Apie gelbėjimo tarnybų, narų, kariškių ir kitiems nekasdieniams poreikiams bei svaidymui skirtus peilius...
Atsakymo rašymas

Re: Skustuvai

2015-11-21- 1:48

Jau atvyko - angliškasis Gillette Tech Fat Handle skustuvas iš 40-ųjų:
gillette_tech.jpg

Beliko tik pavalyti ir išbandyti.

Re: Skustuvai

2015-12-03- 20:35

Rimtas veikejas. gero veiksmo visiems! :D
https://www.youtube.com/watch?v=D5VjK7IiRpk

Re: Skustuvai

2015-12-03- 21:37

PatikrintaLaiko rašė:Rimtas veikejas. gero veiksmo visiems! :D
https://www.youtube.com/watch?v=D5VjK7IiRpk


O cia kuri stadija skaitosi? :/

Re: Skustuvai

2015-12-03- 23:52

Na šeip pirmas sprendimas įsigyti klasikinį skustuvą asmeniškai man nutiko tada kai aš užsigalandęs GIKO medžioklinį peilį, su įgaubtais nuolydžais ir su mano užgalandinimu, pabandžiau juo nusiskusti. :warrior:

Re: Skustuvai

2015-12-04- 9:45

pyfpafz rašė:Na šeip pirmas sprendimas įsigyti klasikinį skustuvą asmeniškai man nutiko tada kai aš užsigalandęs GIKO medžioklinį peilį, su įgaubtais nuolydžais ir su mano užgalandinimu, pabandžiau juo nusiskusti. :warrior:

manau neišvengiama kiekvieno vyro gyvenime :D ir kaip baigės?
man pamenu pirmu braukimu į ausį įsmigo.. :oops:

Re: Skustuvai

2015-12-04- 17:05

PatikrintaLaiko rašė:
pyfpafz rašė:Na šeip pirmas sprendimas įsigyti klasikinį skustuvą asmeniškai man nutiko tada kai aš užsigalandęs GIKO medžioklinį peilį, su įgaubtais nuolydžais ir su mano užgalandinimu, pabandžiau juo nusiskusti. :warrior:

manau neišvengiama kiekvieno vyro gyvenime :D ir kaip baigės?
man pamenu pirmu braukimu į ausį įsmigo.. :oops:

Ar tik ne kokį sodininko peilį naudojai...? :/ :E

Re: Skustuvai

2015-12-04- 17:30

PatikrintaLaiko rašė:
pyfpafz rašė:Na šeip pirmas sprendimas įsigyti klasikinį skustuvą asmeniškai man nutiko tada kai aš užsigalandęs GIKO medžioklinį peilį, su įgaubtais nuolydžais ir su mano užgalandinimu, pabandžiau juo nusiskusti. :warrior:

manau neišvengiama kiekvieno vyro gyvenime :D ir kaip baigės?
man pamenu pirmu braukimu į ausį įsmigo.. :oops:


Na atrodo viskas savo vietose. :)

Re: Skustuvai

2015-12-08- 11:58

Kelintų metų gali būt šio ERN skustuvo kleimas?

Re: Skustuvai

2015-12-08- 17:31

Taigi parašyta - 95. Tik neaišku BC, ar AC. :E

Re: Skustuvai

2015-12-21- 23:49

Prie senienų prisijugė anglų Souplex, skuta visai padoriai :D

Re: Skustuvai

2016-01-19- 15:42

pyfpafz
šiaip. nieko nenoriu tuo pasakyti:
TI_41D_58_275_DD_PN_Le_Dandy_plastic_black-2.jpg

:jaja:

Re: Skustuvai

2017-02-26- 23:31

Sveiki.Gal kaz zino kur Lietuvoi butu galima rasti(net nezinau kaip tai lietuviskai pavadinti) skutimosi peilio remontini kniedziu komplekta?Angliskai ''razor pinning kit''.Arba labai mazo diametro poverzliu(vidinis d=1.5-1.7mm).
Prikabinti failai
images.jpg
images.jpg (11.23 KiB) Peržiūrėta 5906 kartus(ų)

Re: Skustuvai

2017-02-27- 12:41

Kestutis rašė:Sveiki.Gal kaz zino kur Lietuvoi butu galima rasti(net nezinau kaip tai lietuviskai pavadinti) skutimosi peilio remontini kniedziu komplekta?Angliskai ''razor pinning kit''.Arba labai mazo diametro poverzliu(vidinis d=1.5-1.7mm).

kiek mano patirtis rodo tokių miniatiūrinių (arba kitaip sakykim pramonėje nepritaikomų) poveržlių pardavime nerasi mano manymu geriausia pirkti lakštą ir pačiam daryti jei tereikia kokių keturių poveržlių.

Re: Skustuvai

2017-02-27- 14:00

Dekui uz atsakima.Reikia tikrai ne keturiu.Paciam gamintis tai bereikalingas laiko svaistymas.Tada reiks siustis is uzsienio.

Re: Skustuvai

2017-02-27- 14:10

Pabandyk pasidomėti pas laikrodininkus galbūt jie ką nors galėtų turėti ar pasiūlyti kokį variantą.
Atsakymo rašymas