Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 21:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 61  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-11-03- 10:22 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
:popcorn: aistros kaip sename meksikiečių seriale XD

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-11-03- 19:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
Nei ką žeminau, nei gėdijau, nei kam advokatavau. Blogai, kad taip kategoriškai viską vertini - maniau, kad jau suaugai, bet dabar abejoju.
TV - mano labiausiai naudojamas daiktas po kompo. Daugiausiai žiūriu filmus ir serialus, taip pat panoramą ir diskusijų laidas, kartais sportą ir dokumentiką. Nemažai žiūriu jūtūbės per teliką - prenumeruoju gal 100 subjektų. Naudoti teliką žiūrėjimui - man patogiau nei kompą.
Esu senamadiškas ir principingai nesuprantu, kaip gerą filmą galima žiūrėt (ir klausyt) per kompą (ar telefoną).
Apie ką tu ten dar rašei ? Ai, apie aistrą - tai būk informuotas: jokio susijaudinimo, skaitydamas tavo žinutes nejaučiu. Tiesiog, įdomu, kiek (ir kodėl) forume yra keistuolių. O gal jų jau dauguma ir aš tampu keistuoliu ar kaip ten rašei - dinozauru ??
Gal paleisk apklausą? :O
P.S. O kultūringai pasiginčyt (ir patraukt per dantį) - jaučiu malonumą (nemaišyt su aistra). Todėl, mielas Guru, jei teisingai pamenu, nokijas gamino suomiai, kurie nėra laikomi skandinavais.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-11-03- 21:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Užsilenkė net nenaudojamas naujos kartos nokia 3310 kur budinti įmonės korta būdavo idėta.
Nu tai kur tie telefonai kur batarkė mėnesį laiko?

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-11-12- 13:26 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Rytoj gausiu šitą: https://www.droidafrica.net/gadget/oukitel-wp5-pro/
Prikabintas failas:
OUKITEL-WP5-Pro-3.png
OUKITEL-WP5-Pro-3.png [ 119.42 KiB | Peržiūrėta 2473 kartus(ų) ]

Su iPhone jau atsisveikinau — smalsumą patenkino, išbandžiau ką norėjau, laikas grįžt prie normalesnio :-)
Puikios naujienos: nesenai pavyko atsisakyt Facebook ir Messenger, tai vienintelis daiktas, kuris mane laiko pririšęs prie smartfonų, dabar yra taxi iškvietimas...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-11-12- 13:32 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vincukas rašė:
Nei ką žeminau, nei gėdijau, nei kam advokatavau.

Mhm, teisinkis, teisinkis :-) Faktai rodo ką kitą (žr. žemiau) :-)

Vincukas rašė:
Blogai, kad taip kategoriškai viską vertini - maniau, kad jau suaugai, bet dabar abejoju.

Ai, tai čia viską kategoriškai vertinu? :-D Mmmmkay... :-D

Vincukas rašė:
Esu senamadiškas ir principingai nesuprantu, kaip gerą filmą galima žiūrėt (ir klausyt) per kompą (ar telefoną).

Akivaizdžiai nesi turėjęs gero kompo. Įtariu, kad per mano namų kompą gerą filmą žiūrėt ir klausyt būtų maloniau nei per tavo TV. Jau vien reklamos nebuvimas prideda daug patogumo ir malonumo taškų.

Vincukas rašė:
Apie ką tu ten dar rašei ? Ai, apie aistrą - tai būk informuotas: jokio susijaudinimo, skaitydamas tavo žinutes nejaučiu. Tiesiog, įdomu, kiek (ir kodėl) forume yra keistuolių. O gal jų jau dauguma ir aš tampu keistuoliu ar kaip ten rašei - dinozauru ??

Pala, vos keliais sakiniais aukščiau teigei, kad nieko negėdijai, nežeminai, bet kažkaip tai atsirado epitetas "keistuoliai"... :-D Oi, Vincukai, Vincukai... Kaip teisininkui tai labai jau neapgalvotos (ir save kompromituojančios) tavo žinutės :-D

Vincukas rašė:
P.S. O kultūringai pasiginčyt (ir patraukt per dantį) - jaučiu malonumą (nemaišyt su aistra). Todėl, mielas Guru, jei teisingai pamenu, nokijas gamino suomiai, kurie nėra laikomi skandinavais.

Aš irgi jaučiu malonumą traukdamas per dantį, ypač tada, kai matosi, kad oponentui tema yra gyvybiškai svarbi :-)
Ir, kalbant apie tai, taip ir neatsakei: kodėl gi tau taip gyvybiškai svarbu, kad Banginis (arba aš) naudotume smartfonus? Nes nu tikrai nenuneigsi, bandei įkalbėtį jį tai daryti vos keliomis žinutėmis aukščiau. Tiek svarbu, kad net keistuoliais mus išvadini? Pvz. man gyvenime neateitų į galvą mintis kažką išvadint keistuoliu dėl to, kad naudoja smartfoną. Bet tau kažkodėl visi, kas nenaudoja smartfonų, yra "keistuoliai"... :-o


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-11-13- 14:10 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
:bravo:
Prikabintas failas:
IMG_0149.jpg
IMG_0149.jpg [ 1.47 MiB | Peržiūrėta 2431 kartus(ų) ]

Prikabintas failas:
IMG_0148.jpg
IMG_0148.jpg [ 1.5 MiB | Peržiūrėta 2431 kartus(ų) ]


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-11-13- 15:56 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
swerfot rašė:
:bravo:

Su atsinaujinimu. Laukiam atsiliepimų. :)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-11-17- 12:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2019-04-01- 9:27
Pranešimai: 69
Miestas: Kaunas
Sveiki!
Ir man pasidarė įdomu kaip šitas žaislas dirba.

Turėjau Doogee T5, kuris lyg ir buvo geras parametrais, irgi ruged tipo, bet ėmė ir sudurniavo ekranas - pradėjo pats sau ekraną spaudinėt. Paimi telefoną iš kišenės, o ten jau atidaryti visi appsai ir dar priskambinta neaišku kam :D
Dabar naudoju seną, gerą, išbandytą samsung xcover4. Bet jau laikas būtų atsinaujint...

_Vladas_ rašė:
swerfot rašė:
:bravo:

Su atsinaujinimu. Laukiam atsiliepimų. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-11-17- 13:22 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Erikas rašė:
Sveiki!
Ir man pasidarė įdomu kaip šitas žaislas dirba.

Turėjau Doogee T5, kuris lyg ir buvo geras parametrais, irgi ruged tipo, bet ėmė ir sudurniavo ekranas - pradėjo pats sau ekraną spaudinėt. Paimi telefoną iš kišenės, o ten jau atidaryti visi appsai ir dar priskambinta neaišku kam :D
Dabar naudoju seną, gerą, išbandytą samsung xcover4. Bet jau laikas būtų atsinaujint...


Doogee ne be reikalo visi pravardžiuoja "Dodgy" :-) Tai yra viena blogiausių, labiausiai nepatikimus produktus gaminančių kiniečių firmų, plius dar ir labai daug meluoja specifikacijose. Iš pigių kiniečių seniau man labiausiai patiko turbūt Nomu, bet man naujausi jų pasiūlymai nepatinka.
Apie šitą Oukitel kol kas galiu pasakyt tiek, kad veikia kaip tikėtasi, baterijos talpa atrodo tikra, nesumeluota. Greičio užtenka, kamera pakankama "užfiksuoti faktą", rankoj guli maloniai, į kišenę telpa, pagaminimo kokybė atrodo gera. Piršto antspaudo skaitytuvas veikia pakankamai gerai.
Turint omeny, kad perėjau nuo iPhone 11 Pro Max, kainavusio virš 1000€, o šitas Oukitel iš kiniečių kainuoja 100€ (iš EU sandėlių per Amazon perkant apie 150€), tai... Nepasakyčiau, kad kažko pasigendu, nors kaina 10x mažesnė :-)

Bet kaip sakiau, smartfonas man realiai reikalingas tik dėl taxi iškvietimo, netrinu jo rankose 24/7, nesu sulindęs į jį visur ir visada, nesu iš tų, kur negali įsivaizduoti gyvenimo be smartfono... Dėl to mano patirtis ir patarimai nebus nei suprantami, nei tinkami tiems, kam smartfonas yra kritiškai svarbi gyvenimo dalis. Ką ir parodė aukščiau ką tik vykusi diskusija :-D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-11-17- 15:15 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Ai tiesa, dar viena naudinga šito Oukitel funkcija, kurią dažnai turi tokie kiniečiai, bet beveik niekada neturi populiarieji didelių gamintojų smartfonai:
Prikabintas failas:
Screenshot_20201117-140745.png
Screenshot_20201117-140745.png [ 42.15 KiB | Peržiūrėta 2314 kartus(ų) ]


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-11-17- 16:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
swerfot
Kodėl ėmei būtent šį modelį? Gamintojas turi ir kitų, ir su didesnės talpos batareika.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-11-30- 14:17 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
_Vladas_ rašė:
Su atsinaujinimu. Laukiam atsiliepimų. :)

Praėjo 9 dienos nuo paskutinio krovimo — baterijos lygis 29%. Aišku, čia su automatiniu išsijungimu nakčiai ir išjungtu foniniu sinchronizavimu (background sync = off). Beveik kasdieniai taxi (Bolt) iškvietimai, muzikos klausymas per Bluetooth ausines ir skambučiai/žinutės.
Rankoje patogesnis nei iPhone, ekrano dydis visiškai adekvatus, gal net kiek per didelis.
Krist ant betono ar nert į vandenį jam dar neteko, tam greičiausiai reiks palaukt pavasario. Bet pagal pagaminimo kokybę atrodo, kad atlaikys be problemų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-12-13- 13:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Kažin ką tais laikais swerfot būtų sakęs!? 8(
Kad esat nokia fanbojai ir, kad laidinis geriau. XD


Prikabinti failai:
Failo aprašymas: ...
8B007E4F-0C9D-42AB-B87D-7E2DF6DE180A.jpeg
8B007E4F-0C9D-42AB-B87D-7E2DF6DE180A.jpeg [ 85.35 KiB | Peržiūrėta 1998 kartus(ų) ]

_________________
Русский военный корабль, иди ****!
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-12-13- 15:09 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
pyfpafz rašė:
Kažin ką tais laikais swerfot būtų sakęs!? 8(
Kad esat nokia fanbojai ir, kad laidinis geriau. XD

O palyginus tų laikų atlyginimus ir telefonų kainas pasirodo kad dabar visi premium klasės telefonai už dyką dalinami.

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2020-12-13- 15:14 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Desantas rašė:
pyfpafz rašė:
Kažin ką tais laikais swerfot būtų sakęs!? 8(
Kad esat nokia fanbojai ir, kad laidinis geriau. XD

O palyginus tų laikų atlyginimus ir telefonų kainas pasirodo kad dabar visi premium klasės telefonai už dyką dalinami.

Taip, nes susimoki ne pinigais :-) Ypač pirkdamas Android telefonus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 61  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 36 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007