Viskas apie virtuvinius peilius ir naudojimąsi jais...
Atsakymo rašymas

Re: Neįprasti virtuviniai peiliai

2015-10-14- 14:35

Gal kas nors gali pakomentuot, ar tikrai COMFORT/CONTROL ? :/
Gal staigiai mūsų foruminius reikia patobulint ? :E

Re: Neįprasti virtuviniai peiliai

2015-10-14- 15:36

Vincukas rašė:Gal staigiai mūsų foruminius reikia patobulint ? :E

Čia tau į temą apie peiliadirbius, papimpinsi savo foruminį ir užsidirbsi peiliadirbio vardą :D

Re: Neįprasti virtuviniai peiliai

2015-10-14- 15:49

Man tai keista šita tendencija — kotus trumpint... Kažkaip nebevyriškai tie peiliai atrodo net XD

Re: Neįprasti virtuviniai peiliai

2015-10-14- 16:07

swerfot rašė:Man tai keista šita tendencija — kotus trumpint... Kažkaip nebevyriškai tie peiliai atrodo net XD

Peiliai eunuchai XD XD XD

Re: Neįprasti virtuviniai peiliai

2015-10-14- 16:34

Desantas rašė:
Vincukas rašė:Gal staigiai mūsų foruminius reikia patobulint ? :E

Čia tau į temą apie peiliadirbius, papimpinsi savo foruminį ir užsidirbsi peiliadirbio vardą :D

Jau lobziką susiradau, reikės tik dantis patikrint ir ... šmirkšt, o gi žiū - jau virtu-vinni-peiliadirbys ! :E

Re: Neįprasti virtuviniai peiliai

2015-10-14- 19:25

DaniSei rašė:šitas Fini sprendimas visai įdomus. jie yra saugesni ir dėl to, kad mažiau šansų, jog kas nors panaudos tokį peilį sužalojimui kito asmens, nes tam jis nėra patogus :)

dizaino autorius, kartais kilmės ne iš Izraelio? :/

Re: Neįprasti virtuviniai peiliai

2015-10-14- 20:11

DaniSei rašė:šitas Fini sprendimas visai įdomus. jie yra saugesni ir dėl to, kad mažiau šansų, jog kas nors panaudos tokį peilį sužalojimui kito asmens, nes tam jis nėra patogus :)

Man kyla šiokių tokių abejonių, ar žmogus, esantis tokioje būsenoje, kur visai rimtai pasiryžęs nusmeigt kitą žmogų, skirs dėmesį ir laiką peilio rankenos patogumo įvertinimui. Gal tik kiek diesnė tikimybė, kad toks peilis išslys iš rankos nepradūręs striukės ir pan.

Re: Neįprasti virtuviniai peiliai

2015-10-14- 21:52

swerfot rašė:[Gal tik kiek diesnė tikimybė, kad toks peilis išslys iš rankos nepradūręs striukės ir pan.

:O :O O tai jūs virtuvėj laiką leidžiat su striukėm ir pan. ? :/ :O

Re: Neįprasti virtuviniai peiliai

2015-10-14- 22:07

Vincukas rašė:
swerfot rašė:[Gal tik kiek diesnė tikimybė, kad toks peilis išslys iš rankos nepradūręs striukės ir pan.

:O :O O tai jūs virtuvėj laiką leidžiat su striukėm ir pan. ? :/ :O

Matai, tokie namai, kuriuose dažniausiai virtuviniais peiliais nuduriami sugyventiniai, neretai turi "labai prastą šilumos izoliaciją" ir/arba būna nešildomi šaltuoju metų laiku.

Re: Neįprasti virtuviniai peiliai

2015-10-14- 22:29

swerfot rašė:
Vincukas rašė:
swerfot rašė:[Gal tik kiek diesnė tikimybė, kad toks peilis išslys iš rankos nepradūręs striukės ir pan.

:O :O O tai jūs virtuvėj laiką leidžiat su striukėm ir pan. ? :/ :O

Matai, tokie namai, kuriuose dažniausiai virtuviniais peiliais nuduriami sugyventiniai, neretai turi "labai prastą šilumos izoliaciją" ir/arba būna nešildomi šaltuoju metų laiku.

Matai, esu beveik tikras, kad nešildomuose šaltuoju metų laiku namuose "Fini Cutlery" peiliai nenaudojami. ;)

Re: Neįprasti virtuviniai peiliai

2015-10-15- 0:15

Vincukas rašė:Matai, esu beveik tikras, kad nešildomuose šaltuoju metų laiku namuose "Fini Cutlery" peiliai nenaudojami. ;)

XD XD XD

Re: Neįprasti virtuviniai peiliai

2015-10-15- 6:36

Vincukas rašė:Matai, esu beveik tikras, kad nešildomuose šaltuoju metų laiku namuose "Fini Cutlery" peiliai nenaudojami. ;)

Tada išvada tik viena — "Fini Cutlery" peilių sutrumpinta rankena neturi nieko bendro su apsaugojimu nuo sugyventinio prabadymo... Nebent sugyventinius peiliais baksnojantys žmonės taip pat gyvena ir šildomuose namuose.

Re: Neįprasti virtuviniai peiliai

2015-10-15- 7:55

Turbūt tokių peilių savininkai net neįtaria, kad jis dar gali ir pjauti. Mano, kad tai tiesiog dar vienas kambario, vadinamo "virtuve" papuošalas, greta tuzino varinių puodų ir keptuvių :)

Re: Neįprasti virtuviniai peiliai

2015-10-15- 8:46

Aš pvz būtent taip peilį virtuvinį ir laikau, todėl man visuose peiliuose gali būti rankena sutrumpinta per pusę.
Nieko keisto nematau. Tiesa sakant dar geriau. Paėmęs koks svečias nemokės pjauti ir pasiims kitą. O tai po svečių "prisilietimo" galąsti peilius reik. : )

Re: Neįprasti virtuviniai peiliai

2015-10-15- 9:42

Lukas rašė:Paėmęs koks svečias nemokės pjauti ir pasiims kitą. O tai po svečių "prisilietimo" galąsti peilius reik. : )


Dar pradėk rakint peilius spintoje prieš ateinant svečiam :D XD
Atsakymo rašymas