Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-19- 6:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2015-03-02- 3:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-03-01- 4:30
Pranešimai: 2
Miestas: Vilnius
Sveiki, tokia jau susidarė situacija, kaip ir daugeliui..prasidėjo tinkamo peilio paieškos mano gyvenime..
Jau savaite klaidžioju interneto platybėse ir ieškausi įvairiausių teisybių..Ir užkliuvo mano žvilgsnis už GÜDE delta serijos peilio, tačiau informacijos konkrečios neišknisu nors tu ką..Lyg tai būtų terra incognita, tačiau kaina šio peilio tikrai nemenka..Taigi gal kas gali paaiškinti ką nors išsamiau apie šiuos peilius ir būtent šią liniją..? Apie alpha liniją keliauja tik neigiami atsiliepimai, jog kaina ir plienas iš kurio gaminami nesueinantys t.y. peilis kainos nevertas...

Dar vienas klausimas, ar Shun irgi išlepęs ir trupantis Japonas, ar vis dėl to atsparesnis...? ir kokia padėtis su damasko plieno japonais, ar jie panašūs į paprastuosius japonus t.y. trupantys, galandimo kampas navatnas..?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-03-02- 7:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-04-02- 21:38
Pranešimai: 62
Miestas: Kaunas
Dažniausia peilio plienas, medžiagos ir kaina nelabai derinasi :) Dar yra toks gamintojas kaip Global.Man netrupa Shun peiliokas, o tik džiugina savo pjovimo savybėmis, žinoma, brutalaus elgesio jis netoleruotu.Reiktu atkreipt dėmesį į peilį iš japoniško damasko plieno - gal būt ten tik laminuotas damasku.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-03-02- 7:53 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2294
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
ant1 rašė:
Dažniausia peilio plienas, medžiagos ir kaina nelabai derinasi :) Dar yra toks gamintojas kaip Global.Man netrupa Shun peiliokas, o tik džiugina savo pjovimo savybėmis, žinoma, brutalaus elgesio jis netoleruotu.Reiktu atkreipt dėmesį į peilį iš japoniško damasko plieno - gal būt ten tik laminuotas damasku.

Taip, dažniausiai japonai ir būna tik laminuoti, ir tai yra privalumas o ne trūkumas :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-03-02- 11:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2015-03-01- 4:30
Pranešimai: 2
Miestas: Vilnius
Būtent koks privalumas..? :)

Vat man teko padirbėti tiek su Global, tiek Su Zwiling S klasės Šefo peiliu ir apsisprendimas vis dar lieka vokiečių pusėje, kaip šefo peilio..Global rankena žiauriai nepatogi ir taip jį reikia labai mylėti..O būnant šefo peiliu, ne visada tos meilės gausi, nes tai ganėtinai universalus peilis.. ;)

p.s. vis dar tikiuosi,kad kas nors paaiškins kas tie GÜDE peiliai.. :(


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-03-02- 11:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2014-07-29- 16:10
Pranešimai: 154
Miestas: Vilnius
Man čia labiausiai kliūna aprašyme panaudotas terminas "aukščiausios kokybės nerūdyjantis plienas" :?: Visi tie medicininiai, maistiniai ir kiti panašūs plienai, būdami labai geros kokybės puodų gamybai, visiškai netinka kokybiško peilio ašmenims. Aš GÜDE Delta nepasitikiu... (kol kas).


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-03-02- 12:52 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3311
Miestas: Kaunas
Plienas pas juos "vokiškas maistinis", kaip jie rašo: "Chrom-Vanadium-Molybdän Messerstahl" > 420 C legiruotas Molibdenu = X45CrMoV15 arba X50CrMoV15.

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-03-08- 23:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-06-06- 4:11
Pranešimai: 88
Miestas: Vilnius
X50CrMoV15 Wusthof gamina, normalus tas plienas naudojant daiktą pagal paskirtį.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007