Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-18- 5:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 61  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-01- 0:51 
Atsijungęs
Peiliadirbys

Užsiregistravo: 2014-12-14- 0:27
Pranešimai: 204
Miestas: Vilnius
Siaip protongi ir darbstus statybininkai palieka kur saugu bet koki telefona.Tai vien del to jog alga nuo isdirbio ,o ne fiksuota kaip valdininku nuolat narsanciu ir besiskundzianciu kaklo skausmu ir maza alga. Nustebtum Kiek statybininku naudoja iphonus, statau nama pastebejau. Atsiliepimai is internetiniu parduotuviu " gavau,veikia, greitai aciu A+++ " tereiskia gerai apsipirkau. Turejau pats cata 2 metus tai apsoliuciai nedadirbtas ir isleistas i prekyba pusfabrikatis. Kas liecia atsparuma tai viskas puikiai veikia visa kita Nokia plytos lygio. Telieka apsisprest - tau reikia ismanaus telefono ar taktinio priedo psiaudo apokalipsei.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-01- 12:00 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
lolas-3 rašė:
Siaip protongi ir darbstus statybininkai palieka kur saugu bet koki telefona.

Nu tai va, ką aš ir sakau, iPhone į statybų aikštelę neimsi, o jei jau privaloma telefoną į statybas neštis, tada perki tam reikalui kažką rimtesnio ir ne porcelianinio.
lolas-3 rašė:
Atsiliepimai is internetiniu parduotuviu " gavau,veikia, greitai aciu A+++ " tereiskia gerai apsipirkau.

O gal tu iš tikro paskaityk tuos atslipiepimus, po to kalbėk? Tada pamatysi, kad beveik visi jie yra apie produktą, o ne apie apsipirkimą. Ar tau su anglų kalba prastai?
lolas-3 rašė:
Turejau pats cata 2 metus tai apsoliuciai nedadirbtas ir isleistas i prekyba pusfabrikatis. Kas liecia atsparuma tai viskas puikiai veikia visa kita Nokia plytos lygio. Telieka apsisprest - tau reikia ismanaus telefono ar taktinio priedo psiaudo apokalipsei.

Konkrečiau: kas "nedadirbta" ir kodėl "pusfabrikatis"? Savaime aišku, kad toks telefonas neturės greito procesoriaus, labai gero ekrano ar aukštos kokybės kameros. Jis juk ne tam skirtas. Jis ir turi būti "Nokia plytos" lygio -- čia visa esmė. Nori cackos žaisliuko, imi iPhone... Aš kalbu apie telefonus, o ne apie Facebook mašinas.

Trumpai tariant: CAT telefonai yra vieni iš aukščiausios kokybės telefonų kokius esu naudojęs.
iPhone, tuo tarpu, yra absoliučiai gaidiškiausi aparatai kokius gyvenime teko sutikti. Sesė turi iPhone, draugė turi iPhone, keli pažįstami turi iPhone -- pas visus amžinos bėdos, gedimai, remontai... Išslydus iš kišenės iš mažiau nei metro aukščio ant parketo ekranas nuėjo gablais -- į remontą už baisines kainas. Be pakrovėjo iš namų neišeina, nes po ~metų naudojimo baterija nelaiko, reikia kraut po kelis kartus per dieną. Gamyklinių defektų pas iPhone daugiau nei pas bet kokį kitą telefonus -- praktiškai kiekvienas iPhone modelis turėjo vieną ar kitą plačiai paplitusį ir gerai žinomą defektą, kartais tokį, kuris pasireiškia tik po pusantrų metų naudojimo... Bet už tai jis gražus, madingas, spalvingas ir daro gražias nuotraukytes, o tai viską atperka, ar ne? :-D

Aišku, visų minėtų problemų išvengia žmonės, kurie telefoną cackina ir saugo kaip naujagimį plius keičia nauju modeliu kas pusė metų... Žinau tokių, kurie džiaugiasi, kai per baidarių žygį telefonas į upę įkrenta ir sugenda, nes tai būna proga nusipirkt naujesnį.... Jiems iPhone yra tobulas telefonas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-01- 12:48 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-08-26- 18:28
Pranešimai: 173
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
dar atsiliepimų
http://www.mobili.lt/lt/forumas/mobilie ... t_s30.html
labiausiai patiko "neimkite net už dyką"


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-01- 13:13 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1726
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
swerfotúi. kokia situacija Lt su tapsnokliais nezinau.
praktiniai pastebejimai is smaragdines salos. kiek teko bendrauti su CATú savininkais - visi vienareiksmiskai apie ji atsiliepa :down: (nezinau, gal pas juos visus brokuoti modeliai papuole :/ ).
iPhonus statybose naudoja daznai. bebe dazniausias brendas sutinkamas. maciau ir daugybe skeltu stiklu ir nauju. kad specialiai dauzytu ar pamestu - tokios tendencijos nepastebejau. zaislas nepigus, tuom tarpu pinigas atsieina nelengvai.
zodziu vieni gyvena kaip iseina ir moka, neisradinedami dviracio is naujo. kiti (irgi tendencija kas atzalu neturi, uztai turi marias grazaus laiko) ruosiasi apokalipsei.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-01- 13:32 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Banginis rašė:
swerfotúi. kokia situacija Lt su tapsnokliais nezinau.
praktiniai pastebejimai is smaragdines salos. kiek teko bendrauti su CATú savininkais - visi vienareiksmiskai apie ji atsiliepa :down: (nezinau, gal pas juos visus brokuoti modeliai papuole :/ ).
iPhonus statybose naudoja daznai. bebe dazniausias brendas sutinkamas. maciau ir daugybe skeltu stiklu ir nauju. kad specialiai dauzytu ar pamestu - tokios tendencijos nepastebejau. zaislas nepigus, tuom tarpu pinigas atsieina nelengvai.
zodziu vieni gyvena kaip iseina ir moka, neisradinedami dviracio is naujo. kiti (irgi tendencija kas atzalu neturi, uztai turi marias grazaus laiko) ruosiasi apokalipsei.

Nu įdomiai, o blogai atsiliepia dėl to, kad jie genda/brokuoti, ar dėl to, kad kamera ir ekranas ne tokie geri kaip iPhone? Nes matau čia vis pasakojat ir pasakojat, kad su jais daug problemų, bet nei vienas nepasakot kas ten per problemos :-/
Šiaip ar taip, kad jau taip sakai, tai gal ir yra su jais bėdų kažkokių... Bet man asmeniškai tai jie pralenkė lūkesčius. Bent jau tie 2 modeliai, kuriuos asmeniškai naudojau.
Lygiai taip pat man nesuvokiama, kaip kažkas gali savo noru naudoti iPhone -- statybininkas ar ne statybininkas... Vat iPhone tai tikrai nei už dyką neimčiau. Užtenka prisiklausyt dejonių ir skundų iš jų vartotojų, kad alergija išsivystytų... Net ir darbe, kai prasieda kalba apie iPhone, dažniausiai diskusija pakrypsta link "kur geriausia remontuoti iPhone Vilniuje?" ;-)
O beje, kuo yra susijęs atžalų turėjimas su polinkiu į iPhone? Čia dėl to, kad iPhone reikia prižiūrėt, saugot ir cackint kaip kūdikį? Ar dėl to, kad vaikų turėjimas kažkaip atneša daug pinigų, dėl ko gali taškyt dorelius naujam iPhone kas pusė metų? :-D

Taip pat, prie ko čia apokalipsė? Gal kažką praleidau, bet nerandu sąsajų su apokalipse ir iPhone, ar su apokalipse ir CAT, ar apskritai su apokalipse ir bet kokiu telefonu apskritai :-D Bet matyt kai kuriems žmonėms telefonas yra tiek priaugęs prie kūno, kad jie net apokalipsės be jo neįsivaizduoja :-)))


Paskutinį kartą redagavo swerfot 2017-10-01- 13:45. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-01- 13:36 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Šiaip man irgi neretai aplinkiniai pasako, kad "tavo telefonas šūdas, nes jo nuotraukos šūdinos" arba "tavo telefonas šūdinas, tokiam ekrane nepatogu filmus žiūrėt". Čia aš komentarų paprastai nebeturiu :-D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-01- 13:47 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-08-26- 18:28
Pranešimai: 173
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas
šimtai milijonų "kavialų" amerikiečių stovi per naktis eilėse, kad gautų nusipirkti už 1000$ IPHONE, kurio swerfot net už dyką neimtų. O tokių CAT amerikoje vartotojai net nežino. (net mano žmona nežino)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-01- 13:55 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1726
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
swerfot rašė:
O beje, kuo yra susijęs atžalų turėjimas su polinkiu į iPhone? Čia dėl to, kad iPhone reikia prižiūrėt, saugot ir cackint kaip kūdikį? Ar dėl to, kad vaikų turėjimas kažkaip atneša daug pinigų, dėl ko gali taškyt dorelius naujam iPhone kas pusė metų? :-D

sunus is maniskes iPhona savo zaidimams ima pastoviai. berods jau 3,5 metu. pacioje pradzioje i vandeni imete. ko pasekoje reikejo tapsnokli kelias paras sausuose ryziuose palaikyti, kad dregme istrauktu. karta stikla sukule - pakeite kitu. veikia.
kas del vaiku - suprasi, kaip turesi pats vaikuciu pabiruciu.
swerfot rašė:
Šiaip man irgi neretai aplinkiniai pasako, kad "tavo telefonas šūdas, nes jo nuotraukos šūdinos" arba "tavo telefonas šūdinas, tokiam ekrane nepatogu filmus žiūrėt". Čia aš komentarų paprastai nebeturiu :-D

telefomu nefotkinu, tam yra veidrodinis fotikas su keliais fiksais. ko mano poreikiams pilnai uztenka.
per telefona filmu irgi neziuriu - tam reikalui ant sienos kabo telikas.
ok gana cia is tuscio i kiaura pilstyti - sunu vezu i ledo ritulio treniruote.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-01- 13:58 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
ramanc rašė:
šimtai milijonų "kavialų" amerikiečių stovi per naktis eilėse, kad gautų nusipirkti už 1000$ IPHONE, kurio swerfot net už dyką neimtų. O tokių CAT amerikoje vartotojai net nežino. (net mano žmona nežino)

Šimtai milijonų amerikiečių taip pat eina į bažnyčias, kur meldžiasi įsivaizduojamam dėdulei iš pasakų šalies. Tokie dalykai, kuriuos daro šimtai milijonų (ir ypač amerikiečių) retai kada būna protingi.
Šiaip, mano antras pasirinkimas po CAT telefonų būtų šitas:
http://www.gsmarena.com/blackberry_bold ... s-3431.php
Naudojau jį daug metų, tikrai nuostabus. O tuos iPhone galit susikišt kur nesueina, aš neplanuoju dalyvaut šitam durnių parade, kur kas metai reikia išmest po 1000$ naujam porcelianiniam žaisliukui, kuriuo net pasitikėt negalima.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-01- 14:02 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Banginis rašė:
sunus is maniskes iPhona savo zaidimams ima pastoviai. berods jau 3,5 metu. pacioje pradzioje i vandeni imete. ko pasekoje reikejo tapsnokli kelias paras sausuose ryziuose palaikyti, kad dregme istrauktu. karta stikla sukule - pakeite kitu. veikia.

Sakyčiau, kad šiknon tokį telefoną, kuris vandens bijo ir ekranas lengvai dūžta... Nu bet matau tavo nuomone čia netgi skaitosi kaip "patikimas" aparatas :-D
Banginis rašė:
kas del vaiku - suprasi, kaip turesi pats vaikuciu pabiruciu.

Smarkiai abejoju, kad man tokia nelaimė kada nors nutiks :-D

Banginis rašė:
telefomu nefotkinu, tam yra veidrodinis fotikas su keliais fiksais. ko mano poreikiams pilnai uztenka.
per telefona filmu irgi neziuriu - tam reikalui ant sienos kabo telikas.

Palauk, tai nesupratau, kam tada taškai pinigus brangiam žaislui, jei nenaudoji pagrindinių jo privalumų, už kuriuos tie pinigai yra mokami? :-/
Banginis rašė:
ok gana cia is tuscio i kiaura pilstyti - sunu vezu i ledo ritulio treniruote.

Kaip aš turėčiau reaguoti iš šitą komentarą? :-) Pagirti, kad esi geras tėtis? :-)
--
P.S., vakar savo veidrodinį su brangiu objektyvu netyčia py...telėjau iš poros metrų aukščio žemyn metaliniais laiptais, nes nusiimant nuo kaklo diržas už prožektoriaus ant galvos užsikabino... Bet nieko, veikia be problemų, niekas neskilo ir nedužo :-) Va tokio lygio patikimumo aš reikalauju iš daiktų, kainuojančių tūkstančiųs dorelių...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-01- 14:50 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1726
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
XD
swerfot rašė:
šiknon tokį telefoną,

Banginis rašė:
kas del vaiku - suprasi, kaip turesi pats vaikuciu pabiruciu.

swerfot rašė:
Smarkiai abejoju, kad man tokia nelaimė kada nors nutiks :-D

nei prideti ne atimti - logika gelezine.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-01- 14:57 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Banginis rašė:
XD
swerfot rašė:
šiknon tokį telefoną,

Banginis rašė:
kas del vaiku - suprasi, kaip turesi pats vaikuciu pabiruciu.

swerfot rašė:
Smarkiai abejoju, kad man tokia nelaimė kada nors nutiks :-D

nei prideti ne atimti - logika gelezine.

Man tai mąstymas, jog vandens bijantis, dūžtantis telefonas yra norma atrodo smarkiai prasilenkiantis su logika. Logiška, kad tokį gaidišką telefoną reikia mest velniop.
Kas dėl vaikų, tai čia kiekvienam savo. Tau gal vaikai atrodo džiaugsmas, o man -- nelaimė. Nereikia norėt, kad pas visus prioritetai/gyvenimo tikslai/požiūris būtų kaip tavo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-02- 0:01 
Atsijungęs
Peiliadirbys

Užsiregistravo: 2014-12-14- 0:27
Pranešimai: 204
Miestas: Vilnius
Faktai tokie uab staticus 500 darbuotoju, langai fasadai,visa firma apipirkta cat telefonais. Po 3 men del darbuotoju skundu ir tel remontu sutartis nutraukta ir jie pakeisti pasirinktinais telefonais. Dauguma iphonai kazkodel. Nedadirbta stai kas man kliuvo; isjjngus garsa jis issijungia ir zadintuve; jai neisjungei viso meniu iki rodomo laikrodzio klaviatura nebeuzsirakina automatiskai, tokie uzrasai kaip "ikroviklis baigesi" "jus gavote 1 zinuciu" ir tt parodo kas ji kure. Kas menesi ar du kazkokiu budu persistato retro telefono skambucio garsa; laiko automatiskai nepersuka nors tai nustatyta. Nu bet kaip pripazistama jog procesorius nokia plytos matosi i kokia rinkos dali anie taiko, sutinku jog jai reikia atsparumo o ne funkcionalumo. Del atsparumo maciau pora iskritusiu is kisenes suskdytais ekranais tai parodo nedadirbima.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-02- 7:20 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
lolas-3 rašė:
Faktai tokie uab staticus 500 darbuotoju, langai fasadai,visa firma apipirkta cat telefonais. Po 3 men del darbuotoju skundu ir tel remontu sutartis nutraukta ir jie pakeisti pasirinktinais telefonais. Dauguma iphonai kazkodel. Nedadirbta stai kas man kliuvo; isjjngus garsa jis issijungia ir zadintuve; jai neisjungei viso meniu iki rodomo laikrodzio klaviatura nebeuzsirakina automatiskai, tokie uzrasai kaip "ikroviklis baigesi" "jus gavote 1 zinuciu" ir tt parodo kas ji kure. Kas menesi ar du kazkokiu budu persistato retro telefono skambucio garsa; laiko automatiskai nepersuka nors tai nustatyta. Nu bet kaip pripazistama jog procesorius nokia plytos matosi i kokia rinkos dali anie taiko, sutinku jog jai reikia atsparumo o ne funkcionalumo. Del atsparumo maciau pora iskritusiu is kisenes suskdytais ekranais tai parodo nedadirbima.

Nu va, pagaliau šiek tiek tikrų faktų ir statistikos. To ir prašiau. OK, dabar sutinku, kad tikrai yra didelių problemų su kai kuriais jų modeliais. Tik vienas niuansas: kaip matau, visos tos problemos yra išimtinai programinės įrangos problemos... Kurios, aišku, vistiek yra problemos, tiesiog šiaip įdomu.
Galiu patvirtinti, kad mano CAT S60 modelyje neegzistuoja nei viena iš aukščiau paminėtų bėdų. Jame yra visiškai standartinis, nemodifikuotas Android, kuris veikia lygiai taip, kaip veiktų standartinis Android bet kuriame kitame telefone. Matyt, pigesni modeliai grybauja. gal ten CAT pridirbo nesąmonių bandydami "suasmeninti" Android'ą...

O kodėl iPhone, tai labai paprasta: tai yra blizgantis saldainiukas, kurio visi nori (nes madinga, nes blizga, nes gerai išreklamuota, nes brangu, nes visi draugai sako, kad "lygis"), ir kai "darbinis" variantas nepasiteisino, valdžia matyt nusprendė, kad ai, pradžiuginkim darbuotojus, duokim ko jie nori, vistiek turbūt blogiau nebus. Gavę madingą saldainiuką, kurį patys pasirinko, žmonės yra linkę mažiau jį kritikuoti ir labiau taikytis su jo trūkumais ir problemom (nes, kaip kažkas sakė, tai yra "žaislas" ir "nepigus" -- atitinkamai mentalitetas keičiasi). Juolab, praktiškai visos iPhone bėdos, apie kurias aš pats kalbėjau, yra išimtinai aparatūrinės, o ne programinės -- priešingas variantas, nei CAT :-)

P.S., ai, tiesa, iš ankstesniojo CAT telefono prisimenu tuos "Įkroviklis baigėsi" (=charging finished) ir "žinutės korpusas" (=message body) vertimus -- labai pralinksmino, bet kadangi lietuvių kalbos telefonuose ir kompuose niekada nenaudoju, tai nespėjo užknist :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-10-02- 9:43 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Čia tarp kitko, surašysiu man žinomas plačiai paplitusias iPhone problemas. T.y. ne tas, dėl kurių skundžiasi keli mano pažįstami/šeimos nariai, o tas, kurios yra žinomos visame pasaulyje ir paplitę masiškai. Palyginimui. Kad susimąstytumėt kitą kartą prieš šaukdami "geriau imt iPhone". Turėkit omeny, kad mažiau paplitusių, pavienių gedimų ir broko yra gerokai daugiau.

iPhone 4: antenos problema, paveikusi VISUS iPhone 4 telefonus. Skambučio metu dinginėdavo ryšys. Apple atsakymas: "Jūs neteisingai laikot telefoną. Stenkitės neliest pirštais šitų va linijų, ir viskas bus gerai." Paskui dar išleido specialius iPhone dėkliukus šitai problemai spręst... Čia buvo grynai Apple inžinierių ir/arba dizainerių kaltė. iPhone vartotojai, aišku, susitaikė...

iPhone 4/5: "home" mygtuko gedimai. Paprastai "home" mygtukas susidėvėdavo po >1 metų naudojimo. Tada reikdavo spausti labai stipriai, kad sureaguotų, kol galų gale iš viso nustodavo veikt. iPhone vartotojai, aišku, nusprendė, kad laikas pirkt naują iPhone (o džiaugsme!).

iPhone 6+: telefonai deformuodavosi (sulinkdavo) juos nešiojant kišenėj. Viskas tik dėl to, kad Apple norėjo sukurt "ploniausą pasauly" telefoną. BBZ kam to reikėjo (ai, tiesa, dėl mados, ir kad prieš draugus pasimaivyt galėtum). Nes mat kiekvienas milimetras yra kritiškai svarbus... iPhone vartotojai, aišku, susitaikė ir galvojo, kad natūralu, jog su "brangiais žaislais" reikia elgtis labai atsargiai ir net kišenėj nešiojant laikytis atsargumo priemonių.

iPhone 6/iPhone 6+: po 1-1,5 metų naudojimo atšokdavo jutiklinio ekrano mikroschema ir nustodavo reaguoti į paspaudimus. Remonto meistrai sako, kad šitą "laiko bombą" turi absoliučiai visi iPhone6/6+, nes tai, vėlgi, yra dizaino/inžinerinė problema, tiktai ne pas visus vienodai greitai pasireiškia (kartais gali būti 3 metai ar daugiau). iPhone vartotojai, aišku, susitaikė ir galvojo, jog natūralu, kad po 1-1,5 metų privalu pirkti naują telefoną šiaip ar taip. Apple, beje, šitą gedimą pagal garantinį remontuoti atsisakė. Nes jiems nusišvilpt.

iPhone 6S: atsitiktiniai išsijunginėjimai. Ne dėl išsikrovusios baterijos, tiesiog šiaip sau.

iPhone 6S: nestabilus WiFi ryšys.

Apple žemėlapiai: neprisimenu su kuriuo iPhone maždaug tai įvyko, bet Apple išmetė galimybę naudot Google žemėlapius ant iPhone ir vietoj to privertė visus naudot Apple žemėlapius. Bet tuose žemėlapiuose kartais asfaltas atsistodavo 90 laipsnių kampu, kartais ant oro uosto pakilimo tako išaugdavo Himalajai, ir t.t. ir pan.

iPhone 3G ir iPhone 4: po iOS atsinaujinimo šitie du aparatai ant tiek sulėtėdavo, kad tapdavo netinkami naudojimui. iPhone vartotojai, aišku, nusprendė, kad laikas pirkt naują telefoną.

Išimtinai iPhone 4 problemos (nežinau, kiek iš jų galioja visiems iPhone 4 aparatams, o kiek yra šiaip labai paplitę):
* Geltonos dėmės ekrane ("Retina" ekranas tada buvo visiškai naujas, Apple nespėjo iki galo "dadaryt" prieš paleisdami į rinką)
* Nuotraukose atsirasdavo žalia dėmė
* Perkaitimas
* Šūdinas baterijos darbo laikas (toks šūdinas, kad net iPhone vartotojai garsiai skundėsi)
* Garso +/- mygtukai kartais būdavo sukeisti vietom.
* Lengvai skildavo ne tik ekranas, bet ir telefono nugarėlė.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 61  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 18 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007