Diskusijų forumai

www.peilininkai.lt

Dabar yra 2024-03-28- 13:46

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 111 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2020-01-19- 19:36 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
InesaVil rašė:
Tai einam tiesiai prie reikalo - ar kas apsiimat pagaminti peilį? :) Jei taip, tuomet persikelkim į privačią erdvę aptarti smulkmenų. Laikas eina, o konkretaus dar nieko neturiu.

Jeigu buhalterių forume paklausčiau: "Ar kas apsiims skubiai paruošti metinę ataskaitą? Kitką aptarsim privačiai." Daug būtų norinčių apsiimti? ;)
O jeigu remtis tik tuo, ką nurodėt, tai kalba apie peilį išvykoms į gamtą, su ~15 cm geležte ir kainuojantį iki €150. Tokiu atveju paprasčiausias variantas - nuvažiuoti į Kauną ir nusipirkti fabrikinį.
Pvz. COLD STEEL SRK in San Mai



arba pigesnis MORA Pathfinder



Abu jie pilnai atitinka nurodytus peilio kriterijus. ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2020-01-19- 21:33 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-06-24- 21:40
Pranešimai: 3312
Miestas: Kaunas
InesaVil rašė:
Tai einam tiesiai prie reikalo - ar kas apsiimat pagaminti peilį? :) Jei taip, tuomet persikelkim į privačią erdvę aptarti smulkmenų. Laikas eina, o konkretaus dar nieko neturiu.
O taip jei dar tiesiau, tai kam tam jūsų draugės vyrui peilis reikalingas? Jis medžiotojas, žvejys ar kas? Supraskite, kad peilis yra įrankis, o jų panaudojimas priklauso nuo darbų. Analogiškai, kirpėjos turi žirkles kirpimui, formavimui, ir filiravimui - jūsų klausimas skamba - reikia žirklių kirpėjai, kokių nesvarbu. ;)

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk

_________________
Information is a weapon of mass destruction...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2020-01-19- 21:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2020-01-16- 10:07
Pranešimai: 6
Miestas: Šakiai
_Vladas_ rašė:
Jeigu buhalterių forume paklausčiau: "Ar kas apsiims skubiai paruošti metinę ataskaitą? Kitką aptarsim privačiai." Daug būtų norinčių apsiimti? ;)
O jeigu remtis tik tuo, ką nurodėt, tai kalba apie peilį išvykoms į gamtą, su ~15 cm geležte ir kainuojantį iki €150. Tokiu atveju paprasčiausias variantas - nuvažiuoti į Kauną ir nusipirkti fabrikinį.
Pvz. COLD STEEL SRK in San Mai



arba pigesnis MORA Pathfinder



Abu jie pilnai atitinka nurodytus peilio kriterijus. ;)


Pataikėt kaip pirštu į akį - aš ir esu buhalterė - jei reikia skubios ataskaitos - už pinigus viskas įmanoma ;)
Jei tenkintų fabrikinis peilis - nebūčiau čia specialiai registravusis ir ieškojusi meistro, bet matau šioje vyriškoje kompanijoje esu juokdario vietoje. Daugiau nesižeminsiu. Jei kas norit užsakymo rašykit inesa.lima@gmail.com
Čia neberašysiu, nes ne visi supranta, kad kvailų klausimų nebūna.
Sėkmės visiems kūryboje ir darbuose.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2020-01-19- 23:12 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
InesaVil rašė:
Pataikėt kaip pirštu į akį - aš ir esu buhalterė - jei reikia skubios ataskaitos - už pinigus viskas įmanoma ;)

Tame ir problema, kad siūlomų pinigų per mažai pageidaujamos apimties darbui atlikti. 8(
Už €150, pagal Jūsų norimus parametrus, skubiai galit nusipirkti tik fabrikinį.
Meistro darytas geros kokybės tvirtas peilis išvykoms į gamtą su 15 cm geležtę kainuoja bemaž dvigubai daugiau, nes tiek kainuoja kokybiškos medžiagos + darbas.
Mažinti kainą galima tik kokybės (medžiagų ir/ar darbo) sąskaita. Tik aš labai abejoju, ar čia atsiras bent vienas meistras, kuris apsiims daryti pigiau bet blogiau. :/
Todėl jeigu iš tikro norit susitarti, atsižvelkite į patarimus ir arba didinkite biudžetą (>€250), arba mažinkite peilio parametrus (kuo mažesnis ir paprastesnis - tuo pigesnis). ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2020-01-20- 0:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-11-20- 1:19
Pranešimai: 205
Šalis: Lietuva
Miestas: Palanga
Gerbiama Inesa, Jūs visiškai be reikalo įsižeidėt. Kolegų klausimuose ir pasiūlymuose nėra jokios ironijos, kaip tik atvirkščiai. Pats paprasčiausias variantas būtų įprosit Jums kokį metalo gabalą už rimtus pinigus ir tiek. Vyrai gi labai rimtai mėgina išsiaiškint ką, kam ir kokiam tikslui reikia padovanot. Ir daro tai ne tam, kad iš Jūsų pasijuokt, o tam, kad Jūs neapsijuoktumėt su dovana. Todėl tam, kad patart Jums ir tinkamai pasiūlyt dovanos variantą, reikia atsakyt į keletą paprastų klausimų: planuojama kaina, kur peilis bus naudojamas - žvejyboje, medžioklėje, šiaip buityje, virtuvėje, ar bus padėtas į lentyną sekcijoje. Tik tada kolegos galės tinkamai Jums patarti ir pasiūlyti būsimą dovaną. Peiliai pagal paskirtį labai skiriasi forma, medžiagom, dydžiu ir pan. Padovanosit nesąmonę - ir voliosis Jūsų dovana garaže ant lentynos. Patikėkit, aš turiu tokių nuoširdžiai man padovanotų peilių kokias dvi dešimtis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2020-01-20- 10:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2020-01-16- 10:07
Pranešimai: 6
Miestas: Šakiai
Vytukas rašė:
Gerbiama Inesa, Jūs visiškai be reikalo įsižeidėt. Kolegų klausimuose ir pasiūlymuose nėra jokios ironijos, kaip tik atvirkščiai. Pats paprasčiausias variantas būtų įprosit Jums kokį metalo gabalą už rimtus pinigus ir tiek. Vyrai gi labai rimtai mėgina išsiaiškint ką, kam ir kokiam tikslui reikia padovanot. Ir daro tai ne tam, kad iš Jūsų pasijuokt, o tam, kad Jūs neapsijuoktumėt su dovana. Todėl tam, kad patart Jums ir tinkamai pasiūlyt dovanos variantą, reikia atsakyt į keletą paprastų klausimų: planuojama kaina, kur peilis bus naudojamas - žvejyboje, medžioklėje, šiaip buityje, virtuvėje, ar bus padėtas į lentyną sekcijoje. Tik tada kolegos galės tinkamai Jums patarti ir pasiūlyti būsimą dovaną. Peiliai pagal paskirtį labai skiriasi forma, medžiagom, dydžiu ir pan. Padovanosit nesąmonę - ir voliosis Jūsų dovana garaže ant lentynos. Patikėkit, aš turiu tokių nuoširdžiai man padovanotų peilių kokias dvi dešimtis.


Na replikos apie karbauskiukus ir t.t. man nepasirodė susiję su mano klausimu - tai buvo nepagarba ir pašaipa. Smagu iš moters pasišaipyti, kai ji nežino specifinių terminų.

Tas žmogus yra žygeivis, jam peilis reikalingas žygiams miške ir apskritai jis yra peilių mylėtojas, turi jų ne vieną, bet rankų darbo neturi, jis pats gal ir išsamiai paaiškintų ko jis tikisi, bet kadangi jam su sese darom staigmeną, nu tai logiška - mes ne itin nusimanom apie peilius ir KAIP JŪSŲ MEISTRŲ KALBA VADINASI KARBIUKAI.

Taigi, klausimas paprastas - ar gali kas pagaminti tokį peilį iki 150 eur.
Tiesiog klausimą gal kitaip suformuluosiu - ar kas gali pagaminti peilį žygiams iki 150 eur. Geležtė nebūtinai turi būti 15 cm, gali būti ir trumpesnė, bet tiesi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2020-01-20- 15:28 
Atsijungęs
LPA narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-01-15- 22:37
Pranešimai: 1032
Miestas: Vilnius
Su visa pagarba ponia Inesa už tokį biudžetą ir per tiek mažai laiko niekas jums nieko ne pagamins. Siūlau ieškoti kitų alternatyvų ir negaišti laiko. Pasivelinot jus su šia mintim.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2020-01-20- 15:41 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
InesaVil rašė:
Tiesiog klausimą gal kitaip suformuluosiu - ar kas gali pagaminti peilį žygiams iki 150 eur. Geležtė nebūtinai turi būti 15 cm, gali būti ir trumpesnė, bet tiesi.

Pagal tokius parametrus galiu pasiūlyti jau pagamintą:
Meistras - Arentas Rukas
Geležtės ilgis ~13 cm
Kaina: €150


Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2020-01-20- 18:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-03-19- 14:39
Pranešimai: 1560
Miestas: Vilnius
1.
InesaVil rašė:
Na replikos apie karbauskiukus ir t.t. man nepasirodė susiję su mano klausimu - tai buvo nepagarba ir pašaipa. Smagu iš moters pasišaipyti, kai ji nežino specifinių terminų.
Tas žmogus yra žygeivis, jam peilis reikalingas žygiams miške ir apskritai jis yra peilių mylėtojas, turi jų ne vieną, bet rankų darbo neturi, jis pats gal ir išsamiai paaiškintų ko jis tikisi, bet kadangi jam su sese darom staigmeną, nu tai logiška - mes ne itin nusimanom apie peilius ir KAIP JŪSŲ MEISTRŲ KALBA VADINASI KARBIUKAI.


Miela ponia,

Mano replikos apie "karbukus" buvo kaip tik susijusios su "jūsų klausimu" (žr. 2 citatą).
Apie "Karbauskį" - jau buvo mano klausimas jums (ta pati citata).
Bet kaip jūs pastebėjote (beje, teisingai) durnų klausimų nebūna (žr. 3 citatą).
Kadangi jūs klausiate, kaip meistrų kalba vadinasi karbiukai, tai aš jūsų noriu paklausti, kaip lietuvių kalba vadinasi tie karb(i)ukai (kad galima būtų išversti į "meistrų" kalbą), nes aš tokio žodžio nesu, nei girdėjęs, nei matęs (ir būtų malonu sužinoti, iš kur jūs jį ištraukėte)?

2.
Vincukas rašė:
InesaVil rašė:
Geležtė būtų reikalinga apie 15 cm, tiesi be karbukų kaip kad foto.

Gaila, kad be karbukų... :(
Jau seniai gyvenu, bet gyvų karbukų dar nemačiau. :( :(
Galvojau, gal šį kartą, bet, atrodo, ir vėl nepavyks susitikti. :hide:
P.S. "Karbukas" - mažybinis nuo "Karbauskis" ? :/


3.
InesaVil rašė:
Čia neberašysiu, nes ne visi supranta, kad kvailų klausimų nebūna.
Sėkmės visiems kūryboje ir darbuose.


Jeigu atidžiai paskaitytumėte mano žinutę (vėl žr. 2 citatą), tai suprastumėte, kad joje nėra jokios pašaipos ar nepagarbos jums.
Atvirkščiai, žinutės tekstas ir panaudotos ikonos įgalina teigti, kad žinutės autorius apgailestauja dėl savo neišmanymo ir mažos patirties ir kreipiasi į jus, tikėdamasis gauti vertingą atsakymą.
Aišku, pagarbos jums žinutėje irgi nėra, bet, skaitydamas jūsų pranešimus, šito jausmo jums dar neapčiuopiau.

Antra vertus, jūsų maniera kaltinti ir kitus pašaipomis (be jokio pagrindo), kelia tam tikrų minčių.

Paskutinė
InesaVil rašė:
Apie tokius peilius aš nenusimanau nieko, kokio peilio reiktų nupasakojo to draugo žmona, tad iš jūsų pusės - šaipytis negražu. Lygiai taip pat aš galiu paklausti jūsų iš savo darbinės sferos ir jums neatsakius pasišaipyti. Tad viliuosi, kad būsite supratingas ir padėsite man šeimos draugui paruošti puikią dovaną.
Biudžetas iki 100-150 eurų.


Iki jūsų žinutės (žr. paskutinę citatą) Vladas ir Igoris klausiamąja forma stengėsi patikslinti jūsų poreikius.
Kur ten paslėptos pašaipos? Protelis neišneša.
Pati gi rašot, kad kvailų klausimų nebūna (vėl žr. 3 citatą).

Aš supratau, kad užimate labai svarbias pareigas darbe (ir gyvenime), tačiau mes čia visi stengiamės apriboti savivertę (o, patikėkit, ji kiekvieno yra labai aukšta) iki priimtino bendravimui netrukdančio lygio.

Spėdamas, kad man kilusios mintys jums nepatiktų (ir vėl gaučiau velnių), jų čia nerašysiu ir apsiribosiu palinkėjimu, kad greičiau rastumėt, ko ieškot. Be karbukų.
:hi:


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2020-01-20- 21:58 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Vincukas rašė:
Kadangi jūs klausiate, kaip meistrų kalba vadinasi karbiukai, tai aš jūsų noriu paklausti, kaip lietuvių kalba vadinasi tie karb(i)ukai (kad galima būtų išversti į "meistrų" kalbą), nes aš tokio žodžio nesu, nei girdėjęs, nei matęs (ir būtų malonu sužinoti, iš kur jūs jį ištraukėte)?

Pagal kontekstą spėju, kad kalba buvo apie įrantas ant penties ir kad jų neturi būti. ;)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2020-01-20- 22:04 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-05-14- 16:39
Pranešimai: 1391
Miestas: Kaunas
Na viskas paprasčiau, karbukas tai mažybinis karbas

_________________
Išminuotojai vaikšto lėtai, bet jų geriau nelenkti (;


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2020-01-20- 22:07 
Atsijungęs
Pirmininkas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-11-03- 20:43
Pranešimai: 10033
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Desantas rašė:
Na viskas paprasčiau, karbukas tai mažybinis karbas

Štai ir išsiaiškinom. +1
"Gyveni ir mokaisi." (c)

_________________
Geriausias peilis yra tas, kurį turi kai jo prireikia...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2020-01-21- 2:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-11-20- 1:19
Pranešimai: 205
Šalis: Lietuva
Miestas: Palanga
Inesa, kolegos Vlado pasiūlytas variantas tikrai labai vertas dėmesio. Geros kokybės universalus peilis, su autoriaus sertifikatu. Be to, vienetinis darbas. Apdovanotasis tikrai liks patenkintas, ypač jei kažkiek nusimano apie peilius.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2020-01-21- 18:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011-01-17- 14:48
Pranešimai: 530
Miestas: Palanga
Turgelyje vaidas444 parduoda GIKO peilį. Plienas M390, prašo 185 EUR. Jei dar eitų nusiderėt - dovana užtikrinta ... nors biudžetas ir kandžiojasi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2020-01-22- 1:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2013-11-20- 1:19
Pranešimai: 205
Šalis: Lietuva
Miestas: Palanga
Taip pat labai neprastas variantas :liuks:


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 111 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group Color scheme by ColorizeIt!
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007