Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.

Forumo taisyklės

Šiame forume kiekvienas gali pradėti vieną atskirą temą apie savo gaminamus peilius, talpinti šių peilių nuotraukas su aprašymais ir sulaukti iš kitų dalyvių savo darbų vertinimų bei komentarų.
Atsakymo rašymas

Re: Nerukau bandymai

2019-02-05- 17:13

Prototipas ?

Re: Nerukau bandymai

2019-02-05- 18:49

Super. Geras foruminis butu.. :)

Re: Nerukau bandymai

2019-02-05- 21:13

Nerukau rašė:
Sephas rašė:Norėčiau ,kad ašinis pinas "pasislėptų" . Bet čia tik smulkmena, nes peilis džiugina akį. :liuks2:

Pamėginsiu "paslėpti" :D

Jau "paslėpiau" :D
IMG_4289.JPG

IMG_4290.JPG

Re: Nerukau bandymai

2019-02-05- 21:17

Aurimas rašė:
Darius_D rašė::bravo:
62 HRC -> kliento "pririšimui"? Kad grįžtų pagaląsti? :-)

Gražuma. O kietumas toks, manau todėl, kad Tomas taiip grūdina RWL. Nebent būna kitoks pageidavimas.

Tikrai taip :ok:

Re: Nerukau bandymai

2019-02-05- 21:24

Man tokia peilio forma - viena iš baisesnių :D Užtai atlikimas - neįtikėtinas! super!!!

Re: Nerukau bandymai

2019-02-05- 21:54

Vincukas rašė:Prototipas ?

Manau, kad šitas galėtų būti :ok: . Tiksliau - prototipo prototipas, gaminant kilo keletas minčių dėl medžiagų ir konstrukcijos, bet forma, praktiškai, nesikeistų.

Re: Nerukau bandymai

2019-02-05- 22:38

Beveik pritariu Linui, pagamintas meistriškai tačiau geležtės forma ne mano skonio (čia ne apie valgymą jei ką)

Re: Nerukau bandymai

2019-02-05- 23:01

Sowulo rašė:Slip joint? Koks geležtės ilgis? Kaina?

Parašiau į PM

Re: Nerukau bandymai

2019-02-05- 23:49

Pritariu Linui, peilio forma-katastrofa. Nieko asmeniško Robertai bet norėjau paklausti kuo pačiam patinka tokio tipo peiliai?

Re: Nerukau bandymai

2019-02-06- 0:38

Svajus rašė:Pritariu Linui, peilio forma-katastrofa. Nieko asmeniško Robertai bet norėjau paklausti kuo pačiam patinka tokio tipo peiliai?

Na patinka man tokie įdomesni peiliukai :) nežinau kodėl patinka :/ . O "Lanny's clip" forma, sugalvota Tony Bose, šiandien yra ko gero populiariausia tarp slip joint peilių gamintojų. Žinoma, čia nėra Bose kopija, aš dar nuo savęs nemažai baisumo pridėjau :E

Re: Nerukau bandymai

2019-02-06- 0:44

Ko jūs, kolegos, kabinėjatės prie formos? Moderni 110 interpretacija. :liuks:
Ale lankstomas lietuviškas mini kertpeilis. :ugly:
Man irgi nepatinka tokia forma, ale ką daryt? 8( 8(
Čia meistro žvilgsnis, pasirinkimas ir įkūnijimas. Tai, kad mum nepatinka - nieko nekaso (išskyrus muspačius).
Va jeigu bandyt jį stumt ant foruminio, čia jau ir mes su savo aptarimu ir balsavimu galim šį be tą nuveikt.
Tiesa, 2020 metais.
Taigi, dar daug laiko - žiū, gal ir meistras atkals ranką ir akį. Ir pereis ant paprastesnių, lengvesnių formų. Ir mums bus lengviau balsuot.
Šaunuolis, Robertai! Gerai varai! Nestabdyk!
Tiesa, 2020 m. foruminiui ne būtinai slipdžointiškai lenktą siūlyt. Galima ir freimlokiškai ir beklokiškai ir .... kad ir aksislokiškai. :cool-down:
Tikiuosi, kad su nauju agregatu prigrinderiuosi gražių peilių. :beer:

Re: Nerukau bandymai

2019-02-06- 1:06

Nerukau rašė:O "Lanny's clip" forma, sugalvota Tony Bose, šiandien yra ko gero populiariausia tarp slip joint peilių gamintojų.

Ne visai taip. Tony Bose truputi modernizavo klasikinę "Clip point with swedge" geležtės formą pakeisdamas kai kurias proporcijas, ir tam modernizuotam variantui buvo duotas pavadinimas "Lanny's clip" (nes pirmas peilis neva buvo darytas draugui Laniui). Naujovė greitai paplito Amerikoje, bet senajame žemyne ji nėra populiari. Ir tikrai ne populiariausia, tiesiog daugelis neskiria klasikinės ir modernizuotos formų ir abi vadina "Lanny's clip".
Beje, klasikinė "Clip point with swedge" geležtės forma nepriekaištinga dizaino prasme. Ko negaliu pasakyti apie modernizuotą "Lanny's clip". 8(
Bet, kaip sakoma, "dėl skonio nesiginčijama." (c)

Re: Nerukau bandymai

2019-02-06- 1:24

Linuks rašė:Man tokia peilio forma - viena iš baisesnių :D Užtai atlikimas - neįtikėtinas! super!!!


Ta prasme visos peilio formos apskritai ar kažkuri dalis?
Asmeniškai man geležtė galėtų būti kiek siauresnė, o šiaip tai patinka. :liuks2:

Re: Nerukau bandymai

2019-02-06- 1:35

Atlikimas super. Geležtes forma primena peilius iš ten....

Re: Nerukau bandymai

2019-02-06- 1:42

_Vladas_ rašė:
Nerukau rašė:O "Lanny's clip" forma, sugalvota Tony Bose, šiandien yra ko gero populiariausia tarp slip joint peilių gamintojų.

Ne visai taip. Tony Bose truputi modernizavo klasikinę "Clip point with swedge" geležtės formą pakeisdamas kai kurias proporcijas, ir tam modernizuotam variantui buvo duotas pavadinimas "Lanny's clip" (nes pirmas peilis neva buvo darytas draugui Laniui). Naujovė greitai paplito Amerikoje, bet senajame žemyne ji nėra populiari. Ir tikrai ne populiariausia, tiesiog daugelis neskiria klasikinės ir modernizuotos formų ir abi vadina "Lanny's clip".
Beje, klasikinė "Clip point with swedge" geležtės forma nepriekaištinga dizaino prasme. Ko negaliu pasakyti apie modernizuotą "Lanny's clip". 8(
Bet, kaip sakoma, "dėl skonio nesiginčijama." (c)

Na aš nenorėjau pradėti nuo Adomo ir Ievos, todėl į clip point istoriją ir nesivėliau :D , o Europoje ir tų gamintojų slip jointų mizeris, palyginti su anapus Atlanto...
Atsakymo rašymas