Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.

Forumo taisyklės

Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.
Atsakymo rašymas

Aurimo peiliai

2012-11-30- 14:31

Pirmas blynas
 

Aurimo peiliai

2012-11-30- 15:43

Pirmam blynui visai neblogai. Reiktų su rankenos proporcijom pažaist, atrodo ilgoka ir kudoka.

Aurimo peiliai

2012-11-30- 15:55

Bet labai patogiai rankoje guli :)

Aurimo peiliai

2012-11-30- 16:17

Sveiki, mano pirmas blynas. Laukiu pastabu ir komentaru.
Metalas - metalo pjovimo pjūklas.
Rankena - is Linuxo imtas medis viduryje (kvepentis) ir jei gerai pamenu tuja (kraštuose).
Norma Vulkan .30,06 - panaudotas pagal paskirtį. :D

Sveikinam prisijungus Su

2012-11-30- 18:32

Sveikinam prisijungus ;) Su formomis ir proporcijomis dar tikrai reikia pasitobulinti, bet visumoje apdirbimas nuotraukose atrodo kruopštus. Medis viduryje - Bulnesia Sarmientoi, šonuose panašu į afrikinę tują (Thuja).
Klausimas, kodėl tokia geležtės forma? > metalo neužteko ar taip norėjai?

Kadangi dariau daugiau

2012-11-30- 18:49

Kadangi dariau daugiau lupimui, tai tokia sugalvojau. Teko isbandyti dar nepabaigta, tai tikrai patogu buvo lupti. Rankena neslidi ir paemus iskart prilimpa prie rankos.
Jei ateityje pasirodys kad reikia kaska pakeisti, reikes keisti, kol bus "tobula" :D

Forma ir gabaritus atrinksi

2012-11-30- 18:58

Forma ir gabaritus atrinksi tik panaudojęs pagal paskirtį, bet jei tau limpa tai reiškia forma gera :)
Gal kiek apvaliau reikėjo pereiti iš rankenos į geležtės pentį, ten toks kaip laiptas atrodo. Ir rankenos galą siūlyčiau suapvalinti - nuimti aštrius kampus. Tuja gana mikštas ir trapus medis, trinktelsi kurnors ir nuskelsi kampą :)

ok, reiks suapvalinti

2012-11-30- 19:11

ok, reiks suapvalinti :)

Hm, man prieš labiau patiko..

2013-01-02- 11:38

Hm, man prieš labiau patiko.. Tik rankena per plati.

Buvo laiko tai padariau

2013-01-02- 11:39

Buvo laiko tai padariau grybavimo peiliuka.
Karesuando SS 75
Plienas 12C27
110 mm 78 x 18 x 2,5 mm
Keletas isgertu sampano kamstuku.
Aliuminis.

P.S. Gal kas pasakys ar reiketu kaskaip papildomai impregnuoti kamstine rankena?

 

Susiaurinus tikrai pasidare

2013-01-02- 11:50

Susiaurinus tikrai pasidare patogesne.

Reikėjo rankenos pradžią

2013-01-02- 11:53

Reikėjo rankenos pradžią labiau link geležtės penties nuleist, būt gražiau, IMHO.

Bet visa tai dar galima dar

2013-01-02- 11:58

Bet visa tai dar galima dar padaryti, tik parodykite kaip :)

Pirmas peilis man irgi geriau

2013-01-02- 12:59

Pirmas peilis man irgi geriau žiūrisi, tik šiek tiek rankeną paploninus būtų buvęs kaip tik IMHO. Antras matosi, kad klijuotas iš skirtingų butelių kamščių, nes kamštinės medžiagos struktūra skiriasi. Kamštinės rankenos niekaip nereikia abdirbti - kamštmedis nesiimpregnuoja ;)

P.S. "pries du petelius" - WTF?

Sveiki, su Naujais

2013-01-02- 13:01

Sveiki, su Naujais metais.
Radau pries du metelius daryta pirmaji savo peili. Kadangi jis man visiskai nepatiko, tai ir buvo numestas i kampa ir nenaudojamas.
Nutariau pakoreguoti.

Kas gavosi spreskita patys.
p.s. bus daugiau foto.

Viskas is Brisa.
Bowie blade, stainless 440
Curly birch
Fiber
Brass
Guard

 
Atsakymo rašymas