Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-29- 2:02

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 660 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Miesto-savigynos peiliai
StandartinėParašytas: 2017-04-07- 9:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
TATA rašė:
Atsiprašau, kad aš toks nepatyręs išsakiau savo nuomone. Ar daug forumiečių esat sėdėję už peilio panaudojimą? :?: :E

Sėdėjęs nesu, bet manę visiškai už nieką, praktiškai už šiek tiek agresyvoką elgesį (kaip tik tinka situacijai su savigyna), tampė po visus komisariatus. Kelis BK sukabino. Kaltas nebuvau, tik palaikiau atsakomają agresiją. Teisėtvarkai tik duok pretekstą... Man viena pažistama teisininkė sakė - "niekada nedavesk bylos iki jos atydarymo ir iki teismo". Nesvarbu kas esi, bet kokiu atveju liksi pralaimėjęs bent kažkur. Reikia visomis jėgomis, papirkimais, geruoju, įbauginimais, pinigais kitai konflikto pusei uždaryti bylą. Nes kai įsisuka teisinė mašina, tada kaltas būtinai turi atsirasti. Kaip senais gerais Stalino laikas - duokite žmogų, už ką teisti rasime. Su peiliu uždaryti byla bus tikrai labai labai sunku.
Man rodos pasakojau, mano kolega boksininkas. Pas jį namo įlindo vagis. Vagis buvo prigautas :bita: . Kolega vos vos atsimazino nuo BK. Jei vagis nebūtu turėjęs atsuktuvo, ant kurio ir pavyko nupilti bylą (atseit vagis pats puolė), kolega kaip minimum labai gerai sumokėtu vagiui.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Miesto-savigynos peiliai
StandartinėParašytas: 2017-04-07- 16:55 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
swerfot rašė:
Užpuolikai paskui sakys, kad mes tik pusiau juokais, pagąsdint norėjom, o anas iš karto peilį ištraukė ir pradėjo badyt visus.

pagąstinti, perpisti ar suluošinti - irgi pusiau juokais. pusiau iš durnumo...
..nors daugiau iš durnumo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Miesto-savigynos peiliai
StandartinėParašytas: 2017-04-07- 17:16 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Banginis rašė:
swerfot rašė:
Užpuolikai paskui sakys, kad mes tik pusiau juokais, pagąsdint norėjom, o anas iš karto peilį ištraukė ir pradėjo badyt visus.

pagąstinti, perpisti ar suluošinti - irgi pusiau juokais. pusiau iš durnumo...
..nors daugiau iš durnumo.

Taigi. Bet esmė ta pati. Įrodyt, kad potencialiai mirtiną ginklą (peilį) panaudojai ne be reikalo bus tavo problema, ne jų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Miesto-savigynos peiliai
StandartinėParašytas: 2017-04-15- 0:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-07-04- 0:40
Pranešimai: 55
Miestas: Nemėžis, Vilniaus r.
Gintis ar nesiginti sprendžia kiekvienas. Kiekvienas sprendžia ir kokias gynybos priemones naudoti atsižvelgiant į situaciją. Kartais ir prieš kelis marozus jokių priemonių nereikia. Prieš vienas Kalėdas prie Katedros trys "studentai" (sprendžiant pagal amžių) atvirai reketavo moterį, kuri pardavinėjo kažkokius saldainius. Iš pradžių maniau, kad pažįstami, juokais..., bet kažkaip pastovėjau nuošalį ir stebėjau kas bus. Kai tie dvasios ubagai pradėjo rankas tiesti prie moters, čiupau vienam už gerklės. Kiti du pabėgo. Tą vieną papurčiau ir paleidau. Nors jų buvo trys, jie buvo jaunesni ir fiziškai turbūt greitesni ir pajėgesni už mane, tačiau nebuvo net minties apie kažkokį ginklą ar pan. Tačiau kitoj situacijoj, jei "iniciatyva" išeitų iš anos pusės, tada ginčiausi pagal aplinkybes. Vėl gi, "apipjaustysi" ar kokiu pagaliu apkulsi bažnyčios berniukų choro dalyvius, tai bus vieną, o jei narkomanus, ne vieną kartą teistus, tai prokuroras dar ir padėkos :liuks: Juk ne choristai gatvėse padorius piliečius užpuldinėja.

Bet turbūt tema ne apie tai kas kaip naudos ir kiek už tai gaus :D , o apie peilių paskirtį. Ar peilis savigynai ar ne? Komerciškai jie visi pritaikyti labiau savigynai, negu pakuočių atidarymui ar dešros pjaustymui. Kad dešrą papjaustyti, nereikia greitai išsitraukti, viena ranka atidaryti... Paprasčiausiai JAV diktuoja madas, o ten visi (daugelis) pamišę dėl savigynos ir "taktical" daiktų, ginklų... Štai ir atsakymas. Buck 110 ir panašūs peiliai įdomūs tik kolekcionieriams.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Miesto-savigynos peiliai
StandartinėParašytas: 2017-04-15- 19:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Jei jau nagrinėti, kokį peilį patogiau taikyti savigynoje, neliečiant teisinės bei moralinės pusės, IMHO tai turi būti toksai, kurį patogu laikyti bei nešiotis, bei nebrangus, kad vėliau nuslėpti įkalčius. Pvz iš mano turimu Benchmade Rift arba jo padirbinys GANZO 710 arba 5.11 recurve puikiai guli rankoje. Rift labiau tinka durti, Recurve nepakeičiamas platiems pjaunamiesiems mostams. Šiap pjovimui gerai būtu turėti full serejtor Spyderco ar kito gamintojo peiliuką. Taipogi IMHO, peilis turi būti parenkamas pagal pačio kovinius gebėjimus. Kas nemoka gintis, tam puikiai tiks kerambitas arba puch dagger. Kas moka, tas ir su benchmade 480 išpaišys priešininką.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Miesto-savigynos peiliai
StandartinėParašytas: 2017-04-15- 22:21 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
..po truputį, lengvai įsibegėjant, temos postai - tampa verti Agatos Kristi arba Artūro Konano Doilio plunksnos. :write:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Miesto-savigynos peiliai
StandartinėParašytas: 2017-04-16- 8:06 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-07-26- 15:53
Pranešimai: 2544
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Banginis rašė:
..po truputį, lengvai įsibegėjant, temos postai - tampa verti Agatos Kristi arba Artūro Konano Doilio plunksnos. :write:

Aha, aš jau net nustojau skaityt juos iki galo :-D Pirmų kelių sakinių užtenka :-D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Miesto-savigynos peiliai
StandartinėParašytas: 2017-04-16- 8:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Och kaip mėgstu sarkazmo kvapą prie rytinės kavos :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Miesto-savigynos peiliai
StandartinėParašytas: 2017-04-17- 13:56 
Atsijungęs
Peiliadirbys

Užsiregistravo: 2010-02-23- 14:53
Pranešimai: 225
Miestas: Naujoji Akmenė
Prie ko čia sarkazmas. Pačiam manau reikėtų psichologinės pagalbos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Miesto-savigynos peiliai
StandartinėParašytas: 2017-04-17- 16:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
Na va, jau ant asmeniškumu perėjom. Tema ritasi žemyn :flucht2: Šiap atrodo, kad savitvardą šioje temoje prarandu ne aš o kažkas kitas...
Gerai, padmesiu anglies į isterijos krosnį, ankščiau kažkaip nenorėjau kurstyti atskiru asmenų.
Turiu kelis peilius treniruotiems. Vienas guminis iš AIC, kitas medinis muliažas. Bent kartą į savaite atidirbu smūgiavimus, suėmimo keitimą ir blokus su peiliu. Jei namo grižtu tamsoje, peščias, retais atvejais pasiimu peilioka arba dujų balionėlį savigynai su savimi. Pasekmes suvokiu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Miesto-savigynos peiliai
StandartinėParašytas: 2017-04-17- 17:29 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo: 2016-04-12- 19:04
Pranešimai: 357
Miestas: Vilnius
mahelad rašė:
Na va, jau ant asmeniškumu perėjom. Tema ritasi žemyn :flucht2: Šiap atrodo, kad savitvardą šioje temoje prarandu ne aš o kažkas kitas...
Gerai, padmesiu anglies į isterijos krosnį, ankščiau kažkaip nenorėjau kurstyti atskiru asmenų.
Turiu kelis peilius treniruotiems. Vienas guminis iš AIC, kitas medinis muliažas. Bent kartą į savaite atidirbu smūgiavimus, suėmimo keitimą ir blokus su peiliu. Jei namo grižtu tamsoje, peščias, retais atvejais pasiimu peilioka arba dujų balionėlį savigynai su savimi. Pasekmes suvokiu.


Dideles dalies kolegu ir mano nuomone peilis ir savigina nelabai suderinami dalykai. Taciau, prelegentas tame tobulina individualius igudzius. Mums neiprasta, taciau zmogu traukia kova saltais ginklais. Kariuomeneje, bent pradmenu ir mes mokemes. Todel ramiai klausomes (tipo-skaitome).

_________________
Kai nėra kitos išeities, reikia ieškoti kito įėjimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Miesto-savigynos peiliai
StandartinėParašytas: 2017-04-17- 23:53 
Atsijungęs
Peiliadirbys

Užsiregistravo: 2010-02-23- 14:53
Pranešimai: 225
Miestas: Naujoji Akmenė
mahelad rašė:
Na va, jau ant asmeniškumu perėjom. Tema ritasi žemyn :flucht2: Šiap atrodo, kad savitvardą šioje temoje prarandu ne aš o kažkas kitas...
Gerai, padmesiu anglies į isterijos krosnį, ankščiau kažkaip nenorėjau kurstyti atskiru asmenų.
Turiu kelis peilius treniruotiems. Vienas guminis iš AIC, kitas medinis muliažas. Bent kartą į savaite atidirbu smūgiavimus, suėmimo keitimą ir blokus su peiliu. Jei namo grižtu tamsoje, peščias, retais atvejais pasiimu peilioka arba dujų balionėlį savigynai su savimi. Pasekmes suvokiu.

Nenorėčiau būti suprastas neteisingai. Tai ne asmeniškumas. Paprasčiausia man nesuprantama tokia leksika, pvz. įkalčių nuslėpimas ir pan. Jeigu suvoki pasekmes (ne teisine prasme, o moraline), tada ir kyla tokie klausimai. Grasinti peiliu kitam žmogui, kad ir koks ten gaidys bebūtų... :/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Miesto-savigynos peiliai
StandartinėParašytas: 2017-04-18- 10:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-27- 23:41
Pranešimai: 1059
Miestas: Vilnius
ramzis rašė:
mahelad rašė:
Na va, jau ant asmeniškumu perėjom. Tema ritasi žemyn :flucht2: Šiap atrodo, kad savitvardą šioje temoje prarandu ne aš o kažkas kitas...
Gerai, padmesiu anglies į isterijos krosnį, ankščiau kažkaip nenorėjau kurstyti atskiru asmenų.
Turiu kelis peilius treniruotiems. Vienas guminis iš AIC, kitas medinis muliažas. Bent kartą į savaite atidirbu smūgiavimus, suėmimo keitimą ir blokus su peiliu. Jei namo grižtu tamsoje, peščias, retais atvejais pasiimu peilioka arba dujų balionėlį savigynai su savimi. Pasekmes suvokiu.

Nenorėčiau būti suprastas neteisingai. Tai ne asmeniškumas. Paprasčiausia man nesuprantama tokia leksika, pvz. įkalčių nuslėpimas ir pan. Jeigu suvoki pasekmes (ne teisine prasme, o moraline), tada ir kyla tokie klausimai. Grasinti peiliu kitam žmogui, kad ir koks ten gaidys bebūtų... :/

Na tokiame kontekste esu "psichas". Kažkada tikėjau šalimi, teisėtvarka bei teisingumu. Maždaug iki 25 metų... Vėliau gyvenimas prigijo visai kitas vertybes. Žmogus atsiskleidžia ekstremalaus streso metu... Aš jau toksai esu, Tu kitoks, todėl mano žodžiai Tau atrodo labai atgrasūs. Be to tai vadinama kriminaliniu mąstymu ir tokia moralinių imperatyvų degradacija terapijai praktiškai nepasiduoda. Tai ne kledesiai ir ne postrauminis sindromas (kas lengvai gydoma ar bent jau kompensuojama). Tai asmenybės permanentinis pokytis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Miesto-savigynos peiliai
StandartinėParašytas: 2017-04-27- 9:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2013-03-18- 15:16
Pranešimai: 15
Miestas: Vilnius
Manau tikrai vienas iš geresnių savigynos būdų: https://www.facebook.com/BeastofWeapons ... 763508173/


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Miesto-savigynos peiliai
StandartinėParašytas: 2017-04-27- 9:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-12-03- 10:14
Pranešimai: 344
Miestas: Vilnius
ArnasJ rašė:
Manau tikrai vienas iš geresnių savigynos būdų: https://www.facebook.com/BeastofWeapons ... 763508173/

geriausios vietos kaip medis su peiliu kaip fakelu per olimpines atbėga XD
nu ir aišku - kaip paprasta atimti šaunamąjį :E


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 660 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 35 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007