Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 14:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Forumo taisyklės


Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 344 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 23  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Vito peiliai
StandartinėParašytas: 2017-01-18- 6:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-27- 15:05
Pranešimai: 351
Miestas: Vilnius
Eilinį kartą viskas super. O dar ir tam tikras nostalgijos elementas yra. N.Akmenėje praleidau 7, ko gero gražiausius savo gyvenimo metus, atlikdamas politinę tremtį :)
Tačiau prie Nr.36 kabinėsiuosi. Dizainas atrodo kiek perkrautas ir tai jau kenkia. Jei tai užsakovo pageidavimas, tai nieko nepadarysi. Tačiau ir be rankenos inkrustacijų viskas atrodo dar geriau.


Prikabinti failai:
36.jpg
36.jpg [ 288.13 KiB | Peržiūrėta 4908 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vito peiliai
StandartinėParašytas: 2017-01-18- 10:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-07-16- 12:27
Pranešimai: 271
Miestas: Plungė
Pagal rankeną, dėklo kitokio norėtųsi, bet čia jau užsakovo reikalas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vito peiliai
StandartinėParašytas: 2017-01-18- 15:12 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-11-27- 23:21
Pranešimai: 343
Miestas: N.Akmene
Cituoti:
Pagal rankeną, dėklo kitokio norėtųsi, bet čia jau užsakovo reikalas.

Sutinku , yra dar neišbandyta galimybė siūti kito stiliaus ...Nuėjau lengvesniu keliu :) ... Bet tikrai pabandysiu :) ...

Cituoti:
Tačiau prie Nr.36 kabinėsiuosi. Dizainas atrodo kiek perkrautas ir tai jau kenkia. Jei tai užsakovo pageidavimas, tai nieko nepadarysi. Tačiau ir be rankenos inkrustacijų viskas atrodo dar geriau.

Labai gerai kai yra tokių pastebėjimų :) ...Yra galimybė parašyti keletą savo minčių ...
Jei sakyt teisybę , praktiškai nesu nė vienu padarytu peiliu patenkintas , gal vienas kitas elementas ir nieko , bet visuma ... Paprastai kai padarai gal pradžioj ir nieko , paskui paanalizuoji ir išvados lenda pačios ...Daugumą jau daryčiau kiek kitaip , ar išvis nedaryčiau :) ...Gal vienintelis , kuriuo patenkintas +/- , tai 27 juodulys , kuriam ,be keletos dizaino smulkmenų, nieko nenorėčiau keisti.Ir jis darytas be jokio užsakymo , taip sau :) ...
Šiaip , save laikau amatininku, sakykim , su rankomis iš 'teisingos vietos' , norint sukurti kažką įdomaus ,tobulesnio, gražaus , reikia turėti ne vien tai ...Neturiu nei savo stiliaus , nei vizijų, nes tam jau reikia menininko mąstymo ...Daug įtakoja dizainas iš rytinės pusės :) ( nėra tai blogai ,pvz. pirkau Airijoj knygą "Peilių menas" tai trečdalis jos - rusų darbai ) . Dar ir užsakovas savo diktuoja , jei dirbi kažkam.Ne visų vienodas skonis ... Kad ir tas konkretus 36 , jį reikėjo daryti kaip ir tą juodulį . Jei būčiau padaręs minimalistinį ,jaučiu, nebūčiau buvęs suprastas . O kad dizaino elmentai perkrauti , tai čia mano kaltė , vadinasi nesugebėjau padaryti taip ,kaip turėtų būti :) ...Yra dar vienas mažytis niuansas , kuris , mano manymu , egzistuoja . Tai skirtumas tarp foto ir daikto kai jau turi rankose , paprastai naturoje vėl kitaip pamatai .
Šiaip man peiliadirbystės etalonas - meistras iš Baltarusijos http://popgun.ru/viewtopic.php?f=382&t=623533 . Tiek dizaino ,tiek kokybės atžvilgiu ...


Paskutinį kartą redagavo vito 2017-01-18- 15:30. Iš viso redaguota 3 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vito peiliai
StandartinėParašytas: 2017-01-18- 15:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-01-27- 14:41
Pranešimai: 2226
Miestas: Vilnius
Nr. 27 ir man labiausiai patiko :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vito peiliai
StandartinėParašytas: 2017-01-20- 0:23 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-01-15- 22:37
Pranešimai: 1032
Miestas: Vilnius
Na Vytai del stiliaus tai nesutikciau,Tavo peilius is simto kitu galima atskirti.Kiek juose yra tavo paties minties ideta nezinau bet stilius yra ir gan ryskus.O kad padarytas peilis po kiek laiko nebepatinka tai ir man tas yra.Tik padarius dziugina,po kiek laiko jau nelabai.Manau toks ir yra tobulejimo kelias,tas nepasitenkinimas ir stumia i prieki,isbandyti kaska naujo,ko dar nedarei,isbandyti viena ar kita dizaino elementa,medziagas.Nuo pat pradziu sau esu pasakes,jokiu konkreciu uzsakymu su kisimu i remus(tipo noriu tokio ir tokio ir nekitokio).Tai man ziauriai nepatinka.Gali buti kaskokie abstraktus motyvai bet nedaugiau.Sekmes darbuose ir daugiau laisves fantazijai ir savo norams.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vito peiliai
StandartinėParašytas: 2017-02-11- 23:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-27- 15:05
Pranešimai: 351
Miestas: Vilnius
Grįžtant prie Nr.36, ar prie tokio stiliaus. Baigiant test programą vienam žinomam gamintojui buvau susitikęs su kolegomis. Preliminariai buvau pasiuntęs foto ir nuorodą. Mano nuomonę dėl dizaino 4 kelių brendų ambasadoriai pilnai palaikė (na tipo turėčiau pasijausti svarbus :) :D ) bet peilio atžvilgiu buvo maždaug tokie komentarai: super mega fantastic scandistyle ir pn. Kas yra Prikazčikovas ir jo kaltos geležtės ten niekam ne naujiena. Kalba apie personažus, kurie apie žinomų brendų modelius sužino maždaug 2 prieš modelio pasirodymą ant prekystalio. O jų palinkėjimas vieningas- pereiti prie savo prekinio ženklo. Po tokia nuomone pasirašau be išlygų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vito peiliai
StandartinėParašytas: 2017-06-02- 11:55 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-11-27- 23:21
Pranešimai: 343
Miestas: N.Akmene
Paleidau pagaliau savo grinderį :ups: ...
Pirmas blynas iš grudinto ruošinio plienas 95Х18 . O kiti pasiruošę kelionei pas Tomą :) ...
Prikabintas failas:
DSCF0074.jpg
DSCF0074.jpg [ 716.41 KiB | Peržiūrėta 4136 kartus(ų) ]

Prikabintas failas:
DSCF0068.jpg
DSCF0068.jpg [ 1.01 MiB | Peržiūrėta 4136 kartus(ų) ]


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vito peiliai
StandartinėParašytas: 2017-06-02- 12:25 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-16- 8:42
Pranešimai: 2295
Miestas: Raudondvaris, Kauno r.
Puikuma! Tik mano supratimu įkotė prie geležtės turėtų būti ženkliai platesnė. Aš suprantu kad taip daro daug kas, bet jūs gaminat hig-end'inius peilius, tai kodėl nepadarius visko sąžiningai iki galo? :D


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vito peiliai
StandartinėParašytas: 2017-06-02- 12:56 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-11-27- 23:21
Pranešimai: 343
Miestas: N.Akmene
Ok , dėkui už pastabas , o tai padariau kaip ir daugumą gaudavau :) ...Pasitaisysiu :) ...
Tos kur grūdinimui , tai ten dar kiek siaurinsiu geležtes , tai turėtų kaip ir normaliai būti :) ...?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vito peiliai
StandartinėParašytas: 2017-06-02- 13:54 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Linuks rašė:
Tik mano supratimu įkotė prie geležtės turėtų būti ženkliai platesnė.

Nebūtinai. Jeigu nuolydžiai nuo penties - skerspjūvio profilis sumažėja beveik per pusę, tad mechaninis atsparumas nuolydžių pradžioje bus toks pat kaip ir 1/2 geležtės pločio įkotės. Todėl realiai platesnės įkotės nereikia, o bendram stiprumui įtaką turi tik užapvalintas perėjimas į įkotę, nes išskaido galimų vidinių įtampų zoną.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vito peiliai
StandartinėParašytas: 2017-06-02- 23:03 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-01-15- 22:37
Pranešimai: 1032
Miestas: Vilnius
Pritariu Vladui.Mano peiliu gelezciu ikotes labai panasios kaip padare Vito.Ta uzapvalinta perejima darau ne maziau kaip 4mm spinduliu.Yra dar ir kita medalio puse.Metalo taupymo sumetimais ant metalo juostos ikotes isdestau viena salia kitos prasikeiciancia tvarka.Plieno juostas uzsisakineju 5 cm. plocio.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vito peiliai
StandartinėParašytas: 2017-07-09- 20:15 
Atsijungęs
Peiliadirbys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-11-27- 23:21
Pranešimai: 343
Miestas: N.Akmene
Mini jubiliejinis :) ...Nr.40 . Senai užsakytas , eksperimentas , vos nepasibaigęs peilio pasilikimu pas mane :) ... Nesupratome vienas kito su užsakovu , buvo noras su japoniškais elementais , aš padariau pagal save :) ... Bet dabar lyg persigalvojo :) ...
Benras peilio ilgis 245mm , su dėklu 265mm ,mozaikinio damasko geležtė G.Verižnikovo (Ukraina) 125x27x4mm , žalvaris (patinuota), buivolo ragas , mamuto iltis , scrimshaw , įklijuota 3/4 ilgio . mediena katalox (meksikietiškas geležinis medis)
Hieroglifai iš samurajų 7 punktų kodekso , parinkau kokie gražesni :D ...

Prikabintas failas:
tanto.jpg
tanto.jpg [ 587.32 KiB | Peržiūrėta 3752 kartus(ų) ]

Prikabintas failas:
tanto2.jpg
tanto2.jpg [ 654.08 KiB | Peržiūrėta 3752 kartus(ų) ]

Prikabintas failas:
tanto3.jpg
tanto3.jpg [ 543.42 KiB | Peržiūrėta 3752 kartus(ų) ]

Prikabintas failas:
tanto4.jpg
tanto4.jpg [ 679.64 KiB | Peržiūrėta 3752 kartus(ų) ]

Prikabintas failas:
tanto6.jpg
tanto6.jpg [ 654.72 KiB | Peržiūrėta 3752 kartus(ų) ]

Prikabintas failas:
tanto5.jpg
tanto5.jpg [ 679.54 KiB | Peržiūrėta 3752 kartus(ų) ]

Prikabintas failas:
tanto7.jpg
tanto7.jpg [ 482.97 KiB | Peržiūrėta 3752 kartus(ų) ]


Paskutinį kartą redagavo vito 2018-05-06- 20:23. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vito peiliai
StandartinėParašytas: 2017-07-09- 20:48 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Puikus darbas. +1

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vito peiliai
StandartinėParašytas: 2017-07-09- 20:56 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2016-08-23- 19:21
Pranešimai: 655
Šalis: Lietuva
Miestas: Marijampole
Super :liuks2: , gražiai padarytas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Vito peiliai
StandartinėParašytas: 2017-07-09- 23:48 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-01-15- 22:37
Pranešimai: 1032
Miestas: Vilnius
Nors stilistiskai nesamone(skandinavas su kimono) mano galva, eksperimentas yra eksperimentas.Prasau Vytai nesupykti,tai vel kogero uzsakovu kvaili norai.Siaip darbas superinis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 344 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 23  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Leo ir 25 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007