Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 15:12

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 130 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2011-11-13- 13:51 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-22- 19:33
Pranešimai: 751
Miestas: Vilnius
Sveiki dar kartą,

ir vėl man prireikė jūsų pagalbos. Turiu bėdą niekaip neišsirenku peilio ;( Tad galvoju gal padėsite man, nes tikiu yra begalė peilių kurie atitinka mano kriterijus, bet yra man nežinomi, tačiau pradėkime nuo pradžių, štai kokie mano keliami reikalavimai.

1. Geležtės ilgis ne didesnis nei ~8,6 cm.

2. Norisi aukštesnės klasės plieno. (CPMS S30V, D2 ir panašiai)

3. Tip up nešiojimo galimybė, taip pat neturi labai daug peilio išlįsti iš kišenės.

4. Peilis turi būti tvirtas, ir sugebėti atlaikyti sunkiausias užduotis (neklauskit ką konkretaus, tiesiog norisi žinoti, kad reikalui esant peiliu galima būtu pasikliauti beveik bet kokioje situacijoje (žinau, kad ne visos užduotis peiliui įveikiamos tačiau... *oops* ))

5. Jokio assisted opening ar kažko panašaus.

6. Tvirtas ir patikimas užrakto mechanizmas, todėl manau liner lockai ir įprasti lock back'ai atkrenta :(

7. Kaina iki ~600LT

Tikiuosi nieko nepamiršau :-/

Kol kas svarstau Spyderco paramilitary 2, DPX H.E.S.T. 2 ir Benchmade 755 MPR Sibert.

Labiausiai traukia HEST2, kiek apžvalgas internete žiūrėjau, tai atlaiko jisai viską, bet tikiu jus turėsite daugiau pastebėjimu apie jį, taip pat žinosite daugiau peilių kurie atitiktu mano reikalavimus :)

Iš anksto ačiū už pagalbą, Ugnius :)

_________________
Instagram - Saugiklis


Paskutinį kartą redagavo Ugnius 2021-03-13- 15:26. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-11-13- 14:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Siūlyčiau mažają Sebą, aišku kaina kita, bet gal kas iš kolegų naudotą parduoda. Tada kaip ir visi punktai atitiktų, jei pasiderintum 7.)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Ugnius rašė: Turiu bėdą
StandartinėParašytas: 2011-11-13- 14:54 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

Ugnius rašė:
Turiu bėdą niekaip neišsirenku peilio ;(


Visi męs čia turim tokią bėdą. Todėl ir nenustojam domėtis peiliais... :D


Ugnius rašė:
Labiausiai traukia HEST2, kiek apžvalgas internete žiūrėjau, tai atlaiko jisai viską, bet tikiu jus turėsite daugiau pastebėjimu apie jį, taip pat žinosite daugiau peilių kurie atitiktu mano reikalavimus :)



Jeigu HEST2 labiausia traukia - jį ir imk. Prisiūlyti galima įvairių (aš beje irgi siūlyčiau Sebenzą), tačiau peilis pirmiausia turi patikti, o visą kitą - po to. ;)


_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-11-13- 15:05 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-22- 19:33
Pranešimai: 751
Miestas: Vilnius
Ech, gaila sebenza netelpa į biudžetą mano, jei atvirai, tai jau berašydamas temą tikėjausi tokio atsakymo. Bet tikėjausi, kad gal dar kokius variantus parekomenduosit *oops* Na bet jei per artimiausias dienas nesulauksiu kitų dėmesio vertų pasiūlymų, arba pats ko nors nesusirasiu matyt, reiks ir pirkti HEST'ą 2trą :)

_________________
Instagram - Saugiklis


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-11-13- 15:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
O apie mažą fiksą negalvojai? :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Imk visus. Zaisti ramunele
StandartinėParašytas: 2011-11-13- 15:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-10- 23:27
Pranešimai: 1210
Miestas: Vilnius

Imk visus.

Zaisti ramunele neapsimoka : ) Paimsi Hesta po menesio pradesi kito ieskotis ir galvoti kodel as nepaemiau Spyderco,Sebos ir pan. : )

Imk visus : )



Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Ne nauja, bet gerame stovyje
StandartinėParašytas: 2011-11-13- 15:26 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

Ne nauja, bet gerame stovyje maža Sebenza kainuoja apie 850 Lt, tad galima dar pataupyti ir tomis keliomis šimtinėm pasididinti biudžetą. ;)


Ką nors siūlyti atsietai nuo bendro peilio dizaino - nekonstruktyvu, nes visų mūsų patirtis peilininkystėje skirtinga ir estetiniai prioritetai skirtingi.

Jeigu pagal savo reikalavimus išsirinktum keletą peilių, kurie tau patinka ir paklaustum kuris iš jų tinkamesnis - tuomet gal ir galima kažką racionalaus patarti.


Beje, dėl 6 punkto - klysti. Visi užraktai yra pakankamai patikimi, jeigu suprojektuoti ir pagaminti tinkamai. Tik ne pas visus gamintojus taip yra. Svarbiau, kad užraktas būtų tau patogus, o tada jau galima žiūrėti, kaip jis pagamintas konkrečiame peilyje. 8)


_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-11-13- 15:51 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-22- 19:33
Pranešimai: 751
Miestas: Vilnius
loki rašė:
O apie mažą fiksą negalvojai? :)


Na peilį galvoju naudoti kaip EDC, kol kas vienintelis ištisinis kurį bandžiau šioje rolėje yra CRKT N.E.C.K. Ir jis nelabai prigijo, vasara po kaklu nešioti pats tas, bet žiema po daugiau rūbų jau nebepatogu. O prie diržo nešioti nepratęs, be to nenoriu, kad peilis akivaizdžiai matytusi, tad šis variantas kaip ir atkrito.

Bozkurt rašė:

Imk visus.

Zaisti ramunele neapsimoka : ) Paimsi Hesta po menesio pradesi kito ieskotis ir galvoti kodel as nepaemiau Spyderco,Sebos ir pan. : )

Imk visus : )



Nieko asmeniško, bet jei man sebenza neįtelpa į biudžetą, tai visi tikrai netilps. Tikiu, kad su laiku atsirinksiu kas geriausia ir pakeisiu ne vieną peilį, kaip tai vyko iki šiol. Anksčiau net pagalvoti baisu būdavo apie peilį už 100LT o dabar 300LT atrodo visai pigu. Tad jei peilis nepatiks ar netiks, parduosiu ir pirksiu kitą. Nes visiems iškarto pinigų neužtenka ;(

_Vladas_ rašė:
Ką nors siūlyti atsietai nuo bendro peilio dizaino - nekonstruktyvu, nes visų mūsų patirtis peilininkystėje skirtinga ir estetiniai prioritetai skirtingi.
Jeigu pagal savo reikalavimus išsirinktum keletą peilių, kurie tau patinka ir paklaustum kuris iš jų tinkamesnis - tuomet gal ir galima kažką racionalaus patarti.


Kol kas labiausiai mąstau apie HEST'ą 2trą ir Paramilitary 2 na dar šiek tiek apie zt 0350. Paramilitaryje labiausiai atbaido tai, jog visi jie turi šiokį tokį side to side klibėjimą, ir nieko su tuo padaryti negalima, taip pat kaip ir manix'e 2. O aš jau toks žmogus, kad mane tai be galo erzina, suprantu, jog toks mažas judėjimas neturi jokios įtakos peilio savybėms, bet man maloniau ir jaukiau kai peilis geriau sunkiai atsidaro, bet visai nekliba.
ZT 0350 nepatinka tai, kad jis su assisted opening, kažkaip šis mechanizmas neprigijo man, kai taip pat sklandžiai ir greitai geležte galima atlenkti ir rankos judesiu.
Taip pat svarsčiau apie strider peilius, bet irgi neįkandu jų kainos ;(

Manau iš to galima šiokį tokį vaizdą susidaryti kokio peilio norėčiau ir kokie patinka. Tad gal kažką praleidau kas atitinka kriterijus ?

O ką patartumėte iš mano atrinktu variantų ?

Dar sykį dėkui už kantrybę ir patarimus ;)

_________________
Instagram - Saugiklis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kažkada domėjausi pirmu
StandartinėParašytas: 2011-11-13- 19:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-17- 14:48
Pranešimai: 530
Miestas: Palanga
Kažkada domėjausi pirmu Manix'u. Paliko pačius geriausius įspudžius. Neatitinka 1 ir 6 reikalavimų, jau nebegaminamas, tačiau peilis - tikras laužtuvas ir į biudžetą lengvai įsipaišo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-11-13- 20:02 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-28- 11:50
Pranešimai: 680
Miestas: Kaunas
Ugnius rašė:
Paramilitaryje labiausiai atbaido tai, jog visi jie turi šiokį tokį side to side klibėjimą, ir nieko su tuo padaryti negalima, taip pat kaip ir manix'e 2.

Nuoširdžiai įdomu iš kur tokia (dez)informacija?.. :/

Ugnius rašė:
O aš jau toks žmogus, kad mane tai be galo erzina, suprantu, jog toks mažas judėjimas neturi jokios įtakos peilio savybėms, bet man maloniau ir jaukiau kai peilis geriau sunkiai atsidaro, bet visai nekliba.

Keistai disonuoja su SOG'u avatare :D (juokauju, žinoma ;))

Iš paminėtųjų, vienareikšmiškai rekomenduočiau Paramilitary2. Nors, ryšium su 4 ir 6 punktais, manau tikrai verta dar kart apsvarstyti nedidelio fikso kandidatūrą. Kas dėl nešiojimo patogumo ir metodo - jei dėklas tenkina kelis specifinius reikalavimus, tokį peilį labai patogu nešiotis priekinėje kelnių kišenėje, taip pat kaip ir lenktinį. Pliusai - patogesnis išsitraukimas ir visiškas diskretiškumas (nesimato nieko, net klipso). Vienintelis minusas - kiek sunkiau greitai "paslėpti" atgal viena ranka, bet fikso privalumai prieš lenktinuką tai atperka su kaupu :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Ričardas.K rašė: Kažkada
StandartinėParašytas: 2011-11-13- 20:23 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-22- 19:33
Pranešimai: 751
Miestas: Vilnius
Ričardas.K rašė:
Kažkada domėjausi pirmu Manix'u. Paliko pačius geriausius įspudžius. Neatitinka 1 ir 6 reikalavimų, jau nebegaminamas, tačiau peilis - tikras laužtuvas ir į biudžetą lengvai įsipaišo.


Labiausiai ir atbaido mane jo ašmenų dydis, nes net kaip EDC naudoti jį būtu sunku ir nemalonu, vien tik dėl aplinkinių žvilgsnių :O

ek rašė:
Ugnius rašė:
Paramilitaryje labiausiai atbaido tai, jog visi jie turi šiokį tokį side to side klibėjimą, ir nieko su tuo padaryti negalima, taip pat kaip ir manix'e 2.

Nuoširdžiai įdomu iš kur tokia (dez)informacija?.. :/

Ugnius rašė:
O aš jau toks žmogus, kad mane tai be galo erzina, suprantu, jog toks mažas judėjimas neturi jokios įtakos peilio savybėms, bet man maloniau ir jaukiau kai peilis geriau sunkiai atsidaro, bet visai nekliba.

Keistai disonuoja su SOG'u avatare :D (juokauju, žinoma ;))

Iš paminėtųjų, vienareikšmiškai rekomenduočiau Paramilitary2. Nors, ryšium su 4 ir 6 punktais, manau tikrai verta dar kart apsvarstyti nedidelio fikso kandidatūrą. Kas dėl nešiojimo patogumo ir metodo - jei dėklas tenkina kelis specifinius reikalavimus, tokį peilį labai patogu nešiotis priekinėje kelnių kišenėje, taip pat kaip ir lenktinį. Pliusai - patogesnis išsitraukimas ir visiškas diskretiškumas (nesimato nieko, net klipso). Vienintelis minusas - kiek sunkiau greitai "paslėpti" atgal viena ranka, bet fikso privalumai prieš lenktinuką tai atperka su kaupu :)


Ta dezinformacija iš kelių puslapių, + pats esu čiupinęs 2 paramilitarius ir abu turėjo tą pačią bėdą.

Kas dėl SOG'o, tai pas man jis visiškai neturi jokio judėjimo nei į šonus nei pirmyn, atgal. Ašinis varžtas kaip reikalas užveržtas, veikia lėčiau peilis, bet nekliba :) Tačiau vis tiek jis guli stalčiuje nenaudojamas, vien tik dėl estetinių savybių, kadangi man tai vienas gražiausių peilių kuriuos teko čiupinti *oops*

Gal galit tada parekomenduot bent kelis fiksus, kurie atitiktu tuos specifinius dėklo reikalavimus, dydi ir t.t. ? Būčiau labai dėkingas :)

P.S. Dar kartą apsvarstysiu Paramilitary 2 8-)

_________________
Instagram - Saugiklis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Kad ir Benchmade 211
StandartinėParašytas: 2011-11-13- 20:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Kad ir Benchmade 211 ACTIVATOR® SNODY design.
http://www.survival.lt/index.php?main_p ... cts_id=202
Arba SNODY Menace
http://www.arizonacustomknives.com/prod ... p?id=12140
Čia tik keletas pavyzdžių. Galų gale parašyk kad ir Andriui TRC, išdrož kokio norisi pačiam..


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: O kershaw lahar kodėl
StandartinėParašytas: 2011-11-13- 20:50 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2011-04-18- 23:47
Pranešimai: 1207
Miestas: Vilnius
O kershaw lahar kodėl netinka? Pas mane iš kišenės neišlenda jau 2 metai :-)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011-11-14- 10:19 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-28- 11:50
Pranešimai: 680
Miestas: Kaunas
Ugnius rašė:
Gal galit tada parekomenduot bent kelis fiksus, kurie atitiktu tuos specifinius dėklo reikalavimus, dydi ir t.t. ?


Pavyzdžiui,
Fallkniven WM1
Spyderco Street Beat
ESEE Izula.

Taip pat verta pažiūrėti Bark River, Boker produkciją.
Keli "kišeniniai" (išskyrus traper'į :)):


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Manau kad pagal reikalavimus
StandartinėParašytas: 2011-11-14- 12:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-03-23- 9:38
Pranešimai: 108
Miestas: Vilnius
Manau kad pagal reikalavimus Spyderco paramilitary 2 (nešioju Para2, sureguilavus ašinį varžtą šoninio judėjimo nėra), DPX H.E.S.T. 2 ir Benchmade 755 MPR Sibert sunkiai lyginami. Para2 akivaizdžiai atrodo silpniausiai pagal tvirtumą iš minėtų peilių, kurie jau daugiau laužtuvėliai, nei peiliai. Vieninteliu aspektu kuo gali konkuruoti tai kaina, jei biudžetas yra 600 lt, tai išeitų para2 kaip lenktinis edc į vieną kišenę, plius mažas fiksas, kad ir Izula i kita kišenę,


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 130 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 33 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007