Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 20:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 319 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2014-08-09- 0:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-02- 16:33
Pranešimai: 79
Šalis: Anglija
Miestas: Bedford
pyfpafz rašė:
Pabandyk skusuvu skustis viena ranka.

pyfpafz - o cia jau sugebejimu reikia.... nera mano rankos tokios lankscios .... kazkaip pradzioje ismokau abiem....
dabar abiem ir skutuosi.
P.S.: manau skustuve esme... vokietis normaliai skuta abiem pusem. Ka tik patikrinau....
Vadinasi reikia mokintis su japonisku... perprasti jo subtilumus us jo kampais.... :(


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-09- 9:36 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
pyfpafz rašė:
Pabandyk skusuvu skustis viena ranka.

Pritariu pyfpafzui...o ir kaip skųstis keičiant ranka, - su kaire skusdamasis tikrai antrą burną pasidaryciau.:)))

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-09- 10:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-02- 16:33
Pranešimai: 79
Šalis: Anglija
Miestas: Bedford
GAdas rašė:
pyfpafz rašė:
Pabandyk skusuvu skustis viena ranka.

Pritariu pyfpafzui...o ir kaip skųstis keičiant ranka, - su kaire skusdamasis tikrai antrą burną pasidaryciau.:)))

GAdas, pritariu... ssunku ismokti, man tam prireike vos ne 2 metu ;) ir dabar dar matosi keli randai ant veido kai mokinausi. Aisku jie nedideli, nes buvau itin atsargus... bet su laiku ismokau :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-09- 11:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Neįsivaizduoju kaip būnant atsargiam galima prisidaryt randų ant veido besiskutant :/
Simboliškai oda gali pakraujuot, bet randai!?
Na nebent koja skustuvą laikytum XD

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-09- 20:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-02- 16:33
Pranešimai: 79
Šalis: Anglija
Miestas: Bedford
pyfpafz rašė:
Neįsivaizduoju kaip būnant atsargiam galima prisidaryt randų ant veido besiskutant :/
Simboliškai oda gali pakraujuot, bet randai!?
Na nebent koja skustuvą laikytum XD

Pirmieji skutimaisi kai mokinausi su kaire ranka....
skustuva truktelejau i sona biski.... nedideli randai, vos matomi... bet atsirado :(
ir cia palei smakra.... kur labai durna vieta skutant.... na ne esme :D
dabar jau senokai beisipjoves buvau... o oda nuo ko gali pakraujuoti?
nebent skustuvas bukas ir reikia spausti kai skutiesi...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-09- 21:02 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-09-13- 21:23
Pranešimai: 302
Miestas: Vilnius
Kur iš viso, kolega, tokį skustuvą radai?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-09- 21:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-02- 16:33
Pranešimai: 79
Šalis: Anglija
Miestas: Bedford
Kaelan rašė:
Kur iš viso, kolega, tokį skustuvą radai?

Japonisko stiliaus?
http://www.theinvisibleedge.co.uk/iwasakirazors.html
Cia ir pirkausi neseniai :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-09- 21:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-02- 16:33
Pranešimai: 79
Šalis: Anglija
Miestas: Bedford
Kaelan rašė:
Kur iš viso, kolega, tokį skustuvą radai?

Beje o kodel kolega klausi?
Nori ismeginti toki skustuveli?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-10- 9:02 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-09-13- 21:23
Pranešimai: 302
Miestas: Vilnius
Tomosius rašė:
Kaelan rašė:
Kur iš viso, kolega, tokį skustuvą radai?

Beje o kodel kolega klausi?
Nori ismeginti toki skustuveli?

Suopis man parūpino europinio tipo "straight razor" ir su juo puikiai skutasi, tačiau pats pasigaląst jo gerai nesugebu. Svarsčiau ar Japoniškas nebus patogesnis mano gebėjimams ant akmens.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-08-13- 9:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-02- 16:33
Pranešimai: 79
Šalis: Anglija
Miestas: Bedford
Kaelan,

Nemanau kad japoniskas bus patogiau tava gebejimams galasti, jis taip pat galasis kaip ir europietiskas, netgi gal gebliau bus pagalasti, nes europietiska lengviau butu pataisyti jei kas ne taip iseitu begalandabt, nes japoniskas galandasi tik is vienos puses, antroji puse pervedama tik pora kartu kad pasalinti mikrouzvarta.

Pasikartosiu dar karteli: svarbiausia geri ir ploksti akmenys. ypac svarbu ploksti, nes skustuva guldai pilnu pavirsiumi ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-07- 14:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-02- 16:33
Pranešimai: 79
Šalis: Anglija
Miestas: Bedford
Sveiki,

na kadangi sita tema nelabai gyva, arba kazkam gal neidomi, bet man ji vis dar aktuali ir speju ilgai darbus, nes kuo toliau tuo labiau ininku as i visa tai... tampa svarbiau nei kiti manoo pomegiai....

Tad lengvas pasidalinimas patirtimi:
Daug kas sako kad pakanka skustuva gerai isgalasti ant akmenu ir paskui pustymas. Taip, tas tiesa, bet pats nustebau ka reskia kokybiskas pustas, iki siol pustydavau ir maniau kad liuks viskas, kol neteko anglojoje pas viena zmogeli paciupineti vieno pusto.... po ko ir sau uzsimaniau tokio ir isigijau.
Pasakyti galiu sekancius pastebejimus: kokybe auksciausiame lygyje, labai kokybiskai isdirbta oda, pats nustebau koks skirtumas tarp British Bridle leather ir cordovan... skustuvas tapo zymiai svelnesnis (nezinau kaip paaiskinti, bet skuta tikrai zymiai svelniau, ne taip dirgina oda), minusas vienas - pustymas man kazkodel uztrunka ilgaiu nei ant senojo pusto, nors gal but ta yra del odos subtilybiu.... Pusto oda pakankamai stora, netgi sakyciau labai sotra lyginant su senuoju, seonojo storis vizualiai apie 2.5mm, dabartinio 3.5mm ir plotis net 66mm. Kas suteikia ilgaamziskuma (na man bent taip kituose forumuose aiskino). Pustas atkeliavo is 3 daliu: drobine dalis, arklio oda ir pats pustas is cordovan odos.
Drobe - skirtas visokioms mikro-uzvartoms pasalinti jei tokios susiformavo
arklio oda - pirminis pustas, jau vien jis pakankamai maloniai nupoliruoja asmenis ir skustuvas tinkamas skustis
pats pustas - Cordovan oda, ilgas, platus (66mm) ir storas. Labai svelni oda, maloniai isbaigta, minksta.

Labai svarbu yra pusto plotis - kai pustas yra pakankamai platus, nereikia pustyti X stiliumi, t.y. pustant skustuva vesti i sona, kad butu pustomas visas skustuvas.

Visa tai sudaro stai si komplekta: Kanayama Cordovan Strop 80000.

Nuotraukos pridedamos


Prikabinti failai:
20141007_114240.jpg
20141007_114240.jpg [ 2.19 MiB | Peržiūrėta 6003 kartus(ų) ]
20141007_114251.jpg
20141007_114251.jpg [ 2.39 MiB | Peržiūrėta 6003 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-07- 14:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Žiūriu, kad jei jau ką perki tai perki... :)

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-07- 14:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-02- 16:33
Pranešimai: 79
Šalis: Anglija
Miestas: Bedford
O kodel taip, pyfpafz? as ne tai kad perku, o investuoju :)
pas mane sunus auga, o jau ji dabar irgi skustuvai traukia... pamate ka tetis isdarineja... jam irgi idomu :) tad jei ka, nemanau kad prapuls tokie dalykai.
Antra - geras daiktas tarnauja ilgai, su juo malonu dirbti.
merginos pinigus leidzia makiazams ir panasiai, o kodel as negaliu sau rytinio ritualo susikurti ir juo megautis? beto, tai man rytais leidzia lengvai susikaupti kai skutiesi... maloniai nuteikia darbo dienai :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-07- 14:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Na kaip čia tinkamiau išsireiškus!? :/
Manau, kad mokytis reikėtų su paprastesniais variantais, o kadangi normaliai nėra kur pas ką kažką išbandyt gyvai čia ant LT tai verta išbandyti ir tarpinius variantus.
Tokie pirkiniai turi prasmę kai jau ranka atmušta, na bet niekas nedraudžia aišku tai turėt ir dabar.

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2014-10-07- 14:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-02- 16:33
Pranešimai: 79
Šalis: Anglija
Miestas: Bedford
Na man tai sunku pasakyti ar tai labai tarpinis variantas... skustuvu skutuosi jau 2 metai... Tai ir ranka... nera tai kad butu neatmusta, aisku dar nesugebu visko atlikti uzristomis akutemis :D
O tubulejimui ribu niekada nera ir norisi kazka isigyti geriau, patirti maloniau ir t.t. Kaip ir tamsta, ieskaisi geresnio pelio, kokybiskesniu akmenu, tai kas tau mieliau... Net ir virtuveje nenustebciau jei pas tamsta butu kokybiski peiliai o ne tarybiniai arba visu dabar pamegti Fiskars (na nors jie nera zemiausia klase). Visi ziurime kas mums geriau.
Taip ir as. Antra - gyvenimas ismoke kad skupas moka 2 kartus, aisku is pat pradziu nepirkau tai kas yra tokiam lygmenyje. Tarkime taip: tai jau mano 3 pustas ;) pirma pusta emiau specialiai - gana pigu, kad pasimokinti... ir ji sudroziau gana greitai.... nors jis ir nebuvo itin kokybiskas ir gana pigus. Tokia jo ir buvo paskirtis. Ir skutau tada tik kojas ir rankas, mokinausi, kol drasos neigavau toki daikta prie veido ir gerkles detis. Dabar reikalavimai kyla, ypac todel kad turiu gana bjauria oda... net su tevo mylimais skutimosi peiliukais (tai ne reklama - match 3), negaledavau skustis daugiau kaip savaite... oda isberdavo. Pavargau pinigus tam leisti, o pastumejima toki dave vienas patyrimas - teko pajausti tokio skustuvo malonuma kai zmogus mokantis ir zinantis mane apskuto. Tai buvo pirmasis potyris, po ko seke informacijos rinkimas ir prasidejo kelione po skustuvu pasauli. Su laiku ir po truputeli buvo isigyjama vis geresni irankiai ir tas seka toliau. Aisku viena diena tai baigsis... beliks tik uzsiimti vos ne kolekcionavimu...


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 319 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007