Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-04-18- 11:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 202 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Banginis rašė: ar verta i
StandartinėParašytas: 2013-11-03- 13:26 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Banginis rašė:
ar verta i 5.11 avalyne kreipti demesi. ar jie nieko neverti - ir neapsimoka del ju sukti sau galvos? *question*

5.11 su avalyne sekasi labai vidutiniškai, ypač su ergonomika. Nesakyčiau, kad visai nieko neverti, bet tokioj kainų kategorijoj tikrai yra ir geresnių variantų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Banginis rašė: ar verta i
StandartinėParašytas: 2013-11-03- 14:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Banginis rašė:
ar verta i 5.11 avalyne kreipti demesi. ar jie nieko neverti - ir neapsimoka del ju sukti sau galvos? *question*

Su avalyne pas juos nieko gero. Vartotinos tik kelnės, marškiniai, pirštinės, kuprinės. IMHO.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Iš patirties, mano asmenine
StandartinėParašytas: 2013-11-03- 19:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 303
Miestas: Vilnius
Iš patirties, mano asmenine subjektyvia nuomone, kol kas nieko geriau nei Salomon/Merrell/Asolo - neradau. Turiu ir nešioju apie 8-10 porų visus 4 sezonus. Gal ir nelabai tacticool, bet patogumas ir patvarumas - įspūdingi.
Bates, Lowa, 5,11 - nepritrenkė. Oakley SI trumpus ir 6' assault sutryniau maloniai ir patogiai. Laikė kokius 4 sezonus. LSA Terrain trinu kelis pavasarius, kol kas, visai neblogai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Sunesiojau vienus magnumus
StandartinėParašytas: 2013-11-03- 21:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-23- 16:10
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
Sunesiojau vienus magnumus atlaike apie 5m
Aveti batai buvo intensyviai medzioklese kas 3d istisus metus paskui siektiek tempa suletinau bet dvi medziokles y savaite visada plius sezono metu varomine nevisada batai spedavo pilnai isdziuti bet visada valydavau ir tebdavau visokiais smerais kuriais reik.Paskui aptingau ir nebepriziurejau ko pasekoje oda truko per pedos lenkima (dabar dar statybose kai reik naudoju)Medziokleje intesyviai vaikstau.nusipirkau naujus magnumus ir vel avejau apie 3 taciau pamirsau tepti tad vel suskirdo toje pacioje vietoje
Batai visai neblogi palygius su kaina vel pirksiu ir vel turbut bus magnumai
Esu laimingas kad koja nereikli avalynei nera man nej nutryne nej nepatogus vieas minusas kad koja prakaituoja stipriai ir tai gan nemalou kai batuose jauti dregme bet ta problema padeda daliai ispresti ciamonas


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-03- 23:18 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1726
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
loki rašė:
Banginis rašė:
ar verta i 5.11 avalyne kreipti demesi. ar jie nieko neverti - ir neapsimoka del ju sukti sau galvos? *question*

Su avalyne pas juos nieko gero. Vartotinos tik kelnės, marškiniai, pirštinės, kuprinės. IMHO.

trupmai ir aiskiai. dekui!

Keptulis rašė:
Iš patirties, mano asmenine subjektyvia nuomone, kol kas nieko geriau nei Salomon/Merrell/Asolo - neradau. Turiu ir nešioju apie 8-10 porų visus 4 sezonus. Gal ir nelabai tacticool, bet patogumas ir patvarumas - įspūdingi.
.

Merrell'iai 'drozti' be gailescio - atlaike 2 metus. kas man yra norma (jeigu batai nelaiko poros metu - niekam tike, jeigu ilgiau nei du metus - psichologiskai pabosta, pereina i darbiniu batu lentyna).
dabar tampau Salomon'us - prasinesioje gan patogiau ant kojos 'gula'. jokio trynimo, jokio diskonforto.
reikia batu vesiasniam orui - tai ir dairausi kazko is 'hardcoro'.
ee, tuom paciu - gal kas bandete tokio sukirpimo ECCO?
http://www.eccoshoesuk.com/images/produ ... e/1031.jpg

_________________
-666-


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-04- 0:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 303
Miestas: Vilnius
Apie Ecco esu geros nuomonės, tik aviu "casual" tipo batus. Apie tokius negaliu nieko pasakyt. Na, dar vaikams praktiškai 80 proc, perku taip pat Ecco. Manau, viskas su jais turėtų būt tvarkoj.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-04- 1:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Aš jau kuris sezonas nešioju HARKILA Gorni 5, būtų smagu kažką panašaus surasti, nes vėl pirkti tą patį modelį nesinori.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: O ko ne? Jei geri batai,
StandartinėParašytas: 2013-11-04- 1:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 303
Miestas: Vilnius
O ko ne? Jei geri batai, patikrinti... pats tas. Jie ne su Vibram? Šiaip LT sąlygom ieškau be Vibram, nereikalingas priedas ir dar kainą užkelia.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-04- 1:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Keptulis rašė:
O ko ne? Jei geri batai, patikrinti... pats tas. Jie ne su Vibram? Šiaip LT sąlygom ieškau be Vibram, nereikalingas priedas ir dar kainą užkelia.


Su ir tikrai nemaišo.
Noriu kitų nes morališkai pradeda atsibosti, o užmušti nepavyksta kolkas :)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-04- 1:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 303
Miestas: Vilnius
Jo, kažkur dar turiu Bestard (pirkti prieš kokius 7 metus), tai ten tas Vibram padas - kaip klumpių...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-04- 2:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3787
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Šitas normalus ir vaikščiot, ir vairuot patogu.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-04- 8:12 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
Banginis rašė:
loki rašė:
Banginis rašė:
ar verta i 5.11 avalyne kreipti demesi. ar jie nieko neverti - ir neapsimoka del ju sukti sau galvos? *question*

Su avalyne pas juos nieko gero. Vartotinos tik kelnės, marškiniai, pirštinės, kuprinės. IMHO.

trupmai ir aiskiai. dekui!

Keptulis rašė:
Iš patirties, mano asmenine subjektyvia nuomone, kol kas nieko geriau nei Salomon/Merrell/Asolo - neradau. Turiu ir nešioju apie 8-10 porų visus 4 sezonus. Gal ir nelabai tacticool, bet patogumas ir patvarumas - įspūdingi.
.

Merrell'iai 'drozti' be gailescio - atlaike 2 metus. kas man yra norma (jeigu batai nelaiko poros metu - niekam tike, jeigu ilgiau nei du metus - psichologiskai pabosta, pereina i darbiniu batu lentyna).
dabar tampau Salomon'us - prasinesioje gan patogiau ant kojos 'gula'. jokio trynimo, jokio diskonforto.
reikia batu vesiasniam orui - tai ir dairausi kazko is 'hardcoro'.
ee, tuom paciu - gal kas bandete tokio sukirpimo ECCO?
http://www.eccoshoesuk.com/images/produ ... e/1031.jpg

Aš kažką panašaus tampau. Kaip ir su didžiaja dalim ecco batų pasimatavus aplankė mintis : mano batai :-) Koja labai tolygiai apspaudžiama, padas gana kietas. Tai labai gerai jei batai naudojami pagal paskirtį - žygiui. Vaikščioti asfaltu ar vairuoti su jais kančia :-) Koja susveržia ir pėda fiksuojama, todėl nejudinant, po pusvalandžio koją pradeda po truputį skaudėti. Aišku galima nesirišti batų tol kol nereikia, ber kaip sakiau ne miesto salygom jie skirti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Gavau Bates Delta Force II
StandartinėParašytas: 2013-11-16- 18:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Gavau Bates Delta Force II dykuminius su ICS.
Patenkintas kaip bebras.
Batais dešimčiai metu i preki jau aprūpintas : )))))))


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Bozkurt rašė: Gavau Bates
StandartinėParašytas: 2013-11-16- 19:02 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Bozkurt rašė:
Gavau Bates Delta Force II dykuminius su ICS.
Patenkintas kaip bebras.
Batais dešimčiai metu i preki jau aprūpintas : )))))))

Kokiais kanalais gauni? Tiksliau kokiom kainom :-)
Vienus Bates nešioju jau 4 metai jei ne daugiau (man atrodo matei kai dar Olivje suvenyruose buvau užsukęs). Nesenai teko kelias vietas paklijuot super klijais, kad nepradėtų leist vandens, bet nepaisant to tai batai savo kainą kelis kartus atidirba. Ypač turint omeny, kad pas mane vienu metu paprastai būna tik 2 batų poros — vieni žiemai ir vieni likusiems trims sezonams :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-11-19- 19:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-04-28- 15:00
Pranešimai: 114
Miestas: Kaunas
Čia buvo kalba apie "vibram" rikia/ nereikia. Reikia suprasti, kad vibram gamina galybę įvairios paskirties ir kokybės lygio padų (ar tik ne apie 400).
Nuo bato paskirties priklauso koks padas naudojamas. Į bėgimo batus nedės trekingo batų pado ir pan...
Taip, kad pasakyti vibram- nieko nereiškia (reikia kalbėti apie konkretų batą ir konkrečią pado paskirtį).


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 202 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 40 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007