Atsakymo rašymas

Re: Foruminis-2018

2018-03-19- 8:36

_Vladas_ rašė:
Loptar rašė:Kažką panašaus makštyse (kaip pas italus), jei bus juodos, mūsų vėliavos spalvos siūlai bus irgi ok.

Spalvoti siūlai gerai, kol peilis naujas ir kol gulės ant lentynos.
Naudojamų makštų siūlai su laiku praranda savo pirminę spalvą, nes tiek natūraliai susitepa, tiek nutepami prižiūrint makštis. Tamsiems siūlams tai nelabai žymų, bet šviesūs ir spalvoti gan greitai tampa tamsūs ir nespalvoti. ;)

Tai sutinku žinoma. Pas mane ko gero ir gulės, o po 100 metų parduosiu per 2vigubą jubiliejų :)
Šeip jau, arba daryt kaip pas italus, plastiko gabaliukai vėliavos spalvos, arba nedaryt dirbtinai iš viso.
Šeip ko gero, mano nuomone, geriausias variantas būtų senesnio vyčio įspaudas makštyse.

Re: Foruminis-2018

2018-03-19- 10:05

Jei jau norim, kad atributika derėtų tarpusavy, tai ant makštų vien tik įspaudai netinka - reikia kažko iš metalo. O stulpai ant varžto - :liuks2:

Re: Foruminis-2018

2018-03-19- 10:32

_Vladas_ rašė:
Arnoldas rašė:
_Vladas_ rašė:Makšties vizualizacija:

Mano galva, negražu. Ir kažkaip į sovietmečio suvenyrą neša.

Pagal idėją ženklą reikia apsiūti odiniu rėmeliu - bus visai kitoks vaizdas. Kaip pvz. žiūrėk @Linuks įkeltą nuotrauką.

Tokiu atveju vaizdas turėtų būti geras.

Re: Foruminis-2018

2018-03-19- 10:52

_Vladas_ rašė:
Arnoldas rašė:
_Vladas_ rašė:Makšties vizualizacija:

Mano galva, negražu. Ir kažkaip į sovietmečio suvenyrą neša.

Pagal idėją ženklą reikia apsiūti odiniu rėmeliu - bus visai kitoks vaizdas. Kaip pvz. žiūrėk @Linuks įkeltą nuotrauką.

Kiek matau apsiuvant odiniu rėmeliu reiktų arba mažinti Vytį arba nuleisti jį žemiau ant geležtės kur didesnė plokštuma. Abiem atvejais :ne: abejoju ar gerai žiūrėsis.

Re: Foruminis-2018

2018-03-19- 11:56

Įdomu būtų pamatyti kaip su apsiuvimu atrodytų, bet leisti žemyn nereikia. Bet spalvoto Vyties vaizdas man asmeniškai gerai atrodo.

Re: Foruminis-2018

2018-03-19- 12:16

Olinėjos rankena tik iš gumbo. Be diskusijų. Juk jubiliejinis :bravo:

Rankenos gale Vytis. Trispalvis parakordas. Ant geležtės graviravimas 100 metų Lietuvai.
Daugiau tikrai nieko nereikia. Atributikos sočiai. Imho
Paskutinį kartą redagavo AD 2018-03-19- 12:18. Iš viso redaguota 1 kartą.

Re: Foruminis-2018

2018-03-19- 12:18

Tai gal, ant makštų, Vytis galėtu, būti sidabrinis.

Re: Foruminis-2018

2018-03-19- 12:20

Olinėjos rankena tik iš gumbo. Be diskusijų. Juk jubiliejinis. Pritariu.

Re: Foruminis-2018

2018-03-19- 12:36

Ir dar dėl parakordo: aš iš viso niekaip to nesvarstyčiau ir nevertinčiau, nes: 1) dalykas menkavertis, pastangų nereikalaujantis, laikinas, kiekvienas jų gali prisipinti kaip nori, kiek nori ir ant ko nori; 2) prie medinių kriaunų parakordinis lanjardas iš viso nederės, tik oda, gal dar džiutas.
Iš to išvada: nustatant heraldinių atributų kiekio pakankamumą lanjardo neįskaičiuoti. Uždėti galima, bet tai nesvarbu.

Re: Foruminis-2018

2018-03-19- 15:08

Vidas rašė:Olinėjos rankena tik iš gumbo. Be diskusijų. Juk jubiliejinis. Pritariu.


Čia jūsų dviejų peilis kuriamas, kad "be diskusijų"? :D :D :D

Re: Foruminis-2018

2018-03-19- 15:26

As irgi pritariu medienai is gumbo..

Re: Foruminis-2018

2018-03-19- 15:28

Loptar rašė:Šeip ko gero, mano nuomone, geriausias variantas būtų senesnio vyčio įspaudas makštyse.

Kuris senesnis - 1918 ar 1990 m.? :

vytis_herbas-1918.jpg
vytis-1990.jpg


Ir kodėl manai, kad senesnis geriau? Juk žiūrint į įspaudus odoje iš bent kiek toliau, nelabai atskirsi senas ten Vytis, ar naujas. 8(
Be to, darant įspaudą teks užsakyti pagaminti tam skirtą štampą, kas papildomai padidins foruminio savikainą dar keliolika ar keliasdešimt eurų.

Re: Foruminis-2018

2018-03-19- 15:34

Desantas rašė:Abiem atvejais :ne: abejoju ar gerai žiūrėsis.

Pasipaišyk. Nes dėliojant mintyse atrodo vienaip, o kai pasidarai vizualizaciją - iš karto matosi kas tinka, o kas akivaizdžiai netinka. ;)

Re: Foruminis-2018

2018-03-19- 15:58

GAdas rašė:
Vidas rašė:Olinėjos rankena tik iš gumbo. Be diskusijų. Juk jubiliejinis. Pritariu.

Čia jūsų dviejų peilis kuriamas, kad "be diskusijų"? :D :D :D

Čia bus kiekvieno individualus pasirinkimas. Pagal nutylėjimą - standartinė mediena, o kas norės, už papildomą kainą "be diskusijų" pasirinks gumbą. :D

Re: Foruminis-2018

2018-03-19- 16:19

_Vladas_ rašė:
Desantas rašė:Abiem atvejais :ne: abejoju ar gerai žiūrėsis.

Pasipaišyk. Nes dėliojant mintyse atrodo vienaip, o kai pasidarai vizualizaciją - iš karto matosi kas tinka, o kas akivaizdžiai netinka. ;)


Spalvotas ir apsiūtas gali visai gerai žiūrėtis. Lino nuotraukoje pavyzdys negi labai simpatiškas. Kaip atskiras ženkliukas gal niekai, o taip odoje įkomponuotas, manau, bus lux.
Atsakymo rašymas