Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-16- 22:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 61  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-01- 15:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1561
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
mahelad rašė:
Kol kas neradau geresnio telefono, nei senieji Samsung Xcover su mygtukais. O žaislai šiandien yra, ryt gali ir nebūti.

Va va, lygiai mano situacija, pats nebūčiau geriau pasakęs :liuks2:

Man atrodo, jūs abu be jokios aiškios priežasties sureikšminat baterijas, mygtukus, vienos eilutės monochrominius ekranus ir vienintelę daikto funkciją. Rašote kažkokius niekus. Toks įspūdis, tarsi būtumėt įstrigę praėjusiame amžiuje ar miške gyventumėt. Reikėtų jums išskirti atskirą potemę, pvz.: "Ar Nokia 1610 funkcionalumo viršūnė?"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-01- 17:33 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vincukas rašė:
swerfot rašė:
mahelad rašė:
Kol kas neradau geresnio telefono, nei senieji Samsung Xcover su mygtukais. O žaislai šiandien yra, ryt gali ir nebūti.

Va va, lygiai mano situacija, pats nebūčiau geriau pasakęs :liuks2:

Man atrodo, jūs abu be jokios aiškios priežasties sureikšminat baterijas, mygtukus, vienos eilutės monochrominius ekranus ir vienintelę daikto funkciją. Rašote kažkokius niekus. Toks įspūdis, tarsi būtumėt įstrigę praėjusiame amžiuje ar miške gyventumėt. Reikėtų jums išskirti atskirą potemę, pvz.: "Ar Nokia 1610 funkcionalumo viršūnė?"

Man atrodo, kad tamsta neįgalus suvokti, jog ne visi žmonės vienodi ir porekiai, pomėgiai bei prioritetai gali skirtis. Tai, kad tamstai invalidiški mozokliniai ekranai atrodo "šiuolaikiška" bei "modernu" dar nereiškia, kad tai yra absoliuti tiesa ir visi, kas jos nepripažįsta yra įstrigę "praeitame amžiuje". Ar kada nors buvo atėjus pačiam į galvą tokia mintis, kad galbūt kai kuriems iš mūsų tik tos vienos funkcijos ir tereikia? O visa kita yra tik bereikalingas, per prievartą brukamas šlamštas? Nebuvo?.. Tai va, skirk valandėlę ir pamąstyk apie tai -- akiratis prasiplės.
Vienas dalykas, ko negaliu pakęst dar labiau nei mozokliniai telefonai yra žmonės, kurie įsivaizduoja, kad visi turėtų būti tokie kaip jie. Nes mat jei kažkas galvoja kitaip ir turi kitokius poreikius, tai reiškia "rašo kažkokius niekus".
Ir taip, baterijos, mygtukai ir skambinimo funkcija yra patys svarbiausi dalykai telefone. Jei tamstai Facebook draugai, maisto nuotraukos Instagram'e ir "selfiukai" atrodo svarbesni už patogų, patikimą ir ilgaamžišką telefoną, tai čia tik tamstos reikalas. Gal nepatikėsi, bet pvz. pas mane yra bendradarbių, kur net Facebook/Instagram anketų neturi...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-01- 17:44 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
swerfot rašė:
O visa kita yra tik bereikalingas, per prievartą brukamas šlamštas?

kas jau taip per prievarta bruka? mepamirsk viemam slamstas - kitam daiktas. kokis cia rysio operatorius manjakas/prievartautojas?
swerfot rašė:
Tai va, skirk valandėlę ir pamąstyk apie tai -- akiratis prasiplės.
skaitant forume tavo ir Vinciaus postus - ispudis, kad pastarojo akiratis zymiai platesnis negu tamstos. bet, nieko baisaus - metai, kiti brandos ir isaugsi is paauglisku marskineliu.


Paskutinį kartą redagavo Banginis 2018-01-01- 17:51. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-01- 17:48 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Banginis rašė:
swerfot rašė:
Tai va, skirk valandėlę ir pamąstyk apie tai -- akiratis prasiplės.
skaitant forume tavo ir Vinciaus postus - ispudis, kad pastarojo akiratis zymiai platesnis negu tamstos. bet, nieko baisaus - metai, kiti brandos ir isaugsi is paauglisku marskineliu.

...pasakė žmogus, kuris nesenai aiškino, kad "visi brandūs vaikų turintys žmonės naudoja iPhone, ir tik per daug laisvo laiko turintys perka kitokius telefonus" :-D :-D Pyk-nepyk, bet po tos frazes tavo nuomonė tiek telefonų, tiek "brandos" klausimais mano akyse yra š. verta ;-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-01- 17:56 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
swerfot rašė:
nuomonė tiek telefonų, tiek "brandos" klausimais mano akyse yra š. verta ;-)

izeidei. labai. neistversiu. einu skandintis, po kaklu pasirises Motorola 5200 GSM...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-01- 17:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1561
Miestas: Vilnius
Aš parašiau savo nuomonę, apie judviejų nuomonę - ko čia putotis?
Ir priešingai nei teigi, aš įgalus suprasti, kad jūs ir jūsų poreikiai kitokie, nei daugumos. Todėl ir rašau, kad jums reikėtų savo atskiros potemės / skyrelio, nes dauguma telefonų naudotojų/pirkėjų negrįžtamai perėjo nuo mygtukų prie multifunkcinių įrenginių su komunikavimo funkcija, kurie iš pripratimo vadinami telefonais.
Tik tiek. Čius! :beer:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-01- 18:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-01-11- 0:37
Pranešimai: 131
Miestas: Kaunas
Visi zmones skirtingi ir ju poreikiai taip pat skiriasi. As pats, jei manes klausia draugai, koki telefona issirinkti, visada patariu nueiti paciupineti ir perkant nepagaileti ir paimti brangesni ir geresni negu atrodo tau reiktu.
Stebuklu nera, telefonai kaip ir PC sensta, naudojamos programos apauga ivairiom funkcijom kurios reikalauja papildomu resursu ir atminties, ko pasekoje jusu naudojamas telefonas pradeda strigti. Sumokejus siek tiek daugiau dabar, tu ta telefona galesi naudoti siek tiek ilgiau, bet stebuklu nebus, anksciau ar veliau ji reiks keisti.
As irgi naudojau nebloga ismanuji, Samsung Note5, kuris ir po siai dienai atlieka visas man reikalingas funkcijas ir kartu turejau samsung knopkini atsparu smugiams telefona, kurio batarke laike apie menesi.
Dabar turiu Note 8 su 2 sim kortom ir negaliu atsidziaugti, kad kisenej liko tik 1 telefonas, neziurint to, kad ji kraunu kiekviena diena.
Beja man telefonas atstoja ir 90% mano kompiuteriu poreikiu. Man, asmeniskai, dabartinis telefonas su niekuo nepalyginamas irankis mano kasdieniniam gyvenime!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-01- 19:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Turėsiu vieną išmanujį telefoną tuomet, kai jie nebus stiklo trapumo tilps į kišenę, turės galingą nekaistantį procą ir lakys savaitę su standartine baterija. Iki šiol tik 6 iphone buvo kažkiek arčiau šio idealo. Kol kas tenka tampyti du telefonus. Taip, išmanusis patogus. Taip jisai smagus. Dabar iš Kinijos keliauja keli smagūs įrenginiai, kurie leis telefoną paversti kompiuteriu. Pajungti klaviatūrą, pelę, išorinį diską, vienu metu kraunant telefoną (bent toks sumanimas). Su išmaniaisiais esu nuo 2003. Turėjau visus nokia flagmanus komunikatorius (9110, 9210, 9500, e90). Lygegrečiai palm thungsten ir pocket pc kokį šešetą nuo 2005. Tikrai nesu pakybęs ties nokia 3310. Bet vat iki siol nesulaukiau tokio telefono, kuri galėsiu vienintelį tampyti kišenėje. O pakol kas išmanieji man bus tik smagūs žaislai, be kurių sunkiai įsivaizduoju savo laisvalaikį.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-01- 19:08 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
mahelad rašė:
Turėsiu vieną išmanujį telefoną tuomet, kai jie nebus stiklo trapumo tilps į kišenę, turės galingą nekaistantį procą ir lakys savaitę su standartine baterija.

Pilnai pritariu :liuks2:
mahelad rašė:
Turėjau visus nokia flagmanus komunikatorius (9110, 9210, 9500, e90).

Aš irgi Nokia Communicator E90 turėjau ir naudojau -- buvo jėėėėga :-) Toli gražu ne tobulas, bet tikrai daug kartų arčiau tikro išmaniojo telefono idealo nei bet koks šiandieninis iPhone ar Android... Net ir dabar neretai susimąstau tą E90 nusipirkt naudotą, ale jie bjaurybės iki šiol brangūs jei nori geros būklės, o technologiškai jau labai pasenę... :-/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-01- 19:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-01-11- 0:37
Pranešimai: 131
Miestas: Kaunas
Jo, Nokia komunikatoriai buvo legendos. Bet, siulyciau atkreipti demesi ir i naujus telefonus. Iphone 6 yra jau atgyvena siai dienai, o procesoriai dabartiniuose telefonuose po 10 nm, todel nelabai isivaizduoju kaip jie gali kaisti , o be to visa periferija jungiasi be problemu, o net su priedais labai plati pasijungimo galimybe egzistuoja.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-01- 19:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Na ok, dėl kaitimo čia įspūdžiai iš tų laikų, kai turėjau Samsung S3, ir tuo metu galingi telefonai kaito po apkrova. Bet visai neseniai išsirinkinėjau įšmanūjį. Poreikis buvo paprastas - geras procas, 32Gb storage, Ram bent jau 2GB, geriau 3GB, ekranas ne didesnis nei 4.3 colio, ir ekranas ne TFT arba IPS, o Amoled arba Oled (mano mėgiamas ekrano tipas). Bent kiek krapščiau rinką, vieninteliai, bent kiek atitinkantys mano poreikį buvo Sony kažkokie nedidelį, kurių jau metai prekyboje nėra. Sutinku, kad nomenklatūrą blogai išmanau. Bet susidarė įspūdis, kad visi šiuolaikiniai geri telefonai turi didelius ekranus, o kas su mažais ekranais - žemiausios klasės produktai. Teko imti pigų Xiaomi kaip tik ne dėl lėšų stygiaus, o iš neturėjimo ką paimti. Iškarto noriu prisipažinti - niekada neperku naujausiu flagmanų. Jei jau tokio užsinoriu, tai palaukiu metus - pusantrų. Nemėgstu permokėti tik už faktą, kad turiu flagmaną.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-01- 20:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-01-11- 0:37
Pranešimai: 131
Miestas: Kaunas
Flagmanu pirkti tik jiems pasirodzius neapsimoka. Didele kaina ir pirmi vartotojai-testuotojai. Bet ir laukti metus pusantru nelogiska. Geriausia kokybes-kainos pasiula tarp flagmanu po puses metu nuo isleidimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-01- 21:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Šiek tiek keičiu tėmą. Bent šiame straipsnyje sakoma, kad blogai iki galo išsunkti telefono bateriją:
http://batteryuniversity.com/learn/arti ... _batteries


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-01- 22:11 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
mahelad rašė:
Šiek tiek keičiu tėmą. Bent šiame straipsnyje sakoma, kad blogai iki galo išsunkti telefono bateriją:
http://batteryuniversity.com/learn/arti ... _batteries

Bet kokią ličio jonų bateriją iki galo iškrauti yra blogai. Pats blogiausias dalykas ličio baterijoms yra pilni ciklai, t.y. kai pakraunama iki 100% ir iškraunama iki 0%. Sveikiausia yra ličio baterijas krauti taip dažnai, kaip tik įmanoma, neleidžiant išsikrauti iki galo, tačiau ir nekraunant iki pat 100%. O šiais laikais, kaip žinia, praktiškai visi telefonai ir kiti vartotojiški įrenginiai turi būtent ličio baterijas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-02- 6:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Eilinį kartą atėjo knopkioFilas swerfot ir eilinį kartą išdėliojo visus į lentynas: kas neįgalus, kas vienodas, kas invalidas, kas neteisus, kas rašo niekus, kas praeitam amžiuje užstrigęs... :/
O pats jis matai v belon pal'to, išskirtinis, pasiekęs nušvitimą ir mąstantis outside ze box, nes JAM matai iš telefono reikia, to ką galėjo pasiūlyti gūdžiais Nokia 3310 laikais, bet tuo pačiu gamintojas neturėtų jo riboti programine įranga, nu ir dar, kad su telefonu vinis galima būtų pakalti. :crazy:
Sėdi dabar Vincukas ofise ir po valandėlę skiria kasdien apmąstymams, o vargšas banginis išvis dabar plaukioja kažkur su motorola po kaklu... :titten:
Tuo tarpu Apple headquarters'ai galvas suka kaip čia patenkinti swerfot poreikius, nes jis ir kiti "nušvitusieji", išjungiantys nakčiai telefonus, kad neduok dieve jiems nepaskambintų mirštantys artimieji, užima 3,14...zdec kokią svarbią jų klientų dalį. :shocked: XD

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 61  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 16 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007