Apie peilių paskirtį ir naudojimosi jais patirtį
Atsakymo rašymas

loki rašė: Sena taisyklė -

2012-02-03- 18:27

loki rašė:Sena taisyklė - neduok savo peilio :-D


Labai teisingas patarimas. O jeigu jau duodi, tai pirma paklausk kam jo reikia :)

Jei žmogus naudoja daiktą

2012-02-03- 18:44

Jei žmogus naudoja daiktą pagal paskirtį, tai kodėl nepaskolinti. Bet dažniausiai peiliu suka varžtus, replėmis kala vinis ir panašiai. Praeina noras skolinti. Dažnai atgauni paskolintą daiktą jau su defektais:) Jei išviso atgauni.

Neveltui pirmoji Peilininkų

2012-02-03- 19:55

Neveltui pirmoji Peilininkų dekalogo taisyklė - "Neduok savo peilio kitiems"... :D 

_Vladas_ rašė: Neveltui

2012-02-03- 21:10

_Vladas_ rašė:
Neveltui pirmoji Peilininkų dekalogo taisyklė - "Neduok savo peilio kitiems"... :D 

Aaaameeeeeen !

Ta taisykle zinau, ir esu jau

2012-02-05- 21:40

Ta taisykle zinau, ir esu jau kelis kartus nukentejes del nesilaikymo. Bet vis kazkaip automatiskai gaunasi, negi gaila geram zmogui :)

Va dėl skolinimo 100%

2012-02-05- 21:59

Va dėl skolinimo 100% sutinku.
Esu kartą paskolinęs SOG Powerlock kurio reples panaudojo kaip laužtuvą atidarinėjant dėžę. Manau dėl to atsilaisvino replių tvirtinimo varžtai.
Periodiškai tenka juos paveržti vis atsilaisvina. Gal galite ką patarti?

Baltagalvis rašė: Gal galite

2012-02-05- 22:06

Baltagalvis rašė:Gal galite ką patarti?


Nusipirk sriegių fiksatoriaus (Lock Tite, Thread Lock ir t.t.). Turėtų tikt mėlynas, o jeigu neketini tų varžtų kada nors išsukinėt - raudonas (stipriausias fiksatorius).

Manau teks išbandyti

2012-02-05- 22:18

Manau teks išbandyti juos.
Dėkui.

Pažystamas nulaužė atsuktuvą

2012-02-28- 11:35

Pažystamas nulaužė atsuktuvą letherman wave (plokščias, ne tas kur galiukai keičiasi :) ) Mėgino ieškoti ebay, pirkti yra be į lietuvą niekas nesiunčia. Iš atstovų ataskymas vienas - vežkit dileriui tegu siunčia mums. Žmogus nenori atiduoti peilio ilgam laikui, o su musų dileriais panašu kad taip ir bus... Gal kas kokių įdėjų turit?

Keičiamas yra, o šį gali

2012-02-28- 12:54

Keičiamas yra, o šį gali perdaryt į ylą. Mano galva, dar naudingiau..

Nėra ką perdaryti - įrankis

2012-02-29- 13:52

Nėra ką perdaryti - įrankis lūžo per skylę...

Sveiki, Po kelionės po

2013-07-16- 18:19

Sveiki,

Po kelionės po tolimųjų jūrų salas, mano mylimas SwissTool'as emė rūdyti. Blogiausia, kad rudys atsiranda sunkiai pasiekiamose vietose, pvz.:

[img=400x300]http://i.imgur.com/aVtTaZa.jpg[/img]

Koks geriausias būdas kovoti so tokiomis rūdymis?

inmerk į "rūdžių surišėją" -

2013-07-16- 21:32

inmerk į "rūdžių surišėją" - yra kiekvienoje auto detalių parduotuvėje, po poros valandų in tepaliuką - rūdžių kaip nebūta. *thumb*

Kas keisčiausia - netgi

2013-07-16- 23:21

Kas keisčiausia - netgi žmonės su techniniu išsilavinimu dažnai neturi žalio supratimo ką su peiliu galima daryti, o ko ne. Draugas irgi fizikas, kartą pasiūlė peliu išsukti varžtą. Tokie baldiniai, kiek suapvalintom galvom, ir tik plokščiam atsuktuvai. Tiesą sakant, nelabai galiu isivaizduoti patikimesnį būdą ištrupinti peilio ašmenims...

Re: Pokalbiai prie alaus

2016-08-05- 23:10

O ka galima naudoti kaip asinio varzto sriegio fiksatoriu? Ziurke pradejo issiklibinti greitai :/
Mislyju apie reudona nagu laka. Tinka?
Atsakymo rašymas