėmė Samsung.
pyfpafz rašė:
Ar ne keista, kad skundiesi labiausiai tu t.y. tas kuris prisipažino, kad iPhono net naudojęs nėra!? Ir dar hiperbolizuoji, kad alergija išsivystė nuo nenaudojimo ar tai nuo kalbų. :oops:

Ne keista, nes būtent manęs pagalbos prašo kai tie gaidofonai iPhone grybaut pradeda ;-) Žinai, kai ilgą laiką tenka padirbėt už nemokamą tech. pagalbą, tai paskui gerai žinai kokius daiktus reiktų apeiti iš tolo ;-)
pyfpafz rašė:
Ir tik tave vienintelį tavo CATas veža, nors yra ir daugiau naudojusių. 8(

Vėlgi, yra didelis skirtumas tarp forumo ir realaus gyvenimo: vieną forumietį buvau sutikęs su gerokai padrožtu CAT'u, lygiai tokiu pačiu kaip mano, ir jis visiškai jokių nusiskundimų juo neturėjo. Jei laikas nuo laiko išliptum iš savo fotelio ir ateitum į forumiečių susitikimus, tai pamatytum, kad realus gyvenimas dažnai skiriasi nuo pezalų forume ;-) Nes forume aktyviausiai reiškiasi tokie "foteliniai", o normalūs veikėjai geriau protingai patyli.

pyfpafz rašė:
O beja, čia kartais ne ta pati krūva pažįstamų ir artimųjų kuriems mirštantiems naktimis ragelio nekeli!? Nu tai čia problema tavyje, ne jų iPhonuose.

Matai, aš, skirtingai nei tamsta, nevaidinu Betmeno ir žinau, kad niekas manęs neiškvies vidury nakties gyvybių gelbėti :-D Dėl to pas mane ir toliau labai sėkmingai telefonas išsijungia vakare ir įsijungia ryte :liuks: Gal kada ir pats išaugsi iš savo paaugliško susireikšminimo ir suvoksi, kad pasaulis daug paprastesnis nei iki tol manei, ir tu nesi kažkoks tai superherojus, laukiantis "naktinio iškvietimo" XD


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 61  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 69 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007