Temoms apie tai, ką įdomaus ar ypatingo turim surinkę. Sukurkit temą savo vardu (Nick`u) ir pasidalinkit joje savo džiaugsmais su kolegomis...
Atsakymo rašymas

Loki dėžutė

2011-02-04- 12:22

Sveiki, rodau ir aš savo dalį turto.)

Dauguma peilių pas mane apsilankydavo ir išeidavo pas draugus ir pažįstamus, o čia ta dalelė kuri liko, ir nedulka uždaryta spintoje...)))


  

Visi "tvirtuoliai".

2011-02-04- 13:48

Visi "tvirtuoliai". :)

Rimti peiliukai, vienodo

2011-02-04- 15:49

Rimti peiliukai, vienodo stiliaus. Matyti, kad dirbantys.

Aha, pasilikau tik

2011-02-04- 16:07

Aha, pasilikau tik darbinius.) Paradiniai ir lenktinukai buvo išporceliuoti, bo pirmadienį dukra gimė.)))))) Tai ne taip "prigiję" buvo iškeisti į pampersų fondą.. :-D

loki rašė: Aha, pasilikau tik

2011-02-04- 16:20

loki rašė:Aha, pasilikau tik darbinius.) Paradiniai ir lenktinukai buvo išporceliuoti, bo pirmadienį dukra gimė.)))))) Tai ne taip "prigiję" buvo iškeisti į pampersų fondą.. :-D

Ooo, Sveikinu :)
Vaiko gimimas tai labaaai rimtas darbas. I džiaugsmas šeimai.

Kaip tik norėjau klausti,

2011-02-04- 16:51

Kaip tik norėjau klausti, nejaugi tik tiek liko :)
Lenkiu galvą prieš neeilinę valios jėgą, aš porą pačių nenaudojamiausių niekaip neprisiverčiu parduot, vis pasiteisinimų prisigalvoju, a'la "kol nebadauju, tegul paguli, ėst juk neprašo".

p.s. Kongraduliacijos :)

Dėkui, dėkui.) Viskas gerai,

2011-02-04- 17:14

Dėkui, dėkui.)
Viskas gerai, visi medžiokliniai peiliukai nukeliavo pas gerus draugus medžiotojus, taip ir turi būti, bus naudojami pagal tikrą savo paskirtį.) Man užtenka kad jie pas mane kurį laiką pabuvo ir suteikė estetinio pasitenkinimo. :-D

loki rašė: Paradiniai ir

2011-02-04- 17:23

loki rašė:Paradiniai ir lenktinukai buvo išporceliuoti, bo pirmadienį dukra gimė.)))))) Tai ne taip "prigiję" buvo iškeisti į pampersų fondą.. :-D


Sveikinu! *jump*
Linkiu sveikatos mažylei ir kad nauji rūpesčiai netemdytų džiaugsmo tėvams! :)

Sveikinu su šeimos

2011-02-04- 17:45

Sveikinu su šeimos pagausėjimu - sveikatos mamai ir mažylei, ir ištvermės tėveliui > dabar tai suprasi, kas yra miego trūkumas :)

loki rašė: Aha, pasilikau tik

2011-02-04- 19:15

loki rašė:Aha, pasilikau tik darbinius.) Paradiniai ir lenktinukai buvo išporceliuoti, bo pirmadienį dukra gimė.)))))) Tai ne taip "prigiję" buvo iškeisti į pampersų fondą.. :-D



Nuoširdūs sveikinimai. Sveikatos mamai ir vaikeliui :-B *jump* +:-)

Sveikinam šeimai pagausėjus!

2011-02-04- 20:14

Sveikinam šeimai pagausėjus!

Sveikinimai O peiliukų

2011-02-04- 21:15

Sveikinimai :) O peiliukų rinkinį vėl bus galima papildyti, kai pampersų nebereikės ;)

Tai kad jis

2011-02-12- 14:56

Tai kad jis automatiškai vėl pilnėja.. Nevalia iš vargšo žmogaus atimti gyvenimo prieskonius :-D :-D :-D :-D


 

loki rašė: Tai kad jis

2011-02-12- 16:14

loki rašė:Tai kad jis automatiškai vėl pilnėja.. Nevalia iš vargšo žmogaus atimti gyvenimo prieskonius :-D :-D :-D :-D

Tai jau spėjai :D

Uhu

2011-02-12- 19:53

Uhu :-D
Atsakymo rašymas