Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-29- 1:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 70 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Kokio foruminio-2019 norėtumėte?
Apklausa baigėsi 2019-02-11- 1:01
Universalus VIRTUVINIS 52%  52%  [ 47 ]
Mažas VIRTUVINIS 1%  1%  [ 1 ]
Universalus KERTPEILIS (istorinis) 1%  1%  [ 1 ]
Universalus KERTPEILIS (modernus) 43%  43%  [ 39 ]
Didelis KERTPEILIS (istorinis) 1%  1%  [ 1 ]
Didelis KERTPEILIS (modernus) 1%  1%  [ 1 ]
REŽTUKAS su keičiamom geležtėm 0%  0%  [ 0 ]
Viso balsų : 90
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2019-02-10- 20:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-12-03- 10:14
Pranešimai: 344
Miestas: Vilnius
Nerukau rašė:
swerfot rašė:
Na, o aš jei kalbėčiau atvirai ir nuoširdžiai, tai pasakyčiau "eikit jūs nafig su virtuviniu".
Pirma: toks jau buvo, čia ne namų šeimininkių klubas, kad kas antrus metus virtuvinius daryt.
Antra: ko ko, bet virtuvinių peilių pasirinkimo tai tikrai netrūksta nei prekybos centruose, nei internete. Virtuvinis peilis yra turbūt pati banaliausia ir labiausiai nuvalkiota peilio "inkarnacija" kokią galima įsvaizduoti.

Na, kad jau pasiuntei į, tai pasisakysiu ir aš, be siuntimo :) . Manau, kad dauguma balsavusių už Lino peilį, tarp jų ir aš, balsavo ne todėl, kad neturi virtuvinio ar neranda jo nusipirkti prekybos centre, ar nesugeba susisiekti su Linu, ir užsisakyti jo peilį, ir ne todėl, kad jau neturi kur dėti kertpeilių, ir pavargo su jais bėgioti po Lietuvos girias, ir kapoti jais viską į kairę ir į dešinę... Balsavau už virtuvinį todėl, kad noriu turėti Lino FORUMINĮ peilį. Virtuvinis,grybavimo, žvejojimo, dantų rakinėjimo, ne taip ir svarbu, kokį būtų pasiūlęs, už .tokį balsavęs būčiau. Paprasčiausiai, laikas jau Linui būtų pagaminti foruminį, seniai laikas. Ir man, foruminio peilio projekte, svarbiau kas peilio gamintojas o ne kokia jo paskirtis ar panaudojimo galimybės :beer:

Tikrai taip!


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-10- 22:24 
Atsijungęs
Peiliamišys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-12-17- 17:37
Pranešimai: 1727
Šalis: Éire
Miestas: Cill Chainnigh
Desantas rašė:
Vincukas rašė:
Desantas rašė:
Na ką liko 6 valandos balsavimui, arba persigalvojimui.

Ką siūlai? Perbalsuot, ar palikt, kaip yra? :E

Tiesiog primenu :time: tiems kurių traukinys nelaukia :E

kad jau prabalsavo dvigubai daugiau, negu kas metus uzsisako forumini..


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-10- 22:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2018-04-10- 12:38
Pranešimai: 281
Miestas: Kaunas
Viešpatėliau, kokios aistros, kokios permainos balsavime.

Jau matau artėjančius nuogastavimus, kad Rusija nagus prikišo prie dar vienų rinkimų XD

_________________
Baltic Blades Instagram Facebook WWW


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-10- 22:33 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Banginis rašė:
kad jau prabalsavo dvigubai daugiau, negu kas metus uzsisako forumini..

Įprastai foruminį užsisako apie 40 žmonių. O balsavimuose dalyvauja 70-90 forumiečių, nelygų dėl ko balsuojama. Šiuo atveju nuomonės kardinaliai atsiskyrė, tad iš ~90 balsų ~40 už vieną ir ~40 už kitą variantą - dar normos ribose.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-11- 0:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
_Vladas_ rašė:
Šiuo atveju nuomonės kardinaliai atsiskyrė, tad iš ~90 balsų ~40 už vieną ir ~40 už kitą variantą - dar normos ribose.

Tai, kaip supratau, rėžtukininkai (su keičiamom geležtėm) numigravo į virtuvinių gretas ... 8(


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-11- 1:01 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vincukas rašė:
_Vladas_ rašė:
Šiuo atveju nuomonės kardinaliai atsiskyrė, tad iš ~90 balsų ~40 už vieną ir ~40 už kitą variantą - dar normos ribose.

Tai, kaip supratau, rėžtukininkai (su keičiamom geležtėm) numigravo į virtuvinių gretas ... 8(

Tai vienas iš balso pakeitimo privalumų: kai balsavimo eigoje paaiškėja, kad pasirinktas variantas neturi šansų - galima rinktis vieną iš tų, kur šansai didesni. ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-11- 1:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010-05-11- 19:20
Pranešimai: 226
Miestas: Kaunas
_Vladas_ rašė:
Vincukas rašė:
_Vladas_ rašė:
Šiuo atveju nuomonės kardinaliai atsiskyrė, tad iš ~90 balsų ~40 už vieną ir ~40 už kitą variantą - dar normos ribose.

Tai, kaip supratau, rėžtukininkai (su keičiamom geležtėm) numigravo į virtuvinių gretas ... 8(

Tai vienas iš balso pakeitimo privalumų: kai balsavimo eigoje paaiškėja, kad pasirinktas variantas neturi šansų - galima rinktis vieną iš tų, kur šansai didesni. ;)


Nelaikau to privalumu. Manyčiau, kad balsavimas turėtų būti pasitinkant viena kandidatą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-11- 1:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-11-20- 1:19
Pranešimai: 205
Šalis: Lietuva
Miestas: Palanga
Yra galiojančios taisyklės - jomis ir vadovaujamės. Taisyklės gali būti keičiamos, bet tai taip pat atliekama pagal taisykles.
Aš asmeniškai mūsų atveju nematau reikalo jų keisti.


Paskutinį kartą redagavo Vytukas 2019-02-11- 1:38. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-11- 1:29 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Zilvinas rašė:
_Vladas_ rašė:
Tai vienas iš balso pakeitimo privalumų: kai balsavimo eigoje paaiškėja, kad pasirinktas variantas neturi šansų - galima rinktis vieną iš tų, kur šansai didesni. ;)


Nelaikau to privalumu. Manyčiau, kad balsavimas turėtų būti pasitinkant viena kandidatą.

"Nepainiok šilto su minkštu." (c)
Iš to ką rašai matosi, kad nežinai kas yra balsavimo technologijos ir kur, kaip bei kodėl jos taikomos. Aš to neaiškinsiu, nes tai ne šios temos dalykas. Parašysiu trumpai: tavo manymas klaidingas. 8(

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2019-02-11- 1:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-01-31- 23:18
Pranešimai: 3785
Šalis: LT
Miestas: Sostinė
Nerukau rašė:
swerfot rašė:
Na, o aš jei kalbėčiau atvirai ir nuoširdžiai, tai pasakyčiau "eikit jūs nafig su virtuviniu".
Pirma: toks jau buvo, čia ne namų šeimininkių klubas, kad kas antrus metus virtuvinius daryt.
Antra: ko ko, bet virtuvinių peilių pasirinkimo tai tikrai netrūksta nei prekybos centruose, nei internete. Virtuvinis peilis yra turbūt pati banaliausia ir labiausiai nuvalkiota peilio "inkarnacija" kokią galima įsvaizduoti.

Na, kad jau pasiuntei į, tai pasisakysiu ir aš, be siuntimo :) . Manau, kad dauguma balsavusių už Lino peilį, tarp jų ir aš, balsavo ne todėl, kad neturi virtuvinio ar neranda jo nusipirkti prekybos centre, ar nesugeba susisiekti su Linu, ir užsisakyti jo peilį, ir ne todėl, kad jau neturi kur dėti kertpeilių, ir pavargo su jais bėgioti po Lietuvos girias, ir kapoti jais viską į kairę ir į dešinę... Balsavau už virtuvinį todėl, kad noriu turėti Lino FORUMINĮ peilį. Virtuvinis,grybavimo, žvejojimo, dantų rakinėjimo, ne taip ir svarbu, kokį būtų pasiūlęs, už .tokį balsavęs būčiau. Paprasčiausiai, laikas jau Linui būtų pagaminti foruminį, seniai laikas. Ir man, foruminio peilio projekte, svarbiau kas peilio gamintojas o ne kokia jo paskirtis ar panaudojimo galimybės :beer:


Aš manau, kad pradžioje dauguma balsavo už tokį peilį kokio iš tikro norėtų, o vėliau matydami pirmaujantį variantą perbalsavo ne tiek už universalų virtuvinį kiek prieš kertpeilį. :evil:
Čia panašiai kaip prezidento rinkimuose kai žmonės balsuoja ne už tą kandidatą už kurį balsuoja, o tiesiog prieš Grybauskaitę. :)
Atsižvelgiant, kad užsisakančių peilius būna mažiau nei balsuojančių už juos tai neatmetamas ir "zpadlo" principas iššauktas verdančsių aistrų ir agitacijų dėl kertpeilio.
Kaip aš ir sakiau, mano favoritai šiemet buvo naujokai meistrai t.y. Linas ir tu. Taip, iš dalies nebuvo labai svarbu koks naujokoko peilis ir kiek jis reikalingas buityje ar lentynoje, tiesiog norėjosi naujo kraujo. :warrior:

_________________
Русский военный корабль, иди ****!


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 70 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007