Apie peilius su papildomais instrumentais ar kitokius įrankius su peilio geležte...
Atsakymo rašymas

O man nei tas, nei tas - man

2012-09-21- 18:17

O man nei tas, nei tas - man geriausias Victorinox seno tipo atidarytuvas/atsuktuvas (toks kaip Bantam'e) :)

Sveiki gerbiami forumo

2012-10-04- 20:30

Sveiki gerbiami forumo dalyviai, norėčiau paklausti iš kokio plieno yra daromos "Wenger" peilių geležtės, koks būtų kietumas. Gal dar kokiomis įpatyngom ar įdomiom savybėm pasižymi šis plienas.

Specialiai nežiūrėsiu, save

2012-10-04- 23:45

Specialiai nežiūrėsiu, save patikrinsiu - kolegos pataisys, jei klystu :) Plienas INOX, kietumas 55-57Hrc ribose, jokiom kažkokiom itin įdomiom savybėm nepasižymi.

INOX reiškia Stainless steel

2012-10-05- 0:25

INOX reiškia Stainless steel :)
Victirinox naudoja 1.4110, tai ir Wenger tikriausiai jį naudoja. Artimiausi kaimynai - 440A ir Sandvik 12C27Mod

X55CrMo14
Equivalent: 14110
C 0.48-0.60
Cr 13.0-15.0
Mo 0.50-0.80
V ≤ 0.15
Used in Victorinox knives.
HEAT TREATMENT: Hardening temperature 1080°C (1975°F), holding time 5 minutes, Quenching in oil. Tempering 30 min
150 celsius.......... 59 hrc
200 celsius .........57 hrc
250 celsius .......... 56 hrc

Visi ir vadina tą

2012-10-05- 1:28

Visi ir vadina tą Victorinoxinį plieną Inox-u. Pas juos tas 1.4110 ir yra pagrindinis. "INOX" iš bendrinio, virto tikriniu, kalbant kalbos terminais, perfrazuojant kalbinius terminus :D XD O vat kaip jie grūdina konkrečiai, ar kažką daro 59Hrc, gal Tomas su Vladu pasakys.

Čia buvo plieno pardavėjo

2012-10-06- 1:20

Čia buvo plieno pardavėjo info apie plieną. Vctorinox lyg tai rašo 55-57 HRc.

Tomas rašė: Čia buvo plieno

2012-10-06- 18:32

Tomas rašė:Čia buvo plieno pardavėjo info apie plieną. Vctorinox lyg tai rašo 55-57 HRc.


Turbūt ir Wengeris taip pat grūdina. Mačiau Tomai kažkada ir Victorinox-ų medžioklinius fiksus, plienas buvo tas pats, standartinis, ir turbūt grūdinimas standartinis, kaip ir lenktinių...

Kadangi pasirinkimas jau

2012-10-07- 15:04

Kadangi pasirinkimas jau įvyko tai tik lieka pasveikinti. Bet manyčiau, kad apsirikti šiuo atveju gana suku. Atmetus atvirai dekoratyvinius peiliukus (raktų pakabukus ir pn.) nors jais iš bėdos taipogi galima kažką atpjauti, visi kiti yra labai funkcionalūs kasdienybės įrankiai. Tik reikia kaip galima tiksliau žinoti kokia ta EDC kasdienybė.

 

Pakabukai, jei ką, labai

2012-10-09- 1:07

Pakabukai, jei ką, labai funkcionalūs. Mieste/ofise man retai kada prireikia ko nors "rimtesnio" :)

Sveiki,prisireikė Victorinox

2013-01-20- 21:40

Sveiki,prisireikė Victorinox arba Wenger (jei tokį gamina) peiliuko. Reikalinga kad turėtų šias funkcijas : ašmenys,kamščių atidarytuvas, mažas atsuktuvėlis, dildė,pincetas (be šito išsiversiu),ir žirklutės. Nebūtų bėda,bet noriu korpuso na rankenos metalinės.Alox berods vadinas. Na ir niekaip nerandu..Nei aic,nei rovanoj. Gal kas patartų kur tokio ieškoti? Arba patarpininkauti įsigyjant jei tektų iš kažkur siųstis. Ačiū už atsakymus iš anksto.

sidabrinis rašė: Reikalinga

2013-01-20- 22:13

sidabrinis rašė:Reikalinga kad turėtų šias funkcijas : ašmenys,kamščių atidarytuvas, mažas atsuktuvėlis, dildė,pincetas (be šito išsiversiu),ir žirklutės. Nebūtų bėda,bet noriu korpuso na rankenos metalinės.Alox berods vadinas.

 

"Alox" - kriaunos aliumininės, be to su kamščiautraukiu jų negamina.

Su metalinėm kriaunom ir tau reikalingais yrankiais yra tik Wenger "Metal 50"

 

img 19525.jpg

Outrider, tik kriaunos

2013-01-20- 22:16

Outrider, tik kriaunos plastikinės. Bet tvirtumu nenusileis.
http://www.ehunter.lt/victorinox-peiliai

_Vladas_ rašė: sidabrinis

2013-01-20- 22:25

_Vladas_ rašė:
sidabrinis rašė:Reikalinga kad turėtų šias funkcijas : ašmenys,kamščių atidarytuvas, mažas atsuktuvėlis, dildė,pincetas (be šito išsiversiu),ir žirklutės. Nebūtų bėda,bet noriu korpuso na rankenos metalinės.Alox berods vadinas.

 

"Alox" - kriaunos aliumininės, be to su kamščiautraukiu jų negamina.

Su metalinėm kriaunom ir tau reikalingais yrankiais yra tik Wenger "Metal 50"

 

img 19525.jpg



Ne taip būsiu parašęs, man ir reikia aliuminių,suklaidinau pats. Aic prie tokio kuris atrodo lyg alox rašo kad kriaunos metalinės,tai ir susipainiojau. Kamsčiatraukio man ir nereikia,man reikia tokio atidarytuvo kamšteliams,na tokiems kaip ant alaus butelių būna. Nors tavo pasiūlytas Wenger patiko,kol nepamačiau jo svorio. Tad atkrenta,man reikia aliuminių,lengvų. Aic prie tokio kuris atrodo lyg alox rašo kad kriaunos metalinės,tai ir susipainiojau.

O dėl outrider tai esu jį čiupinėjęs nes funkcijos atitiko kokių reikia,nu bet tas plastikas nepatinka ir tiek :) Victorinox soldier rovanoj teko apžiūrėti su alox rankena,tai labai patiko,iškart "pripilpo"/ Bet man jame trūksta funkcijų.

sidabrinis rašė:

2013-01-20- 22:26

sidabrinis rašė:Kamsčiatraukio man ir nereikia,man reikia tokio atidarytuvo kamšteliams,na tokiems kaip ant alaus butelių būna.


Tuomet tau tiks Victorinox Cadet (0.2601.26).

Labai ačiū,būtent tokio ir

2013-01-20- 22:31

Labai ačiū,būtent tokio ir reikia :) Ir dar aic randu jį, tad išvis puiku.
Atsakymo rašymas