Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 17:21

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1954 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 131  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012-05-13- 19:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-11- 15:25
Pranešimai: 17
Miestas: Kaunas
http://www.youtube.com/watch?v=GTR1wkLnptQ
Man šis gražus ir geras.

na skristi i italija man joks nepasipuikavimas. Atsiparšau jei ižeidžiau. Negaminame čia laikrodžiu forume o apie juos kalbame. O lietuvoje ju nera tokiu kokiu norime, va ir viskas čia paprasta.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-13- 19:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-11- 15:25
Pranešimai: 17
Miestas: Kaunas
pyfpafz rašė:
JOPRST... Nu tu pakomentavai tuos kriterijus kuriuos aš išsakiau. Ir ką?
Tu man laikrodžio modelį kokį konkretų prirodyk nepostringavęs.


Panerai.
manau tik reiks iki italijos nuskristi :)

http://www.youtube.com/watch?v=AnXWoIo- ... re=related


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-13- 20:01 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
peilis68 rašė:
Čia forume man irgi pigiai pasirodė tos foto su jais.


Manau, kad tamsta suklaidintas buvai nuotraukų toje temoje t.y. tikėjaisi pamatyti stilingas nuotraukas su brangiais laikrodžiais/aksesuarais ir peiliais, o nuotraukos buvo įdėtos temoje 'EDC' kurios pavadinimas pats už save kalba: EveryDay Carry - kasdieną nešiojamas, tai pabrėžia daikto tikslingą praktinį pritaikymą. Manau nedaug čia žmonių (jei apskritai yra), kurie kasdieną dalyvauja aukščiausio lygio vadovų susitikimuose ir kasdieną vaikšto su laikrodžiu už keliasdešimt tūkstančių eurų bei prie to laikrodžio priderintu peiliu už kelis tūkstančius (Vladas per susitikimą rodė vieno šveicarų laikrodžių gamintojo peilį, Jaeger-LeCoultre?).
Manau tokio tipo nuotraukų rastum internete, tačiau Japonų ar Amerikonų EDC ir lietuvių EDC skirsis jau vien dėl perkamosios galios skirtumo (o kultūros ir etiketo supratimas iš vis atskira tema).
O dėl mechanikos - tai iš esmės pritariu peiliui68 ir kestučiui, kad tai prestižas turėti žmogaus rankų darbo šedevrą ant riešo. Kitas vertus aš turiu seną 'gerą' senelio man paliktą 'Komandyrskyje', tačiau nešiojau jį tik kol gavau dovanų 'Elektronika' - beviltiškai atsilikdavo tas mano mechaninis (iki 10 min. per parą). O atsilikti jis pradėjo po vieno 'eksperimento' antroje klasėje :) - suolo kaimynas turėjo kvarcinį aklųjų laikrodį (su brailio raštu ant ciferblato) ir susiginčijom (žinoma!) kurio geresnis :D Na mano atlaikė stiklinės testą, tamsos testą - tipo geresnis; tada kaimynas neturėdamas kur dėtis sako, 'metam per langą iš klasės ant esfalto - bus aiškų kurio smūgių nebijo' (na vaikai buvom, kai dabar pagalvoju antras aukštas...ant esfalto...:) ). Tuo metu pamasčiau, "Komandyrskyje" vis tik armijos laikrodis - tikrai smūgių nebijos ir sutikau. Išmetėm - dalimis nė vienas neišlakstė. Nuėjom pažiūrėti - mano stovi, jo - eina... :D
Po to smūgio kiek meistrų betaisė jį - niekas nebepataisė, kad nevėluotų taip baisiai (ir 'dabartiniais' laikai buvau nunešęs, tai vienas laikrodininkas prasitarė, kad jam reikalinga labai specifinė detalė, kurios niekur negausi). Tačiau netgi dabar jei jis normaliai veiktų dėčiausi jį tik eidamas į rimtą susitikimą arba į kokį kitą priėmimą, nes žinau, kad esu pakankamai nerangus (kur einu ten kliūvu, kas ne vietoje pastatyta tikrai bus sudaužyta, nors ir netyčia :) ) ir tikrai ne man mechanika kuri bijo smūgių. Dabar nešioju titaninį Tissot kuris nors ir kvarcinis jau daug metų man ištikimai tarnauja ir smūgių yra gavęs (bent kelioliką kartų kritęs ant plytelių vonioje), ir eina kaip niekur nieko. Aš savojo perdėm neprižiūriu - nusiimu eidamas į karštą vonią ar pirtį, tačiau po dušu ar plaunant vaiką tikrai ant riešo palieku; gamtoje prie ežero niekad nenusiimu, na nebent šašlykus maunant - niekad jis man nerasojo ir nesustojo. Reziume - kiekvienam savo, ir 'savam kaime pranašu nebūsi' :D

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Pritariu Gadui dėl EDC.
StandartinėParašytas: 2012-05-13- 20:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Pritariu Gadui dėl EDC.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Tai, kad "kvarciniuose" tos
StandartinėParašytas: 2012-05-14- 8:46 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1520
Miestas: Kaunas
Tai, kad "kvarciniuose" tos mechanikos irgi pakankamai :) Sutinku, kad tikras, kokybiškas mechaninis laikrodis turi savo "aurą". Kita vertus, jei palyginsime su automobiliais (labiausiai lietuviams tinkamas palyginimas :) ) tai mes visi turėtume važinėti "Bentliais" ar "Maibachais". O ką tada daryti tiems, kurie nešioja "elektroninius" laikrodžius? Pas mane "kvarcinis". Prekinio ženklo neminėsiu, nes jis neprideda "svorio kapšelyje žemiau bambos" (C) *thumb* Laiką rodo, prisukinėti kasryt nereikia. Man to pakanka.

_________________
Kelią galima surasti arba nutiesti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-14- 9:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Man patiko Vlado išdėstytas požiūris į laikrodžius *2thumbs*
Šiandien pats save pagaunu, kad norėdamas sužinoti laiką turbūt mažiausiai žiūriu į laikrodį kuris yra pas mane ant riešo.
Šį įprotį gal suformavo tai, kad kurį laiką nebenešiojau laikrodžio, o gal tai, kad aplink yra daugiau kur pasižiūrėti vien tik pasukant žvilgsnį ir net nereikia kelti rankos.
Šiai dienai man laikrodis tai aksesuaras turintis funkciją, o aksesuarai turi būti pritaikyti tam tikrom sąlygom: į darbą einu su vienu, į medžioklę ar žvejybą su kitu, laisvalaikiui trečias, nu jei žmogui reikia pimpalais pasimatuot ir statusą parodyt tai vadinasi ir tokio reikia ir t.t., ir pan...
Jei nesinori monotonijos tai reikia po kelis kiekvienam tikslui turėt, o su laiku turimi atsibosta tai reikia naują įsigyt.
Na, bet jei žmogui nereikia statuso parodyt tai ir nafik jam toks laikrodis arba kitoks kuris niekur netinka pagal jo poreikius.

O va jūs kolekos kaip manot kiek statistinis lietuvis skiria pinigų laikrodžiui?
Mano galva vidutiniškai 500 Lt.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: pyfpafz rašė: O va jūs
StandartinėParašytas: 2012-05-14- 9:50 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
pyfpafz rašė:

O va jūs kolekos kaip manot kiek statistinis lietuvis skiria pinigų laikrodžiui?

viena savo menesine alga.

_________________
-666-


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-14- 9:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Pradejau dometis laikrodziais pries metus.
Ir kvarciniai pradejo nepatikti : )
Tesiog tapo nebeidomus.
Pakankamai lengva nustatyti pagal isvaizda kas ten ikysta i vidu.
Korpusai skirtingi, pavadinimai ir kainos irgi bet pvz stovi tas pats popsinis Calibre ETA 251.272 uz 68 USD
Boring, boooring : (
Bet is esmes yra ir daug pigios ir slamstinos mechanikos .
Arba nebrangios bet nelabai idomios kaip Seagull gamybos kalibrai.
Yra keleta patinkanciu man gamintoju ir yra keleta laikrodziu mano skonio .
Labai patinka J.Jahnke ETA 2824-2 adaptacijos pvz.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-14- 10:10 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-30- 16:33
Pranešimai: 1520
Miestas: Kaunas
Banginis rašė:
pyfpafz rašė:

O va jūs kolekos kaip manot kiek statistinis lietuvis skiria pinigų laikrodžiui?

viena savo menesine alga.

Gerai būtu :)

_________________
Kelią galima surasti arba nutiesti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-14- 10:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-11- 15:25
Pranešimai: 17
Miestas: Kaunas
Banginis rašė:
pyfpafz rašė:

O va jūs kolekos kaip manot kiek statistinis lietuvis skiria pinigų laikrodžiui?

viena savo menesine alga.


kažkas tokio, apie tiek kiek negaila. Pikrti brangų laikrodi kai šaldytuve tuščia tai jau irgi patologija :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Beja kolegos kai kalbat apie
StandartinėParašytas: 2012-05-14- 10:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Beja kolegos kai kalbat apie kokį tai laikrodį įmeskit ir jo tikslų linką, iš manęs prastas googlemeisteris taigi nebardzo ką randu palei visokius trumpinius. Ačiū.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012-05-14- 10:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Banginis rašė:
pyfpafz rašė:

O va jūs kolekos kaip manot kiek statistinis lietuvis skiria pinigų laikrodžiui?

viena savo menesine alga.


Giliai abejoooju...

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: perkant laikrodi reikia
StandartinėParašytas: 2012-05-14- 10:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2012-05-11- 15:25
Pranešimai: 17
Miestas: Kaunas
perkant laikrodi reikia žiureti kas yra viduje. Po to jau kaip jis ir i ka idėtas( turiu galvoje korpusa).
Tikrai nepirk laikrodžio pagal korpusą, ten jis labai gali buti silpnas viduje.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Lang & Heyne
StandartinėParašytas: 2012-05-14- 10:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Lang & Heyne

http://www.network54.com/Forum/125316/t ... %3B+Heyne-


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Omega
StandartinėParašytas: 2012-05-14- 11:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Omega seamaster
http://www.ebay.com/itm/64-s-VINTAGE-OM ... 778wt_1185
Praktiškai nenešioju. Stikliukas braižosi, su vandeniu ir, turbūt, nelabai bendrauja. Lentynoje guli.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1954 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 131  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 34 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007