Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-29- 0:59

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1954 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 131  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Tai taip, beabejo. bet
StandartinėParašytas: 2012-05-14- 16:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-05-09- 19:06
Pranešimai: 22
Miestas: Vilnius
Tai taip, beabejo. bet laikrodis kainuoja tiek,kad jo visiskai negaila, be to laiko jie tikrai super. nardau as butent su tokiu, kad nereiketu sukti galvos kur as ten ji kaukstelsiu. be to displejus elektroninis, puikiausiai skaitomas, pasisviecia mechaniskai paspaudus, zodziu, turbo laikrodis!:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Sveiki, visi. Esu visiškai
StandartinėParašytas: 2012-05-14- 16:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-14- 8:26
Pranešimai: 17
Miestas: Vilnius
Sveiki, visi. Esu visiškai žalias šiame forume, t.y. bandau pirma gera peilį nusipirkti :), tačiau apie laikrodžius šį ta žinau ir aišku turiu savo subjektyvią nuomonę. Todėl nesusilaukiau neįkišęs ir savo trigrašio :). Bijau, kad galiu kažkur pasikartoti, nes visko perkaityti nesugebėjau - labai jau daug pilstymo iš tuščio į kiaurą...
Galiu pasakyt, kad pirmą laikrodį (kvarcinį) nusipirkau dar 1997m. Viskas su juo buvo gerai, bet erzindavo vienas dalykas. Kai nusėsdavo baterija, kol prisiruošdavau pakeist (reikėdavo pas laikrodininką eit, nes uždarymas mandras labai buvo :) ), tai mėnesį be laikrodžio vaikščiodavau. O dabar turiu automatinį ir nejaučiu jokio diskomforto. Ir yra dar vienas dalykas. Šiame technologijų amžiuje laikrodis tapo daugiau papuošalu, o ne praktiniu daiktu. Arba daugiafunkciniu prietaisu (t.y. ir laikrodis, ir pulsometras, ir kompasas, ir gps įtaisas ir t.t.). Tai jei traktuojame kaip papuošalą, tai automatika(mechanika) laimi į vienus vartus prieš kvarca, nes tai "gyvi" mechanizmai, galima sakyti meno kūriniai. Jų net lyginti negalima. Tas pats, kaip juvelyriką su bižuterija lyginti. Tačiau jei lyginti pliką funkcija, tai jokio skirtumo. Bet vėl gi, funkcijai man užtenka mobilaus telefono, o bėgiojant užsidedu Garminą ir viskas ok. Apibendrinant, tai man atrodo jei laikrodis pigesnis už mobilų, tai gal jo išvis ir nereikia... Mobilius keičiu kas pora metų, o laikrodį perku dvidešimčiai ar net daugiau, tai gal ir investicija turi būti adekvati. Na, bet kaip sakoma tai mano absoliučiai subjektyvi nuomonė. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: ledas rašė: aaaa, jus apie
StandartinėParašytas: 2012-05-14- 16:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
ledas rašė:
aaaa, jus apie Parnis:)) na cia isivertinkit tik viena momenta, kad nei vieno normaliai hermetisko laikrodzio jie negamina (bent jau man tokie nepakliuvo). vat sitas pvz visai kulturingai pagaminta Panerai kopija, bet ji visiskai vandeniui neatspari (pasikapscius galima surasti ir su kitais, matiniais korpusais)
http://www.ebay.com/itm/44mm-Parnis-bla ... 4ab7837a0e
zodziu... cia pirkti galima, bet vat del patikimumo tai mhm.... tik siek tiek.


Nea...
Buvo klausymas kur ieskoti ir pirkti : )
Seagul yra ir originaliu laikrodziu ir vintazo , plius Seagul kalibrai stovi pas Parnis ir aibe kitu laikrodziu.
Naaudojami padirbant sveicariskus laikrodzius plius visokius fake laikrodzius ala Swiss.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Gepard74 rašė: Ir yra dar
StandartinėParašytas: 2012-05-14- 17:04 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Gepard74 rašė:
Ir yra dar vienas dalykas. Šiame technologijų amžiuje laikrodis tapo daugiau papuošalu, o ne praktiniu daiktu. Arba daugiafunkciniu prietaisu (t.y. ir laikrodis, ir pulsometras, ir kompasas, ir gps įtaisas ir t.t.). Tai jei traktuojame kaip papuošalą, tai automatika(mechanika) laimi į vienus vartus prieš kvarca, nes tai "gyvi" mechanizmai, galima sakyti meno kūriniai. Jų net lyginti negalima. Tas pats, kaip juvelyriką su bižuterija lyginti. Tačiau jei lyginti pliką funkcija, tai jokio skirtumo. Bet vėl gi, funkcijai man užtenka mobilaus telefono, o bėgiojant užsidedu Garminą ir viskas ok. Apibendrinant, tai man atrodo jei laikrodis pigesnis už mobilų, tai gal jo išvis ir nereikia...


Pritariu. *taip*
Beje, šiuolaikiniai laikrodžiai turi jau ir skambinimo funkcijas... :D

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-14- 17:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-11- 15:25
Pranešimai: 17
Miestas: Kaunas
loki rašė:
O kokia nuomonė apie Breitling Colt Ocean automatą?


kodėl gi ne, bet jau labai labai klasikinis ir tokio jei galima pasakyti seno kirpimo, kaip klasikiniai Rolex yra tokie ir tt. Na bet klasika nesensta. Jie tokie pasakyčiau orentuoti i klasikinio kompaktiško laikrodžio gerbėjus. Ir dydis ir funkciju kiekis ir apyrankė... Na su tokiu ir i darba ir i soda :)
Autamatas ten blogas nebus. Reikia žiureti kas ten viduje, pasitikrinti jo patikimumą ir panašiai.

Nepradėkite tik su tomis kinietiškomis kopijomis kariaut :( , jau geriau tada tada visai be laikorduko buti.

Tavo OMEGA faina. Klasika tikra. Kodėl gi neužsidėjus prie kokio kostiumuko klasikinio stiliaus, ar vasara prie lininiu baltu marškinuku su lininėm kelnėm :) Stiliovai atdotytum. Tik aišku pasitvarkyti ten ji reikia jei jis pagriuves yra. Ten viskas remontuojasi puikiai ir dabar. Kas liečia dėl jo likutinės vertės tai nemanau kad jis ten kažkoks labai jau vertingas ar su metais brangs, serijinis modeliukas tokiu savybiu neturi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-14- 17:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Atkrenta bet koks modelis kur bijo vibracijos. O replikų niekad nežiūrėjau. Kertasi su gyvenimo požiūriu.
P.S. Negi nėra automato atsparenio išorės poveikiui? Pačiam smalsu pasidarė. Jei nėra, tai nėr ko ant kvarco varyt, dėl laikrodžio keist gyvenimo būdą - daugiau nei absurdiška. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Na as nepabijosiu apsijuokti
StandartinėParašytas: 2012-05-14- 20:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-23- 16:10
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
Na as nepabijosiu apsijuokti bet laikrodziui neisleidziu daugiau negu 100Lt.Perku kiekvieais metais.
Juokinga ?
Man ne
1.Nemanau kad brangus laikrodis atlaikys tokias apkrovas kokias suteikiu kitajozui darbe(dirbu santechniku todel tenka pakalti sienas ir blokus su perfu,toliau rankos pastoviai dulkese cementas kalkes kartais ir s....,stiklas bruzinasi y betona plytas ir tt) ma atrodo kad brangesnis laikrodis lygiai taipats sekmingai susibraizys ir koroduos nuo tokios veilkos
2.Turiu tik du laikrodzius vienas EDC kitas prie kostiumo (tas irgi piguva) kuris devimas retai
Brangaus peilio darbe irgi nenaudoju nes nera prasmes daikta naudoti ne pagal paskirty
Man asmeniskai labiau juokingai atrodo tas zmogus kur ateia y darba nusiima laikrody,zieda,grandineles su gimnastais telefonus susideda y maiselius ykalciam deti :-D negu tas kur vaiksto su pigiu laikrodziu peiliu ir telefonu.
Vistik sitie dalykai turi buti pagal paskirty.Dar juokingiau atrodo kai prie klasikinio kostiumo laikrodis sportinio tipo.
Noreciau speco paklausiti kaip jis atskiria laikrody ant pasnekovo rankos ar jis tikras ar padirbinys?
As atnesiojau laikrody jis susibraize tapo neestetiskas tada metu y ora ir is lygiako (lygiavamzdzio sautuvo ) poksteleju :-D
Zmonai padovanojau 10 kartu brangesny laikrody negu as perku ir situacija tokia pati susibraize susidevejo ir po 4m jis atrodo taipat kaip mano piguva po metu.Gal reikejo pirkti brangesny bet nepykit laikrody uz 3-4k neyperku ir tikrai del to nejauciu diskomforto o ir paskolos laikrodziui ysigyti nesiruosiu imti.
Jaigu butu taip kaip su peiliais tad gal pirkciau.
Kaip yra su peiliais ?
ogi perki piguva iki 20Lt jis pjauna atsimpa pjauna.Laikrodis irgi iki 20Lt rodo laika.
Peilis iki 400Lt dirba kaip darbinis arklys (toky turiu ir tikrai jokiu priekaistu ir estetiskai islikes vaizdas) laikrodis deja toks nebuna
Gal kas galetu patarti koky laikroduka ysigyti anksciau isvardintos nesiojimo salygos
Is komentaro turbut ir kaina supratot kokia galiu moket
Ne visu vienodos pinigines o ir poreikiai ne visu vienodi.Pazystu asmeniskai zmogu kurio namas virs 2mil kainavo o jis 7m vaiksciojo su PHILIPS DIGA :-D ir visiem sake
-uzsipi.... man jis geras


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: peilis68 rašė: be manęs
StandartinėParašytas: 2012-05-15- 0:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-14- 8:26
Pranešimai: 17
Miestas: Vilnius
peilis68 rašė:
be manęs svaikit čia.


Skaitau ir galvoju - tas nuokrypis tikrai pavadinimą turi, bet nežinau kaip vadinasi... Čia reik specialystų klaust...
Apskritai jei visą mintį iki vieno sakinio išgrynint, tai peilį68 dalinai palaikau, bet tikrai ne tai, kaip tos mintys pateikiamos.
Kai kurių forumiečių pozicija tokia - "Ferrari š... ne mašina, palyginus su mano Golfuku (Auduke, kregžduke, opeliuku...), nes į jį keturis maišiukus bulviu susikraunu ir iš kaimo parvažiuoju, o čia gaidys, tuščia pirmam šunkelį sėstų . Net jei milijoną turėčiau (o greičiausiai neturėsiu niekada) ir tai nepirkčiau (nesvarbu, kad Ferras litais daugiau kainuoja).
Apie ką aš čia? Ogi apie tai, kad nuomonių ir požiūrių gali būti skirtingų, bet daiktų vertės skalė nuo to nesikeičia. Yra High Endas ir yra шырпотребas... Aš linkstu prie pirmo, o jei negaliu sau to leisti, tai nenusikvailinu iki kinietiškų Rolexų. Tačiau pažystu žmonių nešiojančiu Tissotus ar dar pigesnius laikrodžius ir tikrai jų neparinu. Nemanau, kad diskusijos tikslas priversti visus vieno modelio laikrodį nešiot.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Gepard74 rašė: Kai kurių
StandartinėParašytas: 2012-05-15- 0:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-23- 16:10
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
Gepard74 rašė:
Kai kurių forumiečių pozicija tokia - "Ferrari š... ne mašina, palyginus su mano Golfuku (Auduke, kregžduke, opeliuku...), nes į jį keturis maišiukus bulviu susikraunu ir iš kaimo parvažiuoju, o čia gaidys, tuščia pirmam šunkelį sėstų . Net jei milijoną turėčiau (o greičiausiai neturėsiu niekada) ir tai nepirkčiau (nesvarbu, kad Ferras litais daugiau kainuoja).


Jo viskas su tuo ferari gerai
Bet nemanau kad reiketu ta golfuka irgi sudinti vistik yra tam tikra zmoniu klasifikacija pagal pinigine
Ir gal tam zmogeliui jo golfukas suteikia tiek laimes kiek tam kuris turi savo versla (gera ) jo feraris.
Man nera slyksciau kaip turintis juokiasi is neturincio
Cia taip pat kaip det vaikui y dantis ir zvengt kad jis negali apsiginti
Pagrindine problema yra tolerancija. Vel gi dar slyksciau kai batai is rimtos parduotuves o maikute nuzysta nes pinigus isleido batam (nes norejo firminiu) o kitam neliko. Tai gal geriau tvarkingai nebrendiskai negu nei lupta nei skusta
Toks vaizdas primena "nasa rasa" acetona ir sifona


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Mano komentaras ir nebuvo
StandartinėParašytas: 2012-05-15- 0:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-14- 8:26
Pranešimai: 17
Miestas: Vilnius
Mano komentaras ir nebuvo tam, kad pasijuokti iš neturinčio... Mažai yra gimusių su auksiniu šaukšteliu dantyse... Bet diskusija apie laikrodžius!!! O jei suabsoliutinti, tai apie daiktus... Apie jų kokybe, lygį, paskirtį, o ne apie socialine nelygybę, kapitalizmą ar socializmą... Net Krylovas pasakėčias rašė apie lapę ir vynuoges - ko negali pasiekt, tai tas ir neskanu? Taip išeina? Nesupykit, bet mano gyvenimo filosofija kiek kitokia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Manau, kad ši tema, kaip ir
StandartinėParašytas: 2012-05-15- 0:48 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Manau, kad ši tema, kaip ir bet kuri kita specializuota tema mūsų forumuose, turėtų būti tam, kad nežinantis galėtų sulaukti konkrečių atsakymų iš daugiau žinančių. Kur nusimanantys temoje padėtų susigaudyti laikrodžių pasaulyje ir atsirinkti tai, kas geriausiai atitiktų konkretaus žmogaus poreikius.
Juk diskutuojant apie peilius, niekas nebando įrodinėti, kad autoriniai geriau nei serijiniai, o vienas pirmųjų klausimų patariant būna "kiek tam gali skirti pinigų".
Manyčiau su laikrodžiais situacija yra analogiška. Galima ir įdomu aptarinėti tai, kas yra geriausio, bet neverta ignoruoti ir to, kas yra realiai įperkama.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Sutinku visu 100%... Deja
StandartinėParašytas: 2012-05-15- 0:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-14- 8:26
Pranešimai: 17
Miestas: Vilnius
*bravo* *bravo* *bravo*

Sutinku visu 100%... Deja diskusija įsismarkavo ne ta linkme... Tikėkimės pirmai emocijų bangai nuslūgus sulauksime ir konkretesnių klausimų, ir išsamesnių atsakymų :-D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Gepard74 rašė: Mano
StandartinėParašytas: 2012-05-15- 0:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-23- 16:10
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
Gepard74 rašė:
Mano komentaras ir nebuvo tam, kad pasijuokti iš neturinčio... Mažai yra gimusių su auksiniu šaukšteliu dantyse... Bet diskusija apie laikrodžius!!! O jei suabsoliutinti, tai apie daiktus... Apie jų kokybe, lygį, paskirtį, o ne apie socialine nelygybę, kapitalizmą ar socializmą... Net Krylovas pasakėčias rašė apie lapę ir vynuoges - ko negali pasiekt, tai tas ir neskanu? Taip išeina? Nesupykit, bet mano gyvenimo filosofija kiek kitokia...

Nera ko pykti bet galvodamas apie ta kuris musu visuomeneja dazniausiai isjuokiamas nes neturi ar turi prasciau iskarto suprantu kad tam zmogeliui yra nejauku.Daznas negali pripazinti kad jis sau to leisti negali todel kaip tu sakai atsiranda.
As ir savo dukrai duodu praputimu kai ta gryzus is mokyklos pasakoja kaip pasijuoke ju chebra is to kuris neturi geresnio telefono ar dar kokio menkniekio(mum jie atrodo menkniekiai vaikam tai brangus daiktai)
Uz toky elgesy buvo net atimta ir telefonas ir mp3 ir tt.Taspats liecia ir su drabuziais ir su kuprine
Suaugusiuju gyvenime galioja tospacios taisykle tik kainos kitos
Mane biesina e tai kad kiti turi o logika kad jaigu jis turi tai ir kitas turi turet o visi kiti kurie neturi yra s........
Del to ir atsiranda kad ko neturi tas neskanu.
Kas liecia del daiktu kokybes
Dabar klausimas kam ko reik ?Kokie preoritetai.Man asmeniskai dzin koks tas mano telefonas nes man jis skirtas alio ir ne alio kiti matai neysivaizduoja gyvenimo be ismaniojo.Mano loptopas jau kokiu 8m senumo bet man jo uztenka ir man juokinga kai kiti moka po 10k uz kompa bet pamastai kad jis gal su juo dirba ir gal taip turi buti.Taspats ir su kostiumu vieniem tai prezentacine isvaizda su kuria uzdirbami pinigai kitiem tai tik dres kodo laikymasisi dar kitiem tai puikybe.
O kas liecia del to paties ferari man jis irgi s.... bet ne del to kad negaliu nupirkti (tikrai negaliu) bet nematau as ten grozio ir naudos as turbut geriau tuos pinigus investuociau y ginklu kambary bet tai irgi butu tustybe


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Gal baigiam ir griztam prie
StandartinėParašytas: 2012-05-15- 8:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Gal baigiam ir griztam prie laikrodziu ir konkretikos ?
Tema apie laikrodzius


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: +100. Tik ginklų kambarys
StandartinėParašytas: 2012-05-15- 8:23 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1520
Miestas: Kaunas
+100. Tik ginklų kambarys būtu ne tuštybė, o savo pomėgio patenkinimas :)

_________________
Kelią galima surasti arba nutiesti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1954 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 131  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 41 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007