Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-20- 1:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 123 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Patriotizmas ir emigracija
StandartinėParašytas: 2012-09-07- 9:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Patriotizmas ir emigracija yra sudetingi dalykai.
Pvz. Turkijoje kaltinti isvaziojancius is salies patriotizmo stoka butu absurdas.
Kur jie neisvaziotu tai nepraranda nacionalinio indentiteto ir lieka savo salies patriotais.
Jeigu skaicioti kad Tevyne tai ta salis kuri tu gintum su ginklu rankuose, tai as tokiu savo saskaitoje turiu 3 , iskaitant Lietuva.
Jeigu mineti salys kur as nenoreciau apsigyventi savo noru net uz pinigus, tai sarasas butu velniskai ilgas : )
Iskaitant visus kaimynus plius Izraeli ir Siaures Koreja : )


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-07- 9:44 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Bozkurt rašė:
Patriotizmas ir emigracija yra sudetingi dalykai.
Pvz. Turkijoje kaltinti isvaziojancius is salies patriotizmo stoka butu absurdas.
Kur jie neisvaziotu tai nepraranda nacionalinio indentiteto ir lieka savo salies patriotais.
Jeigu skaicioti kad Tevyne tai ta salis kuri tu gintum su ginklu rankuose, tai as tokiu savo saskaitoje turiu 3 , iskaitant Lietuva.
Jeigu mineti salys kur as nenoreciau apsigyventi savo noru net uz pinigus, tai sarasas butu velniskai ilgas : )
Iskaitant visus kaimynus plius Izraeli ir Siaures Koreja : )

Labai taikliai čia.;)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-07- 9:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Suopis rašė:
Gadai, viename rusu filme"brolis-2" vienas amerikos taksistasrusas reze "tiesa" personazui Danilai-"rodina tvoja tam, gde zopa v teple".TEVYNE nepasirenkama pagal tavo materialine gerove.TEVYNE ir TEVAI turi visai kita reiksme...


Logika suprantama.
Yra tevu ir seneliu kapai, savo zemes lopinelis simtmeciais turimas ir niekur kitur sito neatkartosi.
Tokiu zmoniu yra daug ir tikrai nera gerai tokius judinti , tokie ir sudaro salies pamatus.
Bet yra ir kita, judresne visuomenes dalis be situ inkaru .
Daugiau kosmopolitine , arba visiskai kosmopolitine.
Kame galetu buti tautiskumas gyventi Vilniuje pvz ?
Namas ,darbas ,namas
Koks skirtumas kaip vadinasi miestas ir salis.
Darbas tas pats,maistas tas pats,viskas tas pats + niuansai vieno arba kito miesto naudai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Bozkurt, sutinku su tavo
StandartinėParašytas: 2012-09-07- 9:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-04-29- 10:17
Pranešimai: 251
Šalis: Švedija
Miestas: Malung
Bozkurt, sutinku su tavo nuomone...bet toks skirtingas pasirinkimas:S.Koreja :-/ Izraelis?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-07- 10:11 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Suopis rašė:
Bozkurt, sutinku su tavo nuomone...bet toks skirtingas pasirinkimas:S.Koreja :-/ Izraelis?

Jis gi sakė, kad nenorėtų tų šalių rinktis net už pinigus ;) O logika suprantu puikiai ->psichiškai nestabilūs komunistai ir kariaujantys žydai ne tie žmonės su kuriais norėtūsi gyventi kaimynystėje ;) :)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-07- 10:13 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Suopis rašė:
Gadai, viename rusu filme"brolis-2" vienas amerikos taksistasrusas reze "tiesa" personazui Danilai-"rodina tvoja tam, gde zopa v teple".TEVYNE nepasirenkama pagal tavo materialine gerove.TEVYNE ir TEVAI turi visai kita reiksme...

Tai labai teisingai ir parašei - "gde žopa tvoja v teple" > ant LT net ir šildymo sezonu šalta darosi, nes už šildymą tuoj žmonės nebeišsimokės...t.y. 'žopa v cholode budet' :D

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-07- 10:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Suopis rašė:
Bozkurt, sutinku su tavo nuomone...bet toks skirtingas pasirinkimas:S.Koreja :-/ Izraelis?


Viskas paprasta.
Nejauciu simpatijos salies santvarkai , klimatui arba turiu tam tikru nusistatymu ir asmeniskumu.
Todel ir sarasas butu ilgas : )
As is esmes tik prolietuviskai,probritiskai,proprancuziskai ir proturkiskai nusiteikes : )


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: supratau, as "prabegdamas"
StandartinėParašytas: 2012-09-07- 10:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-04-29- 10:17
Pranešimai: 251
Šalis: Švedija
Miestas: Malung
supratau, as "prabegdamas" perskaiciau ir supratau ne taip del nepageidautinu saliu.Dabar aisku, o GAdas, turedamas tokia specialybe, galetu surasti NESUNKIAI tokia sali, kur "zopa bila bi v teple" :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Nuo trečio puslapio vidurio
StandartinėParašytas: 2012-09-07- 16:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-04-28- 15:00
Pranešimai: 114
Miestas: Kaunas
Nuo trečio puslapio vidurio neskaičiau- dabar nesinori, gal vėliau...
Situacija iš gyvenimo- labai į temą...

Kaip jau minėjau, dirbu norvegų kapitalo įmonėj.
Ši savo ruožtu yra tam tikros didelės (ekonominiais ryšiais susijusių) įmonių grupės dalis. Ta įmonių grupė deklaruoja, jog ji yra socialiai atsakinga.

Mes gaunam užsakymus iš viso pasaulio (dauguma skandinavija), pasirūpinam žaliavomis ir kitais dalykais, o tada darbus užsakome Lietuvos įmonėse. (Konkrečiai siuvyklose, mat gaminam tekstilės gaminius.) Surenkam gaminius ir siunčiam kur reikia...

O dabar situacija.
Šiuo metu vyksta pasirengimas nutraukti gamybą (užsakymus) vienoje, gerai visiems žinamoje Lietuvos, siuvykloje, nors tiek kokybė, tiek kaina, tiek terminai mus ir užsakovus net labai tenkina!

Priežastis gana neįprasta (bent jau Lietuvoje) siuvykla vengia savo darbuotojams ir minimumą mokėti!
Dėl šios priežasties yra nuspręsta su šia siuvykla daugiau nebebendrauti!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kykas rašė: O dabar
StandartinėParašytas: 2012-09-07- 16:13 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
Kykas rašė:
O dabar situacija.
Šiuo metu vyksta pasirengimas nutraukti gamybą (užsakymus) vienoje, gerai visiems žinamoje Lietuvos, siuvykloje, nors tiek kokybė, tiek kaina, tiek terminai mus ir užsakovus net labai tenkina!

Priežastis gana neįprasta (bent jau Lietuvoje) siuvykla vengia savo darbuotojams ir minimumą mokėti!
Dėl šios priežasties yra nuspręsta su šia siuvykla daugiau nebebendrauti!!!

Tai vadinama verslo etika, kurios daugumas LT darbdavių nesupranta ir dar daug metų praeis, kol supras. Tas pats variantas buvo UK dėl šių metų olimpiados siuvenyrų siuvimo - kai organizatoriai sužinojo, kad siuvenyrai yra siuvami kinijos "sweat shop'e" kur darbuotojai dirba vergiškomis sąlygomis, buvo nutraukta sutartis su firma kuri tiekė tuos siuvenyrus.;)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Keleta kartu ir musu
StandartinėParašytas: 2012-09-07- 16:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Keleta kartu ir musu Skandinavijos partneriai nutraukdavo uzsakymus gamintojams.
Uz socialiai neatsakinga vadovu elgesi.
Uzsakymus ir apmokejimus is uzsakovu gauna o darbuotojams moka minimuma ir tai nereguliariai.
Buvo pastatytas ultimatumas, pakelti algas darbuotojams ir moketi laiku .


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-07- 20:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-06-19- 13:41
Pranešimai: 52
Miestas: Ariogala
Kykas rašė:

Priežastis gana neįprasta (bent jau Lietuvoje) siuvykla vengia savo darbuotojams ir minimumą mokėti!
Dėl šios priežasties yra nuspręsta su šia siuvykla daugiau nebebendrauti!!!


Anekdotas apie lietuvos "verslinykus":
Kalbasi du lietuviski verslinykai, vienas klausia kito:
-Tu alga savo darbuotojams moki?
-Ne-sako antrasis-O tu?
-As irgi ne, jau puse metu nemoku.O taviskiai i darba eina?
-Eina.
-Klausyk gal padarom iejima mokama....


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: mires1 rašė: Kestuti: Pat
StandartinėParašytas: 2012-09-07- 23:15 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
mires1 rašė:
Kestuti:

Pat sau priestarauji... pries kelis lapus aiskinai, kad LT savo produkcijos negali parduoti uz tiek kiek UK. tai atitinkamai ir algu negalesi moketi.
.

Ne neprieštarauju :) Kam viską talpinti į kažkokius rėmus? Yra daug visokių niuansų. Jei turėsiu profesionalių darbuotojų, turėsiu laiko ir galimybes surasti geresnių, t.y. brangesnių užsakymų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Jei priimu į darbą žmogų kuris nieko nemoka, bet yra kažkiek gabus ir bent minimaliai nori dirbti, aš sugaištu mažiausiai pusę metų kol galiu tam žmogui duoti savarankiškai padaryti ne itin sudėtingą užsakymą. Visą tą pusmetį aš jam moku gerokai didesnę algą, nei vertas jo padarytas darbas, kitaip sakant ne jis man padeda, o aš gaištu savo laiką jį mokydamas, kai galėčiau dirbti savo darbus, kurie man atneštų pinigus. Jei mokėčiau minimumą, pas mane niekas nedirbtų, taip jau yra Tauragėj :) Pas mus net alkoholikas neina griovių kasti, jei negauna 50 Lt. už dieną ir dar pietų ;-) Taigi situacija tokia, kad jei tas žmogus dėl kažkokių priežasčių išeina, viskas prasideda iš pradžių. O kaip būtų jei atėjęs dirbti žmogus galėtų savarankiškai daryti aukštos kokybės ir gerokai sudėtingesnius darbus, manau aiškinti nereikia ;-)

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kykas rašė: Nuo trečio
StandartinėParašytas: 2012-09-07- 23:22 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
Kykas rašė:
Nuo trečio puslapio vidurio neskaičiau- dabar nesinori, gal vėliau...
Situacija iš gyvenimo- labai į temą...

Kaip jau minėjau, dirbu norvegų kapitalo įmonėj.
Ši savo ruožtu yra tam tikros didelės (ekonominiais ryšiais susijusių) įmonių grupės dalis. Ta įmonių grupė deklaruoja, jog ji yra socialiai atsakinga.

Mes gaunam užsakymus iš viso pasaulio (dauguma skandinavija), pasirūpinam žaliavomis ir kitais dalykais, o tada darbus užsakome Lietuvos įmonėse. (Konkrečiai siuvyklose, mat gaminam tekstilės gaminius.) Surenkam gaminius ir siunčiam kur reikia...

O dabar situacija.
Šiuo metu vyksta pasirengimas nutraukti gamybą (užsakymus) vienoje, gerai visiems žinamoje Lietuvos, siuvykloje, nors tiek kokybė, tiek kaina, tiek terminai mus ir užsakovus net labai tenkina!

Priežastis gana neįprasta (bent jau Lietuvoje) siuvykla vengia savo darbuotojams ir minimumą mokėti!
Dėl šios priežasties yra nuspręsta su šia siuvykla daugiau nebebendrauti!!!

Be abejo negalima paneigti, kad Lietuvoje nemažai tokių įmonių, kur darbuotojai, tikrai skriaudžiami, bet tai dažniau pasitaiko ten kur daug darbuotojų ir kur jų niekada netrūksta. Bet dažniausiai patys darbuotojai be reikalo leidžiasi taip su jais elgtis. Šiais laikas kažką išsireikalauti iš darbdavio tikrai nėra sudėtinga. Mažose įmonėse tokie atvejai tikrai nėra dažni, na bent jau pas mus tai visi skundžiasi , kad trūksta žmonių 8(

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-09-07- 23:58 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-07- 23:57
Pranešimai: 1567
Miestas: Kaunas
mires1 rašė:
Kestuti: " Bet kuris Lietuvos verslininkas mokės žmogui ne blogesnį atlyginimą nei užsienyje, jei tas žmogus dirbs savo darbą profesionaliai."

Pat sau priestarauji... pries kelis lapus aiskinai, kad LT savo produkcijos negali parduoti uz tiek kiek UK. tai atitinkamai ir algu negalesi moketi.

Benderi: nu pamirsk tuos emigrantu milijardus. Jie labai laikini. Jau dabar siunciamu į LT pinigu srautas stipriai krites. Sutinku, kad yra emigrantu patriotu... bet ju nuošimtis labai mažas. Dėl to tikriausiai iš visų ilgalaikių emigrantų reiketų atimti pilietybę. Už valstybės išdavimą. Beje, pasiskaityk savo paties postus. Bent jau aš iš jų supratau... kad Tėvynė yra ten, kur geriau maitina.


Man mano postų skaityt antrąkart nereikia, ns aš žinau, kad to nei rašiau, nei maniau. Kas ką nori matyt, turbūt, tas mato, bet čia ne mano problemos XD Kaip supratai, čia jau tamstos reikalas. Man Tėvynė yra viena ir bus viena - Lietuva, ir nesvarbu, kur aš gyvensiu, ar JAV, ar Australijoj, ar Lietuvoj, ar Mozambike. Man asmeniškai galvos neskauda, kokia kieno Tėvynė, kokia tautybė ir t.t. Man svarbu, koks žmogus ;) Bet jei man būtų gera gyventi JAV, ar Norvegijoj, tai reikš, kad man ten gera gyvent, gal ir gyvenimo kokybė bus geresnė nei Lietuvoj ir aš to nebijosiu garsiai pasakyt. Bet tai nepakeis to fakto, kad mano Tėvynė yra ir bus Lietuva. :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 123 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 100 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007