Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-19- 14:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 219 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2018-06-12- 17:51 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10030
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
marcocarleoni rašė:
4 mano gamintas virtuvinis peilis,

Nr 410 “Universalas” Bendras ilgis: 274 mm Ašmenys: 156 mm
Ašmenų plotis: 36 mm Ašmenų storis: 2 mm
Ašmenys: Laminuotas plienas H12+40x13 Kietumas: 62 HRC
Rankena: Arizona Desert Ironwood Deklas: Odinis

gal bus kokiu komentaru?

Iš esmės viskas su juo gerai. +1
Tiek, kad skelbti reikėjo savo galerijoje. O čia tema apie tuos, kuriuos naudojame. :pirate:

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-03-06- 21:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2018-12-17- 23:04
Pranešimai: 19
Miestas: Šiauliai
Labas. Gal galite rekomenduoti kažką panašaus į šį peilį?

https://ru.aliexpress.com/item/Famous-C ... dVersion=1

Bet gal už kokį ~20eur. Noriu pradžiai pabandyti ar išvis tiks ir patiks bet nenoriu nusivilti iškart kokybe pagaminimo. Reikia kad nebijotų kaulų! ačiū :)

P.S jei galit iš ali ar ebay (paremkime meistrus:) )


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-03-06- 21:26 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2294
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
MindaugasKn rašė:
Labas. Gal galite rekomenduoti kažką panašaus į šį peilį?

https://ru.aliexpress.com/item/Famous-C ... dVersion=1

Bet gal už kokį ~20eur. Noriu pradžiai pabandyti ar išvis tiks ir patiks bet nenoriu nusivilti iškart kokybe pagaminimo. Reikia kad nebijotų kaulų! ačiū :)

P.S jei galit iš ali ar ebay (paremkime meistrus:) )

Tai šita ir pirk, viskas su juo gerai. Jei nori kapoti kaulus - tada tau reikia visai kito daikto - storesnės kapoklės. Šita labai plona ir naudojama tik pjaustymui. Giedrius prie ežero vizualiai parodė kas su ja atsitiko kai rukyto karšio kaulus pakapojo - kauliukai buvo kiek stipresni už kapoklę :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-03-06- 21:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2018-12-17- 23:04
Pranešimai: 19
Miestas: Šiauliai
Na todėl ir klausiu patarimo, nes kas yra storesnis (ar užtektinai storesnis) man dar sunku nuspręsti :) Ir tiesa nebus tik kaulai kapojami, bet butu geriau kad jų labai nebijotų. Na čia apie tuos už 7 skaičiau kad nebuvo labai patenkinti kokybe tai galvoju už ~20 gal bus kiek padoresni


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-03-06- 22:13 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2294
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
Dar kartą pakartosiu: tai ką tu parodei, yra TIKTAI PJAUSTYMUI. nesvarbu ar už 7 ar 20 ar 300. Jis skirtas tik pjovimui. Jų storis <1mm . Koks ten bebūtų plienas, šita kapoklė tokia plona kad kertant kauliuką visitek išsilankstyts/ištrupės.

Jei žadi kažką kapoti imk kažką tokio: https://www.indai24.lt/kapoklis-green-line-190x325-mm šitas jau bus 3-4mm storio, užgaląstas statesniu kampu ir nieko nebijos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-03-07- 0:32 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10030
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Linuks rašė:
Dar kartą pakartosiu: tai ką tu parodei, yra TIKTAI PJAUSTYMUI. nesvarbu ar už 7 ar 20 ar 300. Jis skirtas tik pjovimui. Jų storis <1mm . Koks ten bebūtų plienas, šita kapoklė tokia plona kad kertant kauliuką visitek išsilankstyts/ištrupės.

Patikslinsiu, kad tai ne kapoklė, o tradicinis kiniškas Cai Dao peilis. Geležtės kontūro forma panaši į europinių kirvukų-kapoklių, bet paskirtis visai kita. Atitinkamai ir geležtės geometrija skirta pjaustyti/smulkinti, o ne kapoti.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-03-07- 1:50 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2011-04-18- 23:47
Pranešimai: 1207
Miestas: Vilnius
Labai rekomenduoju pasirinkti laminata uz +-20 leuru, nes sitie pigiausi turi trukumu. Rankena nepatogi, gelezte plastelinine.... o dadejes pora alaus gauni tikra daikta. Tingiu ieskoti, bet yra mano postas geresniam variantui, kuris tikrai dziugina - jamkmta. Atsidziaugti negaliu virtuves darbuose!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-03-07- 11:12 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2014-11-20- 22:31
Pranešimai: 557
Miestas: Vilnius
taip, tas peilis, kuris nurodytas - visiškai netinkamas kapojimui. Uošvienė sugalvojo (kai manęs nebuvo - jos laimei) su juo pakapoti sušalusius mėsingus kaulus. Tai nekažką su juo po to... reikia tvarkyti - rankos niekaip neprieina. kaulams kapoti - galima rasti bet ką, kas tam būtent ir skirta.

Tas kiniškas tradicinis šefo peilis yra naudojamas kaip mūsų europinis tradicinis peilis visiems darbams virtuvėje - nuo daržovių pjaustymo iki mėsos ir t.t.

_________________
---
Geriausia, kai peilis yra pakankamai aštrus atlikti jam skirtą darbą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-03-07- 12:27 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3311
Miestas: Kaunas
_Vladas_ rašė:
Patikslinsiu, kad tai ne kapoklė, o tradicinis kiniškas Cai Dao peilis. Geležtės kontūro forma panaši į europinių kirvukų-kapoklių, bet paskirtis visai kita. Atitinkamai ir geležtės geometrija skirta pjaustyti/smulkinti, o ne kapoti.


Tai bet vartotojams plačiąja prasme lietuvių kalboje tokio dydžio ir formos daiktus priimta vadinti bendriniu poavadinimu - kapoklė. :) Taip praktiškai jį kiniečiai naudoja kitaip, bet manau, kad pas mus davus jį panaudoti 100 žmonių, visi pradės su juo kapoti pradžiai, kol pamatys, kad ašmenims kažkas darosi ir tik tada pagalvos apie pjovimą.;)

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-03-07- 12:59 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2014-11-20- 22:31
Pranešimai: 557
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
Tai bet vartotojams plačiąja prasme lietuvių kalboje tokio dydžio ir formos daiktus priimta vadinti bendriniu poavadinimu - kapoklė. :) Taip praktiškai jį kiniečiai naudoja kitaip, bet manau, kad pas mus davus jį panaudoti 100 žmonių, visi pradės su juo kapoti pradžiai, kol pamatys, kad ašmenims kažkas darosi ir tik tada pagalvos apie pjovimą.;)

būtent. O tas erzina, kai tai vyksta pas mane namuose. Kol vyksta kitur, atrodo - OK, tebūnie :D

_________________
---
Geriausia, kai peilis yra pakankamai aštrus atlikti jam skirtą darbą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-03-07- 16:50 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3311
Miestas: Kaunas
DaniSei rašė:
O tas erzina, kai tai vyksta pas mane namuose. Kol vyksta kitur, atrodo - OK, tebūnie :D


Oj tai čia uogytės, palyginus su tuo, kad mano moterims nedaeina, kad su virtuviniu peiliu negalima pjaustyti maisto lėkštėje ir, kad tam yra specialiai gaminami peiliai su dantukais. Bliamba, tik atskaitai pamokslą, atimi virtuviaką, nueini ko į kitą kambarį ir bl jau girdi kaip peilis cypia braukiamas per keramiką, - atleki visas juodai-mėlynas iš piktumo, pzdi atlauži, o atsakymas - tai "man šitas vis tiek geriau pjauna už tuos bukus su dantukais"... nu tuščios galvos, kaip kitaip pavadinsi...

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-03-07- 16:57 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2014-11-20- 22:31
Pranešimai: 557
Miestas: Vilnius
GAdas rašė:
Oj tai čia uogytės, palyginus su tuo, kad mano moterims nedaeina, kad su virtuviniu peiliu negalima pjaustyti maisto lėkštėje ir, kad tam yra specialiai gaminami peiliai su dantukais. Bliamba, tik atskaitai pamokslą, atimi virtuviaką, nueini ko į kitą kambarį ir bl jau girdi kaip peilis cypia braukiamas per keramiką, - atleki visas juodai-mėlynas iš piktumo, pzdi atlauži, o atsakymas - tai "man šitas vis tiek geriau pjauna už tuos bukus su dantukais"... nu tuščios galvos, kaip kitaip pavadinsi...


aš jau supratau, kad su šituo nebepakovosi, deja :(

_________________
---
Geriausia, kai peilis yra pakankamai aštrus atlikti jam skirtą darbą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-03-07- 17:04 
Prisijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
DaniSei rašė:
GAdas rašė:
Oj tai čia uogytės, palyginus su tuo, kad mano moterims nedaeina, kad su virtuviniu peiliu negalima pjaustyti maisto lėkštėje ir, kad tam yra specialiai gaminami peiliai su dantukais. Bliamba, tik atskaitai pamokslą, atimi virtuviaką, nueini ko į kitą kambarį ir bl jau girdi kaip peilis cypia braukiamas per keramiką, - atleki visas juodai-mėlynas iš piktumo, pzdi atlauži, o atsakymas - tai "man šitas vis tiek geriau pjauna už tuos bukus su dantukais"... nu tuščios galvos, kaip kitaip pavadinsi...


aš jau supratau, kad su šituo nebepakovosi, deja :(

Tam aš turiu porą peilių tokių kurių negaila ir nesiparinu :)

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-03-07- 17:15 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2014-11-20- 22:31
Pranešimai: 557
Miestas: Vilnius
Desantas rašė:
DaniSei rašė:
GAdas rašė:
Oj tai čia uogytės, palyginus su tuo, kad mano moterims nedaeina, kad su virtuviniu peiliu negalima pjaustyti maisto lėkštėje ir, kad tam yra specialiai gaminami peiliai su dantukais. Bliamba, tik atskaitai pamokslą, atimi virtuviaką, nueini ko į kitą kambarį ir bl jau girdi kaip peilis cypia braukiamas per keramiką, - atleki visas juodai-mėlynas iš piktumo, pzdi atlauži, o atsakymas - tai "man šitas vis tiek geriau pjauna už tuos bukus su dantukais"... nu tuščios galvos, kaip kitaip pavadinsi...


aš jau supratau, kad su šituo nebepakovosi, deja :(

Tam aš turiu porą peilių tokių kurių negaila ir nesiparinu :)


aš vieną peilį irgi paslėpęs laikau ir naudoju tik aš :D

_________________
---
Geriausia, kai peilis yra pakankamai aštrus atlikti jam skirtą darbą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-04-18- 20:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2018-12-17- 23:04
Pranešimai: 19
Miestas: Šiauliai
Parvažiavo mano kapoklė
https://www.aliexpress.com/item/high-gr ... 4c4d6WymgE

Padaryta šiek tiek grubiai (savotiškai smagu), bet priekaištų neturiu (ypač ašmenims). Aštrus! Bet man atrodo labai jau suvestas plonai :) ar tikrai jis tiks kokia višta paskersti? :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 219 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007