Tema užrakinta

Kokio foruminio-2019 norėtumėte?

Apklausa baigėsi 2019-02-11- 1:01

Universalus VIRTUVINIS
47
52%
Mažas VIRTUVINIS
1
1%
Universalus KERTPEILIS (istorinis)
1
1%
Universalus KERTPEILIS (modernus)
39
43%
Didelis KERTPEILIS (istorinis)
1
1%
Didelis KERTPEILIS (modernus)
1
1%
REŽTUKAS su keičiamom geležtėm
0
Balsų nėra
 
Viso balsų : 90

Re: Foruminis-2019 - antras balsavimo etapas

2019-02-03- 22:15

Suskaldyta kertpeiliu opocicija-vienyjames! Gal ties universalu? O tai teks forumini zmonoms atiduoti.

Re: Foruminis-2019 - antras balsavimo etapas

2019-02-03- 22:16

Taip, universalus modernus ima visus taskus ir iseina i lyderius!

Re: Foruminis-2019 - antras balsavimo etapas

2019-02-03- 22:30

Balsavimo metu agituot (ir spaust balsuotojus) draudžiama. Antraip, balsavimas gali būti pripažintas nesąžiningu. :cool-down:

Re: Foruminis-2019 - antras balsavimo etapas

2019-02-03- 23:03

Nepergyvenkit taip, ponas Arnoldai, gausit Jus ta kertpeili..

Re: Foruminis-2019 - antras balsavimo etapas

2019-02-04- 10:24

O aš palauksiu paskutinės dienos, ir pažiūrėsiu už ką naudingiau balsuot :E

P.S.
O dėl užrašų ant būsimo "kažko" balsuosim?


Arnoldas rašė:Suskaldyta kertpeiliu opocicija-vienyjames! Gal ties universalu? O tai teks forumini zmonoms atiduoti.

Bendru atveju, tiek vieno tiek kito kerpeilio norėtojai, nenori virtuvinio :)
Galų gale teks susivienyti! :)

Re: Foruminis-2019 - antras balsavimo etapas

2019-02-04- 10:41

Vincukas rašė:Balsavimo metu agituot (ir spaust balsuotojus) draudžiama. Antraip, balsavimas gali būti pripažintas nesąžiningu. :cool-down:

Kad aš Vlado atsiklausiau, neuždraudė 8(

Re: Foruminis-2019 - antras balsavimo etapas

2019-02-04- 15:33

Arnoldas rašė:
Vincukas rašė:Balsavimo metu agituot (ir spaust balsuotojus) draudžiama. Antraip, balsavimas gali būti pripažintas nesąžiningu. :cool-down:

Kad aš Vlado atsiklausiau, neuždraudė 8(

Ne mažvaikiai esam, kad reikėtų tai drausti. 8(
Tiesiog paaiškinau, kad tai būtų neprotinga ir neteisinga. :down:
Galiu pakartoti, kad renkam ne kažkokį abstraktų peilio tipą, o konkretų peilį, kokio norėtų dauguma forumiečių. Todėl kiekvienas balsuoja už konkretų variantą, kuris jam priimtiniausias.

Re: Foruminis-2019 - antras balsavimo etapas

2019-02-05- 18:30

Aš tai norėčiau universalaus, bet ne virtuvinio, reikėtų ir tokį variantą tada įtraukti, nes jis priimtiniausias man. :)
Buvo kas norėjo lenktinio, bet tokios opcijos balsavime irgi nėra. :/
Visais metais balsuodavome už kažkokį konkretumą t.y. būdavo aišku kas gali pagaminti. Šiemet Linas pasiūlė virtuvinukus pagaminti, o va kertpeilio kaip ir niekas net nepasiūlė pagaminti, bet už jį vistiek kažkodėl balsuojame. 8(
Ar tai, kad buvo nubalsuota, kad nelaukiam nerūkau atsakymo dėl lenktinuko terminų reiškia, kad atsisakyta lenktinuko idėjos apskritai?

Re: Foruminis-2019 - antras balsavimo etapas

2019-02-05- 19:21

Klausi, tarsi būtum neskaitęs, kas jau parašyta. ;)
1. Kertpeilio konstrukcija gali būti įsodinama arba pilno profilio, gamybos technologija g.b. kalviška arba šaltkalviška. Skirtingas variantus gali pagaminti skirtingi meistrai. Ir tokių meistrų yra ne vienas. Tad kas iš jų gamins - paskelbsim po to, kai (jeigu) bus išrinktas konkretus variantas.
2. Lenktinuko idėja liko, tik atidėta 2020 m. Ir kai (jeigu) @Nerukau praneš, kad turi galimybę gaminti - galėsim pradėti foruminio-2020 temą nors ir šiemet.

Re: Foruminis-2019 - antras balsavimo etapas

2019-02-06- 1:13

Tai dėl mano norimo "universalaus, bet ne virtuvinio" kai/jei tokį išrinktume irgi būtų galima perskambinti meistrus, kalvius ir šaltkalvius jau po jo išrinkimo. Jį irgi galėtų daryti skirtingi meistrai, aš ne prieš. 8( XD
Nu maniškis gali būti viens prie vieno kaip kertpeilis - tik, kad ne kertpeilis. :E

Re: Foruminis-2019 - antras balsavimo etapas

2019-02-06- 1:38

"Užjaučiu, bet niekuo negaliu padėti." (c)

Re: Foruminis-2019 - antras balsavimo etapas

2019-02-06- 8:52

pyfpafz rašė:Tai dėl mano norimo "universalaus, bet ne virtuvinio" kai/jei tokį išrinktume irgi būtų galima perskambinti meistrus, kalvius ir šaltkalvius jau po jo išrinkimo. Jį irgi galėtų daryti skirtingi meistrai, aš ne prieš. 8( XD
Nu maniškis gali būti viens prie vieno kaip kertpeilis - tik, kad ne kertpeilis. :E

Gal tau praverstu toks ?
Labai universalus, ir virtuvinis ...
:E

Re: Foruminis-2019 - antras balsavimo etapas

2019-02-06- 20:12

_Vladas_ rašė:"Užjaučiu, bet niekuo negaliu padėti." (c)


Ir geros jums visiems nuotaikos, laikykites ten (c)

Re: Foruminis-2019 - antras balsavimo etapas

2019-02-08- 23:37

Dabar yra galimybė turėt proginį (istorine prasme) kertpeilį. Tuo labiau pagamintą naudojant modernias medžiagas. Mano galva tau yra daug įdomiau negu eilinis virtuvinis, kad ir koks jis geras bebūtų. Tuo labiau, kad toks foruminis jau buvo. Balsai pasidalina daugiau mažiau po lygiai kolkas. Kas man šiek tiek keista, kadangi užsisakyt pagamint virtuvinį (kad ir pas Liną) pagal savo asmeninius norus ir taip gali kiekvienas pageidaujantis. Kokia prasmė rinktis virtuvinį, vietoj autentiško (formų/funkcijos prasme) kertpeilio, kurį puikiai galima naudot kaip virtuvinį peilį. Nes siūlomas kertpeilis visų pirma yra peilis, o ne kapoklė, kaip kažkam galbūt galėjo pasirodyt iš pavadinimo ar prieš tai buvusių diskusijų.

Re: Foruminis-2019 - antras balsavimo etapas

2019-02-09- 1:41

Vistiek būtų smagu, kad foruminių eilėje atsirastų ir Lino pagamintas peilis.
Tema užrakinta