Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.

Forumo taisyklės

Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.
Atsakymo rašymas

Re: Modesto. peiliai

2018-04-24- 20:08

Visiškai su tuo sutinku,nors nei vieno “GIKO” peilio,nesu matęs gyvai,bet nereikėjo nei to,kad įspūdį paliktų gilų. Tas labai puikiai ir atsispindi,paskutiniuose darbuose.
Aš už teisingą,paprastą,gerą darbo įrankį,tik labai nepaprasta surasti kažką tokio,ko dar niekas nerado,ypač,kai tiek yra bandančių.

Re: Modesto. peiliai

2018-04-24- 21:53

Modestas. rašė:Visiškai su tuo sutinku,nors nei vieno “GIKO” peilio,nesu matęs gyvai,bet nereikėjo nei to,kad įspūdį paliktų gilų. Tas labai puikiai ir atsispindi,paskutiniuose darbuose.
Aš už teisingą,paprastą,gerą darbo įrankį,tik labai nepaprasta surasti kažką tokio,ko dar niekas nerado,ypač,kai tiek yra bandančių.
As ir sakau,viska nusvilpe iki musu :) .Sekti ir mokytis is puikaus meistro nera blogai,graziu peiliu Modestai.

Re: Modesto. peiliai

2018-04-24- 22:29

Dėkui Svajau :)

Re: Modesto. peiliai

2018-05-07- 19:36

Nr. 10.
110x30x4,bendras peilio ilgis 230mm. Plienas ELMAX 61 HRC (GIKO). Ironwood,AISI 304,Kydex ir juoda itališka oda.
Šį katrą,rankenos galas,apsugotas metalu.
Prikabinti failai
IMG_6090.JPG
IMG_6106.JPG
IMG_6091.JPG
IMG_6102.JPG
IMG_6098.JPG
IMG_6107.JPG

Re: Modesto. peiliai

2018-05-07- 20:26

:liuks:

Re: Modesto. peiliai

2018-05-08- 8:18

Paprasta, funkcionalu, gražu - tai ko reikia liaudžiai :liuks:

Re: Modesto. peiliai

2018-05-08- 12:02

Geras darbininkas ir dar gražus :liuks:

Re: Modesto. peiliai

2018-05-08- 13:40

Peilis gražus. Tik tie užrašai(gal turėtų būti Handmade in Lithuania ? :/ ) ir paveikslai didoki- peilis juk gerai padarytas, nereik nukreipinėt dėmesio nuo detalių.

Re: Modesto. peiliai

2018-05-08- 13:43

Kokių būtent detalių jums trūksta?

Re: Modesto. peiliai

2018-05-08- 13:54

Detalių netrūksta , viskas vietoj :) Mano nuomone ( ji nebūtinai turi sutapti su gamintojo/kliento) užrašai per dideli ir jų perdaug.

Re: Modesto. peiliai

2018-05-08- 14:05

Sephas rašė:Detalių netrūksta , viskas vietoj :) Mano nuomone ( ji nebūtinai turi sutapti su gamintojo/kliento) užrašai per dideli ir jų perdaug.

Pritariu dėl paveikslėlio ir užrašų. Peilis gerai padarytas, bet dekoruotas ne mano skoniui.

Re: Modesto. peiliai

2018-05-08- 14:14

Peilis dekuoruotas konkrečiam skoniui ir pagal,jo norus. O kas liečia užrašus,tai manau kiekvienas turim teisę ir psirinkimo laisvę,ką ir kaip rašyti :)

Re: Modesto. peiliai

2018-05-08- 14:23

Modestas. rašė:O kas liečia užrašus,tai manau kiekvienas turim teisę ir psirinkimo laisvę,ką ir kaip rašyti :)

Na taip, bet būtų gerai rašyti be klaidų... :-)

Re: Modesto. peiliai

2018-05-08- 14:28

Modestas. rašė:Peilis dekuoruotas konkrečiam skoniui ir pagal,jo norus. O kas liečia užrašus,tai manau kiekvienas turim teisę ir psirinkimo laisvę,ką ir kaip rašyti :)

Dėl to nesiginčiju (@Sephas manau taip pat) tiesiog pasakėm savo nuomones kurias gali visiškai ignoruoti. Na nebent gramatika "Handmade in Lithuania" arba tie žodžiai turėtų būti nesusieti tarpusavyje.

Re: Modesto. peiliai

2018-05-08- 17:45

O aš išvis sakyčiau ši intencinė arba ne gramatinė klaida padaro peilį dar labiau išsiskiriančiu!

Be to, kokiu metodu dedate tekstus ir logotipus ant savo peilių? Gal galite pasidalinti savo procesu?
Atsakymo rašymas