Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-18- 17:02

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 61  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-24- 20:20 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-08-26- 18:28
Pranešimai: 173
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
Nenorėjau kištis, bet jau nervai nelaiko. Lyginti iPhone X su cat tai kai byb... su pirštu. Dar nesu girdėjęs, kad kas nor nuo iPhone pereitų ant Samsung, nebent atvirkščiai.
p.s. Pats naudoju Huawei Mate 10 Pro, nes jau persirgau APPLE liga. Ko ir pyfpafz linkėjau, nes Huawei Mate 10 Pro neskesta :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-24- 20:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-07-16- 12:27
Pranešimai: 271
Miestas: Plungė
Kažkoks piktas palikai, iphonas daro įtaką?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-24- 20:50 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-08-26- 18:28
Pranešimai: 173
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
iphonas viskas su juo gerai, bet reikia tobulėti. Android daugiau galimybių. O piktas dėl paistalų apie cat. Jo iš vis smartfonu negalima laikyti. Nebent įrankiu vinį įkalti. Bet manau plaktukas tam labiau tinka.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-24- 21:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-07-16- 12:27
Pranešimai: 271
Miestas: Plungė
Neišsemiama diskusija....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-24- 23:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-02-20- 23:21
Pranešimai: 133
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
ramanc rašė:
Dar nesu girdėjęs, kad kas nor nuo iPhone pereitų ant Samsung, nebent atvirkščiai.

jei jau tema pakrypo į "troll farm" tai - aš, ir dar daug kas, nes applas technologiškai sustojo gal kokiais 2009


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-25- 9:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
meskas rašė:
ramanc rašė:
Dar nesu girdėjęs, kad kas nor nuo iPhone pereitų ant Samsung, nebent atvirkščiai.

jei jau tema pakrypo į "troll farm" tai - aš, ir dar daug kas, nes applas technologiškai sustojo gal kokiais 2009


Nu ok, paaiškink man lameriui kodėl sustojo? Man vienintelė problema buvo tai kai poros appsų (gylis ir my lake map) negalėjau instaliuotis ios'e nes jie tiesiog tik androidui buvo pritaikyti.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Paskutinį kartą redagavo pyfpafz 2018-02-25- 16:22. Iš viso redaguota 3 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-25- 10:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
swerfot rašė:
pyfpafz rašė:
Žinių tarnyba viena boba sakė...

Mnu vis geresnis informacijos šaltinis nei vienas užkietėjęs Apple fanatikas.


Fanatikas čia aš!? Ale, kad tu klysti. Aš tik įlindau pasidomėt ką pirkt ir pasidalinau ką įssigijau. Čia tau iPhone pavadinimas veikia kaip buliui raudona spalva.

swerfot rašė:
pyfpafz rašė:
Krūva žmonių forume iPhonais naudojasi ir niekas nei problemų turi, nei skundžiasi.

Kad nesiskundžia, tai dar nereiškia, kad problemų neturi. Ne taip senai vienam forumiečiui bandžiau padėti su kontaktų perkėlimu iš iPhone į Samsung, kai nusprendė mest velniop tą iPhone ir pasiėmė Samsung.


O tai kame problema kontaktų perkėlimas? Čia ne aparato, o userio bėda. Net toks lameris kaip aš žino, kad tai daryti reiktų per debesis į kuriuos abu tel saugo kontaktus.

swerfot rašė:
pyfpafz rašė:
Ar ne keista, kad skundiesi labiausiai tu t.y. tas kuris prisipažino, kad iPhono net naudojęs nėra!? Ir dar hiperbolizuoji, kad alergija išsivystė nuo nenaudojimo ar tai nuo kalbų.

Ne keista, nes būtent manęs pagalbos prašo kai tie gaidofonai iPhone grybaut pradeda ;-) Žinai, kai ilgą laiką tenka padirbėt už nemokamą tech. pagalbą, tai paskui gerai žinai kokius daiktus reiktų apeiti iš tolo


Nu visi kreipiasi į apple servisą ir gauna aptarnavimą bei aparato keitimą nemokamai jei kas negerai, bet yra kažkokia mistinė iliuminatų masė kurie ignorina apple ir vis gi kreipiasi į tave. XD

swerfot rašė:
pyfpafz rašė:
Ir tik tave vienintelį tavo CATas veža, nors yra ir daugiau naudojusių.

Vėlgi, yra didelis skirtumas tarp forumo ir realaus gyvenimo: vieną forumietį buvau sutikęs su gerokai padrožtu CAT'u, lygiai tokiu pačiu kaip mano, ir jis visiškai jokių nusiskundimų juo neturėjo. Jei laikas nuo laiko išliptum iš savo fotelio ir ateitum į forumiečių susitikimus, tai pamatytum, kad realus gyvenimas dažnai skiriasi nuo pezalų forume Nes forume aktyviausiai reiškiasi tokie "foteliniai", o normalūs veikėjai geriau protingai patyli.


Vat aš ir galvojau ko tu vis nepatyli kai tik išgirsti minint telefono vardą kurio vardo nevalia minėti!? Dabar aišku... XD
Aš tai matai turiu daugiau pasirinkimų ir galimybių nei tik vienintelį variantą "ateiti į forumiečių susitikimus", nes savo laiku naktimis tel neišjungdavau ir ne visi mano draugai mirę ir mane apleidę. XD

swerfot rašė:
pyfpafz rašė:
O beja, čia kartais ne ta pati krūva pažįstamų ir artimųjų kuriems mirštantiems naktimis ragelio nekeli!? Nu tai čia problema tavyje, ne jų iPhonuose.

Matai, aš, skirtingai nei tamsta, nevaidinu Betmeno ir žinau, kad niekas manęs neiškvies vidury nakties gyvybių gelbėti Dėl to pas mane ir toliau labai sėkmingai telefonas išsijungia vakare ir įsijungia ryte :liuks: Gal kada ir pats išaugsi iš savo paaugliško susireikšminimo ir suvoksi, kad pasaulis daug paprastesnis nei iki tol manei, ir tu nesi kažkoks tai superherojus, laukiantis "naktinio iškvietimo"


PyfPafzMan'as :schwert: :bravo: :liuks2: :P
Nu taip, tamstai tik ir belieka vienintelis variantas "ateiti į forumiečių susitikimus". ;)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Paskutinį kartą redagavo pyfpafz 2018-02-25- 12:16. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-25- 10:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-12-27- 20:56
Pranešimai: 196
Miestas: Kaunas
Gal jus eilerascius kokius pradekit kurti, ko gero, bus nauda didesne..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-25- 11:33 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Buhag rašė:
Gal jus eilerascius kokius pradekit kurti, ko gero, bus nauda didesne..
+1 O dar geriau kokias hiphopo dvikovas organizuokit ar pan...:)))

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-25- 12:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Būkit budrūs, tamsos riteris PyfPafzMan'as Jus stebi ir niekada naktimis neišjungia telefono, t.y. iPhono, dėl mirštančių savo draugų... :E :scream:



_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Paskutinį kartą redagavo pyfpafz 2018-02-26- 11:05. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-25- 15:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-12-03- 10:14
Pranešimai: 344
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
swerfot rašė:
pyfpafz rašė:
Ar ne keista, kad skundiesi labiausiai tu t.y. tas kuris prisipažino, kad iPhono net naudojęs nėra!? Ir dar hiperbolizuoji, kad alergija išsivystė nuo nenaudojimo ar tai nuo kalbų.

Ne keista, nes būtent manęs pagalbos prašo kai tie gaidofonai iPhone grybaut pradeda ;-) Žinai, kai ilgą laiką tenka padirbėt už nemokamą tech. pagalbą, tai paskui gerai žinai kokius daiktus reiktų apeiti iš tolo

Nu visi kreipiasi į apple servisą ir gauna aptarnavimą bei aparato keitimą nemokamai jei kas negerai, bet yra kažkokia mistinė iliuminatų masė kurie ignorina apple ir vis gi kreipiasi į tave. XD

:happy: :liuks:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-02-25- 15:37 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-08-26- 18:28
Pranešimai: 173
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
pyfpafz rašė:
swerfot rašė:
pyfpafz rašė:
Ar ne keista, kad skundiesi labiausiai tu t.y. tas kuris prisipažino, kad iPhono net naudojęs nėra!? Ir dar hiperbolizuoji, kad alergija išsivystė nuo nenaudojimo ar tai nuo kalbų.

Ne keista, nes būtent manęs pagalbos prašo kai tie gaidofonai iPhone grybaut pradeda ;-) Žinai, kai ilgą laiką tenka padirbėt už nemokamą tech. pagalbą, tai paskui gerai žinai kokius daiktus reiktų apeiti iš tolo

Nu visi kreipiasi į apple servisą ir gauna aptarnavimą bei aparato keitimą nemokamai jei kas negerai, bet yra kažkokia mistinė iliuminatų masė kurie ignorina apple ir vis gi kreipiasi į tave. XD

Užskaitau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-03-29- 16:55 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Turiu porą padidinto atsparumo telefonų: vieną brangų (nors ir seną) garsaus ir pasaulyje pripažinto gamintojo "Sonim", o kitą -- pigų kinijos gamintojo "Nomu". Nusprendžiau padaryt palyginimą, čia jie vienas šalia kito:

Kas nustebino, tai kad abu telefonai ko ne identiški, jei atmesime kosmetinius ir dizaino skirtumus. Funkcionalumas beveik toks pat, pagaminimo kokybė tokia pat, atsparumas, panašu, kad irgi turėtų būt vienodas (tiek pagal specifikacijas, tiek pagal pojūtį pačiupinėjus). Panašu, kad kai kurie kiniečiai labai neblogai varo su telefonais. Aišku, tas Sonim yra 7 metų senumo, o Nomu išleistas gal prieš porą metų, bet tokiuose telefonuose per paskutinius 10 metų nieks nepasikeitė (nes kam taisyt tai, kas nesugedo).

Bet, va, kai teko susidurti su vienu rusų-kinų gamintoju "Texet", tai reikalai buvo gerokai prastesni -- iš pirmo žvilgsnio telefonas vos ne to paties Sonim kopija, bet paėmus į rankas iš karto jaučiasi kokybės skirtumas (Texet pagamintas gan šūdinai), o po kurio laiko naudojimo prasidėjo problemos: atsilupantys mygtukai, lūžęs galinio dangtelio laikiklis, už visko kimbančios šoninės gumos...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-03-29- 23:29 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2011-04-18- 23:47
Pranešimai: 1207
Miestas: Vilnius
Abzoras be igarsinimo :/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-03-30- 6:34 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
GiedriusT rašė:
Abzoras be igarsinimo :/

Jei jau “Abzoras” tai turėtų būt rusiškai (Pyfpafikas tai patvirtins), o Swerfot rusiškai deja...
O kalbant apie pokyčius tai panašu kad Sonim po truputį keičiasi, nauji modeliai eina link šarvuotų smartfonų http://www.sonimtech.com

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 61  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 45 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007