Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-29- 1:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 61  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-08-14- 23:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-01-11- 0:37
Pranešimai: 131
Miestas: Kaunas
Dazniausia problema issijunge ir neisijungia. Techninis centras keicia baterijas, po 2-3 menesiu ta pati problema


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-08-14- 23:59 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
ramasipsc rašė:
Dazniausia problema issijunge ir neisijungia. Techninis centras keicia baterijas, po 2-3 menesiu ta pati problema

Aš ką tik prasiėjau per Google ieškodamas informacijos apie plačiai paplitusias CAT s60 problemas/defektus, bet visiškai nieko neradau :-/ Taip, yra ten pavienių gedimų ir pan., bet visiškai nieko, kas kartotųsi pas daug vartotojų... Rimtai, man atrodo, jūs fūrą brokuotų telefonų gavot ir tiek :/
Gal turi kokių nors šaltinių, kur rašoma apie šitą problemą? Ar kokių nors forumų? Ar bent jau komentarų Omnitel svetainėj?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-08-15- 0:03 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
ramasipsc rašė:
Dazniausia problema issijunge ir neisijungia. Techninis centras keicia baterijas, po 2-3 menesiu ta pati problema

O žiūrėk, dabar konkrečiai paieškojau informacijos apie "neįsijungiantį CAT s60", tai radau gal keliolika žmonių, kalbančių apie šitą problemą, bet visiems jiems padėjo reset mygtuko paspaudimas, ir telefonas vėl veikia... Savo serviso centre jūs prieš bateriją keisdami reset mygtuką bandėt? Nes rašo, kad tas reset mygtukas tiktai bateriją atjungia kuriam laikui ir tiek, (visi nustatymai telefone išlieka).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-08-15- 0:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-01-11- 0:37
Pranešimai: 131
Miestas: Kaunas
swerfot rašė:
ramasipsc rašė:
Dazniausia problema issijunge ir neisijungia. Techninis centras keicia baterijas, po 2-3 menesiu ta pati problema

Aš ką tik prasiėjau per Google ieškodamas informacijos apie plačiai paplitusias CAT s60 problemas/defektus, bet visiškai nieko neradau :-/ Taip, yra ten pavienių gedimų ir pan., bet visiškai nieko, kas kartotųsi pas daug vartotojų... Rimtai, man atrodo, jūs fūrą brokuotų telefonų gavot ir tiek :/
Gal turi kokių nors šaltinių, kur rašoma apie šitą problemą? Ar kokių nors forumų? Ar bent jau komentarų Omnitel svetainėj?
Zinai, tavo kaip vartotojo turimas daiktas yra pats geriausias, tu gavai ji uz maziausia imanoma kaina. Taip, kad as, kaip protingiausias vartotojas pasaulyje, visada nuperku pati geriausia daikta uz maziausia kaina is kitaicu, o kiti, durneliai, perka pripazintus viam pasalyje daiktus uz kosmine kaina. China vs USA! China wins always!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-08-15- 0:12 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
ramasipsc rašė:
swerfot rašė:
ramasipsc rašė:
Dazniausia problema issijunge ir neisijungia. Techninis centras keicia baterijas, po 2-3 menesiu ta pati problema

Aš ką tik prasiėjau per Google ieškodamas informacijos apie plačiai paplitusias CAT s60 problemas/defektus, bet visiškai nieko neradau :-/ Taip, yra ten pavienių gedimų ir pan., bet visiškai nieko, kas kartotųsi pas daug vartotojų... Rimtai, man atrodo, jūs fūrą brokuotų telefonų gavot ir tiek :/
Gal turi kokių nors šaltinių, kur rašoma apie šitą problemą? Ar kokių nors forumų? Ar bent jau komentarų Omnitel svetainėj?
Zinai, tavo kaip vartotojo turimas daiktas yra pats geriausias, tu gavai ji uz maziausia imanoma kaina. Taip, kad as, kaip protingiausias vartotojas pasaulyje, visada nuperku pati geriausia daikta uz maziausia kaina is kitaicu, o kiti, durneliai, perka pripazintus viam pasalyje daiktus uz kosmine kaina. China vs USA! China wins always!

Hmm, tu neatsakei į mano klausimą... Pyk-nepyk, nu bet viskas, ką tu čia rašai visiškai prieštarauja tam, ką rašo šimtai žmonių forumuose, apžvalgininkai ir pan. Kol kas yra tavo vieno balsas prieš daugumą. Tai, kad dirbi Omnitel dar nieko nereiškia.


Paskutinį kartą redagavo swerfot 2017-08-15- 0:14. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-08-15- 0:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-01-11- 0:37
Pranešimai: 131
Miestas: Kaunas
Gal ir nereiskia mano balsas nieko, bet jei mano draugas paklaustu ar apsimoka pirkti CAT ar Getnord telefona atsakyciau NIEKADA, NIEKADA NET NEZIUREK I TA PUSE!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-08-15- 0:15 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
ramasipsc rašė:
Gal ir nereiskia mano balsas nieko, bet jei mano draugas paklaustu ar apsimoka pirkti CAT ar Getnord telefona atsakyciau NIEKADA, NIEKADA NET NEZIUREK I TA PUSE!!!

Nu kad Getnord yra visiškas gaidys tai aš irgi žinau. Bet CAT kol kas yra aukštos kokybės gaminiai, ir šiuo metu mano reali patirtis tavo žodžiams prieštarauja labai stipriai.
O kad tu asmeniškai nudegęs visą gyvenimą keiksi viską su tuo logotipu, tai irgi suprantama -- emocijos yra žmogiška.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-08-15- 0:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-01-11- 0:37
Pranešimai: 131
Miestas: Kaunas
Dar karta NIEKADA, NIEKADA NEPIRKITE CAT IR GETNORD TELEFONU! PRASAU, TIKRAI NEPIRKITE!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-08-15- 0:20 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
ramasipsc rašė:
Dar karta NIEKADA, NIEKADA NEPIRKITE CAT IR GETNORD TELEFONU! PRASAU, TIKRAI NEPIRKITE!

Va būtent, tokios emocijos :-) Bet aš priimdamas sprendimus stengiuosi nesiremti emocijomis. Noriu pasakyti, kad tavo vieno balsas, kad ir koks garsiai šaukiantis ir emocingas būtų, vistiek liks tik tavo vieno (nudegusio ir įsiutusio, pikto ir šališko žmogaus) balsas. Kol šimtai-tūkstančiai ramių ir nešališkų balsų sako priešingai, aš tikėsiu tais šimtais/tūkstančiais.

Šiaip aš irgi paskutiniu metu kiek persimečiau ant kiniečių (turiu omeny grynai kiniškų firmų ir prekinių ženklų), tai šiais laikais iš tikro galima rasti kokybiškų daiktų ir pas juos. Tik reikia paieškoti... Nes už lygiai tokią pačią kainą iš kinų gali gauti tiek gerą daiktą, tiek ir visišką š...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-08-15- 0:22 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Beje, tai ar jūs servise bandėt reset mygtuką prieš keisdami baterijas?
Ir kaip ten su tuo "poveikiu sveikatai"?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-08-15- 0:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-01-11- 0:37
Pranešimai: 131
Miestas: Kaunas
Emocijos cia ne prie ko. Man kaip ir nelabai idomu, bet noriu kolegas "peilininkus" perspeti, kad nesusiviliotu grazia reklama. Ir tikrai zinau, kad kolegos tikrai zino kas yra kokybe ir kokia kaina reikia uz ja moketi.
O taip pat esu labai patenkintas, kad kolega swerfot yra patenkintas savo naudojamais daiktais!
Buna, kad peilis uz 10 USD yra smagesnis negu peilis uz 5000 USD.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-08-15- 0:31 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
ramasipsc rašė:
Emocijos cia ne prie ko. Man kaip ir nelabai idomu, bet noriu kolegas "peilininkus" perspeti, kad nesusiviliotu grazia reklama. Ir tikrai zinau, kad kolegos tikrai zino kas yra kokybe ir kokia kaina reikia uz ja moketi.
O taip pat esu labai patenkintas, kad kolega swerfot yra patenkintas savo naudojamais daiktais!
Buna, kad peilis uz 10 USD yra smagesnis negu peilis uz 5000 USD.

Na, aš galėčiau tiktai patikslinti, kad perspėjimas būtų "Nepirkite CAT iš Omnitel/Telia". Būtų įdomu, jei diskusijoje sudalyvautų darbuotojas, dirbantis kito operatoriaus serviso centre ;-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-08-15- 0:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-01-11- 0:37
Pranešimai: 131
Miestas: Kaunas
6 menesiai, 6 menesiai!
O gal busi tas "lucky guy"!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-08-15- 0:48 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
ramasipsc rašė:
6 menesiai, 6 menesiai!
O gal busi tas "lucky guy"!

Kalbant faktais, tai kol kas visas pasaulis yra vien "lucky guys", neskaitant keleto išimčių ir nelaimingojo Omnitel.
Beje, tai ar bandėt pas save servise reset mygtuką prieš baterijas keisdami?
Ir kaip ten su tuo "poveikiu sveikatai"?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Telefonai
StandartinėParašytas: 2017-08-15- 9:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-03- 23:02
Pranešimai: 346
Miestas: Ukmergė/Vilnius
Omnitel darbuotojas viešai skelbia, kad tik nepirkit telofonų, kuriais prekiauja omnitel. Tu, matyt, mėgsti savo darbą :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 911 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 61  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 35 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007