Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-29- 0:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 687 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 46  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Pokalbiai prie alaus...
StandartinėParašytas: 2018-12-11- 11:58 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
mahelad rašė:
Ai šiaip einu viešoje vietoje - matau stovi gražuoliai neramumų malšinimui.

Nu ir?.. :-/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pokalbiai prie alaus...
StandartinėParašytas: 2018-12-11- 12:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
mahelad rašė:
Ai šiaip einu viešoje vietoje - matau stovi gražuoliai neramumų malšinimui.

Nu ir?.. :-/

Na tiesiog norėjau pateikti vaizdą įdomių mašinų kažkiek ironiškam ir vaikiškam maištingam kontekste. Pasirodė įdomiau, nei tiesiog papostinti - ei vyrai, pažiūrėkite ką užmačiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pokalbiai prie alaus...
StandartinėParašytas: 2018-12-11- 12:54 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
mahelad rašė:
Na tiesiog norėjau pateikti vaizdą įdomių mašinų kažkiek ironiškam ir vaikiškam maištingam kontekste. Pasirodė įdomiau, nei tiesiog papostinti - ei vyrai, pažiūrėkite ką užmačiau.

A nu OK. Man tiesiog pasirodė, kad bandai kažkokias erezijas kelt čia :-D Nes ta mašina pati savaime nėr tokia baisiai įdomi, kad būtų verta "postinimo" be kažkokios "gilesnės potekstės" :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pokalbiai prie alaus...
StandartinėParašytas: 2018-12-11- 13:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Erezijas galiu kelti kokiam nors rusų forume, daugelių kurių po įvairiais vardais esu prisiregistravęs :D Čia nebent pagal įproti burbuliuoju kiek piktokai :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pokalbiai prie alaus...
StandartinėParašytas: 2018-12-11- 14:13 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
mahelad rašė:
Lietuva tolerantiška šalis.

Rusija taip pat labai tolerantiška šalis, leido rengti gėjų paradą kiekvienais metais rugpjūčio antrą dieną kai gatvės pilnos girtų buvusių kariškių. Iškarto du zuikiai vienu šūviu. Gėjai nevaikšto su vėliavom, o vakare girti kariškiai nesivolioja pakrūmėse XD XD XD :E :E :E

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pokalbiai prie alaus...
StandartinėParašytas: 2018-12-11- 14:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
O dar mačiau viename šratasvaidininkų forume kai Rusijoje nuteisė šios šakos sportininką už petardą su žirniais :D Teismo nutartyje parašyta "Самодельное взрывное устройство с поражающими элементами типа горох" :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pokalbiai prie alaus...
StandartinėParašytas: 2019-02-09- 16:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Kietas įrenginys !


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pokalbiai prie alaus...
StandartinėParašytas: 2019-02-10- 2:42 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2016-06-26- 21:03
Pranešimai: 153
Miestas: Kaunas
mahelad rašė:
Kietas įrenginys !

Man atrodo, kad, tai veikia tik tokiu atveju, kai automobilis turi savaime (automatiškai) blokuojamą diferencialą. Kitu atveju nepadės...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pokalbiai prie alaus...
StandartinėParašytas: 2019-02-16- 23:48 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
_Vladas_ rašė:
Moteriškė ėjo pas ginekologa, o per klaidą užėjo pas odontologą.
Atsisėdo į kėdę, nupasakojo savo problemą ir klausia: - Daktare, ar galit pažiūrėti kas man yra?
Gydytojas ir sako: - Pažiūrėti žinoma ir aš galiu, bet Jums būtų daugiau naudos, jeigu tai padarytų ginekologas... 8(
;)

Man tai primena mano mėgstamą posakį kuri naudoju tuomet kai nieko nesuprantu.
Aš ne ginekologas, bet pažiūrėti galiu su malonumu.

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pokalbiai prie alaus...
StandartinėParašytas: 2019-02-19- 20:48 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Gardis rašė:
swerfot rašė:
GiedriusT rašė:
Aprangos kodo tikslas - ne savo poreikių patenkinimas, o pagarba aplinkiniams.
Šiaip :)

Aš galiu pasakyt, kad jaučiuosi negerbiamas kai koks nors kolega su kostiumu į darbą ateina. Ir ką tada? Arba dar man atrodo labai didelė nepagarba kolegoms jeigu ateini su "skiautere" iš plaukų suformuota. Arba jeigu su auskaru ateini, tai irgi nepagarba. Arba jei turi tatuiruotę, tai iš viso rodai panieką kolegoms. Jei ateini su barzda, o ne švariai nusiskutęs, tai taip pat turėtum gaut bart nuo vadovo, nes nehigieniškai atrodai... Ir iš viso, turėtų būt visiems vienodos darbinės uniformos ir standartizuotos šukuosenos.

Jei kažkas jaučiasi didžiai įsižeidęs ar negerbiamas dėl mano aptemptos maikės, nu tai ką aš galiu pasakyt — eikit pas psichologus, aš čia niekuo negaliu padėt. Mano aprangos tikslas nėra tenkinti jūsų psichologinius poreikius. Jei jums atrodo kitaip — labai užjaučiu.


Tu nesinervuok taip, gal geriau ramiai su kuo nors apie tai pasikalbėk, gal palengvės...

Kai kuriais klausimais aš tiesiog negaliu tylėti. Netoleruoju "pseudo-aukštuomenės" atstovų, vaizduojančių kaip jų rafinuotą aristokratišką skonį žeidžia kažkieno maikė. Mol, tu man čia nepagarbą rodai su savo prasčiokiška apranga, piemenie...
Man didelės vertybės yra paprastumas ir nuoširdumas, dėl to proporcingai stiprų pasibjaurėjimą jaučiu priešingame gale esančioms žmonių savybėms. Lygiai tas pats ir su tomis princesėmis ant žirnio, kurios šiurkštesnį žodį išgirdę alpsta ranką prie kaktos pridėję.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pokalbiai prie alaus...
StandartinėParašytas: 2019-02-20- 0:58 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2011-04-18- 23:47
Pranešimai: 1207
Miestas: Vilnius
Turėjau labai gerą pamoką!

Ant "durniaus" sudalyvavau susitikime su Kyudo 8 dano mokytoju. Viskas prasidėjo nuo mano požiūriu nereikalingu nesamonių, kaip batų nusiavimas pusiau šildomoje patalpoje ir susėdimu ant grindų. Rimtai savęs klausiau - "Ką aš čia veikiu?".
Bet po valandos paskaitos ir 15 min bendravimo su juo supratau, kodėl japonu lankinikai vaikšto kaip robotai ir visą tai matuojama kaip meistriškumo kriterijai.
Esmė! Tu turi neįžeisti aplinkinių ir nesukelti jiems pavojaus jausmo. sklandžiai atidirbti judesiai rodo pagarba aplinkiniams ir leidžia jiems atsipalaiduoti. Neatsižvelgiant į tai, kad pats laikai ginklą.

Kas būtų jei su savo naro kostiumu nueitum į LOBT? Pvz, kad ir Gulbių ežero pažiūrėti? Ar tai kažkas ne tau?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pokalbiai prie alaus...
StandartinėParašytas: 2019-02-20- 2:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
swerfot rašė:
Kai kuriais klausimais aš tiesiog negaliu tylėti. Netoleruoju "pseudo-aukštuomenės" atstovų, vaizduojančių kaip jų rafinuotą aristokratišką skonį žeidžia kažkieno maikė. Mol, tu man čia nepagarbą rodai su savo prasčiokiška apranga, piemenie...
Man didelės vertybės yra paprastumas ir nuoširdumas, dėl to proporcingai stiprų pasibjaurėjimą jaučiu priešingame gale esančioms žmonių savybėms. Lygiai tas pats ir su tomis princesėmis ant žirnio, kurios šiurkštesnį žodį išgirdę alpsta ranką prie kaktos pridėję.


Tai, kad tu visais klausimais negali tylėti. Tiksliau negali tylėti čia internete. :wc:
Daraisi jau kaip įprastas fonas.
Klausyk, o tu draugų išvis turi? :/
Penktadieniniai "masonų" pasisėdėjimai nesiskaito. XD

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pokalbiai prie alaus...
StandartinėParašytas: 2019-02-20- 9:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
:cool:


Prikabinti failai:
PleasantSparseDassie-size_restricted.gif
PleasantSparseDassie-size_restricted.gif [ 2.01 MiB | Peržiūrėta 4061 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pokalbiai prie alaus...
StandartinėParašytas: 2019-02-20- 11:03 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
GiedriusT rašė:
Turėjau labai gerą pamoką!

Ant "durniaus" sudalyvavau susitikime su Kyudo 8 dano mokytoju. Viskas prasidėjo nuo mano požiūriu nereikalingu nesamonių, kaip batų nusiavimas pusiau šildomoje patalpoje ir susėdimu ant grindų. Rimtai savęs klausiau - "Ką aš čia veikiu?".
Bet po valandos paskaitos ir 15 min bendravimo su juo supratau, kodėl japonu lankinikai vaikšto kaip robotai ir visą tai matuojama kaip meistriškumo kriterijai.
Esmė! Tu turi neįžeisti aplinkinių ir nesukelti jiems pavojaus jausmo. sklandžiai atidirbti judesiai rodo pagarba aplinkiniams ir leidžia jiems atsipalaiduoti. Neatsižvelgiant į tai, kad pats laikai ginklą.

Įžeisti aplinkinius savo apranga? Sukelti jiems pavojaus jausmą savo maike?? :/ Atsiprašau, bet tarp kokių psichopatų tu gyveni, kad savo apranga gali sukelti jiems pavojaus jausmą? Aš nuolat su savim nešiojuosi krūvas peilių ir nevengiu juos rodyti, bet nei vienas mano draugų rate neišsigąsta, o ir nauji pažįstami su tuo apsipranta neįtikėtinai greitai.

GiedriusT rašė:
Kas būtų jei su savo naro kostiumu nueitum į LOBT? Pvz, kad ir Gulbių ežero pažiūrėti? Ar tai kažkas ne tau?

Nu ir kas būtų? Nugi nieko. Plius kas sakė, kad aš taip nedariau?
Vaikščioti kaip robotui ir derinti savo aprangą prie aplinkinių psichikos man atrodo visiškai apgailėtina egzistencija, tolygi persikėlimui į Šiaurės Korėją ar panašaus lygio diktatūrą.

Gali paistyt čia apie visokias Z kartas ir ką tik nori, bet faktas kaip blynas, kad esi neįgalus suprasti kitokį požiūrio tašką, nei tavo asmeninis. Kas savaime gal ir nebūtų problema, jei nebandytum "patarinėti" remdamasis prielaida, jog tas tavo asmeninis požiūrio taškas yra objektyviai teisingas ir universalus. Nes taip nėra. Mes, aš ir tu, gyvenam visiškai, kardinaliai skirtinguose žmonių/draugų ratuose, su visiškai skirtingomis vertybėmis ir prioritetais. Tavo ratas, tavo karta labiau už viską vertina socialinį įvaizdį ir išorinę išvaizdą. Jūs komunikuojat vienas kitam apie save per drabužius ir "manieras". Man ir mano draugų ratui svarbiau yra visai kiti dalykai ir vertindami žmones mes remiamės tuo ką žmogus turi pasakyti, kaip jis elgiasi su draugais, kokia yra jo asmenybė. O dėl aprangos, gali kad ir po triusikų vaikščiot.
Mano aplinkoje mano kalba, manieros ir judesiai yra kontroliuojami visiškai minimaliai. Kažkaip niekas nuo to dar nenukentėjo, o didžiulis privalumas toks, kad draugai visada žino ką aš galvoju, koks žmogus esu ir gali būt tikri, kad neveidmainiauju ir neapsimetinėju. Viskas atviromis kortomis ir spontaniškai.

Ir, papildomai pabrėžiu: aš gyvenu savo kartoje ir savo draugų rate, ne tavo. Dėl to net jei tau ir atrodo, kad aš nenormalus ir turiu daug problemų gyvenime dėl savo elgesio, realybėje taip nėra. Bet būtų, jei gyvenčiau tavo kartoje ir tavo rate. Lygiai kaip ir tavo elgesio niekas nesuprastų mano aplinkoj.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Pokalbiai prie alaus...
StandartinėParašytas: 2019-02-20- 13:01 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
GiedriusT rašė:
Kas būtų jei su savo naro kostiumu nueitum į LOBT? Pvz, kad ir Gulbių ežero pažiūrėti? Ar tai kažkas ne tau?


Niekur jis nesidėtų - normalioje valstybėje jo nafig apsauga per paradines duris net neįleistų :D Italijoje pvz., jei dar pasitampytų ir pabandytų laužti savo Z-teises, ant žemės mikliai prie La Scala paguldytų ir iškviestų policiją už pasipriešinimą. JAV, pirma draugiškai pasakytų, kad yra tam tikras dress code ir pasiūlytų užsidėti jų skolinamą švarką, o jei nesutiktų ir bandytų kelt bangas, - didelis juodas apsauginis švysteltų ant šaligatvio kaip škurlį. :D :D :D

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 687 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 46  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 37 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007