Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 20:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 150 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Viskas yra paprasta. Keletą
StandartinėParašytas: 2013-03-31- 6:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Viskas yra paprasta.
Keletą žmonių dave pagirimus avansu kaip mažoms mergaitėms už pirmus eilėraščius.
Ir prasidėjo.
Pagaminkite kažką doro kada nors ,tada ir apie pavyda bus galima kalbėti.
Kolkas tai eksperimentai kartais geresni o kartais nelabai.
Arba kažkokie gaminiai greita ranka padaryti kaip išėjo taip išėjo vistiek geros kainos niekas neduos .
Viskas suprantama.
Tik is kur atsiranda pasiputimas neaisku ir kur ten randasi menas irgi.
Vieniems patinka ,kitiems ne.
Bet raizytas šluotos kotas ar savadarbis peilis tai tik raizytas šluotos kotas ir savadarbis peilis.
Nebūtinai tai menas,visiškai nebūtinai.
Ir dar vienas dalykas keistas.
Kazkadaise žmones visiškai nieko nenumanantieji apie peilius ir peilininkyste sukūrė asociacija ir platina per ta asociacija visokias erezijas ir nepastebi tikrųjų meistru .
Meistru visu kitu pasaulyje irgi neįvertintu.
Graudu.
Kur ritasi pasaulis ?
Liko tik keletą žmonių ant viso svieto suprantanciu apie peilius ir meną ir visi savomoksliai eksperementatoriai is vieno miestelio.
Paskutine oazė .


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Siaip as žinau kad as
StandartinėParašytas: 2013-03-31- 7:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius
Siaip as žinau kad as neteisus.
Tesiog nepagalvojau kad gali ir net turi buti autorinių darbu ir meno mūsų realijoms.
Steam punk, Givenchy - neaktualu .
Peilis turi buti derinamas prie treningu .
Tai mūsų realijos .
Mea culpa


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-03-31- 7:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Kestutis ply rašė:
Na, o loki neatsakysiu, jam žmogui matomai sunki vaikystė buvo, loki sau toliau ,bet balsas tavo į dangų neina 8-)
Tai lyg ir visi turėtumėt būti patenkinti, atsiprašau jei kurį nors praleidau, smagu čia man su jumis googliniai guru xD

Mes pasirodo vaikystėje pažystami buvom? xD Gerų švenčių.. :)
Ir linkėjimai Žygaičių bendruomenei.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Katinas rašė: Kestutis ply
StandartinėParašytas: 2013-03-31- 9:06 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
Katinas rašė:
Kestutis ply rašė:
Na ir kur gerbiamasis jau mes tą savo liežuvį paleidom konkrečiai prašom


http://knives.lt/node/7840?page=2#comment-34317

http://knives.lt/node/7840?page=2#comment-34326

Kestutis ply rašė:
O į kokias parodas aš nuvažiuoju ir ką esu matęs ir ko ne tai tikrai nepulsiu dabar girtis,


Teisingai, nepulk. Nes Kaziuko mugė ne paroda :D

Juokingas tu Katine. :) Bozkurtas tikslingai provokavo Algirdą, nuo pat grįžimo iš parodos dienos, tai kam dabar viską antraip išversti? Gal tau keista, kad aš išsakiau savo nuomonę, kuri kažkiek palaikė Algirdo poziciją, bet man tikrai svaresnė nuomonė žmogaus, kuris graviruoja 12 metų ir pasisakė grynai apie techninius darbo aspektus, nei tavo ar Bozkurto. Jūs domitės peiliais ir puikiai išmanot parodų madas. Bet domėtis ir suprasti du skirtingi dalykai. O jei per žema tai pripažinti, tai čia jūs tuščiai pučiatės. Aš tik pradedu peilius daryti ir bent jau suprantu ką darau, o ko nesuprantu, konsultuojuosi pas suprantančius. Tai kas jums nepatinka? Jei tu ar Bozkurtas man patarinėtumėt, kaip pasiruošti parodai ir kokie ten dalyvavimo niuansai, tai klausyčiausi ir tylėčiau, bet ką jųs galit patarti apie kūrybą, gamybą ar naudojimą. Ogi nieko, tik kažkodėl nenorit to pripažinti, puolat į atlapus ir bandot įkąsti visais įmanomais būdais. O į Kaziuko muges labai retai vaikštau, bet ten neblogų darbų kartais būna :)

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-03-31- 9:17 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1249
Miestas: Vilnius
Kestutis ply rašė:
Bozkurtas tikslingai provokavo Algirdą, nuo pat grįžimo iš parodos dienos, tai kam dabar viską antraip išversti?


Jau sugalvojai ir sąmokslo teoriją?
Prašom konkrečiai parodyt kur ir kaip provokavo :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: ERA rašė: Vadinasi ant Lt
StandartinėParašytas: 2013-03-31- 9:35 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
ERA rašė:
Vadinasi ant Lt guru nera
IR NIEKAD NEBUS

Taip iš dalies tu teisus *taip* Dėl kritikos ir kaimiško stiliaus, manęs tai visiškai nenervina jei tai išsakoma taip kaip tai darai tu. Nors nenervina ir tie kas pamazgom laistosi, tik gaila man jų :(
Guru gal ir yra, bet tokie žmonės patarimus pradedantiesiems dalija, o ne su žemėm maišo :) O žmonių suprantančių savo veiklos sritį pas mus pilna ir konsultuotis atitinkamais klausimais su jais reikia ir jų kritiką, bei patarimus vertinti. Jei man apie damasko kalimą pasakotų Renukasuta, tai priimčiau kiekvieną žodį ir džiaugčiausi tokia kritika. Nes aš matau to žmogaus darbus ir matau, kad jis savo darbo profesionalas. Bet kame problemos jei darbus komentuoja Katinas ar Bozkurtas? Aš nepuoliau jų be reikalo, o tik pasidomėjau, kas jie tokie ir kuo užsiima, nes nemačiau nei jų darbų, nei jų pačių pažįstu. Tai negi keista, kad noriu žinoti ar jų nuomonė svari ir pamatuota? Nematau kur čia puolimas. Jei žmonėms per daug sudėtinga prisistatyti, kokią veiklos sritį jie atstovauja ir kurios srities profesionalai yra, tai kaip galiu priimti jų kritiką ir pasisakymus už gryną pinigą? O kurie komentarai nuoširdųs, kurie ne tai atskirti nėra sudėtinga. Aiškiai matosi, kad kažkas komentuoja kryptingai, nes jiems kažkas neįtinka, jokių argumentų pateikti nesugeba, o tik visais įmanomais būdais stengiasi sumenkinti. Nu nepatinka man tokie fruktai, tai ir netyliu. Jei dėl to susidaro vaizdas, kad aš čia pučiuosi ir vaidinu jog vienas suprantu apie peilius, tai negerai. Nei aš turiu dėl ko pūstis, nei aš kitus mokau, kaip peilius gaminti :)

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Katinas rašė: Kestutis ply
StandartinėParašytas: 2013-03-31- 9:39 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
Katinas rašė:
Kestutis ply rašė:
Bozkurtas tikslingai provokavo Algirdą, nuo pat grįžimo iš parodos dienos, tai kam dabar viską antraip išversti?


Jau sugalvojai ir sąmokslo teoriją?
Prašom konkrečiai parodyt kur ir kaip provokavo :)

Užuominomis į meninius darbus, pavardžių kilmę, filmukus ir t.t. Kam čia dabar apsimesti jog nieko nesupranti?

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kestutis ply rašė:
StandartinėParašytas: 2013-03-31- 10:15 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1249
Miestas: Vilnius
Kestutis ply rašė:
Užuominomis į meninius darbus, pavardžių kilmę, filmukus ir t.t. Kam čia dabar apsimesti jog nieko nesupranti?


Tai konkrečių pavyzdžių nebus? Tik pamąstymai apie tai, kas, tavo nuomone, ką norėjo pasakyt? Tai bet kuriai žinutei galima susigalvot savo kontekstą priklausomai nuo nuotaikos ir noro. Ką jūs, manau, sėkmingai ir padarėt. Ar dabar prieš rašant reikia spėliot ir galvot kas ką gali pagalvot?
O gal dabar negalima kalbėt apie graviūras meno kontekste, nes tai kažkaip žeidžia Algirdo pasaulėžiūrą?

Grįžtant arčiau link temos - nuotraukos atspindi tik mažą dalį to, kas ten buvo ir kuo buvo galima pasigrožėt. Pradedant ruošiniais ir baigiant užbaiktais darbas. Ten dirbusios pilietės pavardė skambėjo lietuviškai, tatai pasirodė įdomu. Viskas. Bet, matai, reikėjo gi ieškot prie ko prisikabint. Kaip gi čia taip kalba apie graviravimą ir meniškumą be Algirdo. Kuris, kaip taisyklė, lepteli beprasmį komentarą ir pradingsta. O paskui skundžiasi, kad yra nesuprastas ir skriaudžiamas, o jo darbai nevertinami. Kaip šauksi, taip ir atsilieps.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2013-03-31- 10:29 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
Katinas rašė:
Tai konkrečių pavyzdžių nebus? Tik pamąstymai apie tai, kas, tavo nuomone, ką norėjo pasakyt? .

Tai kaip dar konkrečiau tau įvardyti? Pats puikiai žinai kad provokavot tyčia, kas aiškiai matėsi nuo pradžių, tik be reikalo Algirdas čia pasidavė toms jūsų erzelynėms. O šiaip už sugebėjimą vartyis, tai tamstai didelis pliusas *thumb* O apie komentarų prasmę, tai Katinai kur čia prasmė tavo pasisakymuose? Na paaiškink be pykčio, koks tikslas ir prasmė kito žmogaus darbus menkinti, jei jie ir taip anot tavęs žemo lygio? Jei patartum, kažką tai prasmė būtų, o dabar ? Jei norėtum kaip sakai pasipūtusį žmogų į vietą pastatyti, tai kalbėtu ne apie orą ir retorinius sugebėjimus, o apie konkrečius darbus ir konkrečias klaidas, tuose darbuose. Ar per skystas supratimas apie tokius dalykus pas patį?

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kestutis ply Pala pala, tai
StandartinėParašytas: 2013-03-31- 10:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Kestutis ply
Pala pala, tai čia Algirdas graviūras, iki kurių jam dar oi kaip toooli, š... užklojo.
O gal tu manai, kad jo graviūra geresnė!?
Ir tik nereikia sakyti, kad daro laisvalaikiu ir ne už pinigus tai dėl to kokybė tokia.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kestutis ply rašė: Pats
StandartinėParašytas: 2013-03-31- 11:00 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1249
Miestas: Vilnius
Kestutis ply rašė:
Pats puikiai žinai kad provokavot tyčia,


Man regis, man pačiam geriau žinot, ką aš žinau ir ko ne. Spekuliacijom apie tai, kas ką norėjo ar nenorėjo pasakyt tarp eilučių, aš neužsiimu. Matau ir be manęs yra kam sekasi tuo užsiimt :)

Kestutis ply rašė:
Na paaiškink be pykčio, koks tikslas ir prasmė kito žmogaus darbus menkinti, jei jie ir taip anot tavęs žemo lygio?


Prasmės menkint darbų nėra, tačiau jeigu jų autorius vaizduojasi esąs labai puikus menininkas, geriau už kitus žinantis kaip viskas turi būt ir aiškinantis, koks menkas apie tai yra kitų supratimas. Tai nelieka nieko kito, kaip jam primint apie tai, kad jo paties "šedevrai" nuostabūs, dažniausiai, yra tik jam pačiam. Ir esmė yra ne konkrečiose klaidose, o bendrame darbo ar kūrinio lygyje. Ar kalbėtume apie techninius aspektus, ar labiau subjektyvius meninius.
O dar kai toks "menininkas" pareiškia, kad kiti forumo peiliadirbiai, gaminantys daugiau praktinės paskirties peilis yra nieko neišmanantys, šlamštą tiražuojantys kreivarankiai, kuriem iki jo dar labai toli. O tie, kurie tuos peilius vertina ir giria - eiliniai vertelkos. Tai čia jau atsiprašau, bet nieko gero savo atžvilgiu iš manęs toks veikėjas neišgirs. Manau, kad supranti, kad kalbu čia ne apie tave.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: pyfpafz rašė: Kestutis
StandartinėParašytas: 2013-03-31- 11:07 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-08-10- 21:51
Pranešimai: 1310
Miestas: Tauragė
pyfpafz rašė:
Kestutis ply
Pala pala, tai čia Algirdas graviūras, iki kurių jam dar oi kaip toooli, š... užklojo.
O gal tu manai, kad jo graviūra geresnė!?
Ir tik nereikia sakyti, kad daro laisvalaikiu ir ne už pinigus tai dėl to kokybė tokia.

Nu tai kad kokybė ir yra geresnė, nei to kas nuotraukose iš parodos parodyta :) O ko buvo ir ko niekas nematė, tai ir neaptarinėjam, ar tau atrodo, kad jei graviūra ant šautuvo, o ne peilio, tai jau kokybė aukštesnė? Galėsim ir smulkiau aptarti, bet dabar, jau nėr kada, gerų švenčių, gražių margučių ir pavasariškos nuotaikos *friends*

P.S. Katinui dėkui už išsakytą nuomonę apie mane, tikrai vertinu, bet taip seniai reikėjo ir parašyti, o dabar, tai tik parodei, ne kur mano vieta, nes tą ir pats puikiai žinau, o koks esi š.. gabalas ;-)

_________________
www.kalviodarbai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kaip siejasi IWA paroda su
StandartinėParašytas: 2013-03-31- 11:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-01- 10:54
Pranešimai: 736
Miestas: Vilnius
Kaip siejasi IWA paroda su diskusijomis apie meno lygį? Gal jei parodoje būtų buvę kieno nors dirbiniai, tada būtų prasmė? :)


_Vladas_ rašė:
Bozkurt rašė:
Pažiūrėjau pries pusvalandį ta filmuką skirta dileriams ...

Tu čia apie CRK filmuką, kurį parsivežėm? :/


_Vladas_ rašė:
Bozkurt rašė:
Taip. Temoje apie Reeva buvo kažkokie filmukai sudėti , tas pats ?

Ne, čia kitas - naujas.


O kur tas, kitas, kuris naujas, filmukas?
*google*


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kestutis ply rašė: Nu tai
StandartinėParašytas: 2013-03-31- 11:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Kestutis ply rašė:
Nu tai kad kokybė ir yra geresnė, nei to kas nuotraukose iš parodos parodyta :) O ko buvo ir ko niekas nematė, tai ir neaptarinėjam, ar tau atrodo, kad jei graviūra ant šautuvo, o ne peilio, tai jau kokybė aukštesnė?


Nupirksiu peilį jei Algirdas sugebės padaryti tas "prastesnes" graviūras, bet būtemt tokio lygio, tokio smulkumo ir išbaigtumo.
Nusiunčiau Algirdo peilio ir šautuvo graviūras juvelyrui įvertinti, pažiūrėsim ką atsakys ;)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kestutis ply rašė: P.S.
StandartinėParašytas: 2013-03-31- 11:53 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-06- 13:51
Pranešimai: 1249
Miestas: Vilnius
Kestutis ply rašė:

P.S. Katinui dėkui už išsakytą nuomonę apie mane, tikrai vertinu, bet taip seniai reikėjo ir parašyti, o dabar, tai tik parodei, ne kur mano vieta, nes tą ir pats puikiai žinau, o koks esi š.. gabalas ;-)


Skaityt pirma išmok, tada galėsi ir padėkot.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 150 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 14 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007