Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-26- 2:57

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1954 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 131  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Banginis rašė: tikriausiai
StandartinėParašytas: 2012-05-18- 20:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-05-09- 19:06
Pranešimai: 22
Miestas: Vilnius
Banginis rašė:
tikriausiai parduotuveje :-/

tame ir reikalas, kad Vostok produkcijos pas mumis neimanoma nusipirkti. nepainiojam su "Vostok Europe"


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-18- 20:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Man labiausiai patinka Pobeda mechanizmai seni. Su šveicariškom bangom. Turiu kelias tokias. su blogais korpusais. Fantastiškai atrodo bangos, kurios plaukioja, priklausomai nuo apšvietimo kampo :)
Foto ne mano iš i-neto paemiau :)
http://www.horology.ru/website/horology ... obeda1.jpg
P.S. Kaip tik ieškau senu dalių. Nes kuo toliau to labiau blogėja kokybė. PVZ vostok iki maždaug 80 metu dar naudojo faskių nuėmimą. Nežinau ar visi, bet man matyti nauji Čistopolio mechanizmai tarsi su dilde pjauti.

_________________
Iman, Ittehad, Nazm... Kažkas yra tuose žodžiuose, ko pasiilgstu mano šalyje...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-18- 21:32 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
mahelad rašė:
Na aš irgi šiek tiek užsiimu laikrodžiais.<...>Pats savo rankom perrinkau ir pertepiau tris laikrodžius.


Jei restauruoji senus tarybinius laikrodžius, tai gal mano sovietinius "Komandyrskyje" galėtum pataisyti? Laikrodininkai pas kuriuos nešiau taisyti sakė, kad reikalinga kažkokia detalė, kurią tik rusijoje galima užsakyti (todėl nieks ir nepataisė per 20 m); gal apsiimtum už protingą kainą? Apie traumą, kurią tas laikrodis patyrė rašiau šioje temoje anksčiau.

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Tikriausiai galiu pataisyti.
StandartinėParašytas: 2012-05-18- 22:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Tikriausiai galiu pataisyti. Nežinau kas ten per detalė tokia reta:) Nes jei gyvas korpusas + rodyklės + užvedimo raktas tai pats mechanizmas tikrai pataisomas. Nebent buvo balansas sugadintas, o tai jautriausia dalis ir laikrodininkams reikėjo dėl tos dalies paskersti gerą mechanizmą. Jiems to nesinorėjo, todėl ir sakė kad neturi. Be to laikrodis labai jautrus sutepimo kokybei. Jei sutepti per mažai - veiks bet susidėvės dalys. Jei sutepti per daug - sustos. Tepalas netas - sustos max po pusmečio. Aš kaip naujokas, nežinau ar tikrai gerai sutepsiu. Bent jau darau viską pagal senas knygas - išrenku viską - išplaunu su aviaciniu benzu - surenku + sutepu kur reikia su spec tepalu. Tepalu teturiu tik vieną rušį o pagal knygas reikia keliu. Nors VLN laikrodinkai vienu balsu sako kad užtenka ir mano МБП-12.
Aš savo komandirskie per neatsargumą balanso (švytuoklės) ašį sulaužiau. Pajutau kad jūra iki keliu praradau atsargumą ir viskas. Dabar tik nuo kito mechanizmo tą mazgą nuimsiu. Šiam mechanizmas 2234 nuo komandirskie su kalendoriumi ir stop sekunde kainuoja nuo 20 iki 40 lt surinktas. Tik pačiam reikia perrinkti ir pertepti. Jei balansas miręs - teks visą mechanizmą pirkti, niekas atskirai jo neparduos. Gal nuo 2209 tinka, nzn. Jei kitos dalys - tikėtina kad ir taip galima bus rasti. Su mechanizmais tokia situacija kad alkanais 90 daug korpusų su paauksavimu buvo paleisti auksui o mechanizmai guli sumesti į dėžutes.
P.S. jei nuo naujų komandirskie tai dar paprasčiau. Nuo 24xx kalibrų detaliu pas bet kokį laikrodininką yra.

_________________
Iman, Ittehad, Nazm... Kažkas yra tuose žodžiuose, ko pasiilgstu mano šalyje...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Tai gal ir mano sidabrine
StandartinėParašytas: 2012-05-18- 23:40 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
Tai gal ir mano sidabrine Omega prikeltum :-/

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Del OMEGOS tikrai anksti man
StandartinėParašytas: 2012-05-19- 0:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Del OMEGOS tikrai anksti man tokio lygio laikrodžius ardyti. Rusiški laikrodžiai turi daug atsarginiu daliu. Moku išardyti - surinkti, net nesiparinu dėl blogų dalių. Neveikia vienas iš ratų - pakeičiu visą mazgą net nesiaiškindamas kuris ratas blogas. Aš dar praktiškai liaudės meistras kaip su pajuoka vadina tokius normalus meistrai. Tik liaudės meistrai daro bele tik veiktu, taupydami ant nukritusių lapų o aš, kadangi darau tik sau tai nieko netaisau su replem ir plaktuku. Be to skaitau knygas, ko liaudės meistrai nedaro, manydami kad knygos kvailiams o jie ir taip viską žino.
Mano darbas net ne taisymas čia perrinkimas su defektinių mazgų keitimų. Tikras laikrodininkas sugeba ir sulinkusias ašys pataisyti ir ištekinti naują movą ir dantratį iš bėdos pagaminti. Aš nustatau gedimo vietą, nusiperku mechanizmą su tą gyva vieta ir iš dvejų surenku vieną. Net stikliuko nemoku pakeisti. Tik viena ir tepakeičiau.
VLN daugiausia vaikštau pas keturis meistrus detalių pirkti ir jei kokį Orientą noriu pataisyti.

Hiper Rimi naujamiestyje sėdi - kitų meistrų duomenimis savamokslis - meistras Eugenijus. Man jis patiko tuom kad visada turi normalių naujoviškų įrankių, priešingai nei kiti matyti meistrai, dirba su antpirščiais, gerai elgiasi su klientu, iš pažiūros, gerai supranta savo darbe. Kitų meistrų duomenims nemoka atlikti sudėtingiausių darbų PVZ ankerines šakutės akmenų derinimas. Gal tiesiog ant konkurento jie varė :)

Du broliai prie Žalgirio maksimos sename name. Turiu daug atsarginių daliu Ru laikrodžiams. Įrankiai paprasti. Dirba nevisad atsakingai, atseit ai ir taip gerai bus. Bet turi tikrą laikrodinį išsilavinimą ir tikrai žvėrišką patirti. Geba perrinkti šveicarus ant keliuko su pincetu :) Žinių bagažas nerealus pas juos. Jų tėvas - Meistras iš didelės M.

Laikrodininkas prie Šeškinės poliklinikos kitapus gatvės. Dėl jo išsilavinimo nežinau. Dirba kruopščiai. Įrankiai senoki bet yra ir tikrai gerų. Žinau kad turi įvairių tepalų. Jaučiasi sena sovietinė mokykla žmoguje. Tuščiai nešneka, pasakų nepasakoja, polinkio į haltūrą nepastebėjau. Šiaip su juo daugiausia bendrauju. Kaip žmogus labai geras jisai, padeda - moko. Nepastebėjau kad būtu linkes į kliento melžimą ar apgaudinėjimą.

Laikrodininkas Madoje pirmame aukšte.
Konkurentai sako kad jis tikrai labai kietas meistras. Ką pats pastebėjau - parduos čiukčiai šaldituvą ir dar įtikins kad čiukčia priedo ledo maišą paimtu. Labai geras prekeivis. Klientui nuo to dažniausiai būna blogai :) Turi nerealią senų laikrodžių kolekciją, tačiau visad iš jo perki katiną maiše.

Be to pastebėjau kad visi laikrodininkai pasižymi vienu dalyku. Pas visus yra pilna stereotipų, kuriais jie šventai tiki. Pas kiekvieną jie savotiški. Yra VLN ir kitų tik su jais beveik nebendravau todėl nežinau.
Be to aš dar kaip vaikas su jais lyginant. Na nebent kai kur šiek tiek daugiau žinau apie labai retus kolekcinius modeliukus iš i-neto.

P.S.Sulitavau sau stetoskopą prie kompo. Savikaina iki 20lt. Yra kelios programos kur pagal tiksenima galima laikrodį derinti :)
Labai faina. Niekas iš meistru per daug nežaidžia su derinimu +-30 s ir gerai. Aš po 20-40min suderinu kad mechanika +-10 sekundžių eitu. Tiesa jei ne chronometras nusimuš toks tikslumas po puses metu.
Pagooglinkite nemokamą Biburo su schemomis ir demo E-Timer.

_________________
Iman, Ittehad, Nazm... Kažkas yra tuose žodžiuose, ko pasiilgstu mano šalyje...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: nu va, tema jau giliau
StandartinėParašytas: 2012-05-19- 1:03 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1726
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
nu va, tema jau giliau atsiveria. ne taip kaip ankciau - linines baltos kelnytes, iseiginis kostiumukas...

_________________
-666-


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Banginis rašė: nu va, tema
StandartinėParašytas: 2012-05-19- 1:44 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Banginis rašė:
nu va, tema jau giliau atsiveria. ne taip kaip ankciau - linines baltos kelnytes, iseiginis kostiumukas...

...ir 'paniatkės, ir 'paniatkės', brol :D

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Gal kas kanors žino apie
StandartinėParašytas: 2012-05-19- 6:43 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
Gal kas kanors žino apie vostok europe 2426 automatą?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-19- 8:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-05-09- 19:06
Pranešimai: 22
Miestas: Vilnius
Linuks rašė:
Gal kas kanors žino apie vostok europe 2426 automatą?

korpusas ir viskas, kas apie ji made in china (na tai nei blogai, nei gerai, ten viskas juk dabar pagaminama), mechanizmas rusiskas, Vostok, automatas, surinkimas made in Lithuania, Vilnius. cia spresti, zinoma, jum, bet as ju nepirkciau, nes man asmeniskai jie pervertinti. ta prasme, kokybe neatitinka kainos, bet dar karta kartoju, cia tik mano nusistatymas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: del laikrodziu meistru tai
StandartinėParašytas: 2012-05-19- 8:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-05-09- 19:06
Pranešimai: 22
Miestas: Vilnius
del laikrodziu meistru tai yra dar du Vilniuje "old school" :) senukai. vienas dirba karoliniskese, Norfos parduotuveje, kitas- zveryne, netoli mazojo tiltuko, del vietos patikslinciau konkreciai, jei kam bus idomu. del ko juos miniu? del to, kad bent jau man pasirode, kad kainos pas juos tikrai zemos, o paslaugu kokybe, mano galva, tikrai normali.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-19- 8:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Užmečiau akį į laikrodininkų forumą. Na jį daro mūsų vilniečiai. Korpusas - Kinas, Ciferis - Kinas. Nors kai plienas tai dzin kad kinas. Šiap korpuso ir visos kitos apdailos kokybė atseit gera. Mechanizmas Vostok 2416b + tiuningas kad butu papildoma rodyklė - Čistopolio gamyklos = Vostok 2426. Tikriausiai mechanizmas bus net gražus su melintais varžtais ir bent kiek geriau apdoroti paviršiai nei paprasto Vostok. Bet 2416b ir afrikoje 2416b. Auto užvedimas 2416b labai bijo smūgių, net stipriu rankos kratimų. Bendrai Vostokui galioja viena taisyklė - senas iki 70-80 metu tikrai tankas, kuo toliau to daugiau loterijos. Naujas Vostok - loterija 50/50. Pvz beveik visi Komandirskie po 90 metu be auto užvedimo sirgo užvedimo spyruoklės lūžimu. Sutvarkai ir tada jau gerai veiks. Šiap dar vienas dalykas. Paimti Vostok naują, iškart nunešti pas gerą meistrą kad pašalintu metalines drožles ir/arba purvą iš vidaus, surastu gamiklines lygas ir bus geras mechas. Bet nežinau, gal lietuviai savo gamykloje jau perrenka mechanizmą, prieš dėdami jį į korpusą. Tada išvys gerai bus. Auto užvedimas pats savaime man yra trukumas. Bet kokiu atveju judančių dalių yra daugiau nei paprastam užvedime. Net Oriente (o jų kokybė tikrau aukštesnė už jų kainą) ir tai autoužveimas gyvuoja 5-10 metus. Po to lyg tai veikia bet jau labai nudrožtas būna. Netikiu kad Vostok geriau darys. Kad tokiam lygi - tykiu :) Šiam koks septynėtas laikrdodžiu su auto užvedimu per mano rankas praėjo. Visur auto užvedimas sudrožtas. Nors dabar pas pati Poljot auto, kurio negaila nešiuoti. Nes toks poljot iki 50lt -70 lt sutvarkytas kainuoja ir kolekcinės vertės neturi (toks stambus rudas su apyranke dešinėje mano foto)

_________________
Iman, Ittehad, Nazm... Kažkas yra tuose žodžiuose, ko pasiilgstu mano šalyje...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-19- 9:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Na pradedu naują postą, senas ir taip labai apkrautas. Štai koks grožis Vostok 2809 60 metų.
Štai Zenith kaip atramos taškas http://www.ninanet.net/watches/others06 ... ithb01.jpg
O štai Vostok 2809 http://www.netgrafik.ch/images/volna22-5b.jpg
Dar 2809 http://www.netgrafik.ch/images/mov_vostok2809.jpg
Dar http://forums.watchuseek.com/attachment ... c_0215.jpg
http://forums.watchuseek.com/attachment ... 16_-_5.jpg

Visur faskes nuimtos. Detalės blizga... O dabar atidarom naują komandirskie pvz :(
Štai geras linkas apie Ru mechanizmus www.netgrafik.ch/movements1.htm

_________________
Iman, Ittehad, Nazm... Kažkas yra tuose žodžiuose, ko pasiilgstu mano šalyje...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-19- 9:57 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
ledas rašė:
Linuks rašė:
Gal kas kanors žino apie vostok europe 2426 automatą?

korpusas ir viskas, kas apie ji made in china (na tai nei blogai, nei gerai, ten viskas juk dabar pagaminama), mechanizmas rusiskas, Vostok, automatas, surinkimas made in Lithuania, Vilnius. cia spresti, zinoma, jum, bet as ju nepirkciau, nes man asmeniskai jie pervertinti. ta prasme, kokybe neatitinka kainos, bet dar karta kartoju, cia tik mano nusistatymas.

Tai kad kaib bejieškau nieko patinkančio (automato) iki 1klt nerandu, o vostok europe expedition 600-20% (akcija jamam) :)
Teisybė yra Lorus, bet kažkaip jo pirkti ranka nekyla....
O dėl sudilimo tai nusispjaut, vistiek laikrodis po poros metų atsibosta/susibraižo/ nedžiugina :D :D :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: ka gali pasakyti apie sita
StandartinėParašytas: 2012-05-19- 10:04 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1726
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
ka gali pasakyti apie sita POLJOT Alarm? http://www.pmwf.com/Watches/T10PMW%20Li ... mT10TN.jpg
ankstyvais studentavimo laikais buvau ji nusipirkes. du kartus buvo duzes stiklas, buvo suluzusi sekundes rodykles asis. nusipirkus G-Shock'a, Poljot'as atgule i lentyna.

_________________
-666-


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1954 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 131  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 63 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007