Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.

Forumo taisyklės

Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.
Atsakymo rašymas

ramzio peiliai

2010-03-20- 10:25

Sveiki, rašau pirmą ir tikiuosi ne paskutinį kartą. Noriu pateikti Jūsų teismui pirmuosius savo gaminius (irgi tikiuosi ne paskutinius). Senokai domiuosi peilių gamyba, bet tik nesenai pasidariau kalvę ir kažką bandau padaryti. Šie peiliai daugiau dekoratyvinės paskirties, tačiau aišku naudoti galima (buityje :-D ), geležtes atkaliau iš rusiško "rašpilio", medis - riešutmedis, kaulas, šiek tiek gintaro. Geležtės normalizuotos, negrūdintos (kol kas trūksta praktikos :-/ ), rankenos alyvuotos tiko aliejumi.


neįkertu kaip prisegti failą

2010-03-20- 10:27

neįkertu kaip prisegti failą

Savitas stilius - man patinka

2010-03-20- 11:46

Savitas stilius - man patinka :) Gal kada bus proga ir gyvai pamatyt.

Stilius savitas, bet dizainas

2010-03-20- 12:08

Stilius savitas, bet dizainas su savo šarmu ir tikrai ne kičas. Tą su gintarine akute norėtųsi gyvai pačiupinėti. Nepaisant proginės paskirties (datos ant geležtės kokios!!! ) pagal forma turėtų būti ne tik gražus bet ir gyvenimiškas daiktas.

kaip pirmi bandymai labai

2010-03-20- 16:10

kaip pirmi bandymai labai gerai atrodo :)

labai grazu!! as ant savo

2010-03-21- 20:11

labai grazu!! as ant savo mora classic rankenos zadu toki vyti isdegint kaip pas tave ant peilio asmenu :)

Gera pradžia. Metalo,

2010-03-21- 20:39

Gera pradžia. Metalo, medienos apdorojmas kaip reikiant.
Gal tik graviravimas pernelyg arti ašmenų ir antrojo peilio atrama per didelė.
Ją galima sumažinti, peilis bus harmoningesnis.

ramzis rašė: neįkertu kaip

2010-03-21- 21:25

ramzis rašė:neįkertu kaip prisegti failą


Pasižiūrėk čia. ;)

Dėkoju visiems už gerus (per

2010-03-22- 10:22

Dėkoju visiems už gerus (per daug mano nuomone)atsiliepimus. Pačioj pradžioj labai reikia kitų nuomonės bei kritikos :)

o datos ir vyciai ant

2010-03-22- 10:58

o datos ir vyciai ant gelesciu graviruoti ar kazkaip israizyti?

Graviruotos, aišku kiek

2010-03-22- 11:52

Graviruotos, aišku kiek grubiai, bet manau ateityje situacija turėtų gerėti, per mažai praktikos. Kas dėl raižymo - neturiu nei žinių, nei įrankių ir įgūdžių. Raižau tik ant vario, ir tai... :( .Kaip minėjau tai pirmi gaminiai, trūksta praktikos. Baiginėju dar vieną peilį, greit įkelsiu foto.

Viskas čia gerai, jei taip

2010-03-22- 12:14

Viskas čia gerai, jei taip toliau darysi ir nesustosi bus dar vienas auksarankis Marijos žemėj ;)

Kitas peilis:geležtė -

2010-03-23- 10:06

Kitas peilis:geležtė - anglinis plienas U7, normalizuotas, grūdintas, HRC - velniai žino, neturiu kuo pamatuoti, bet dildė rusiška slysta, ilgis 10,5 cm, plotis 0,38cm, storis 2mm, rankena - amerikinis riešutmedis, alyvuota tiko aliejumi 12cm ilgio. Peilis skirtas kairiarankiams.


Puikus peilis, tačiau

2010-03-23- 12:41

Puikus peilis, tačiau raižiniai pradingsta kalto metalo paviršiuje. Jis ir taip pakankamai išraiškingas, tad papildomai gražinti nebūtina. Gal būtų geriau su atrama, uždengiančia medžio poras ir sustiprinančia konstrukciją?

GRAZU MAN PATIKO

2010-03-23- 12:43

GRAZU MAN PATIKO
Atsakymo rašymas