Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 23:47

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 600 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 40  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: ...
StandartinėParašytas: 2014-01-05- 13:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
...

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-01-05- 13:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Bozkurt rašė:
As nesu kilnus net is tolo, tai logiškai mąstant ( ir kaip suprantu )abu du sakinius taip įstrigusius tau i atminti tu bandai sau pritaikyti :)
Ok , pritarsiu tau ir autoriui , as manau kad tu išties kilnus :)


Kaip matyti, tai ne tik buvęs mentas, bet ir dainų dainelės lauriatas sugeba už mane padaryti išvadas.
Nieko keisto, kad bendrą kalbą radot XD


Taip.
Pasakyk kas tavo draugas as pasakysiu kas tu.
Viskas teisingai.
Is tolimo kaimo pagaliau saldainiukus gavai nuo inteligentų ? :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-01-05- 14:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
swerfot rašė:
Nu va, ERA ką tik patvirtino mano teoriją savo pavyzdžiu :-)
Iš to 3 metų sūnaus galėtum išmokti kai ką labai vertingo: tai, kas atrodo "savaime suprantama" iš tikrųjų dažnai nėra taip jau savaime suprantama kaip atrodo ;-) Atsakymų reikia ieškoti visur ir visada, nors aišku lengviau yra tiesiog pasitenkinti standartiniais šablonais ir nesukt galvos. Mažo vaiko protas dar nėra pavargęs ir nėra pripratęs prie šablonų, dėl to nuolat tų atsakymų ir ieško.


Jie kalbėti apie vaikus tai vaiko mąstymas yra egocentriškas todėl subjektyvesnio jau ir būti nebegali.
O iš ko tu sprendi, kad pas tave yra TAS TIKRASIS ATSAKYMAS, o ne šablonas!?
Ar tikėtina, kad tavo atsakymas nėra teisingas, o tik daug kartų sau pakartotas kaip mantra ir pasamoningai kažkieno veiksmus pateisinantis!?

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-01-05- 14:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Bozkurt rašė:
pyfpafz rašė:
Bozkurt rašė:
As nesu kilnus net is tolo, tai logiškai mąstant ( ir kaip suprantu )abu du sakinius taip įstrigusius tau i atminti tu bandai sau pritaikyti :)
Ok , pritarsiu tau ir autoriui , as manau kad tu išties kilnus :)


Kaip matyti, tai ne tik buvęs mentas, bet ir dainų dainelės lauriatas sugeba už mane padaryti išvadas.
Nieko keisto, kad bendrą kalbą radot XD


Taip.
Pasakyk kas tavo draugas as pasakysiu kas tu.
Viskas teisingai.
Is tolimo kaimo pagaliau saldainiukus gavai nuo inteligentų ? :)


Žinai parašiau aš tau atsakymą ištryniau, dabar labai gera proga patylėti, o tu saviškę jau praleidai.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-01-05- 14:18 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
O aš galvojau, kad pusdieviai nesinervina xD Kažkaip labai jau susijaudinam greitai, ką ? Kam vaidinti aukštuomenės atstovą su visais savo talentais ir dievo dovanom, o elgtis kaip golfuka vadylai su bachuriuka poniatkem. Vos tik kas užmina ant mozolio, iš kart erudicija baigiasi ir prasideda drabstymasis pamazgom. Jei turim kažkokių asmeninių problemų, tai jas reikia spręsti, o ne bandyti pridengti nusižiūrėtom manierom. Niekada nesupratau žmonių kurie sugeba patikėti savo paties fantazijom ir nebeskiria jų nuo tikrovės :-/
P.S. prašau niekas nepriimkit mano komentarų asmeniškai, nes vėl temą užrakins xD

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kestutis ply rašė: O aš
StandartinėParašytas: 2014-01-05- 14:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Kestutis ply rašė:
O aš galvojau, kad pusdieviai nesinervina xD Kažkaip labai jau susijaudinam greitai, ką ? Kam vaidinti aukštuomenės atstovą su visais savo talentais ir dievo dovanom, o elgtis kaip golfuka vadylai su bachuriuka poniatkem. Vos tik kas užmina ant mozolio, iš kart erudicija baigiasi ir prasideda drabstymasis pamazgom. Jei turim kažkokių asmeninių problemų, tai jas reikia spręsti, o ne bandyti pridengti nusižiūrėtom manierom. Niekada nesupratau žmonių kurie sugeba patikėti savo paties fantazijom ir nebeskiria jų nuo tikrovės :-/ P.S. prašau niekas nepriimkit mano komentarų asmeniškai, nes vėl temą užrakins xD

 


_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: (be temos)
StandartinėParašytas: 2014-01-05- 14:42 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
*psst*

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: .
StandartinėParašytas: 2014-01-05- 15:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-27- 15:05
Pranešimai: 351
Miestas: Vilnius
.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: pyfpafz rašė: Jie kalbėti
StandartinėParašytas: 2014-01-05- 16:24 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Jie kalbėti apie vaikus tai vaiko mąstymas yra egocentriškas todėl subjektyvesnio jau ir būti nebegali.

Tai būtent! Tų pačių subjektyviausių, asmeniškų atsakymų iš kiekvieno medžiotojo juk ir laukiam. Universalūs apibendrinimai niekam neįdomūs.

pyfpafz rašė:
O iš ko tu sprendi, kad pas tave yra TAS TIKRASIS ATSAKYMAS, o ne šablonas!?
Ar tikėtina, kad tavo atsakymas nėra teisingas, o tik daug kartų sau pakartotas kaip mantra ir pasamoningai kažkieno veiksmus pateisinantis!?

Apie medžioklę pas mane atsakymų nėra, yra tik spėlionės ir noras sužinoti atsakymus iš pačių medžiotojų. Bet tuo pačiu aiškiai matau, kada žmogus atsakydamas kai ką "pasilieka sau".

Pas mane atsakymai yra tik tiems hobiams, kokius pats turiu — tai yra sportas ir dalyvavimas jaunimo nepelno organizacijose. Apie šitų savo hobių motyvus aš galiu pateikt labai išsamius ir tikrus atsakymus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: pyfpafz rašė: Kad tau
StandartinėParašytas: 2014-01-05- 16:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Kad tau aiškiau būtų tai įvilksiu situaciją į klausimą: atsakyk man kas kaltas tas kuris nužudė ar tas kuris užsakė nužudymą!?

"Užsakovas - vykdytojas" čia netinka.
Vis dėl to atsakysiu: jeigu nieks nežudytų, nebūtų ir užsakymų. Be to yra ir kita pusė: aš gi pas tave neužsakinėju, bet tai tau netrukdo medžioti.

pyfpafz rašė:
Pala pala aš niekada nesakiau, kad nuomonė nesutampanti su maniške yra šališka ir būtinai neteisinga aš rašiau, kad tai tik dar viena nuomonė ir nebūtinai teisinga, i gal net šališka, o tai nėra tapatu ką tu bandai išvartyti.

Tiesą sakant, aš neturiu tikslo perrašyti, ką tu kažkada pasakei - turiu kitų darbų. Be to, perskaitęs 20 lapų, esu pajėgus pats pasidaryti išvadas apie diskusijos obejktą ir jos subjektus.

pyfpafz rašė:
Bozkurt - dainų dainelės lauriatas, swerfot - brakonieriaus sūnus, o tu nuo šiol pas mane būsi - buvęs mentas XD

Etikečių klijavimas - nėra tinkamas būdas diskutuoti. Tu tai, kaip kultūringas žmogus, be abejo, žinai - tai aš tik primenu.
Suprantu, kad čia, turbūt, mano rašliava tave išprovokavo. Tai aš atsiprašau, daugiau tai nepasikartos.
(O gal tu nori susigrumti, kas sugalvos gražesnę etiketę? Sukurk naują temą, aš su malonumu parašysiu, ką jau esu sugalvojęs apie tamstą).
Dar noriu paprašyt, kad diskusiją grąžintume į įprastas vėžes ir nebediskutuotume apie mano asmenį (jaučiuosi nejaukiai, kaip kokia jaunamartė). Aš iš anksto sutinku, kad esu svoločius, brakonieriaus anūkas, matematikos olimpiados laureatas, kas ten dar ...? .. aaaa - mentas! Sutinku, kad būtnet aš esu kaltas, jog tu lakstai su įnagiu po miškus, trofėjų vaikaisi (lyg ir neužsakiau pas tave iš žvėrių dešrų pripjaut, bet, sutinku, kad esu ir dėl to kaltas)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-01-05- 17:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Vincukas rašė:
pyfpafz rašė:
Bozkurt - dainų dainelės lauriatas, swerfot - brakonieriaus sūnus, o tu nuo šiol pas mane būsi - buvęs mentas XD

Etikečių klijavimas - nėra tinkamas būdas diskutuoti. Tu tai, kaip kultūringas žmogus, be abejo, žinai - tai aš tik primenu.
Suprantu, kad čia, turbūt, mano rašliava tave išprovokavo. Tai aš atsiprašau, daugiau tai nepasikartos.
(O gal tu nori susigrumti, kas sugalvos gražesnę etiketę? Sukurk naują temą, aš su malonumu parašysiu, ką jau esu sugalvojęs apie tamstą).
Dar noriu paprašyt, kad diskusiją grąžintume į įprastas vėžes ir nebediskutuotume apie mano asmenį (jaučiuosi nejaukiai, kaip kokia jaunamartė). Aš iš anksto sutinku, kad esu svoločius, brakonieriaus anūkas, matematikos olimpiados laureatas, kas ten dar ...? .. aaaa - mentas! Sutinku, kad būtnet aš esu kaltas, jog tu lakstai su įnagiu po miškus, trofėjų vaikaisi (lyg ir neužsakiau pas tave iš žvėrių dešrų pripjaut, bet, sutinku, kad esu ir dėl to kaltas)


Kad tu kaltas dėl manęs tai aš taip niekada nesakiau, tu ir vėl perlenki...
Dėl savęs kaltas tik aš pats todėl už šitą nuodėmę poterių gali nekalbėti XD
Tai tu pyksti, kad Bozkurtui per daug dėmesio skiriu, tai jautiesi nejaukiai kai skiriu jį tau. Apsispręsk!!! XD
Aš niekada nekalbu už nugaros, net ir Bozkurt esu pasakęs į akis, kad puse forumo, tame tarpe ir aš, jį laiko kontūzytu.
Etiketę, kaip tu ją pavadinai, arba niką nr 2 aš tau užklijavau viešai kaip ir visiems kitiems ir to visai nesigėdiju. Todėl jei tik turi noro prašau padaryti tą patį, man ne įdomu :)
Pačios "etiketės" neturi savyje nieko pikto, persiprašau jei jos kažką įžeidė.
Iš principo tai aš galvoju, kad visi žmonės yra geri: ir tu, ir Bozkurt, ir Kęstutis, ir Katinas, swerfot, ir Vladas, ir Suopis and so on... Visi kaip ainiuolai nužengę ant žemės :)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-01-05- 18:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
pyfpafz rašė:
Bozkurt rašė:
pyfpafz rašė:
Bozkurt rašė:
As nesu kilnus net is tolo, tai logiškai mąstant ( ir kaip suprantu )abu du sakinius taip įstrigusius tau i atminti tu bandai sau pritaikyti :)
Ok , pritarsiu tau ir autoriui , as manau kad tu išties kilnus :)


Kaip matyti, tai ne tik buvęs mentas, bet ir dainų dainelės lauriatas sugeba už mane padaryti išvadas.
Nieko keisto, kad bendrą kalbą radot XD


Taip.
Pasakyk kas tavo draugas as pasakysiu kas tu.
Viskas teisingai.
Is tolimo kaimo pagaliau saldainiukus gavai nuo inteligentų ? :)


Žinai parašiau aš tau atsakymą ištryniau, dabar labai gera proga patylėti, o tu saviškę jau praleidai.



Man patinka mano kompanija ( kažkaip žmones normalus i ja susirinko )o tau patinka ta kompanija kur tu esi :)
As i tavo kompanija nenoriu :)
Turiu teise džiaugtis savo pasirinkimais.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-01-05- 19:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Bozkurt rašė:
pyfpafz rašė:
Bozkurt rašė:
pyfpafz rašė:
Bozkurt rašė:
As nesu kilnus net is tolo, tai logiškai mąstant ( ir kaip suprantu )abu du sakinius taip įstrigusius tau i atminti tu bandai sau pritaikyti :)
Ok , pritarsiu tau ir autoriui , as manau kad tu išties kilnus :)


Kaip matyti, tai ne tik buvęs mentas, bet ir dainų dainelės lauriatas sugeba už mane padaryti išvadas.
Nieko keisto, kad bendrą kalbą radot XD


Taip.
Pasakyk kas tavo draugas as pasakysiu kas tu.
Viskas teisingai.
Is tolimo kaimo pagaliau saldainiukus gavai nuo inteligentų ? :)


Žinai parašiau aš tau atsakymą ištryniau, dabar labai gera proga patylėti, o tu saviškę jau praleidai.



Man patinka mano kompanija ( kažkaip žmones normalus i ja susirinko )o tau patinka ta kompanija kur tu esi :)
As i tavo kompanija nenoriu :)
Turiu teise džiaugtis savo pasirinkimais.


Va prašom!!! Pasirodo tau tiesiog netinka žmonės kurie turi kitokią nuomonę nei TU.
Dabar man aišku kodėl per klubo susirinkimą sėdėjai kitame stalo gale bei atsisakei važiuoti ta pačia mašina :(
Matyt teorija dėl "trečiojo kodėl" turi savyje tiesos tik tau tų kodėl reikėjau daugiau nei trijų, kad atsiskleistum.
Žinai, o tu man kompanijoje visai nemaišai (nemaišei), man visada yra (buvo) įdomu su tavimi bendrauti.
Ai, dar gal gali išvardinti tuos "Bozkurt kompanijos žmones", nes kažkaip negerai gausis jei jie yra kompanijoje ir pas mane, nežinau reiks kažkaip jais dalintis ar ką... :/

P.S. Jei kada sugalvosi prisėsti prie mano stalo ir išgerti alaus ar viskiau aš tavęs tikrai nenuvysiu, matai aš tolerantiškas ir kitokiai nuomonei ;)

P.P.S. Kitokiai nuomonei, bet ne kitokiai orientacijai XD

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-01-05- 19:48 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
pyfpafz rašė:
Va prašom!!! Pasirodo tau tiesiog netinka žmonės kurie turi kitokią nuomonę nei TU.
Dabar man aišku kodėl per klubo susirinkimą sėdėjai kitame stalo gale bei atsisakei važiuoti ta pačia mašina :(


Per susitikimą sėdėjai Vlado stalo gale, - ar tai reiškia, kad tu jau Vlado aplinkos žmogus? ;) Klausimas retorinis.:)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Tai pas mus klube ir
StandartinėParašytas: 2014-01-05- 19:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Tai pas mus klube ir asociacijoje vien tik malonus ,kultūringi ir geri bei normalus žmones susirinko.
Man tokiu žmonių kompanija patinka.
Prisimink vasara kaip kultūringai pas mus suvažiavimas praejo.
Be jokių durnu nuotykiu.
Nei kas girtas is musu i ežerą nukrito nei 3 val nakties "Pederastai" šaukė .
Mes mieli ir nuobodus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 600 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 40  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 40 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007