Visos kitos temos, nesusijusios su peiliais
Atsakymo rašymas

Ugnius rašė: Dieninis rašė:

2013-01-31- 22:49

Ugnius rašė:
Dieninis rašė:kad kas taip parasitu kaip Ugnius temoje rasiklis ar foruminis peilis (ka cia derinti issirenkam koki standartini, uzsakom logo ir viskas. nieko pries Ugniau nenorejau ir tikiosi neleptelejau saunu kad kazka eina greitai sumastit.ziuresim kiek norinciu bus


Tai kad foruminis logo jau yra (galima pasižiūrėti ir ant tų pačių foruminių peilių). Ar čia norite kažkokį naują logotipą sukurti ? Tada kitas reikalas. O jei tinka esamas, tai kokios problemos ? Viskas paruošta, tereikia dydžio, ar aš kažką ne taip supratau ?

Tai taip ir yra. Esamas tinka.

kol kas nematau

2013-01-31- 22:58

kol kas nematau besiduominciu.nors minios vargu ar sulauksim

Na tai klausimas kokį kiekį

2013-01-31- 23:25

Na tai klausimas kokį kiekį užsisakyti.

o ar eitu dar prie to pacio

2013-01-31- 23:45

o ar eitu dar prie to pacio padariti su velkro

Žinoma eitu, tas pats

2013-02-01- 0:04

Žinoma eitu, tas pats anksčiau nurodytas gamintojas daro juos ir su velcro :)

tai as tada paimciau po kelis

2013-02-01- 0:08

tai as tada paimciau po kelis jei kas apsiimtu daritis uzsakima

Sveiki. Mane irgi domina.

2013-02-01- 0:16

Sveiki.
Mane irgi domina.

na vertetu luktert siek tiek

2013-02-01- 0:28

na vertetu luktert siek tiek gal norinciu dauges

Kokia gausis vieneto kaina?

2013-02-01- 9:18

Kokia gausis vieneto kaina?

Arteja vasara, foruminis

2013-04-01- 20:21

Arteja vasara, foruminis peilis jau isrinktas. Gal laikas apie kepure pagalvoti. Ar rasiklis pirmas eileje

As uz kepuraite ir man butu

2013-04-01- 20:33

As uz kepuraite ir man butu garbe tokia nesioti tik ne su anciuvu o su tikru issiuvinetu logo
Champion kepuraites devisi laaaabai gerai ir ilgaamzes todel su tokia negeda iseiti
Juoda ciampo kepuraite o ant priekio forumo logo ir butu :-B

ERA rašė: As uz kepuraite ir

2013-04-01- 20:51

ERA rašė:As uz kepuraite ir man butu garbe tokia nesioti tik ne su anciuvu o su tikru issiuvinetu logo
Champion kepuraites devisi laaaabai gerai ir ilgaamzes todel su tokia negeda iseiti
Juoda ciampo kepuraite o ant priekio forumo logo ir butu :-B


Na va ir prasideda - 'man kriaušės neskanu, aš ananasus mėgstu' :) Ką turiu omenyje - ERA'ai patinka Champion firmos kepurės, man jos totaliai px kokios (na Fishbone ar Creature Skateboards gal labiau naudotos), už tai ir siūlomas antsiuvas - kiekvienas gali prisitaikyti prie savo naudojamo "gear'o". :)

Dieninis rašė: Arteja vasara,

2013-04-01- 20:53

Dieninis rašė:Arteja vasara, foruminis peilis jau isrinktas. Gal laikas apie kepure pagalvoti. Ar rasiklis pirmas eileje

Kuris pirmesnis, tas ir aktualesnis :)

Taip jau gavosi, kad su Vladu

2013-04-01- 21:19

Taip jau gavosi, kad su Vladu kaip tik praeitą savaitę kalbėjom apie įdomesnias keturaites klubui ir jei nieks nesukliudys tai važiuosim šioj savaitėj pas vieną LT gamintoją pasižiųrėti ką gali pasiūlyti.
Kaip kažkas sakė: stay tuned :)

GAdas rašė: ERA rašė: As uz

2013-04-01- 23:59

GAdas rašė:
ERA rašė:As uz kepuraite ir man butu garbe tokia nesioti tik ne su anciuvu o su tikru issiuvinetu logo
Champion kepuraites devisi laaaabai gerai ir ilgaamzes todel su tokia negeda iseiti
Juoda ciampo kepuraite o ant priekio forumo logo ir butu :-B


Na va ir prasideda - 'man kriaušės neskanu, aš ananasus mėgstu' :) Ką turiu omenyje - ERA'ai patinka Champion firmos kepurės, man jos totaliai px kokios (na Fishbone ar Creature Skateboards gal labiau naudotos), už tai ir siūlomas antsiuvas - kiekvienas gali prisitaikyti prie savo naudojamo "gear'o". :)


Na matai as uz ciampa nes tokias sunesiojau jau dvi ir ju nusidevejimu esu patenkintas.Nesioju "kruglyj god" "kruglosutocno" .Nesvarbu lietus ar dulkes ar medzioju ar ka bet laiko puikiai.Iskalbei ir nepraranda nej formos nej spalvos (maniske juoda ) be to ir snapas ne is kazkokio popieriaus ar pigios plasmaskes kuris suluzta.Snapa gali lankstyti kaip nori ir jis islaiko forma.Turejau ir kitokiu kepku bet tai snapas suluzta tai jis issitiesina ir nelaiko formos tai kniedes rudis ismeta tai spalva po pirmo skalbimo dingsta tai siulai isryskeja nes medziaga greiciau blunka.Cia buvo del ciampo tik patarimas nes jis isbandytas gyvai ir sakyciau ekstryme.
Jaigu kiti zino kazkokiu geru gamintoju kad laikytu gerai as nebusiu tas kuris pripazysta tik no-kia ,guoly ir alu is skardos
Atsakymo rašymas