Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-30- 0:47

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 61  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-05-28- 14:05 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Linuks rašė:
Su cat termiku, (kaip ir su kišamais į telefoną flir ar seek) viskas labai neblogai. Sadlave, su juo net statybininkų broką tikrina :) Daiktas tikrai labai naudingas - aš pats dabar sėkmingai grežioju skyles šildomose grindyse. Sienose galimaįžiūrėti ir šalto vandens vamzdžius. Paleidus karštą vandenį į kriauklę, po 10min, jau matai visą kanalizacijos vamzdį. Net labiau apkrautas laidas sienoja irgi pradeda matytis. Žodžiu, daiktas tikrai naudingas.
Medžioklėje aišku jo nepritaikysi -atstumas labai ribotas, už 50m jau ir žmogų sunkiai rodo...

Aha, aš esu matęs kaip kai kurie miške po samanom grybų ieško su CAT S60 termovizorium :-) O laptopų apžvalgose jau darosi dažnas atvejis kai naudoja šito paties termovizoriaus nuotraukas pademonstruoti aušinimo sistemos trūkumams ir pan.
Va ko dar iki galo nesupratau, tai ar naująjame S61 jie atnaujino patį termo sensorių, ar tiktai jo softą patobulino bei "overlay" sluoksnio iš pagrindinės kameros raišką pakėlė. Bet kai išsiaiškinsiu, pranešiu :-)
O šiaip tas oro kokybės matuoklis visai praverstų man landžiojant po visokias apleistas vietas kur velnias žino kokios chemijos gali prisikvėpuot kartais :-D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-05-28- 14:37 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
O galima plačiau apie grybavimą su termovizorium? Grybai gi ne šiltakraujai kad išsiskirtų iš aplinkos.

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-05-28- 15:18 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Desantas rašė:
O galima plačiau apie grybavimą su termovizorium? Grybai gi ne šiltakraujai kad išsiskirtų iš aplinkos.

Grybas paprastai būna šaltesnis už samaną. Nežinau kodėl, bet oras samanose būna šiltesnis nei pvz. "voveruškos" grybas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-05-28- 15:42 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
swerfot rašė:
Desantas rašė:
O galima plačiau apie grybavimą su termovizorium? Grybai gi ne šiltakraujai kad išsiskirtų iš aplinkos.

Grybas paprastai būna šaltesnis už samaną. Nežinau kodėl, bet oras samanose būna šiltesnis nei pvz. "voveruškos" grybas.

O tai kokia to termovizoriaus skiriamoji geba, arba kitaip sakant kokį minimalų temperatūrų skirtumą rodo jau kita spalva?

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-05-28- 15:53 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Desantas rašė:
O tai kokia to termovizoriaus skiriamoji geba, arba kitaip sakant kokį minimalų temperatūrų skirtumą rodo jau kita spalva?

CAT'uose eina šitas sensorius, tik nesu tikras kuri sensoriaus versija kuriame CAT'e:
https://lepton.flir.com/news-and-update ... adiometry/
Scene Dynamic Range: Low Gain Mode: -10 to 400°C; High Gain Mode: -10 to 140°C
Resolution: 160×120 or 80×60 active pixels


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-05-28- 15:58 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
Kiek tiksliai nežinau, bet 0,1 laipsnio jau skiriasi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-05-28- 16:02 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
specifikacijoje parašyta:

Thermal Sensitivity <50 mK (0.050° C)
tai gal to tikrai užtenka grybą pamatyt, bet vis tiek mano manymu grybavimas su termovizorium, jau išpindėjimas.

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-06-18- 10:09 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Tarp kitko, CAT S60 jau yra surastas patikimas "rooting" metodas. Tai jei kažkam norisi root ant savo S60, čia rasit instrukcijas:
https://forum.xda-developers.com/androi ... 0-t3698046
Aš jau senokai išbandžiau, veikia puikiai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-06-18- 10:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Tarp kitko, CAT S60 jau yra surastas patikimas "rooting" metodas. Tai jei kažkam norisi root ant savo S60, čia rasit instrukcijas:
https://forum.xda-developers.com/android/development/guide-how-to-root-cat-s60-t3698046
Aš jau senokai išbandžiau, veikia puikiai.


Ir kas nutinka su katuku po procedūrų?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-06-18- 11:08 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vincukas rašė:
swerfot rašė:
Tarp kitko, CAT S60 jau yra surastas patikimas "rooting" metodas. Tai jei kažkam norisi root ant savo S60, čia rasit instrukcijas:
https://forum.xda-developers.com/android/development/guide-how-to-root-cat-s60-t3698046
Aš jau senokai išbandžiau, veikia puikiai.


Ir kas nutinka su katuku po procedūrų?

Kaip ir su bet kuriuo kitu Android: gauni root. Apple pasaulyje analogiškas procesas žinomas kaip "jailbreak". Trumpai tariant, panaikinami Google (iPhone atveju Apple) sukurti apribojimai ir gauni visišką laisvę daryti su telefono programine įranga ką nori.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-06-18- 11:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
Na, ir ką tu darai su ta programine įranga ?
Ką ji po to daro su telefonu ?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-06-18- 11:43 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vincukas rašė:
Na, ir ką tu darai su ta programine įranga ?
Ką ji po to daro su telefonu ?

Nežinau ar čia trolini, ar kaip, bet jaučiu, kad man reiktų nustot atsakinėt :-D
Bet ok, paskutinį kartą: kaip vieną iš daugybės pavyzdžių galima paimt "WiFi tethering", t.y. kai tu savo telefoną perjungi į WiFi stotelės režimą ir taip duodi naudotis savo mobiliu internetu kitiems įrenginiams, pvz. laptopui. Tai va, anksčiau šita galimybė telefonuose labai dažnai būdavo užrakinta ir ja naudotis buvo galima tiktai kai kuriems mobiliems operatoriams leidus už papildomą mokestį. Arba buvo galima nieko nemokėt ir vietoj to root'int arba jailbreak'int telefoną ir naudotis nemokamai. Dabar jau šitoj vietoj, rodos, visi gamintojai susiprotėjo ir leidžia tą daryti nemokamai, bet atsiranda vis daugiau kitų apribojimų, kurie yra ne techniniai, o grynai politiniai ir kenkia vartotojams.
Dabar pvz. panaši situacija yra su galimybe naudotis telefonu kaip USB flash atmintine pajungus jį prie kompo — tai yra įmanoma tiktai root'intame telefone, nes Google nelabai senai sugalvojo uždrausti/panaikinti šitą funkcionalumą.
Taip pat root būtinas norint ištrinti tam tikras nereikalingas programas, kurių į telefoną prikiša gamintojas arba operatorius.
Ir dar begalė visokių dalykėlių, kurių Google/Apple nori neleisti vartotojams. Aš tai skaitau, kad jeigu jau už telefoną sumokėjau, tai jis yra mano ir turėčiau su juo galėti daryti ką aš noriu, o ne ko nori Google ar Apple.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-06-18- 14:34 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10034
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Aš tai skaitau, kad jeigu jau už telefoną sumokėjau, tai jis yra mano ir turėčiau su juo galėti daryti ką aš noriu, o ne ko nori Google ar Apple.

Telefonas susideda iš dviejų dalių: aparato ir programinės įrangos. Aparatas - tavo nuosavybė, programinė įrangą - ne. Tad bet kokie programinės įrangos pakeitimai be jos sąvininko sutikimo - neteisėti. :law:

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-06-18- 16:53 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
_Vladas_ rašė:
swerfot rašė:
Aš tai skaitau, kad jeigu jau už telefoną sumokėjau, tai jis yra mano ir turėčiau su juo galėti daryti ką aš noriu, o ne ko nori Google ar Apple.

Telefonas susideda iš dviejų dalių: aparato ir programinės įrangos. Aparatas - tavo nuosavybė, programinė įrangą - ne. Tad bet kokie programinės įrangos pakeitimai be jos sąvininko sutikimo - neteisėti. :law:

Mano teiginys buvo labiau filosofinis nei teisinis :-) Aš žinau, kad yra tokie dalykai kaip "intelektinė nuosavybė", kad programinė įranga laikoma jos kūrėjo (o ne tavo) nuosavybe net tada, kai tu už tą programinę įrangą sumokėjai ir t.t... Bet aš tam iš esmės nepritariu ir manau, kad tai yra neteisinga :-) Ypač tada, kai ta programinė įranga jos kūrėjams generuoja papildomą pelną rinkdama informaciją apie mane ir parduodama ją visokiems reklameriams.
Iš kitos pusės, nors aparatas skaitosi mano nuosavybė, bet ką jis gali daryti ir ko ne kontroliuoja būtent programinė įranga. Dėl to programinės įrangos kūrėjas, nusavindamas programinę įrangą tuo pačiu nusavina ir patį aparatą (tiksliau jo galimybes ir funkcionalumą).
Žodžiu, čia diskusija filosofinė gaunasi :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-06-18- 17:06 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10034
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Žodžiu, čia diskusija filosofinė gaunasi :-)

Filosofija čia niekuo dėta. Šiuos dalykus reguliuoja teisė. O teisiškai yra daiktas ir yra paslauga. Už daiktą tu susimoki ir gali daryt fiziškai su juo ką nori. Jeigu naudojiesi ir paslauga (šiuo atveju ryšio) - papildomai moki už paslaugą. Tiesiogiai ar netiesiogiai, kai pvz. paslaugos teikėjas gauna iš to kitokią naudą.
Praktiškai dažnu atveju dalis paslaugų kainos jau būna įkalkuliuota į daikto kainą (arba atvirkščiai). Bet dalykų esmės tai nekeičia: aparatas yra daiktas, o programinės įrangos funkcijos - paslaugos dalis. Už kokias funkcijas susimokėjai - tokias ir gauni. Nori daugiau - mokėk daugiau. $-)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 61  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007