Temos apie gamintojus, apie jų gaminamų peilių naujienas, senienas ir kitokias ypatybes...
Atsakymo rašymas

Silkinas rašė: Kažko labai

2011-02-28- 14:45

Silkinas rašė:Kažko labai abejoju, kad pavyktų ką įsigyti.


Neabejok - pavyksta. ;)

Visi savitai gražūs. Man ypač

2011-03-01- 0:37

Visi savitai gražūs.
Man ypač gražūs šitie - http://www.bladeforums.com/forums/showt ... p?t=823792
BUSSE CUSTOM SLUT STREET. Bet tai jau iš kito "Ganzaaaaaa".

Per klaidą įdėjau netikslią

2011-03-01- 0:42

Per klaidą įdėjau netikslią nuorodą. Ant omens turėjau šią :
http://www.bladeforums.com/forums/showt ... p?t=811675

Bet apie infi yra ir nelabai

2011-04-17- 21:09

Bet apie infi yra ir nelabai kokių atsiliepimų - vienas žmogus tvisrtino kad pergalastu ant 30 laipsniu peiliu drožė sausą pagalį, ir pjaunanti briauna išsilankstė.

Maksas rašė: ... - vienas

2011-04-17- 21:40

Maksas rašė:... - vienas žmogus tvisrtino kad pergalastu ant 30 laipsniu peiliu drožė sausą pagalį, ir pjaunanti briauna išsilankstė.


Kiekvienas plienas turi savo optimalų kietumą. Jei jis užgrūdintas minkščiau nei turėtų būti - ašmenys išsilankstys ne dėl plieno rūšies, o dėl per mažo kietumo. INFI - tai spyruoklinis plienas ir neturi stebuklingų savybių. Kaip jį užgrūdina, taip jis ir "elgiasi". ;)
Dauguma Busse peilių gaminami orientuojantis į maksimalų atsparumą mechaninėms apkrovoms, taigi sąmoningai "nedagrūdinami", kad plienas nepasidarytų trapus. Atitinkamai - mažu kampu suvesti ašmenys bus ploni ir labai plastiški, todėl drožiant kietą medieną - išsilankstys. Kitaip ir būti negali. 8)

 Nepatinka man peiliai su

2011-05-12- 3:43

 Nepatinka man peiliai su danga ant geležčių, todėl kai įsigijau SAR-5, pirmiausia ką pasidariau - nuėmiau dangą. Pasirodė, kad Džeris nesivargino su paviršių apdaila prieš padengimą, kas gerai matosi antroje nuotraukoje. "Vaizdzelis nekoks" :D , bet kadangi peilis buvo reikalingas darbui, o ne grožėtis, tai palikau kaip yra. Tik normaliai pjauti su juo taip pat nesigavo. Net ir pergalandus ašmenis į 30*, kadangi nuolydžiai ne nuo penties ir suvesti daugiau nei 1,5 mm. Pas mane kirviai ir tie ploniau suvesti. XD

Žodžiu, užmečiau aš SAR-5 į stalčių ir būtų jis ten toliau dulkėjęs, jeigu ne kolega Andrius, kuris ėmė ir padarė "regrindą" pakeldamas nuolydžius iki penties, o ties ašmenimis suvedė iki 0,8 mm. Priedo ir peilio balansas pagerėjo, ir išvaizda. Dabar bent į peilį panašus. :)


10x7-SAR5_5062.jpg 10x7-SAR5_5612.jpg 10x7-SAR5-006.jpg

Visai neblogai atrodo "naujas

2011-05-12- 3:48

Visai neblogai atrodo "naujas veidas". Kuo/kaip nuiminėjai padengimą?

Katinas rašė: Kuo/kaip

2011-05-12- 4:08

Katinas rašė:Kuo/kaip nuiminėjai padengimą?


Sutepiau dažų-lako minkštikliu ir po pusvalandžio danga nusiėmė kaip gyvatės išnara. Beliko geležtę tik skuduru nušluostyti. :)

Aha, mačiau tamstos perdarytą

2011-05-12- 9:46

Aha, mačiau tamstos perdarytą peilį pas Andrių gyvai. Puikus darbas.)

_Vladas_ rašė: Kiekvienas

2011-05-12- 11:20

_Vladas_ rašė:Kiekvienas plienas turi savo optimalų kietumą. Jei jis užgrūdintas minkščiau nei turėtų būti - ašmenys išsilankstys ne dėl plieno rūšies, o dėl per mažo kietumo. INFI - tai spyruoklinis plienas ir neturi stebuklingų savybių. Kaip jį užgrūdina, taip jis ir "elgiasi". ;)
Dauguma Busse peilių gaminami orientuojantis į maksimalų atsparumą mechaninėms apkrovoms, taigi sąmoningai "nedagrūdinami", kad plienas nepasidarytų trapus. Atitinkamai - mažu kampu suvesti ašmenys bus ploni ir labai plastiški, todėl drožiant kietą medieną - išsilankstys. Kitaip ir būti negali. 8)

O argi už buse peilio kainą negalima isigyti analogiško peilio iš pvz RWL-34 ar pan? Pvz tas plienas su kuriuo Jurgenas dirba SB-1 atrodo irgi kaip spyruoklinis ;). Arba CPM 3V - irgi geri atsiliepimai.

O kaip po perdirbimo pjovimas

2011-05-12- 13:32

O kaip po perdirbimo pjovimas ? Pagerėjo ? Nes su stori ašmenys tikrai "buki" dirbant. Patogios tik kirtimo procedūros.

Stori ir kirtimui nepatogūs.

2011-05-12- 13:45

Stori ir kirtimui nepatogūs. Na nebent kokius plonus kauliukus kapoti...

Maksas rašė: O argi už buse

2011-05-12- 14:28

Maksas rašė:O argi už buse peilio kainą negalima isigyti analogiško peilio iš pvz RWL-34 ar pan?


Galima, bet norėjau būtent iš INFI.

Silkinas rašė:O kaip po perdirbimo pjovimas ? Pagerėjo ?


Dar nebandžiau. Jei savaitgalį orai nesubiurs, trauksiu į mišką - ten ir patestuosiu... *saw*

Dažus lupa ir nuolydžius

2011-05-18- 0:36

Dažus lupa ir nuolydžius pertvarko Busse peiliams (mažiesiems modeliams) dažnai. Pvz.:
http://talks.guns.ru/forummessage/64/264008.html
http://talks.guns.ru/forummessage/64/312370.html

Ar buvo proga patestuoti

2011-06-10- 22:36

Ar buvo proga patestuoti patobulintą Sar 5 ?
Atsakymo rašymas