Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-20- 5:37

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 61  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-02- 22:30 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
swerfot rašė:
Kuo Apple gaminiai yra kitokie, tai kad saugo vartotojus nuo jų pačių kvailumo, sukuriant labai komfortišką kalėjimą. Jei tau, kaip vartotojui, pilnai užtenka to, ką Apple duoda ir patinka kokiais tapetais Apple tapetuoja tavo vienutės sienas, jei tu gali susitaikyti su tuo, kad vieną dieną Apple gali tave išdulkint padarydami kokią nors nesąmonę kaip kad suletindami tavo telefono CPU ar sugadindami iki tol puikiai veikusį kabelį vien dėl to, kad pirkai jį ne iš Apple... tai gyvenimas tame kalėjime yra tikrai labai malonus, jaukus ir gan saugus. Tą su Mac ir pats pajaučiau. Bet čia atsiranda vartotojo mentaliteto aspektas: man norėjosi daugiau pasirinkimo laisvės, daugiau įvairovės, daugiau galimybių daryti su kompiuteriu ką aš noriu daryti, o ne ką Apple numatė, kad aš turėčiau daryti.
Labai panaši situacija yra ir smartfonų pasaulyje.


O aš norėčiau, kad kada nors būtų sujungti į vieną tiek Apple, tiek Android įrenginių pliusai. Bet kol taip nėra, renkantis reikia kažką aukoti atsižvelgiant į asmeninius poreikius, ieškot kažkokio kompromiso su išlygomis. ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-02- 22:39 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
O.Benderis rašė:
swerfot rašė:
Kuo Apple gaminiai yra kitokie, tai kad saugo vartotojus nuo jų pačių kvailumo, sukuriant labai komfortišką kalėjimą. Jei tau, kaip vartotojui, pilnai užtenka to, ką Apple duoda ir patinka kokiais tapetais Apple tapetuoja tavo vienutės sienas, jei tu gali susitaikyti su tuo, kad vieną dieną Apple gali tave išdulkint padarydami kokią nors nesąmonę kaip kad suletindami tavo telefono CPU ar sugadindami iki tol puikiai veikusį kabelį vien dėl to, kad pirkai jį ne iš Apple... tai gyvenimas tame kalėjime yra tikrai labai malonus, jaukus ir gan saugus. Tą su Mac ir pats pajaučiau. Bet čia atsiranda vartotojo mentaliteto aspektas: man norėjosi daugiau pasirinkimo laisvės, daugiau įvairovės, daugiau galimybių daryti su kompiuteriu ką aš noriu daryti, o ne ką Apple numatė, kad aš turėčiau daryti.
Labai panaši situacija yra ir smartfonų pasaulyje.


O aš norėčiau, kad kada nors būtų sujungti į vieną tiek Apple, tiek Android įrenginių pliusai. Bet kol taip nėra, renkantis reikia kažką aukoti atsižvelgiant į asmeninius poreikius, ieškot kažkokio kompromiso su išlygomis. ;)

Deja, bet IT rinkos tendencijos tokios, kad anksčiau ar vėliau nusistovi "duopolis": 2 pagrindiniai, labai stiprūs žaidėjai. Intel ir AMD, nVidia ir Radeon, Windows ir Mac, ir t.t. ir pan. Ir kol kas atrodo, kad smartfonų rinka taip pat jau nusistovėjo: Android ir iOS. Visos kitos mobiliakų OS oficialiai mirę... Nors visokie Windows Phone, SailfishOS, Symbian, Firefox Phone, Ubuntu Phone ir pan. man nė velnio nerūpėjo ir jų mirties nelaikau blogu dalyku, tačiau va BlackBerry tai tikrai labai, labai gaila... :-( buvau BlackBerryOS fanas. Tiek BlackBerry Classic, tiek ir naujojo BBOS 10 su QNX branduoliu -- abi buvo nuostabios mobilios OS.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-15- 17:16 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Per šių metų pasaulinę technologijų parodą Razer pristatė vieną įdomią ir, mano nuomone, ganėtinai vykusią idėją:
Razer Project Linda
http://www.androidpolice.com/2018/01/11 ... -hands-on/
Va čia yra vienas iš tų retų atvejų, kur aš sutinku, kad smartfonas naudojamas teisingai, produktyviai ir nėra tik blizgus žaisliukas išsidirbinėjimams (taip, šituo atveju jis su daug švieselių ir šūdukų, bet čia tiesiog šitos konkrečios firmos "stilius" toks :-D). Ar galutinis įgyvendinimas bus pavykęs ir ar bus jam paklausa, čia jau kitas klausimas... Taip pat akivaizdu, kad prireiks nemažai laiko, kol technologija bus normaliai išdirbta ir patogi naudoti, bet iš esmės atrodo viliojančiai ir teisingame kelyje. Tuo labiau, kad pats esu eksperimentavęs su Android telefonu + stovu + belaide klaviatūra...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-15- 17:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
Razer Project Linda

Emm... O prasmė ? Juk ir dabar galima paimti USB šakotuvą su įšoriniu maitinimu + gerą mechaninę klaviatūrą + patogią pelę + MHL Micro USB to HDMI (nežinau kaip stabiliai veiks per šakotuvą) + gerą 24 colių monitorių + išorinį HDD ir džiaugtis tuos pačiu. Na ok, noutbukas gražiai atrodo, su tuo sutinku.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-15- 17:53 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Prasmė mobilume ir integracijoje. Būtent tame, kad nereikia gazilijono įrenginių ir voratinklio kabelių ant stalo, plius gali bet kada įsimest į kuprinę ir vežtis į kelionę kaip pilnavertį laptopą. Taip pat visi iki šiol buvę bandymai tą daryti buvo visiškas gaidys dėl nulinės integracijos tarp skirtingų įrenginių, OS ir aplikacijų. T.y. kai įrenginiai normaliai nesikalba tarpusavyje, OS normaliai nesikalba su išoriniais monitoriais, o aplikacijos iš viso nesupranta kas čia darosi, dėl to gavus įeinantį telefono skambutį visas GUI sprogsta...
Razer sprendimas tuo man ir patraukė akį, kad atrodo kaip bandymas (nors kol kas ir neišdirbtas) viską normaliai integruoti ir sustyguoti, pateikiant vartotojui patogiame, kompaktiškame ir "tiesiog veikiančiame" pakete... Reikia tikėtis, kad jiems tai pavyks. Nes jei pavyks, tai toks sprendimas pagaliau turėtų potencialą pakeisti 2 įrenginius (kompą ir smartfoną) vienu įrenginiu, o imti į kelionę visą laptopą ar tiktai smartfoną galėtum spręsti pagal situaciją per daug nesukdamas galvos dėl visokių sinchronizavimų, failų kilnojimo ir pan.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-19- 20:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Xiaomi maloniai nustebino trimis man nereikalingomis funkcijomis. Įdiegtas IR pultas, dviguba erdvė, galimybė su nativ Xiaomi softu slaptai įrašinėti skambučius.
IR pultas leiďžia iš mobilaus valdytį populiarią techniką, pvz televizorius.
Dviguba erdvė leidžia turėti tarsi du telefonus viename. Pvz žmona mato vieną telefoną, o po kelių mygtukų paspaudimų tarsi kitą telefoną paėmi į rankas. Kiti skambučiai, sms ir t.t.
Diktofonas niekaip nepraneša pašnekovui, kad viksta įrašimas. Kituose telefonuose įrašant pokalbį pašnekovas girdi bjaurų demaskuojantį pipsenimą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-19- 21:31 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
mahelad rašė:
Xiaomi maloniai nustebino trimis man nereikalingomis funkcijomis. Įdiegtas IR pultas, dviguba erdvė, galimybė su nativ Xiaomi softu slaptai įrašinėti skambučius.
IR pultas leiďžia iš mobilaus valdytį populiarią techniką, pvz televizorius.
Dviguba erdvė leidžia turėti tarsi du telefonus viename. Pvz žmona mato vieną telefoną, o po kelių mygtukų paspaudimų tarsi kitą telefoną paėmi į rankas. Kiti skambučiai, sms ir t.t.
Diktofonas niekaip nepraneša pašnekovui, kad viksta įrašimas. Kituose telefonuose įrašant pokalbį pašnekovas girdi bjaurų demaskuojantį pipsenimą.

Pirmas dvi funkcijas turėjo ir mano Samsung Galaxy Note 4. Tiesa, IR pultui programėlę reikėjo parsisiųsti iš Google Play, bet jau vien IR siųstuvo buvimas šiais laikais yra retenybė.
O ta "dviguba asmenybė", man rodos, atsirado kažkurioje Android versijoje, ir yra nepriklausoma nuo telefono. Gal tik Šajomi kiek geriau/gražiau ją pateikia vartotojui.
Va gerai padarytos slaptos skambučių įrašinėjimo funkcijos tai visada pasigesdavau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-19- 22:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
mahelad rašė:
Va gerai padarytos slaptos skambučių įrašinėjimo funkcijos tai visada pasigesdavau.

Iki telefonų gamybos Xiaomi mano duomenimis buvo telefonų softo gamintojas. Tai jie ir parsitempė savo patirtį į jų custom Android įrenginius. Dėl diktofono reikės testuoti ilgiau, gal po 2-3 minučių bjaurus balsas su kinišku akcentu pasakys - "gelbiamieji pasnekovai jus esate ilasomi" :) Bent kolega sakė, kad įrašymo informavimas yra įsiutas į visų Androidų JAVA API. Atseit kažkokios EU direktyvos draudžia pardavinėti aparatus su slapta įrašymo galimybę.
Dėl pulto didelis minusas - negalima kurti savo custom pultų. O taip norėčiau užduoti binarinius mygtuku kodus custom pultui. Na gal reversinsiu Java pulto softą, gal ten bus lengvai suprantama pultų duomenų bazė.
Man net root'o nereikia, viskas puiku. Na nebent MAC adreso keitimui bei host failo keitimui. Bet kažkaip kai yra noutbukas Asus EEE su BackBox linuxu, 100 procentų anonimiškas mobilus išėjimas į internetą kažkaip išspręstas be išmanaus telefono.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-20- 8:59 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
O kas negerai su įrašinėjimo programėlėmis? parsisiunti kad ir ACR ir vuoalia. Net ir nemokama versija dirba puikiai. Atsimeni kad ji veikia tik tada kai prisireikia perklausyti ką klientas tau prieš savaitę diktavo :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-20- 10:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Linuks rašė:
O kas negerai su įrašinėjimo programėlėmis? parsisiunti kad ir ACR ir vuoalia. Net ir nemokama versija dirba puikiai. Atsimeni kad ji veikia tik tada kai prisireikia perklausyti ką klientas tau prieš savaitę diktavo :D

Analogišką klausimą uždaviau kolegai, kai jisai sakė, jog negali įrašinėti skambučių su maujais įrenginiais. Nustebau, nes pas mane iškarto skambučio ekrane yra diktofono mygtukas. Paspaudį ir naudoji slaptai. Maniau kad tai visose androiduose yra. Kolegos žodžiais slapto įrašimo blokavimas įdiegtas į patį opetacines sistemos branduolį. Na pačiam smalsu. Išbandysiu ar tikrai blokuoja kituose įrenginiuose.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-20- 10:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-03- 23:02
Pranešimai: 346
Miestas: Ukmergė/Vilnius
Su Huawei ACR neveikia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-20- 10:46 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Iš pačios ACR programos aprašymo:
Cituoti:
Some phones do not support call recording properly. This is due to capabilities of different chipset/CPU or Android version each brand/model have.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-20- 10:53 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
swerfot rašė:
Iš pačios ACR programos aprašymo:
Cituoti:
Some phones do not support call recording properly. This is due to capabilities of different chipset/CPU or Android version each brand/model have.

Aaa, net nepagalvojau, su visais samsungais veikia puikiai :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-20- 11:17 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Na, jei atvirai, tai konkrečiai šitos programos su savo Samsung'ais aš nebandžiau. Tik prisimenu, kad su skambučių įrašinėjimu Android telefonuose situacija mažų mažiausiai komplikuota.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2018-01-20- 11:55 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
swerfot rašė:
Na, jei atvirai, tai konkrečiai šitos programos su savo Samsung'ais aš nebandžiau. Tik prisimenu, kad su skambučių įrašinėjimu Android telefonuose situacija mažų mažiausiai komplikuota.

Aš ir kolegos darbe bandėm S2, S4, S5, alpha, S8. Su visais veikia puikiai, jei pranešimus išjungi tai net ir ikonos jokios nėra. Per pusmetį prirašė mažiau kaip 1gb. gali paskui susisrasti pagal datą ar adresatą. Tiesa kažkada nesigirdėjo kalbančiojo kai aš kalbėjau per bluetooth (net neatsimenu, mašinos ar ausinių) bet kažkodėl taip įvyko tik vieną kartą...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 61  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 101 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007