Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 20:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 44 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2015-09-10- 9:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2015-08-18- 14:10
Pranešimai: 100
Miestas: Vilnius
_Vladas_ rašė:
Geras pasirinkimas. +1 Nešioju rankinėje tokį patį ir iki šiol nenusivyliau.
Tik man atrankos procesas užtruko keletą metų ir nemažai papildomų išlaidų alternatyvoms. :E


Dėkui,

Mūsų informacinio prieinamumo laikais - aklai bandyti > prabanga (bent jau morališkai man).
tiesiog pasiskaitymas, pirminės nuomonės sudarymas, tada jau galima konkrečiai klausti tarp kelių variantų. Ir rezultate - tulzas ant kišenės.

Vincukas rašė:
Kažkaip labai greitai išsirinkai - dramatizmo pritrūkom ir apsikoliot nespėjom. :E


Tai kad aš tave puikiai pažįstu :))) Tad nusprendžiau tau nepalikt tokios galimybės. bet jei nori, tai galiu kada užvirt naują procesą ir tave net įspėsiu.

TerMind rašė:
Peiliukų geležtės be smaigalių. "Politkorektiškos", ar šiuo atveju yra koks nors panaudojimo privalumas?


Yra, kai EDC peilis ant kišenės.
Šiaip rinkausi tarp dviejų variantų - buvo dar geležtė su smaigaliu. Bet rankenos tiesios, kaip pas Leathermančiką, ir žyymiai sunkesnis. Bet kadangi turiu atskirai peilį, tai nusprendžiau, kad nereikia. Jei paprastai pradurt ką reikia, yra yla.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-11- 11:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 304
Miestas: Vilnius
Visgi, mano subjektyvia nuomone, smarkiai trūksta, tiek ant Leathemano, tiek ant Vikso geros karpyklės, kurią, kolkas , turi tik Gerber'is :(. Nors pats įrankis, kaip ir morališkai pasenęs. Ten, berods, Supertool'as jau turi tokią karpyklę, bet vistiek, ne tai. Kai Charge turės tokį, bus praktiškai idealus multitool'as...


Prikabinti failai:
gerber.jpg
gerber.jpg [ 62.61 KiB | Peržiūrėta 6466 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-11- 12:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Keptulis rašė:
Visgi, mano subjektyvia nuomone, smarkiai trūksta, tiek ant Leathemano, tiek ant Vikso geros karpyklės, kurią, kolkas , turi tik Gerber'is :(. Nors pats įrankis, kaip ir morališkai pasenęs. Ten, berods, Supertool'as jau turi tokią karpyklę, bet vistiek, ne tai. Kai Charge turės tokį, bus praktiškai idealus multitool'as...

Tai kad turi tiek Supertoolas, tiek Surge, MUT, OHT, net biudžetinis Rebar'as..


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-11- 15:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-06-14- 11:48
Pranešimai: 304
Miestas: Vilnius
Turi, bet ne tokius "gudrius". Gerberio patentas, matyt, trijų kraštinių karpyklė. Viena nusidėvi, pasuki ir toliau dirba...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-13- 10:31 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-02-04- 11:55
Pranešimai: 207
Miestas: Kaunas
galetu pvz buti daugiafunkcinis kirvis,arba plaktukas,visokiu gelezteliu prikaisioja i kamiena ir vsio. :D a prie ko cia reples?realiam gyvenime aplamai neatsimenu kada paskutini kart jas laikiau rankose..youtubes gyventojam tai suprantu,kol jie viskuom neapsirupina,taip sakant nepasiruosia apokalipsei,treciam pasauliniam,zombiu invazijai ir pan.jie jauciasi nesaugus :E :E bet kada jus paskutini karta laiket rankose reples su poreikiu kazka dirbt?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-13- 12:06 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
O kas liečia reples, tai kiekvienas turi savo naudojimo įpročių aš tai į darbą net su kostiumu eidamas nesiskiriu su Gerber Legend multitulu ir tiesa sakant replių prireikia.

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-13- 13:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Desantas rašė:
O kas liečia reples, tai kiekvienas turi savo naudojimo įpročių aš tai į darbą net su kostiumu eidamas nesiskiriu su Gerber Legend multitulu ir tiesa sakant replių prireikia.

Pas mane panašiai, replės pagal panaudojimą turbūt antros po atsuktuvų.
P.S. Geras pasirinkimas, Pavelai :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-14- 13:31 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2015-02-18- 20:00
Pranešimai: 159
Miestas: Kaunas
Miške pereitais metais su multitoolo replėmis karpiau spygliuotas tvoras, taigi ir miške prisireikia ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-15- 19:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2014-02-01- 15:06
Pranešimai: 22
Miestas: Molėtai
as jau 10 metu tusausi su leatherman super tool 200 tikrai nekarta padejo,kai prie jo pripranti tampa nepakeiciamas daiktas beto kai pirkau norgei tai dave garantija 25 metai kolkas viskas gerai :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-18- 17:40 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
loki rašė:
Keptulis rašė:
Visgi, mano subjektyvia nuomone, smarkiai trūksta, tiek ant Leathemano, tiek ant Vikso geros karpyklės, kurią, kolkas , turi tik Gerber'is :(. Nors pats įrankis, kaip ir morališkai pasenęs. Ten, berods, Supertool'as jau turi tokią karpyklę, bet vistiek, ne tai. Kai Charge turės tokį, bus praktiškai idealus multitool'as...

Tai kad turi tiek Supertoolas, tiek Surge, MUT, OHT, net biudžetinis Rebar'as..

berods, Gerberio "vielų karpyklę" - jai susidrožus, galima pasukti ir vėl naudoti (trys darbinės briaunos).


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-18- 19:58 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
Banginis rašė:
berods, Gerberio "vielų karpyklę" - jai susidrožus, galima pasukti ir vėl naudoti (trys darbinės briaunos).

Tikrai taip, o kai man vieną sulūžo paskambinau į Ginalą ir jie parūpino naujas (kaip ne keista už dyką)

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-20- 1:37 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-02-04- 11:55
Pranešimai: 207
Miestas: Kaunas
viena kart metuose sukarpiau viela miske..kuris cia is musu ligonis?..velniam ja karpyt ir dar miske?

Pranešimo turinys redaguotas.
------
Administracija


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-20- 2:34 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-01-08- 9:58
Pranešimai: 217
Miestas: Vilnius
Priminimas:
1. Nerašykit keliomis žinutėmis paeiliui. Norėdami papildyti savo pranešimą naudokit funkciją "Redaguoti pranešimą" (mygtukas "edit" komentaro lango apačioje).
2. Nenukrypkit nuo temos.
3. Neignoruokite elementarių rašybos taisyklių.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2015-09-20- 20:26 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2015-02-18- 20:00
Pranešimai: 159
Miestas: Kaunas
albertas92 rašė:
viena kart metuose sukarpiau viela miske..kuris cia is musu ligonis?..velniam ja karpyt ir dar miske?

Jei ką, aš miške kasdien ;) O tu nekarpytum, jei kelias kelnes ir pora porų botų per dvi savaites nusprogo? Ir nevadink žmonių ligoniais jų nematęs ;)


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 44 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007