Atsakymo rašymas

Re: "Foruminis-2015"

2015-01-09- 19:14

AD rašė:Virtuvinis seniai pribrendo, bet norisi kažko mandresnio, plieno kokio kItOkIo...


Tai kad sunku šiais laikais su tokia plieno marke.:D XD

Re:

2015-01-09- 19:43

GAdas rašė:
AD rašė:Virtuvinis seniai pribrendo, bet norisi kažko mandresnio, plieno kokio kItOkIo...


Tai kad sunku šiais laikais su tokia plieno marke.:D XD

Taip taip... čia ta, itin reta plieno rūšis XD XD XD
Banginis rašė:[
paklauskite Kestucio ar jisai apsims nukalti 30-40 analogisku damaskiniu? :/

Damasko geležtėms nukalti manau galėčiau, jei kas apsiimtų visą kitą darbą :D Variantas :cool:

Re: Re:

2015-01-09- 19:59

Kestutis ply rašė:Damasko geležtėms nukalti manau galėčiau, jei kas apsiimtų visą kitą darbą :D Variantas :cool:

!! Va jis, KiToKs plienas! :liuks:

Re: "Foruminis-2015"

2015-01-09- 20:16

Na, virtuvinis, 16-17cm, įdomesnės formos, damaskinis, 67hrc, su kaktuso rankena ... būtų ok.
Kažkas siūlė 300€, jo, manau būtų gerai.

Re: "Foruminis-2015"

2015-01-09- 20:30

Loptar rašė:Na, virtuvinis, 16-17cm, įdomesnės formos, damaskinis, 67hrc, su kaktuso rankena ... būtų ok.
Kažkas siūlė 300€, jo, manau būtų gerai.


Vou, čia tikriausiai orgazmas iš po 2014-ų rankų darbo foruminio :O
Man rodos dar niekas nenusprendė, kad bus virtuvinis, o pasiūlymus teikti tikriausiai Loptar monopolį turi 8(

Re: "Foruminis-2015"

2015-01-09- 20:36

Kestutis ply rašė:Vou, čia tikriausiai orgazmas iš po 2014-ų rankų darbo foruminio :O

Tai, kad paprastesnių ir taip yr, kam dar vienas :) Turi būt cinkelis.

Kestutis ply rašė:Man rodos dar niekas nenusprendė, kad bus virtuvinis, o pasiūlymus teikti tikriausiai Loptar monopolį turi 8(

Kad, jei netingėtum paskaityt, tai 1 2 psl žmonės gana daug mini virtuvinį, na ir paskutiniai postai panašu apie virtuvinį ... Na, bent jau taip raidės sako :)
Tai aš irgi už virtuvinį, jei bus įdomesnis.

Re: "Foruminis-2015"

2015-01-09- 20:41

Loptar rašė:Tai, kad paprastesnių ir taip yr, kam dar vienas :) Turi būt cinkelis.

O kas ginčyjasi :) Laukiam virtuvinio su cinkeliu kosepcijos :bravo:
Loptar rašė:Kad, jei netingėtum paskaityt, tai 1 2 psl žmonės gana daug mini virtuvinį, na ir paskutiniai postai panašu apie virtuvinį ... Na, bent jau taip raidės sako :)
Tai aš irgi už virtuvinį, jei bus įdomesnis.

Na jei netingėtum pasiskaityti, tai koks bus foruminis nusprendžiama, tik po balsavimo ;) O šiuo metu kiek man žinoma, forumas atviras pasiūlymams. Aš atsakiau į Banginio klausimą, o prie ko čia tamstai kaktusai su eurais galvoj šokinėt pradėjo, tai nesupratau 8(
Paskutinį kartą redagavo Kestutis ply 2015-01-09- 20:47. Iš viso redaguota 2 kartus.

Re: "Foruminis-2015"

2015-01-09- 20:42

Kestutis ply rašė:
Loptar rašė:Tai, kad paprastesnių ir taip yr, kam dar vienas :) Turi būt cinkelis.

O kas ginčyjasi :) Laukiam virtuvinio su cinkeliu kosepcijos :bravo:

Aišku, kad laukiam. Ir man įdomu :liuks:
Beje, buvo gi minėta, kad Vladas rodė Kaune ... Aš, deja, nemačiau, bet laiko dar yra ;)

Re: "Foruminis-2015"

2015-01-09- 20:51

Kestutis ply rašė:Na jei netingėtum pasiskaityti, tai koks bus foruminis nusprendžiama, tik po balsavimo ;) O šiuo metu kiek man žinoma, forumas atviras pasiūlymams. Aš atsakiau į Banginio klausimą, o prie ko čia tamstai kaktusai su eurais galvoj šokinėt pradėjo, tai nesupratau 8(

Kažkaip neprofesionaliai trolini ...
Vienas pirmų pasiūlymų.
Kodėl aš negaliu prisijungt prie pageidavimų? Pas kažką monopolis pasiūlymams? :)

O pagal pirmą temos postą, Vladas klausė:
- koks tai galėtų būti peilio tipas (ištisinis-lenktinis) ir kokios paskirties?
- kas jį apsiimtų pagaminti (ar modifikuoti jei tai gamyklinis modelis)?
- kiek max € jis turėtų kainuoti?

Tai į 1 ir 3 klausimą aš ir atsakiau. Dėl 2 nuomonės neturiu.

Dabar truputuką aiškiau? Dėl eurų ir kt.

Re: "Foruminis-2015"

2015-01-09- 20:59

vyrai - ramiai.
GiedriusT rašė:Neturiu nuotrauku ar breziniu, bet tas santoku-sefo hibridas labai mielas atrodo ;)

kartais ne sis?
Prikabinti failai
10417640_787841961296021_5156927136965303450_.jpg

Re: "Foruminis-2015"

2015-01-09- 22:19

Banginis rašė:kartais ne sis?


Ne :)

Re: "Foruminis-2015"

2015-01-09- 22:33

Loptar rašė:Kažkaip neprofesionaliai trolini ...
Vienas pirmų pasiūlymų.
Kodėl aš negaliu prisijungt prie pageidavimų? Pas kažką monopolis pasiūlymams? :)

O pagal pirmą temos postą, Vladas klausė:
- koks tai galėtų būti peilio tipas (ištisinis-lenktinis) ir kokios paskirties?
- kas jį apsiimtų pagaminti (ar modifikuoti jei tai gamyklinis modelis)?
- kiek max € jis turėtų kainuoti?

Tai į 1 ir 3 klausimą aš ir atsakiau. Dėl 2 nuomonės neturiu.

Dabar truputuką aiškiau? Dėl eurų ir kt.

Džiaugiuosi dėl tamstos sugebėjimų profesionaliai trolinti :bravo: Jaučiasi, kad įdirbis nemažas :liuks2:

Re: "Foruminis-2015"

2015-01-09- 22:47

Kestutis ply rašė:Džiaugiuosi dėl tamstos sugebėjimų profesionaliai trolinti :bravo: Jaučiasi, kad įdirbis nemažas :liuks2:

Man malonu, kad džiaugiesi. Geriau kai supa linksmi žmonės :)

Re: Re:

2015-01-10- 1:10

Kestutis ply rašė:Damasko geležtėms nukalti manau galėčiau, jei kas apsiimtų visą kitą darbą :D Variantas :cool:


O tu žinai, kad foruminiams reikėtų visas geležtes nukalti vienodas, o ne skirtingas? XD

Re: Re:

2015-01-10- 1:21

pyfpafz rašė:
O tu žinai, kad foruminiams reikėtų visas geležtes nukalti vienodas, o ne skirtingas? XD

Gudruti, kur tu matei du visiškai vienodus damasko gabalus? O nukalti daug ruošinukų su vienodu raštu, problema nedidelė, taip kad nereikia čia lia lia :D
Nors galima kaip tik visiems skirtingus, bus dėl ko pasipešioti XD
Atsakymo rašymas