Apie peilių paskirtį ir naudojimosi jais patirtį
Atsakymo rašymas

Girez rašė: Pabaigai gali

2011-05-05- 22:56

Girez rašė:Pabaigai gali išmėginti poliravimo pastas: GOI, aliuminio oksido arba deimantinę, užteptas ant kartono.

o kur jų gauti, šių pastų?

Deimantinės turėtų būti

2011-05-05- 23:23

Deimantinės turėtų būti Madoj(Pasidaryk pats) Vilniuje.
Ant diržo tepti negerai, jis įdumba.

Maksas rašė: Girez rašė:

2011-05-05- 23:28

Maksas rašė:
Girez rašė:Pabaigai gali išmėginti poliravimo pastas: GOI, aliuminio oksido arba deimantinę, užteptas ant kartono.
o kur jų gauti, šių pastų?

Paieškok ūkinių prekių parduotuvėse skyriuje prie abrazyvų. Būna maži indeliai ar tūbelės baltos, geltonos ar kitokių spalvų, priklausomai nuo rupumo.

Taip pat GOI pasta dažnai pasitaiko sendaikčių turgeliuose.

Na ir platus visokių pastų pasirinkimas yra internetinėse parduotuvėse. :google:

asmeniškai aš naudoju odos

2011-05-06- 8:10

asmeniškai aš naudoju odos gabaliuką užklijuotą ant medienos suteptą GOI.

ramzis rašė: asmeniškai aš

2011-05-06- 9:17

ramzis rašė:asmeniškai aš naudoju odos gabaliuką užklijuotą ant medienos suteptą GOI.

Aš irgi.)

Girez rašė: Deimantinės

2011-05-06- 11:16

Girez rašė:Deimantinės turėtų būti Madoj(Pasidaryk pats) Vilniuje.
Ant diržo tepti negerai, jis įdumba.

Tai odą dedi ant ko nors kieto. Ir pageidautina ploną odą. Buvauvaikystėję pasidaręs tokį variantą.

_Vladas_ rašė:Paieškok ūkinių prekių parduotuvėse skyriuje prie abrazyvų. Būna maži indeliai ar tūbelės baltos, geltonos ar kitokių spalvų, priklausomai nuo rupumo.

Ir kiek kainuoja tokie indeliai:)?
P.S. Gal kas žino kur Vilniuje isigyti kokį deimantinį galastuvą arba dideniš deimantinių nadfilių?

Maksas rašė: Gal kas žino kur

2011-05-06- 12:10

Maksas rašė:Gal kas žino kur Vilniuje isigyti kokį deimantinį galastuvą arba dideniš deimantinių nadfilių?

Už pritngą kainą gali šiuo metu nusipirkti Victorinox demantinį dvipusį galastuvą, panašų į plokščią dildę, pas Serioga iš forumo - 30lt. Pats tokį turiu jau kokius 10 metų ir atsidžiaugti negaliu. Pas jį taip pat gali nusipirkti ir DMT W6EP 6" Diamond Whetstone Extra-Fine (Grit 1200), tiesa smulkus grūdas pas jį, bet daiktas rimtas.

O šiaip už protingą kainą belieka tik iš interneto siųstis. ;)

Maksas rašė: Girez rašė:

2011-05-06- 17:10

Maksas rašė:
Girez rašė:Pabaigai gali išmėginti poliravimo pastas: GOI, aliuminio oksido arba deimantinę, užteptas ant kartono.

o kur jų gauti, šių pastų?

Senukuose savo laiku pirkau geros rusiškos deimatinės pastos tūbelę. Gali bandyti ir pas juos pasižiūrėt, nors vat abrazyvais peilininkams, Senukai, mano asmeniška subjektyvia nuomone labai ir labai nedžiugina, bent jau kai žiūrėjau ir domėjausi, pas juos nelabai ką radau :(

Dar užvartą gan efektyviai

2011-05-06- 17:53

Dar užvartą gan efektyviai pašalina ultrafine keramikinė lazdelė


GAdas rašė: Už pritngą kainą

2011-05-06- 23:10

GAdas rašė:Už pritngą kainą gali šiuo metu nusipirkti Victorinox demantinį dvipusį galastuvą, panašų į plokščią dildę, pas Serioga iš forumo - 30lt. Pats tokį turiu jau kokius 10 metų ir atsidžiaugti negaliu. Pas jį taip pat gali nusipirkti ir DMT W6EP 6" Diamond Whetstone Extra-Fine (Grit 1200), tiesa smulkus grūdas pas jį, bet daiktas rimtas.

O šiaip už protingą kainą belieka tik iš interneto siųstis. ;)

Reiks žiūrėk kaip su pinigais bus:(.
O.Benderis rašė:Senukuose savo laiku pirkau geros rusiškos deimatinės pastos tūbelę. Gali bandyti ir pas juos pasižiūrėt, nors vat abrazyvais peilininkams, Senukai, mano asmeniška subjektyvia nuomone labai ir labai nedžiugina, bent jau kai žiūrėjau ir domėjausi, pas juos nelabai ką radau :(

Buvau šiandien senukuose žirmūnuose. Neradau jokios pastos. Konsultantai ten - be necenzūrinių nėra ką pasakyti. Paėmiau tik kiniška aliuminio oksido galastuvą. daugiau ten, be abrazyvinio popieriaus nėra ką ir pirkti :(
loki rašė:

Dar užvartą gan efektyviai pašalina ultrafine keramikinė lazdelė



Kiek:)?

Pirkau pas Olivje. Nepamenu.

2011-05-07- 9:01

Pirkau pas Olivje. Nepamenu.

http://www.e-peiliai.lt/?57,c

2011-05-07- 15:59

http://www.e-peiliai.lt/?57,csw-12-galastuvas

Yra erdvės deryboms :)

Įdomus faktas, rodantis, kad

2011-05-08- 13:00

Įdomus faktas, rodantis, kad ateity ir galandimo srity gali atsirasti naujų medžiagų ir technologijų:

http://www.technologijos.lt/n/mokslas/a ... 47&l=2&p=1

Tik, kad straipsnis šitam LT

2011-05-08- 18:41

Tik, kad straipsnis šitam LT žurnale pasenęs gerokai :DDD
Senokai jau tie alotropai atrasti: 1. Longsdeilitas; 2. ADNR'ai (agreguoti [apjungti] nano deimantų strypeliai). Jos bendrai vadinamos fulerenais. Savybės labai įdomios, atsparumas slėgiui didesnis negu deimanto, tačiau atsparumas trinčiai - mažesnis. Šiaip ar taip jos jau tiriamos senokai, o nuo 2003 m. pradėtos 'auginti' laboratorijose. Jų pagrindu kuriami deimantiniai procesoriai t.y. procesoriai, kurių silicis pakeistas fulerenu; tokie procesoriai šiuo metu pradedami naudoti karinėje pramonėje, ir ypač rusai, pradėjo stipriai vystyti deimantinių puslaidininkių kūrimą.

Hm - berods fulerenas tai

2011-05-09- 21:27

Hm - berods fulerenas tai kamuolio formos anglies molekulė. C60 ir tt. O nanovamzdeliai tai irgi grubiai tariant grafito monosluoksnis vamzdžio formos. O dėl kietumo - tai jei poliruoti geležies gabalą su deimanto ar pvz kieto karbido intarpais tai tie kietesni intarpai visada bus išsikišę virš likusio paviršiaus. Kad ir kokia pasta poliruotum....
Atsakymo rašymas